Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52351) Zlcsi válasza lakisoft (#52350) üzenetére


Zlcsi
senior tag

höm és a hairloomokat hogy lehet átküldeni, mert ha elkezdem beírni a nevét a karinak nem dobja ki az arathorost is

vagy netán időbe telik mert a szerver listánál sem írja ki hogy lenne ott karakterem, csak ha belépek a szerverre akkor mutatja

(#52352) vvega30 válasza Zlcsi (#52351) üzenetére


vvega30
senior tag

Véristván-Szervernév
Ha a Szervernév nevű szerveren nincs Véristván nevű karakter akkor nem is engedi elküldeni, szóval elrontani sem lehet :)

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#52353) k.kristof válasza Zlcsi (#52349) üzenetére


k.kristof
őstag

Közvetve. A fentebb említett Dungeon Finder jutalomtáskában van pénz és egy-két item, illetve ha Battle-Stone-t küldesz át, ami eladható, akkor azzal van esélyed pénzt keresni. Tovább a peteket is egyik realmon megtanulod, a másikon ketrecbe teszed és megpróbálod eladni. Vagy Timeless Itemeket küldesz át, darabja 5g. Tudom, hogy nem nagy összegekről van szó, de kezdőtőkének megteszi.

(#52354) k.kristof válasza vvega30 (#52352) üzenetére


k.kristof
őstag

Vagy ha van is, de nem az ő accountján, akkor sem engedi :)

(#52355) tskó válasza kenwood (#52316) üzenetére


tskó
tag

az nem szólózás hanem farmolás.

(#52356) tskó válasza Viktor77 (#52315) üzenetére


tskó
tag

azt a pandást én is néztem az előbb, elég pro a fickó. normálban sem egyszerű...

(#52357) tskó válasza Zlcsi (#52335) üzenetére


tskó
tag

amióta nincs raf+gold-os havidij, erősen megcsappant (nem csak) a magyar játékosok száma. azért 100 talán van a ragnán még mindig.

ha nem teljesen döglött a realm tök mindegy hol van a karaktered. lehet xealm raidelni, arénázni bg-zni az oqueue addonal meg 2 perc alatt ehhez csapatot találni.

(#52358) Zlcsi válasza tskó (#52357) üzenetére


Zlcsi
senior tag

anno én is azért hagytam abba, nem akartam érte fizetni.

mondjuk megmondom őszintén hogy sokkalom az előfizetési díját most is.
De hát én is befizettem más is befizeti, a blizzard meg biztos, hogy nem fog változtatni rajta úgyhogy nincs más megoldás.

(#52359) #57919488 válasza Zlcsi (#52358) üzenetére


#57919488
törölt tag

En meg kiprobaltam a TESO-t es azt vettem eszre, hogy mikozben porgott a havidijam addig a WoW PTR-ben toltottem az idot. (nem a penzt banom hanem, hogy sokat kellett varni egy multi/online TES-re es nem lett jo szerintem :O )
Wildstar-t inkabb mar ki se probalom :(

(#52357) tskó:
PTR-en nem tudom mekkora a Realm-ek kapacitasa de 1-2 szinte mindig full-on volt honapokon keresztul es a tobbi is medium-on voltak. Sokaknak ez egy ingyen WoW volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52360) dilipok válasza #57919488 (#52359) üzenetére


dilipok
veterán

pedig jobb mint a teso sztem :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52361) InterFox


InterFox
senior tag

Császtok.
Van egy Epic cuccom amit lehet upgrade-elni, de nem tudom hogyan.
Egy gatya ami UPGRADE LEVEL 0/4
És egy Mace ami UPGRADE LEVEL 0/1

Más kérdés:
A gatyán van két hely sárga köveknek, de amikor megpróbáltam beletenni egyet azt írta ki, hogy nem lehetséges.
Kép:

[ Szerkesztve ]

PSN ID: interfoxthedead

(#52362) tskó válasza dilipok (#52360) üzenetére


tskó
tag

az már gyakorlatilag halott.

(#52363) k.kristof válasza InterFox (#52361) üzenetére


k.kristof
őstag

Shrine of Two Moonsban vagy Orgrimmarban vannak NPC-k, akiknél lehet. Rájuk kattintasz, behúzod az itemet az ablakba, és jobb lent lesz az Upgrade gomb. A kék itemet JP-ből tudod fejleszteni, az epicet Valor Pointból. Az epiceket alapból kétszer lehet, de pár hete bevezették, hogy az 5.4-es cuccokat akár négyszer is lehet.

Voidbinder Zorlan (Orgrimmar) | Voidbinder Shadzor (Shrine of Two Moons)

Pontosan milyen gemet szerettél volna belerakni, meg tudod mutatni?

[ Szerkesztve ]

(#52364) InterFox válasza k.kristof (#52363) üzenetére


InterFox
senior tag

Köszi a segítséget.
Ezeket:

PSN ID: interfoxthedead

(#52365) k.kristof válasza InterFox (#52364) üzenetére


k.kristof
őstag

Az pedig pont belevaló, próbáld esetleg úgy, hogy szétszeded a stacket, és egyesével húzod bele a gemeket.

(#52366) InterFox válasza k.kristof (#52365) üzenetére


InterFox
senior tag

Az upgrade-elés sikerült!:)
A gemeket kettészedtem de így is azt írja, hogy: -This item cannot be equipped-

PSN ID: interfoxthedead

(#52367) pulcsi válasza InterFox (#52361) üzenetére


pulcsi
tag

A fővárosokban vannak Item upgrederek oda kell menni berakod a cuccot és 250 valorért ad egy szintet
http://wowpedia.org/Item_upgrading

A követ meg ctrl+jobbegér lenyomás után teheted be

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#52368) InterFox válasza pulcsi (#52367) üzenetére


InterFox
senior tag

Megvan, köszi nektek!:)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: interfoxthedead

(#52369) feri1014 válasza InterFox (#52368) üzenetére


feri1014
senior tag

Shift+jobb egérrel menni fog.

Szerk: Shift+jobb egér a gatyára és be tudod rakni a gemeket.

[ Szerkesztve ]

(#52370) InterFox


InterFox
senior tag

Segítséget kérek Palatinnal tankolok.
85-ről felhúzott lvl90-es Tankom van.
Ez alapján összeállítottam a palatankomat
Ezen kívül a legfontosabb statisztikák, ha jól tudom ezek:
Armor
Dodge

Többet nem tudok, ha tudnátok segíteni mit csináljak, mit fejlesszek, hogy jó tank lehessek azt nagyon megköszönném.

PSN ID: interfoxthedead

(#52371) pulcsi válasza InterFox (#52370) üzenetére


pulcsi
tag

http://www.icy-veins.com/wow/

itt a classes alatt annyi van hogy ihaj

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#52372) k.kristof válasza InterFox (#52370) üzenetére


k.kristof
őstag

A pala tank most így néz ki: hit (7,5%) > exp (15%) > haste. Minden más stat kevésbé fontos.

(#52373) InterFox válasza k.kristof (#52372) üzenetére


InterFox
senior tag


Az enyém ilyen.

PSN ID: interfoxthedead

(#52374) k.kristof válasza InterFox (#52373) üzenetére


k.kristof
őstag

Gondolom még eléggé a gearelődés elején jársz, ha csak ennyi a hit és expertise, úgyhogy érdemes lehet gemekkel is rásegíteni a capek elérésére a reforge mellett. Hogy HP-d is legyen, a következő két gemet ajánlom: Guardian's Imperial Amethyst és Confounded Wild Jade.

(#52375) InterFox válasza k.kristof (#52374) üzenetére


InterFox
senior tag

Köszi srácok.
Egyenlőre a felhúzáskor kapott cuccaim vannak (zöld sunsoul cuccok), a szerzett gatya az egyetlen amibe gem-et tudtam tenni.
Hol érdemes cuccokra vadászni magamnak?

PSN ID: interfoxthedead

(#52376) k.kristof válasza InterFox (#52375) üzenetére


k.kristof
őstag

Timeless Isle-on esnek Timeless tokenek, azokból 496-os itemet kapsz, de ha előtte elhasználsz rájuk egy Burden of Eternityt, akkor 535 lesz. Ha megölöd valamelyik Celestialt, akkor az dobhat egy T16 szettitemet vagy Season 15-ös PVP itemet, ami 550-es, és amíg nem esik jobb PVE-s, használhatod. Illetve a küldetésekért is kaphatsz különböző tokeneket, Timeless Coinból pedig vehetsz például fegyvert.

Craftolásból szerezhetsz egy 553-as övet és egy nadrágot. Ha elérted a 496-os itemlevelt, már mehetsz SoO RF-be, ahol 528-as itemek esnek.

[ Szerkesztve ]

(#52377) InterFox válasza k.kristof (#52376) üzenetére


InterFox
senior tag

Egy Celestialt-t kinyitunk abból van a nadrág, utána meg nem dobtak már semmit, gondolom ritka!:)
Köszi a tanácsokat.:)

PSN ID: interfoxthedead

(#52378) k.kristof válasza InterFox (#52377) üzenetére


k.kristof
őstag

Nem, csak közös a loottábla, és a négyből csak az első dob lootot egy héten. De akkor Blacksmithingből már csak az öv kell legfeljebb.

Szerk.: illetve tényleg ritka a loot, nekem legtöbbször csak goldot adnak :P

[ Szerkesztve ]

(#52379) InterFox válasza k.kristof (#52378) üzenetére


InterFox
senior tag

Kaptam egy cuccot ami generál nekem egy plate armort ha rányomok, erre rányomhatok most vagy várjak vele?

PSN ID: interfoxthedead

(#52380) ígyvanferi válasza InterFox (#52379) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nyugodtan. Nem olyan, mint a jó bor, nem fog a palackban tovább érlelődni.

(#52381) Fandango válasza ígyvanferi (#52380) üzenetére


Fandango
veterán

:DDD :C

(#52382) neato3loco


neato3loco
senior tag

ahj fáj a szívem.. wowozni akarok! :(

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#52383) lakisoft válasza neato3loco (#52382) üzenetére


lakisoft
veterán

Just Do It. :R

(#52384) tskó válasza InterFox (#52377) üzenetére


tskó
tag

heti egyszer kapsz loot-ot minden wboss-ból. tokennel kétszer.

(#52385) pulcsi válasza k.kristof (#52378) üzenetére


pulcsi
tag

Ritkán,12 ölésből 0 tárgy csak gold 24 lehetőségből extra loottal :) már nem is reménykedem. Van olyan valami :) ami eltakarja a térképen azt a részt ahol meg nem jártam?

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#52386) Punisher15


Punisher15
tag

Ami általában Gold.Nekem csak a kesztyűt dobtad de azt 4szer is,egymás után ha ugy veszük 2szer kidobta és utana a rollra is azt dobta.Elvileg mindegy hogy az adott héten melyiket ölöd nem?

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#52387) pulcsi válasza Punisher15 (#52386) üzenetére


pulcsi
tag

Mindegy.

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#52394) moddingR


moddingR
aktív tag

Sziasztok!

Valaki megtudná mondani ezeknek az addonoknak a nevét? Nagyon tetszik ez a "minimál" stílus... :R

(#52395) lakisoft válasza moddingR (#52394) üzenetére


lakisoft
veterán

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.