Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53401) mm779 válasza Healbacsi (#53400) üzenetére


mm779
tag

Köszi a tippet, Iceakos-t én is megtaláltam. Nem akarok túl kapzsinak tűnni, de ha valaki tud ennél is olcsóbban az nagyszerű lenne. Pl. G2A-n láttam, hogy az oroszoknál 14 eurónak megfelelő összegért lehet kapni 60 naposat. Érdekes módon eu-soknak ugyanez 22 euró... :(((

(#53402) Khelben válasza mm779 (#53401) üzenetére


Khelben
nagyúr

Iceakosnál olcsóbban még nem sokat láttam. Vannak "zugárusok", néha 1-200 forinttal olcsóbb náluk, de Iceakos megbízható, kipróbált, szóval annyit nem ér a kockázat.

(#53403) Phobion válasza Khelben (#53402) üzenetére


Phobion
őstag

Ezt csak megerősíteni tudom :K

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#53404) nauro válasza ígyvanferi (#53392) üzenetére


nauro
aktív tag

Végül nem vártam tovább és megrendeltem :) jövő héten kiderül

(#53405) VanScore


VanScore
tag

Hali Faction changet szeretnék elvégezni az egyik karakteremen, az lenne kérdésem, hogy a gold, ami tatyóba van cucc, karakteren lévő gear, illetve ami a bankba van azok ugye velem jönnek? De mivan a questekkel? - jelenleg ott tartok a legendary-be, hogy a Titan Runestone-t kell összeszedni, ha jól vélleked akkor a questeket reseteli majd faction change-nél és a titan runestone-t is elveszi tőlem, viszont majd változtatás után, ezt a quest újra felvéve "innen" folytathatom? Remélem lehet követni :))

(#53406) Blizz válasza VanScore (#53405) üzenetére


Blizz
őstag

2mp volt, google.

No mistakes, just happy little accidents

(#53407) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Üdv!

Szeretnék vásárolni Battlechest-et, próbálom a legolcsóbbat megvenni. Dobozos verziót szeretnék első sorban, mert tetszik a dobozza. :D
- CD Galaxis-nál: 3990+590 PickPackPont-ra, azaz 4580HUF.
- Ipon-nál: 3636+798 házhozszállítással, azaz 4434HUF.

Esetleg tud valaki ennél olcsóbban dobozos verziót?

(#53408) Viktor77 válasza grizlisandor (#53407) üzenetére


Viktor77
titán

Ahogy látom, Mediaban 4K, ingyen szállétással, ha online rendeled. Bár nem tudom a lakhelyedre szállítanak-e.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#53409) grizlisandor válasza Viktor77 (#53408) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi, lenne a közelbe Postapont, csak ez nem a régi Battlechest?(nincs benne a cata)

(#53410) Viktor77 válasza grizlisandor (#53409) üzenetére


Viktor77
titán

Az mindegy. A benne lévő kódot frissítették Catáig, minden BC-ben benne van a Cata is.

Persze, ha neked az új doboz tetszik, akkor érdemes rákérdezned, hogy ez melyik pontosan, lehet, csak a shopban nem friss a kép.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#53411) TBT válasza grizlisandor (#53407) üzenetére


TBT
addikt

Sajnos ennél olcsóbban nincs. Nekem is fáj rá a fogam, mert megvenném (gyönyörű a doboz face-to-face), de pont 2 hónapja volt 1500 Ft ez a Battlechest és 2500 Ft a MoP kiegészítő az iPon-on. Na, annyiért instabuy lenne. Mindenképp dobozos verziót vennék én is, mert baromi szépek és igényesek a Blizzard dobozai. Diablo 3 CE-k és StarCraft 2 CE-k mellé szépen mutatna. Főleg ez a BloodElf csaj az új Battlechest dobozán. Egyszerűen imádom, már a Burning Crusade cinematic óta!! :D

Bár én most még csak a Starter verzióval nyomom, egyelőre unatkozom, de adok esélyt a játéknak. A WarCraft világát imádtam mindig is, és örülök, hogy ismerős arcok köszönnek vissza (Maiev, Thrall) a játék betöltőképernyőiről, csak egyelőre unom magam. :D
Csinálgatom a küldetéseket, de annyira hatalmas a világ, hogy egyszerűen "elriaszt", mert ezt mind felfedezni, egy élet is kevés. Én meg amúgy is kevés szabadidővel gazdálkodom.

Bár ugye a Guild Wars 2-t is emiatt hagytam abba 1 év után. Baromira untam magam benne. Bár lehet, hogy hiba volt BloodElf Rouge-t kezdeni. Viszont az aranyos, hogy a Starter Edition tartalmazza a Mists of Pandaria kiegészítőt is.
Ez csak az ismerős karakterek miatt és a a világ miatt tetszik jobban.
És így nem tudom, hogy mennyire érné meg teljesen befizetni rá. És ugye sok minden már más, nem olyan, mint anno volt az adott kiegészítő megjelenésekor. És gondolom már azon eventek sincsenek, amik anno kapcsolódtak 1-1 kiegészítőhöz.
Nameg ott van a többi Blizzard játék is.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#53412) TBT válasza grizlisandor (#53409) üzenetére


TBT
addikt

Ha nem annyira sürgős, akkor várj szerintem vele picit. Az új kiegészítő érkezésekor úgyis le fogják akciózni megint, a Mists of Pandaria kiegészítővel együtt. Én is arra várok. :D

+ A Battlechest dobozban lévő Guide könyvecske is eléggé tartalmas, igényes és szép. Már az is megér egy külön misét.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#53413) k.kristof válasza TBT (#53412) üzenetére


k.kristof
őstag

Csak sajnos hamar elavul. Nekem még a legelső Battle Chest van, amelyben csak a WoW és a BC volt, mindkettőhöz egy-egy szép vaskos könyv, de mára szinte semmi nem igaz belőlük.

(#53414) #57919488 válasza k.kristof (#53413) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ezt, hogy erted?

(#53415) k.kristof válasza #57919488 (#53414) üzenetére


k.kristof
őstag

Az én Battle Chestemben lévők még a játék akkori állapotához készültek, azóta megjelent három kiegészítő, és jön a negyedik. A mostaniban gondolom a MoP-nak megfelelő állapotot tükrözik, de mindjárt itt a WoD, és megint megváltozik rengeteg dolog. Az alapfogalmak, mechanikák nagy része nem módosul, de ugye szűnnek meg statok, jönnek be újak, képességeket vágnak ki, jön egy új világ, a garrison, stb.

(#53416) TBT válasza k.kristof (#53415) üzenetére


TBT
addikt

Igen. Nekem az volt furcsa, hogy főképp a MoP-al foglalkozik az új guide, miközben a packban nincs benne. :D

De persze tökéletesen érhető, hogy a "legutolsó" kiegészítővel foglalkoznak, hisz az az aktuális.

Amúgy az új grafikai újításokat mindenki megkapja, aki WoW-ozik, vagy mindenképp meg kell venni hozzá az új kiegészítőt?
Mert a StarCraft 2-nél és a Diablo 3-nál is a kiegészítő érkezésekor az alapjátékok automatikusan megkapták a jelentősebb újításokat, csak az új tartalmak nem voltak elérhetőek, amíg meg nem vetted a kiegészítőt.
Itt is hasonló eset lesz?

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#53417) Viktor77 válasza TBT (#53416) üzenetére


Viktor77
titán

Itt is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#53418) func93


func93
senior tag

Sziasztok,

Volna egy ilvl575 comat rugóm.. viszont nem tolok annyi dps-t amennyit kéne. Valaki letudná írni részletesen a rotát, mert valamennyire biztos jó, de lehet a CP-vel vannak bajok vagy ilyesmi. Pl: SAD-ot mennyin kell mindig felrakni?!

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#53419) grizlisandor válasza grizlisandor (#53409) üzenetére


grizlisandor
addikt

Meg oldódott, haver vett kódot ismerőstől, aki csak megvette de nem aktiválta.
2 nap alatt lvl 45öt sikerült elérni haverral Ragnán hordába, RaF meg guild +XP vagy mi segítségével. Változott jónéhány dolog wotlk ótaa legzavaróbb a talentfa számomra. Tört után furcsa, hogy mindennek van scriptje. :D
Pokemonozás meg valami állat. :D

Azon mosolyogtam jókat, hogy beléptem, és egyből vegyem meg a többi kieget is. :D
20Euró a MoP
55Euró a MoP+WoD

Hogy is van, hogy a megveszem MoP-ot, nem kapok GC-t semennyit? WoD-ért se?

(#53420) BoneDragon válasza grizlisandor (#53419) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem kapsz.

(#53421) arpi6k válasza func93 (#53418) üzenetére


arpi6k
addikt

[link]

Intel & ATI

(#53422) anddrew


anddrew
tag

Valamikor lesz ingyenes a wow?:///

π

(#53423) #81999360 válasza anddrew (#53422) üzenetére


#81999360
törölt tag

Nem.

(#53424) k.kristof válasza anddrew (#53422) üzenetére


k.kristof
őstag

A Started Editionért most sem kell fizetni :)

(#53425) Viktor77 válasza anddrew (#53422) üzenetére


Viktor77
titán

Ha csak arra vársz, akkor még évekig nem fogsz játszani.

Amúgy, szerencsére nem ingyenes.
Van elég retard a játékban így is, mi lenne ha a törtösök is rászabadulnának.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#53426) #81999360 válasza Viktor77 (#53425) üzenetére


#81999360
törölt tag

Keresnénk fizetős MMO-t. :DDD

(#53427) Zedz válasza #81999360 (#53426) üzenetére


Zedz
addikt

Taurisok jönnének a Blizzard szerverekre, mi pedig mehetnénk a Taurira. :DDD

(#53428) func93 válasza Viktor77 (#53425) üzenetére


func93
senior tag

+1

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#53429) TBT válasza anddrew (#53422) üzenetére


TBT
addikt

A Starter Edition és tört WoW ingyenes. De a tört WoW igénytelen, elavult és bugos.
Amúgy pedig fizetős (havidíj + meg kell venni a játékot és kiegészítőket), és valószínűleg néhány évig még az is lesz.
Amúgy vedd meg a Battlechest kiadást. Szépséges BloodElf csajszi domborít a dobozon.

De szerintem F2P sosem lesz. Inkább B2P modell lesz majd, hogy megveszed a játékot (Battlechest - mire havidíj mentes lesz addigra már az összes WoW kiegészítő benne lesz egy Battlechestben) és játszol addig, ameddig akarsz (lásd: Guild Wars 2, The Secret World stb).
Én így tudom elképzelni a "távoli jövőt".

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#53430) #57919488 válasza anddrew (#53422) üzenetére


#57919488
törölt tag

Remelem soha! :DDD
Ingyenes valtozatnak meg teljesen jo a Rift is :D
Sot, ez talan meg a regi WoW mechanizmushoz is hasonlit. Nem olyan mint a mai lebutitott WoW :)

[ Szerkesztve ]

(#53431) TBT válasza #57919488 (#53430) üzenetére


TBT
addikt

+ Sok F2P MMO van és lesz még a piacon.
Az Archage számomra ígéretesnek tűnik. De az még javában (zárt) béta állapotban van, szóval egyhamar nem lesz elérhető a nagyközönségnek.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#53432) zola09


zola09
aktív tag

Annó nyilatkozták hogy előbb lőnék le a szervereket minthogy F2P legyen.

(#53433) #57919488 válasza TBT (#53431) üzenetére


#57919488
törölt tag

Teso volt szamomra a legutolso amibe belevagtam. Ha havidijas akkor WoW, de amugy minden mas is johet mint pl. GW2, Rift, DC-UO stb. :D

(#53432) zola09:
Az nem mostanaban lesz. A jatekosok nagy resze is LOL/Dota2 vagy mas kisebb MMO-kba vandoroltak el vagy meg sokan D3/SC2-be.
Innen meg mindig lehetnek visszatero jatekosok ha egy kozeljovobeni kieg(ek) megerinti a jatekosok lelkivilagat es ujra befizetnek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53434) TBT válasza zola09 (#53432) üzenetére


TBT
addikt

Érthető, hisz nekik is élni kell valamiből. 10 éve pörög már a WoW, hatalmas a cég bevétele, nyílván nem akarnak lejjebb adni (sem a népszerűségből, sem a jómódból) csak azért, hogy azon játékosok kedvére tegyenek, akik nem akarnak havidíjat fizetni.F2P meg sosem lesz, esetleg B2P, de az is minimum 5-10 év múlva.
Bár ugye most jön a kiegészítő, 2016-ban pedig a film jön. Szóval 2 év múlva sem maradunk WarCraft nélkül, de lehet hogy akkor nem lesz új kiegészítő. :D
Majd a BlizzCon-on elmondják úgyis mit terveznek.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#53435) vvega30 válasza TBT (#53434) üzenetére


vvega30
senior tag

mi az a B2P?

B2P Buy to Play
B2P Beijing to Paris
B2P Business to Partner
B2P Bridges to Prosperity
B2P Business to Peer
B2P Born to Play
B2P Build to Print
B2P Blow to Pop

jóvan közben rájöttem... :)

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#53436) TBT válasza vvega30 (#53435) üzenetére


TBT
addikt

Buy to Play. Megveszed a játékot és játszol, havidíj nélkül (lásd: Guild Wars 2, The Secret World).

De az még jópár év, mire ide jut a WoW.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#53437) pulcsi válasza TBT (#53411) üzenetére


pulcsi
tag

Azért ha nem csak a max szint érdekel hanem más is pl pvp,mountozas,petezés, világ bejárás, raidelés, piacozás,questelés ,ha nagyon hc player leszel akkor kb 9 év mire minden meglesz, mint a gyereknek aki nemrég maxolta ki az acsikat, tehát ellehet vele csapni az időt.

[ Szerkesztve ]

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#53438) zola09 válasza TBT (#53434) üzenetére


zola09
aktív tag

Azthiszem WoD bejelentésénél a következő 2 (lehet hogy csak 1) kiegészítőn már dolgoztak.

(#53439) k.kristof válasza zola09 (#53438) üzenetére


k.kristof
őstag

Mindig ezt mondják, ezalatt annyit értenek, hogy a sztorit már írják hozzá.

(#53440) #57919488 válasza zola09 (#53438) üzenetére


#57919488
törölt tag

Marmint az elmeleti reszen. Lore stb. mert masra nem hinnem, hogy lenne eroforrasuk :)

(#53441) zola09 válasza #57919488 (#53440) üzenetére


zola09
aktív tag

Nyílván, de ez azt jelenti hogy még egy ideig nem maradunk új kiegészítők nélkül.

(#53442) #57919488 válasza zola09 (#53441) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ameddig a WoW bevetelebol olyan kis fejleszteseket ki tudnak hozni mint a Heathstone, Heroes of The Storm (vagy anno SC2) addig biztos nem hanyagoljak el a fo beveteli forrasukat :DDD

(#53443) k.kristof válasza zola09 (#53441) üzenetére


k.kristof
őstag

Valóban nem, de ugye a Blizzard az a cég, amelyik levédette a Soon kifejezést :) Engem például most az érdekelne a WoD mellett, mikorra lehet számítani a Starcraft II: Legacy of the Voidra.

(#53444) TBT válasza k.kristof (#53443) üzenetére


TBT
addikt

Engem is érdekel a Legacy of the Void. De szerintem a BlizzCon előtt nem fogják bejelenteni. Majd ott, egy szépséges videóval megspékelve.
De most nagyon ráfeküdt a Blizzard a Heroes of the Storm és Hearthstone játékok fejlesztgetésére. Remélem, hogy ez nem megy a StarCraft 2 trilógia záróepizódjának rovására. Bár én a Heroes of the Storm-ot is nagyon várom már, már a 2011-es Blizzard Allstars bejelentés óta. :D
De sajnos még nem adott alfa hozzáférést a Blizzard. :(

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#53445) malacka87


malacka87
senior tag

Na megjött a Wod szép kis dobozka!:-) Tegnap este de jó kis móka volt ragna hordában!:D Vagy 200lvl1-es ork ment sw-be Towelliee vezetésével+90-es:-)))

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#53446) malacka87


malacka87
senior tag

Aktiváltam és egy ilyen dátumot rakott be:20.12.2014. Igaz ez majd kiderül a héten!:D

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#53447) laceszgamer válasza malacka87 (#53446) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mármint hol jelent meg az a dátum?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#53448) TBT válasza malacka87 (#53446) üzenetére


TBT
addikt

Ez a már ismert dátum, de erre azt írták, hogy eddig kell, hogy megjelenjen a játék.
Tehát 2014.12.20.-ig biztosan megjelenik a játék.

Amúgy Sylvanas, Maiev, Jaina szerepel a játékban NPC-ként?
Adnak küldetést/interakció is van velük?

Illetve van valami történeti része is a játéknak, ami továbbviszi a WarCraft 3 The Frozen Throne történetét?
Itt olyasmire gondolok, mint ami az SW ToR-ban van - tehát közel egyjátékos szintű sztorimód.

Vagy itt nincs olyan?
Vagy csak dokumentumok és leírások vannak arról, hogy mik történnek a "háttérben". És nincs bevonva úgy a játékos, mint mondjuk az SW ToR vagy Guild Wars 2 esetében.
Mert csak a Quest-ezés, farmolás, szintezés, felfedezés, dungeon-ök teljesítése unalmassá válik hamar számomra. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#53449) BoneDragon válasza TBT (#53448) üzenetére


BoneDragon
veterán

Vannak, de inkább csak raiden.

(#53450) #57919488 válasza TBT (#53448) üzenetére


#57919488
törölt tag

Lenyegeben tortenetileg szerintem ott le is zarult az egesz, WotLK vegevel. Utana a kiegek mar csak olyan huzzuk a WoW-ot ameddig csak lehet teljesen mindegy milyen tortenettel. Cata meg elment de a MOP egy vicc. Hat a WoD-al meg mintha egy Csillagkapu reszt dolgoznanak fel :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.