Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52901) malacka87


malacka87
senior tag

Altoknak megint jó lesz!:-)[link]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#52902) laceszgamer válasza malacka87 (#52901) üzenetére


laceszgamer
addikt

Milyen kár, hogy már amúgy is kész unalom. :D 3-4 kör után már sok(k) kicsit. Jobb lett volna ha már úgy is ennyire elvesztette a jelentőségét maga a legendary, hogy már ha egy karakterral megvan akkor a többi megveheti vagy ilyesmi.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#52903) Khelben válasza laceszgamer (#52902) üzenetére


Khelben
nagyúr

Arról nincs hír, hogy tovább folytatnák az altok "közelítését"? Jó a közös achi rendszer, de jöhetne közös bag vagy legalább közös bank, közös reputation, ilyesmik. Még akkor is, ha cserébe csak egy garrison lehet per acc.

(#52904) hemaka válasza laceszgamer (#52902) üzenetére


hemaka
nagyúr

En is megcsinaltam a samimnak is, de kb miota megvan meg nem is mentem vele raidre, unalmasak mar a bossok.
Most low lvl rugoval trollkodok rbg-ken. :D Aztan a honap vegen megyek frozenba, amennyit nem koltok gametime-ra, abbol kijon a wod ara majd.

(#52905) laceszgamer válasza Khelben (#52903) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem dramatizálásnak szántam. Hanem arról van szó, hogy ez a köpeny már csak nevében legendary. Régen egy legendary még azért volt valami, nem fityegett minden karakteren és a guildek nem úgy kerestek embert, hogy "követelmény leg back ".
Ha már jóformán egy több hetes farmot csináltak a legendaryból akkor legalább ne kéne annyiszor végigtolni ahány karakterrel az ember szeretné.
Sokat már nem osztana-szorozna a legendary értékén ez a megoldás.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#52906) Wolverine válasza laceszgamer (#52905) üzenetére


Wolverine
félisten

A legendary értékét most az jelenti, hogy mennyit kellett érte harcolni. Mint a Dragonwrath vagy a Fangs of the Father esetén.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#52907) laceszgamer válasza Wolverine (#52906) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát, lehet csak mert régóta játszom, de nekem jobban bejött a régi rendszer. Mikor iszonyat low rate volt az esésére vagy épp az Ulduar-ICC modell. Bár lehet tényleg csak én vagyok akiben megmaradt a Vanilla WoW emlékei. :) Mikor egy Naxx-os epicben levő emberke kiállt főtérre... micsoda tömeg volt körülötte. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#52908) Wolverine válasza laceszgamer (#52907) üzenetére


Wolverine
félisten

Na ja, csak épp a játékosok 99,9%-ának nem volt az meg. Akkor minek csinálja meg a Blizzard, ha 7 millió játékosból 7000-nek elérhető összesen? Pláne, mert az ennyire elérhetetlen cucc a mai játékosbázist nem fogja megmozgatni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#52909) Cathfaern válasza Wolverine (#52908) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azért, mert ettől lesz (ettől volt) Azeroth egy (virtuális) világ, és nem csak egy játék. Mert voltak hősök. Akik nem csak azért voltak hősök, mert egy NPC annak hívta őket, hanem mert a többi player is úgy nézett rájuk. Teljesen logikus és racionális volt minden egyes lépés ahogy elérhetőbbé tette a tartalmakat a Blizzard, de hosszú távon szerintem hibás döntés volt.

(#52910) laceszgamer válasza Wolverine (#52908) üzenetére


laceszgamer
addikt

De ezért volt épp legendary. :) Most hiába van azon Blizz, hogy mert Casual réteg jöjjön, de így pont azokat veszti el, akik valószínűleg szerették a régi WoW-ot.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#52911) nofi


nofi
őstag

Na jól elszúrhattam valamit... Lassan lejár a trial, vettem egy battlechest + pandaria csomagot. Beírtam a Battlechest kulcsát és erre csinált egy WoW2 accountot a meglévő trialos WoW1 mellé. Tekintve, hogy a trialoson épp a Pandaria trialja ment még az újat upgradeltem a panda kulccsal. Nincs vmi account merge, vagy várjam meg míg lejár a trial és hátha tudok valamit okoskodni? Elég gáz, hogy a karakterem a trialoson van, ami nemsokára lejár, az aktívra meg 20 juró átvinni -.-

Xbox GT: nozsolt

(#52912) Wolverine válasza laceszgamer (#52910) üzenetére


Wolverine
félisten

Az a régi HC réteg vagy már évek óta nem játszik, vagy maga is casuallá vált, mert dolgozik/családja van. És nem igazán van új HC réteg.

#52909: a gáz az, hogy az NPC-k ugyanúgy reagálnak mindenkire, legyen az zöldben vagy legendaryben. Ritka a kivétel. És a karaktered talán megérdemli, hogy ne csak egy tucatkatona legyen.

#52911: írj egy ticketet a supportnak, hogy elszúrtad a trial upgrade-jét, és elvileg össze fogják vonni a kettőt.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#52913) laceszgamer válasza Wolverine (#52912) üzenetére


laceszgamer
addikt

A másik fele meg azért hagyta abba mert tulzottan casualosodott a játék. Magyar HC klán is nem 1 ment szét, mind a szokásos: Előbb még megvannak 25 re, aztán 2 tizes végül 1 tizes aztán oszlás. Ha lenne HC content a HC ra vágyó játékosoknak akko nem mentek volna át casual-ba nem hagyták volna itt a játékot. Rengeteg családos ember játszott már vanillában is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#52914) Wolverine válasza laceszgamer (#52913) üzenetére


Wolverine
félisten

Vagy azért, mert a WoW már 10 éves idén. Nagyon kevesen játszanak ennyi ideig egy játékkal, csak a legfanatikusabbak - és azok mindig kevesen vannak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#52915) laceszgamer válasza Wolverine (#52914) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ezért kéne egy vérfrissítés. :D Nem feltétlen ebbe az irányba amerre tart a Cata-MoP, hanem venni egy nagyobb fordulatot. Picit reménykedek, hogy a WoD visszahozza picit a BC hangulatát. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#52916) Khelben válasza nofi (#52911) üzenetére


Khelben
nagyúr

Írj a supportnak, egyik haverom pont ezt csinálta és megoldották neki.

(#52917) Wolverine válasza laceszgamer (#52915) üzenetére


Wolverine
félisten

Azzal a mostani 7,5 milliós játékostáborból eldobnának ~4 milliót. Öngyilkos lépés lenne.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#52918) Beri válasza laceszgamer (#52915) üzenetére


Beri
addikt

BC hangulat? Az milyen? Koreai grindfest, random dc-k, zéró játéktudás?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#52919) laceszgamer válasza Wolverine (#52917) üzenetére


laceszgamer
addikt

Másik iránnyal meg a másik felét. :) WoD már meg van véve, meg a bétát kéne letöltenem, d nagyon kíváncsi vagyok rá. Cikkeket nézegetve felemásak eddig a benyomásaim, bár már most több minden tetszik mint anno a MoP-nál. Bár ez utóbbinál inkább egyéni izlés ami miatt nem jött be annyira, kelet nekem nem a kedvenc tájam.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#52920) laceszgamer válasza Beri (#52918) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát ha játszottál BC idejében akkor tudod mire gondolok. :) Nem erre amiket felsoroltál. :D

Ami akkor a legjobb volt az a hangulat. Megvolt a kihívás és mellé a játékosk is akikkel lehetett menni. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#52921) #57919488 válasza laceszgamer (#52905) üzenetére


#57919488
törölt tag

De ez legalabb nem egy megszerezhetetlen dolog sok jatekos szamara. HC Garrosh kill ugysem lesz meg mindenkinek akkor legalabb legyen egy kis oromuk az embereknek a jatekban :)
Meg mindig jobb mintha csak a Shop-bol lehetne szerezni Legendary item-et :P

(#52922) whitezo88 válasza #57919488 (#52921) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Vard ki a veget...

(#52923) nofi válasza Khelben (#52916) üzenetére


nofi
őstag

Rajta vagyok, köszi a tippet!
Khelben; Wolverine

:R

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#52924) Cathfaern válasza laceszgamer (#52915) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kéne egy vérfrissítés, szóval reméled visszahozza a régi hangulat? ;]

(#52925) laceszgamer válasza Cathfaern (#52924) üzenetére


laceszgamer
addikt

Igen! :D Tekintve, hogy a mai állapothoz képest az is hatalmas változás lenne. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#52926) Beri válasza laceszgamer (#52920) üzenetére


Beri
addikt

Játszottam BC-ben és nekem ez maradt meg belőle. A mai állapotokhoz képest az egy bugtenger volt, meg az, amit felsoroltam. Olyan volt gladiator-t ütni, mint most 2k-t.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#52927) laceszgamer válasza Beri (#52926) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én a PvE contentet láttam többet, de ott nem volt semmi gond. Jó, elején még elsö 1-2 hónapban igen, de amúgy nem volt semmi gond raidjeinken, pedig még hetente 4 raidünk volt, hétvégente meg Kara később ZA. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#52928) lakisoft


lakisoft
veterán

Jelenleg a WOD tesztjei hol tartanak?

(#52929) etooo válasza lakisoft (#52928) üzenetére


etooo
senior tag

Nagyvonalakban:
Ami késznek mondható: 3 zóna, 3 dungeon. Garrison lvl2ig "húzható", de még csak 2 épületet lehet benne építeni. A max lvl jelenleg 92.

(#52930) neato3loco


neato3loco
senior tag

Skacok melyik cast most erős? Rég játszottam és a következő hónapban újra neki szeretnék kezdeni, aztán az elmondásotok alapján belekezdek egy hősbe.
Minden kaszt jó, meg erős csak gyakorolni kell vele, tudom. De mégis a véleményetekre vagyok kíváncsi. Meguntam az FPS-eket, újra rám jött az MMO lá

z. :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#52931) Viktor77 válasza neato3loco (#52930) üzenetére


Viktor77
titán

Teljesen mindegy szerintem. Lassan (lassan) jön az új kieg, alapjaiban változik minden.
Funolj azzal ami tetszik, próbálj ki kasztokat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#52932) neato3loco válasza Viktor77 (#52931) üzenetére


neato3loco
senior tag

De mégis, például te mit javasolnál. Nem hiába írtam. :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#52933) Fandango válasza neato3loco (#52932) üzenetére


Fandango
veterán

Nekem most a nagy kedvencem egy pandaren monk, pedig az unholy DK-mat nagyon szerettem, de megis lecsereltem.

(#52934) k.kristof válasza neato3loco (#52930) üzenetére


k.kristof
őstag

Holy warrior.

(#52935) #57919488 válasza neato3loco (#52932) üzenetére


#57919488
törölt tag

Es minden Patch alkalmaval valtogatnal azok kozott, hogy eppen melyik lett erosebb? :DDD
Szerintem erdemesebb inkabb azzal szorakozni amivel lehet es nem szenvedes a dolog :P
En pl. a Shaman-t tartom a legszorakoztatobbnak az egesz jatekban hiaba vannak nala sokkal de sokkal erosebbek vagy eppen konnyebbek.

szerk:
Viszont miota az Nvidia beallitasoknal kivalasztottam a WoW-ot es minden specko beallitast levettem azota semmit nem igazan erolkodik a laptop.
Keptelensegneg tartom, hogy eddig az integralt HD 4000 hozta volna az atlag 60FPS-t, vagy letezhet es csak en eltem eddig gumibelsoben? :D Vagy csak az elsimitas total kikapcsolasa oldotta volna meg kezileg? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52936) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Jó esetben 3-5 hónap és jön a kieg, arra a kis időre meg már totál mindegy a balance. Bár PvE-ben most passzolom, de PvP-ben ami most kegyetlen el van szállva az a monk és a bm hunter, legalábbis warrior szemszögből így vettem észre.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#52937) neato3loco válasza #57919488 (#52935) üzenetére


neato3loco
senior tag

Nem válogatok, hanem kérdezek. Ha nem tudsz gúnyolódás nélkül válaszolni kérlek kímélj meg.

Shámim volt nekem is egyébként, annyira nem jött be. A monk amivel szemezek. Mindenesetre köszönöm a válaszokat. ;)

K_mester: Nincs harag!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#52938) #57919488 válasza neato3loco (#52937) üzenetére


#57919488
törölt tag

Harag nincs csak a sajat nezopontom gondoltam megosztom a dologrol (hat akkor nem jol sikerult) :DDD A lenyeg az lenne, hogy tenyleg azt kell valasztani amivel szorakozas a jatek. Pl. hiaba eros a Hunter vagy a Warrior ha eppen szamodra dogunalom lenne. Eros meg minden de ha ujra atlagosak lesznek akkor csak az szamit, hogy kikapcsolodas vele a jatek vagy kenyszer.
Ha eros kell akkor most pl. a Monk jo valasztas de WoD-ban erosen valtozik a harcrendszer amitol mar nem biztos, hogy eros is marad.

[ Szerkesztve ]

(#52939) neato3loco válasza #57919488 (#52938) üzenetére


neato3loco
senior tag

Nagyon érdekel, mik lesznek a változások WoD-ban. Kár, hogy nem tolom Vanilla óta.. :S

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#52940) Healbacsi válasza neato3loco (#52937) üzenetére


Healbacsi
őstag

Igazabol hiaba kerdezed, hogy mi az erosebb. HOL? ..Marmint pvp dps? pvp heal? pvp-ben halhatatlan? Pve top dps a legtobb harcban? Legjobb melee, legjobb caster, legjobb tank, legjobb healer? S meg sorolhatnank.

[ Szerkesztve ]

(#52941) neato3loco válasza Healbacsi (#52940) üzenetére


neato3loco
senior tag

Igazad van, kihagytam, hogy a DPS karik tetszenek. ;) No meg majd tesztelek egy healert is. :U

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#52942) k.kristof válasza neato3loco (#52939) üzenetére


k.kristof
őstag

Magyarul a WoW Hungary oldalán tudod követni a (folyamatos) változásokat, angolul pedig az MMO Champion az egyik legjobb forrás, de a Wowhead is jó összefoglalókat készít.

(#52943) neato3loco válasza k.kristof (#52942) üzenetére


neato3loco
senior tag

Köszönöm, le is mentettem könyvjelzőnek. Holnap olvasgatok. :C

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#52944) lakisoft válasza k.kristof (#52934) üzenetére


lakisoft
veterán

Holy dps a menő? Olyat más is tud pl. Pala?

(#52945) k.kristof válasza lakisoft (#52944) üzenetére


k.kristof
őstag

A pala az egy kisebb hadsereg prot specen, tankol, healel, és még dps-el is. Most sajnos nem annyira erős dps, de azért elég jó, én szeretem.

(#52946) lakisoft válasza k.kristof (#52945) üzenetére


lakisoft
veterán

Én a dk-val vagyok így. Szar dps most de azért lehet vele tolni és szeretem. Mondjuk nem healel olyan jól mint egy pala de azért használható :). Bloodon mindenképp :D.

(#52947) lakisoft


lakisoft
veterán

Az WOD alpha tesztnek amúgy már vége? és a béta teszt folyik nagy erők bevonásával? Aktív streamek vannak ezzel kapcsolatban?

(#52948) Viktor77 válasza lakisoft (#52947) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, igen, és igen.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#52949) neato3loco válasza lakisoft (#52947) üzenetére


neato3loco
senior tag

Towellie az egyik.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#52950) Wolverine válasza lakisoft (#52947) üzenetére


Wolverine
félisten

Hetek óta van béta, és a WoW-Hungaryn is sokaknak van hozzáférése. Norton, az egyik hírező streamel is, amikor van rá ideje; nekem a mai napig nem jutott energiám arra sem, hogy elindítsam... :(

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.