Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52401) Viktor77


Viktor77
titán

Elég lesz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#52402) J o e


J o e
tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, a héten 25hc Sha-t hirdetett egy srác TN-en, csatlakoztam Oqueuen.Wipeoltunk 10-15ször, mindenki lelépett, én pedig ugye mentve lettem 25 hc Sha-ra.
A kérdés: ha én csinálok új 25ös groupot Oqueuen, akkor fogok tudni menni, vagy a hc mentés már a egész csapatra szól és csak akkor mehetnék újra, ha összeszedném azokat, akikkel előzőleg bent voltam?
Előre is köszi a választ és bocs ha egyértelmű dolgot kérdezek, de nekem egyenlőre ez nem világos, hogy működik :)

(#52403) kenwood válasza J o e (#52402) üzenetére


kenwood
veterán

akik meg nem oltek hc bosst a heten es shat normalban sem oltek meg,azok mehetnek veled,de csak 25ben.
regebben ugy volt,hogyha masnap nelkuled sikerult leverni,akkor a te id-den is halott lesz az adott boss.
az utobbit nem tudom,h igy van-e meg.

normalban 10 es 25on is tudsz menni shatol.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#52404) InterFox


InterFox
senior tag

Alakulgat a karim.:)

PSN ID: interfoxthedead

(#52405) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

huh nagyon üresek a szerverek, vasárnap este/délután van és sw-ben alig lézeng pár ember, q-elés közben eddig 2 emberrel találkoztam... kíváncsi vagyok, hogy csak kivárnak, vagy kezd lefelé áldozni a wownak

(#52406) J o e válasza kenwood (#52403) üzenetére


J o e
tag

Köszi a választ, raid infom elvileg azt mutatja, hogy 3/14 boss defeated, pedig néztem a tegnapi leader aki hirdetett, már 7 vagy 8/14 hcnál jár.
Ezek szerint akkor az én id-m maradt 3/14 :)

(#52407) kenwood válasza J o e (#52406) üzenetére


kenwood
veterán

"Heroic Difficulty Lockouts
Heroic difficulty has much tighter restrictions in place. This is to prevent heroic boss farming. Firstly, heroic lockouts cannot be combined, even if you’re on the same progression or less than the second group. So for instance, if you killed Morchok, Zon’Ozz and Yor’sahj on heroic you would not be able to join another raid group working on heroic Hagara. Additionally if you chose to start a heroic group at Hagara using your raidlock out, anyone not with you from the original heroic group would no longer be able to start their own heroic group. They would then receive a message saying the instance has been cleared, or they are saved to however many bosses you continued with your group. If group 1 kills the first 3 bosses on heroic and calls it for the night, and then splits into 10 groups to try to down more content later, only the first person to do the content would be able to continue with the lockout, the other 9 people or groups would be required to switch to normal because that heroic lockout is saved to those heroic bosses. "

ha jol ertem,akkor azzal,h megoltek 1 bosst nelkuled,neked buko az egesz lockout ,hc szempontbol.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#52408) J o e válasza kenwood (#52407) üzenetére


J o e
tag

Hát nem egyszerű ez és megmondom őszintén, nekem nem is tetszik.Persze, ez a játék jelenleg elérhető legnehezebb raid fokozata, megértem, hogy kell lennie korlátozásoknak.
De pl. én engedném, hogy aki már mentve van 10 HC Norushenre, az pl csatlakozhasson 25 HC Thokra is, ugyanúgy, mint normalon.Ha képes rá és rendben van a teljesítmény, akkor legyen egy csapat hasznos tagja, de így egy rosszul megválasztott group egy egész hetet elvisz a hc bossok próbálgatásából.

(#52409) kenwood válasza J o e (#52408) üzenetére


kenwood
veterán

sztem ugy lenne korrekt,hogy 1 honap utan feloldanak.
igy a nagyok versenyebe nem piszkitana bele,de botrany,amikor a masodik-harmadik raidnapon normalozni kell,mert 2-3 kulcsember hianyzik.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#52410) Djsaba


Djsaba
senior tag

(#52411) Faith


Faith
aktív tag

Üdv!

Valami gond van a szerverekkel vagy csak nálam szarakszik a játék? A launcher indításánál hibát dob ki hogy "An internal error occured, please restart. If problem presist contact customer support". Leokézva az ablakot be is zárja a launchert.

(#52412) #57919488 válasza Faith (#52411) üzenetére


#57919488
törölt tag

Battle.net Client-bol is probaltad inditani?

(#52413) Faith válasza #57919488 (#52412) üzenetére


Faith
aktív tag

Azzal próbálkozok csak bocs launchernek hívtam.

(#52414) tskó válasza Zlcsi (#52405) üzenetére


tskó
tag

nézd meg az outland-ot, stomscale-t, frostmane-t és a ragnát. azok még pörögnek úgy-ahogy. egyébként senkinek se legyenek illúziói, a ruszkikat se véletlenül rakták be az eu battlegroup-okba...

(#52415) lakisoft válasza tskó (#52414) üzenetére


lakisoft
veterán

Ááá a wownak vége. . . ne is játsz vele inkább. Jobb lesz mindenkinek.Leginkább nekünk. ;]

(#52416) tskó válasza lakisoft (#52415) üzenetére


tskó
tag

tudod a trollkodáshoz szükséges bizonyos fokú inteligencia ami belőled hiányzik.

(#52417) dilipok válasza tskó (#52416) üzenetére


dilipok
veterán

LOOOOOOL :C a bagoly mondja verebnek, hogy nagyfeju tipikus esete forog fenn? :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52418) lakisoft válasza tskó (#52416) üzenetére


lakisoft
veterán

A topik kezd intellektuális magasságokat megütni. Köszönjük néked. :Y :R

ON: Játszik valaki innen Arathor alli oldalt?

[ Szerkesztve ]

(#52419) k.kristof válasza lakisoft (#52418) üzenetére


k.kristof
őstag

Én például igen.

[ Szerkesztve ]

(#52420) lakisoft válasza k.kristof (#52419) üzenetére


lakisoft
veterán

Melyik guildben vagy? Van ott élet?

(#52421) tskó válasza lakisoft (#52418) üzenetére


tskó
tag

"A topik kezd intellektuális magasságokat megütni. Köszönjük néked. "

és mondá az úr: aki krumpli héjon meg moslékon nevelkedett annak az egész krumpli egy torta.

ne erölködj, buta vagy... nem megy.

(#52422) vvega30 válasza lakisoft (#52420) üzenetére


vvega30
senior tag

a 2. kérdést inkább a kieg megjelenése után 1 héttel tedd fel:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#52423) lakisoft válasza tskó (#52421) üzenetére


lakisoft
veterán

Végre van egy hsze-d ami teszik. :C

(#52424) k.kristof válasza lakisoft (#52420) üzenetére


k.kristof
őstag

A Rejtek guildben vagyok, az élet fogalma relatív: egy közepes baráti társaság, esténként átlag négy-öt ember van fent, amikor raid van akkor több (szerda-vasárnap normál, péntek flex).

(#52425) lakisoft válasza k.kristof (#52424) üzenetére


lakisoft
veterán

Social tagként be lehet hozzátok kerülni?

(#52426) k.kristof válasza lakisoft (#52425) üzenetére


k.kristof
őstag

Szorítunk helyet :) De a guild chaten folyó esti beszélgetések fejlődő szervezetre gyakorolt hatásáért nem vállalunk felelősséget :)

[ Szerkesztve ]

(#52427) lakisoft válasza k.kristof (#52426) üzenetére


lakisoft
veterán

Túl vagyok már a 20-on szóval nem gond. Este megkeresem az illetékes embert.

(#52428) #57919488 válasza lakisoft (#52423) üzenetére


#57919488
törölt tag

tskó-val ketten csinalhatnatok egy Arena Team-et ;] :DDD

(#52429) lakisoft válasza #57919488 (#52428) üzenetére


lakisoft
veterán

Egymás ellen?

(#52430) k.kristof válasza lakisoft (#52427) üzenetére


k.kristof
őstag

Valaki biztos lesz fent, ha véletlenül nem tudna invelni, az illetékeseket biztos eléri, és fellépnek.

K_mester: 5.4 óta nincsenek is aréna teamek :)

(#52431) lakisoft válasza k.kristof (#52430) üzenetére


lakisoft
veterán

Jelenleg ebben a guildben vagyok: Isten Ostorai.

Nincs velük baj viszont jelenleg nem történik semmi a guildben. Néha flexre lenne kedvem elmenni.

[ Szerkesztve ]

(#52432) #57919488 válasza lakisoft (#52429) üzenetére


#57919488
törölt tag

Dehogy. Egymast segitve egy oldalon :DDD

(#52430) k.kristof:
Jo tudom, de nem ez lett volna a lenyeg :D

[ Szerkesztve ]

(#52433) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem látok róla infót, de az Arathor is össze lett fűzve valami másik realm-mel? Ma reggel megjelentek a kék eladók ah-ban. :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#52434) parandroid válasza parandroid (#52433) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ahogy a trade chatet nézem, a Hellfire szerver biztosan connected (már megy is egymás anyázása, ahogy illik), de eszerint a cikk szerint a Drendennel van csak kapcsolat. Van erről valami részletesebb infó, amit nem találok?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#52435) lakisoft válasza parandroid (#52433) üzenetére


lakisoft
veterán

Persze hogy összevonják. Arathor (45k/20k A/H), Azjol-Nerub (39k/15k A/H), Hellfire (30k/16k A/H). Összesen (114k/51k A/H). Elvileg olyan népesség lesz Arathor allin mint kb Ragnaros (75k/112k A/H) Horda-n. Azért az komoly lesz. Végre nem kínálati piac lesz az AH-ban.

Breaking Newsban ki is volt este írva. :R

Szerk: Amit linkeltél az US infó.

[ Szerkesztve ]

(#52436) BoneDragon válasza lakisoft (#52435) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez jó hír, mindig is fel akartam húzni egy allis karit. Lehet egy druid lesz.. hmm.

(#52437) Cathfaern válasza parandroid (#52434) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az az US Arathor (US battle.net-en van a cikk), ránk nem az vonatkozik, hanem ez: [link]

lakisoft:
Azjol-Nerubot a Quel'Thalas realmmel tervezik összevonni, nem az Arathorral.

[ Szerkesztve ]

(#52438) lakisoft válasza Cathfaern (#52437) üzenetére


lakisoft
veterán

Ezek szerint az (PvE) Arathor and Hellfire lesz összekapcsolva. De én meg az olvastam hogy még az Azjol-Nerub is hozzá lesz csapva. De akkor ez nem így lesz.

Akkor helyesbítek:
Arathor (45k/20k A/H), Hellfire (30k/16k A/H). Összesen (75k/36k A/H) Ez se annyira aggasztó.

Más: Gondolom az armorynak idő kell még hogy befrissüljön. Nem látom az Arathoros karaktereimet.

[ Szerkesztve ]

(#52439) parandroid válasza Cathfaern (#52437) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ah, köszi. Ez megmegyarázza. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#52440) k.kristof válasza lakisoft (#52438) üzenetére


k.kristof
őstag

Igen, ez EU-s kékek csak a Hellfire-t írják, de valahol később a fórumban megjegyzi egy MVP, hogy a Launcher kicsit összezavarodott, szerinte például június 17-e szerda :)

(#52441) lakisoft válasza k.kristof (#52440) üzenetére


lakisoft
veterán

Az a lényeg, hogy pozitív előre lépés várható ...

[ Szerkesztve ]

(#52442) lakisoft


lakisoft
veterán

Más: Valaki csinált már karakterboostot azt amit a kieghez adnak. Nem a power levelingre gondoltam.
72 órát ír. Elvileg hamarabb is meg lehet csinálni a WOD kód beírása után?

[ Szerkesztve ]

(#52443) vvega30 válasza lakisoft (#52442) üzenetére


vvega30
senior tag

én úgy emlékszem rögtön lehetett csinálni, az ikon ott volt. de még nem használtam ki. felhúzom 60-ra és így két szakmát is ingyen felhúz 600-ra:)

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#52444) lakisoft válasza vvega30 (#52443) üzenetére


lakisoft
veterán

Úhh ez tök jó hír. :R

(#52445) Beri válasza vvega30 (#52443) üzenetére


Beri
addikt

Elég csak felvenni a szakmát, mielőtt kéred a boostot.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#52446) kenwood válasza Beri (#52445) üzenetére


kenwood
veterán

ha lvl 1es karival veszel fel ket szakmat,nem fogja maxra boostolni.
lvl 60+ nal azert erdemes felvenni,mert ha nincs szakmad,akkor a kaszthoz "illo" kettot kapod automatikusan.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#52447) #57919488 válasza kenwood (#52446) üzenetére


#57919488
törölt tag

En is igy olvastam meg anno az elso hireknel :K

(#52448) InterFox


InterFox
senior tag

A DPS-ek mire mennek rá, ha a statisztikákat nézzük?
Gondoltam kipróbálok magam DPS-ként is.:)

PSN ID: interfoxthedead

(#52449) painkillerx válasza InterFox (#52448) üzenetére


painkillerx
tag

(#52450) k.kristof válasza InterFox (#52448) üzenetére


k.kristof
őstag

Majdnem ugyanaz, mint a protpala, de a retrinek csak 7,5% exp kell :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.