Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4015) Collector19


Collector19
csendes tag

Sziasztok!

PVP tanácsot szeretnék kérni Tőletek, még új vagyok WoW-ban, van egy lvl60-as full shadow priestem. A mobokkal nincsen bajom, azokat úgy ahogy sikerrel slainelem, de PVP-ben állandóan kikapok. Tudom hogy gyakorolni kell 1000-el, de valahogy esélytelennek érzem az egészet.
Pl lvl 60-as assa rugó ellen 5-ből 4-szer elvert, és azt nem tudom elhinni, hogy a shadow pappal ez ennyire esélytelen. Tudom hogy velem van a hiba, csak azt nem tudom mi.
A probléma ott kezdődik, hogy nem látom a rugot, és persze stun egyből, és a shield ellenére fél hp oda van, mire tudok nyomni egy feart aggatni rá pain-t mind blastot és ha van rá idő egy mind flayt. Ez így okkés lenne, csak visszaér fél hpval, és ezután szinte azonnal halott vagyok.
Tudnátok segíteni, hogy esetleg mivel kezdjek pl egy rugó ellen, vagy mit csinálok rosszul? Más shadow priest tapasztalatait is szivesen olvasom bármiről.

Persze az is lehet, hogy nem vagyok tisztában azzal hogy ellenfelemnek mik a képességei, gyengéi, mivel ez a main karim?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.