Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) pzstm


pzstm
titán

tessék feltelepíteni:

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15552) Draken


Draken
őstag

Mivel csak most kezdenék bekapcsolódni a win8 témába, el szerettem volna menni erre, de sajnos későn kapcsoltam és már elfogytak a jegyek rá, de online követhető az előadás akit esetleg érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#15553) Neil Watts válasza pzstm (#15551) üzenetére


Neil Watts
veterán

Megtörtént. :)

Üdv. core2

(#15554) pzstm válasza Draken (#15552) üzenetére


pzstm
titán

ha 1 nappal hamarabb szólsz átadtam volna szívesen a helyemet. Így más örülhet neki :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15555) Aarpok válasza pzstm (#15551) üzenetére


Aarpok
őstag

A misszió sikeresen teljesítve :DDD

Аарпок

(#15556) kukulec


kukulec
őstag

hali, én rendes dobozosat akarok venni otthoni felhasználásra. ugye nem kell majd interneten, meg telefonon regisztrálni? tök noob vagyok, az első teljesen normális windowsom lenne. ja és media playeres kellene. árról valami info?

még annyi: lesz benne valami alap vírusirtó?

[ Szerkesztve ]

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#15557) evilskati válasza kukulec (#15556) üzenetére


evilskati
aktív tag

Szia, Windows Defender néven integrált vírusirtó található benne( régebbi Microsoft Security Essentials )

(#15558) randras válasza kukulec (#15556) üzenetére


randras
veterán

Neten kell!

"Alap vírusírtó" ha úgy tetszik, van a Windows Defender "személyében", meg ott van a Microsoft Security Essentials is, de khm. egyikre sem bíznám az életem! ;]

(#15559) kukulec válasza evilskati (#15557) üzenetére


kukulec
őstag

köszi

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#15560) kukulec válasza randras (#15558) üzenetére


kukulec
őstag

nekem azt mondták, hogy egész tisztességes. nem vagyok egy torrent bajnok. mediaplayer van ezekben?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#15561) vlevi válasza kukulec (#15556) üzenetére


vlevi
nagyúr

Meg szabad kérdezni, miért ragaszkodsz annyira a dobozhoz?
Mert ha annyiba kerül majd (nem tudom mennyi lesz), mint egy OEM Win7, akkor kábé 3 upgrade licensz is kijönne abból az árból.

(#15562) kukulec válasza vlevi (#15561) üzenetére


kukulec
őstag

nincs honnan upgradelni. meg szeretem, hogy akkor telepítem újra, ha kedvem van

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#15563) nicu71 válasza pzstm (#15551) üzenetére


nicu71
addikt

hmm,persze feltettem én is,erre a youtube IE10 alatt nem ad ki keresési tippeket,meg a facebookos megosztás is elég tré lett.
Remélem megint összebarátkoznak,mert így nem tetszik :U

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#15564) Marci__


Marci__
tag

Van arra mód, hogy appok automatikusan induljanak bejelentkezéskor, lehetőleg a háttérben?
Azt szeretném, hogy a csempéjük frissüljön anélkül, hogy nekem piszkálni kéne, de erre láthatólag sok nem képes, ami szerintem nagy hiba.
Köszi.

(#15565) pzstm válasza Marci__ (#15564) üzenetére


pzstm
titán

a live tileos csempék erre képesek. A Modern UI-s app megíróján mólik a dolog. Melyek ezek az appok?? (Nekem mail, calendar, people, betateam, news, finance, bing, sports, weather, travel tuti frissül...ami most hirtelen eszembe jut)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15566) pzstm válasza nicu71 (#15563) üzenetére


pzstm
titán

hiba Önnél lesz, mert FB-n sem tapasztalok semmi meglepőt, és youtube is teljesen okésan megy.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15567) Marci__ válasza pzstm (#15565) üzenetére


Marci__
tag

Amiket írtál, azok nálam is jól működnek.
De a TrackSeries nem, vagy a MyReader nevű RSS olvasó sem.
Nyilván ezek másképp működnek, letöltenek dolgokat, amihez futniuk kell, aztán jelenítik meg.

A működési elvre is kíváncsi lennék, pl. ahogy a ti appotok csinálja a frissülést. Ez volna a toast notification? Elég homályos nekem a dolog, örülnék ha valaki el tudná magyarázni.

Úgy képzelem, hogy a toast notification az szerveroldalról indított frissítést jelent, olyasmi mint a push a blackberry-knél.

Ha ez így van, akkor érthető, hogy mondjuk egy rss olvasó miért nem képes rá, hiszen nem szerveren vannak tárolva a saját feedek, hanem itt az én gépemen, a kliensben.

De csak találgatok, kíváncsian várom a választ, talán mást is érdekel. Köszi.

(#15568) pzstm válasza Marci__ (#15567) üzenetére


pzstm
titán

track series is frissül, amég nem látott részek száma a jobba lsó sarokban :B

appok működésével kapcsolatban ŐT keresd ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15569) st6969 válasza raidx (#15547) üzenetére


st6969
őstag

Köszönöm, feltettem. Némileg több féle felbontás közül választhatok mostmár, de az ajánlott 1920x1080 körbe továbbra is 1,5cm fekete csík van...

(#15570) Marci__ válasza pzstm (#15568) üzenetére


Marci__
tag

Érdekes, nálam csak akkor mutatja az újdonságokat, ha megnyitom.

(#15571) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Basszus elfelejtettem regisztrálni a win8&server2012 online adásra mára, és most már nem tudok, mert technetklub-os felhasználónév kötelező hozzá, de azon az oldalon most szünetel a reg... :(

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#15572) MerLinh válasza st6969 (#15569) üzenetére


MerLinh
senior tag

catalystban told fejlebb az overscant és jó lesz, nekem is ezt csinálja

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#15573) Draken válasza A_ScHuLcZ (#15571) üzenetére


Draken
őstag

A kapcsolatfelvétel menüpont alatt kérj tőlük regisztrációt, nekem tegnap este egyből küldték.

(#15574) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Pár napja raktam fel a Win8-at, de már harmadjára jelez frissítést a Store az alap ModernUI-s appokra. Frissül is, vagy csak megbolondult?

Everybody lies.

(#15575) bon válasza Barthezz2 (#15574) üzenetére


bon
őstag

frissül

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#15576) blokad válasza Barthezz2 (#15574) üzenetére


blokad
senior tag

Nekem egyelőre nem, pedig kiváncsi vagyok, tetszenének az újdonságok

(#15577) vlevi válasza Barthezz2 (#15574) üzenetére


vlevi
nagyúr

Magától nem frissíti, csak jelzi, hogy van.

(#15578) Bali27


Bali27
addikt

Kiváncsi vagyok mikor jön ki az első Win8-ra írt Amd driver..
Mert a mostani 12.8-as még Win7-nek volt irva 1 hónapja :K

(#15579) fatallerror válasza Bali27 (#15578) üzenetére


fatallerror
addikt

az win8as is és tökéletesen működik vagy csak én nem veszem észre h szar :DDD

don't tell me what i can't do!

(#15580) Barthezz2 válasza vlevi (#15577) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, azt tudom, természetesen 3x frissítettem is:)

(#15579) fatallerror: Akkor már ketten vagyunk. Nálam sincs vele baj.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#15581) Alastair' válasza Bali27 (#15578) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nálam se a 12.8, se a 12.9-es béta driverrel nincs se élsimítás, se morfológ, se semmilyen szűrés, a játékok java részében, HD6850-essel. Win 7-en tökéletes. :F Nagyon nincsenek rendben még a driverek.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#15582) front3r válasza front3r (#15514) üzenetére


front3r
őstag

Én voltam figyelmetlen, mert itt van a válasz is, lol.

Megoldás a problémára!

MÁS: A mai Microsoftos előadás szerintem igen jó volt, de alig láttam belőle valamit és nem csak a technikai gondok miatt. Alig várom hogy felkerüljenek a videók!

Ne felejtsétek el hogy holnap megint közvetítés, most fejlesztői szemmel, de még általánosságban is elég érdekes lehet!
Itt lehet regisztrálni a stream közvetítésre!

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#15583) fatallerror válasza Alastair' (#15581) üzenetére


fatallerror
addikt

nálam van élsimítás bár nekem óvatosan kell vele bánnom :D

don't tell me what i can't do!

(#15584) Alastair' válasza fatallerror (#15583) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Jajj hát a menübe nekem is ott van, csak láthatóan nem működik. :DDD

Alister from Hell

(#15585) fatallerror válasza Alastair' (#15584) üzenetére


fatallerror
addikt

de most játékon belülre gondolsz v a szoftverben?

#15586) polonic: nézz ki az ablakon és láthatod h mennek az emberek : P

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#15586) polonic


polonic
félisten

Na jól van. . .

Az appok frissítése után a people nem indul el. Betölt, aztán egyből kilép. Állandóan ezt csinálja.

Ráadásul a store-nál is van egy bug.

Jelez 1 frissítést, de amikor rámegyek, hogy megnézzem, mi az, akkor semmi.

[ Szerkesztve ]

(#15587) Taifa Díaz válasza Alastair' (#15584) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

nVidia adja, ha veszem feljebb, gyilkolja az fps-t :DDD AMD majd később csinál igen jó Win8 drivereket, akkor majd az nV kezdi elxarni az illesztőket a trükközéssel, hogy tartsa a lépést :DDD
Más, de véleményem szerint valószínű, hogy Win8 téma: fifa13 nem akarja az igazságot. Egy másik fórumon olvastam, hogy ha ékezet van a felhasználói fiók nevében - nálam most van sajnos -, akkor gond lehet a Dokumentumok mappába kerülő fájokkal, emiatt van a crash (simán kidob az asztalra indításnál). Igaz lehet ez?

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#15588) Alastair' válasza fatallerror (#15585) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Játékon belül, vagy a driverből kényszerítve.
Megnéztem egymás után a Crysist és az F1 2012-őt, win 7-en és 8-on mindkettőre 4xaa-t kapcsoltam a játék menüjébe. A 8-on nem csinált semmit, ugyan olyan recés minden, a 7-en pedig kihúzza szépen. Pár régebbi játékban, amik nem támogatják az aa-t, rákapcsoltam a morfológ szűrőt, a 8 magasról tojik rá, a 7-en pedig gyönyörűen kihúzza.

Alister from Hell

(#15589) fatallerror válasza Alastair' (#15588) üzenetére


fatallerror
addikt

az f1-el pont játszom ha van időm és van élsimítás szóval nálam megy :B

#15587) Taifa Díaz : nem az a baj és 7esnél is van ilyen, ea fórumát már végigsírták és már készül a patch az ea ezt mondta. szarul adták ki csomó mindenkinél vannak fagyások meg minden jó :D

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#15590) Taifa Díaz válasza fatallerror (#15589) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Kösz az infót. A 12-vel pont nem játszottam, ezért nem is kerestem rá, hogy annál is volt-e ilyen. Affene a pofájukat, hogy miért nem akkor adnak ki valamit, amikor már játszani is lehet vele...

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#15591) Sub-ZeRo válasza polonic (#15586) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor még az RP bugok benne vannak.
Fel akartam rakni az rp-t de a kedvem is elmegy mikor a végleges verzióról ilyet olvasok.

(#15593) polonic:RP alatt úgy voltam vele, hogy persze, bug, meg nincs kész, de egy kész rendszer, ami így fog kijönni és még ilyen hibák vannak benne. Nem hiába lesz szerintem elérhető az a pack, amit készítenek hozzá. Biztos 0. napos frissítés lesz.
Szóval még mindíg 7-en vagyok, de ha nem javul, akkor csak a 9-re lesz remény, hogy azt rakom majd fel leggözelebb. (úgy sincs még a track ir 5-re hivatalos driver, gyányolni meg nem akarok ;] )

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15592) fatallerror válasza Taifa Díaz (#15590) üzenetére


fatallerror
addikt

az jobban zavar h nem azok táborába tartozom akiknek működik :D
de sajna nem, nekem am ékezetes a usernevem (nem tudom hol lehet módosítani) de aztán írták h ékezetnélkülivel is gond van meg ugye az angoloknál nincs ékezet és ott is sokan köszönnek el messitől :D

don't tell me what i can't do!

(#15593) polonic válasza Sub-ZeRo (#15591) üzenetére


polonic
félisten

Rohadtul felidegesítenek az ilyenek. El fog menni a kedvem az ettől az oprendszertől, ha még pár ilyet tapasztalok.

Annak idején a 7-essel semmi gondom nem volt.

(#15594) Sub-ZeRo válasza Sub-ZeRo (#15591) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

leggözelebb=legközelebb :DDD
gyányolni=gányolni
figyelem= 0

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15595) Barthezz2 válasza Alastair' (#15588) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nálam is van. Teljesen jó.

polonic: Nekem indul, működik minden, és még gyorsabb is lett. Próbáld meg, hogy letörlöd, és felteszed újra a store-ból, hátha..

Everybody lies.

(#15596) polonic válasza Barthezz2 (#15595) üzenetére


polonic
félisten

Közben már megtörtént és jó lett.

Na de ez akkor is milyen már.

Store bugra valami megoldás van?

(#15597) D-Roy


D-Roy
tag

Sziasztok!

A start menü(csempe) alatt ha elkezdtem gépelni,automatikusan megjelentek a találatok gyorskeresés szerűen.Na ilyet már nem csinál.
Jól emlékszem,hogy van ilyen fícsör?
Mit lőttem ki? (talán registryben?)
Előre is köszönöm.

Üdv!

 Think Different.

(#15598) Alastair' válasza fatallerror (#15589) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nos. Látni kell a kettő közti különbséget, és ezt hidd el.
Direkt leszedtem az egyik 500-as vinyóból egy 60 gigás részt, és felraktam rá egy 64-es 7 proffot. 1 - 2 apró bug idegesített, amit ellenőrizni akartam, és gyanúm beigazolódott. Sajna. Szóval várni kell mág a normális AMD driverre.
Van pár screen shottom mindkét rendszeren készült F1-ből, látni a különbséget.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#15599) netpeti98 válasza D-Roy (#15597) üzenetére


netpeti98
addikt

Igen, van ilyen feature, alapból be van kapcsolva.

Üdv netpeti98

(#15600) D-Roy válasza netpeti98 (#15599) üzenetére


D-Roy
tag

Köszi a választ.
Ezek szerint kilőttem.Hol tudom ezt újra aktiválni?
Üdv!

 Think Different.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.