Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) HZoli87 válasza xxSanchez (#16895) üzenetére


HZoli87
veterán

Teljesen kompatibilis vele. Olvasnivaló

(#16902) Penész Gomba válasza adamssss (#16896) üzenetére


Penész Gomba
tag

Elég merész kijelentés ez, hogy a beépített bőven elég nem ? :K

(#16903) stevve válasza xxSanchez (#16900) üzenetére


stevve
nagyúr

Nincs.

(#16904) jediweb


jediweb
aktív tag

A microsoft ügyfélszolgálat nekem azt mondta , hogy ha van 32bit-es licenszed, akkor
birtokolhatod a 64-bit-est is - nyilván csak egyik mehet egyidőben a gépeden -
akinek xp 32 bit van nyilván autó azt tölti le .
Meg kell kérdezni ügyfélszolgálatot, hogy lehet a 64 bitet letölteni - ennyi nem kell itt filózni ...
meg aggódni , meg feltételezni .. ha megveszed ....
Nálam ez nem gond mert már nincs érvényes licenszem ( gépet cseréltem . épp a 90 napos win7 ami fut
-XP volt ... előző gépen) és megvásárolom a dobozos win8 pro-t 64 bitest...

[ Szerkesztve ]

jediweb

(#16905) abteam2008


abteam2008
tag

Upgrade-elném a Win 7-et Win 8 Pro-ra, viszont a telepítő mindig megáll az "Eszközök előkészítése (100%)" résznél, kétszer próbáltam már, mindig ugyanazt csinálja. Úgy hagytam több, mint egy órára a gépet, de nem ment tovább a telepítő. Egy ASUS laptopról van szó egyébként, AMD A6-3400M APU, 6 GB RAM stb. Van valami ötletetek, hogy mit lehetne tenni? Clean install kizárva, szeretném, ha a programjaim, beállításaim megmaradnának. :F

Xbox Series X

(#16906) xxSanchez válasza HZoli87 (#16901) üzenetére


xxSanchez
őstag

De ez valami 6-os béta, nem? Bétát nem szeretnék felrakni.

Heyho.

(#16907) DaGuardian


DaGuardian
tag

Fruit Ninját én 235 Ft-ért látom a Lumiámon...

(#16908) jediweb


jediweb
aktív tag

A microsoft ügyfélszolgálat nekem azt mondta , hogy ha van 32bit-es licenszed, akkor
birtokolhatod a 64-bit-est is - nyilván csak egyik mehet egyidőben a gépeden -
akinek xp 32 bit van nyilván autó azt tölti le .
Meg kell kérdezni ügyfélszolgálatot, hogy lehet a 64 bitet letölteni - ennyi nem kell itt filózni ...
meg aggódni , meg feltételezni .. ha megveszed ....
Nálam ez nem gond mert már nincs érvényes licenszem ( gépet cseréltem . épp a 90 napos win7 ami fut
-XP volt ... előző gépen) és megvásárolom a dobozos win8 pro-t 64 bitest...

jediweb

(#16909) jediweb válasza abteam2008 (#16905) üzenetére


jediweb
aktív tag

Kompatibilitási vizsgálatot végeztél ?

jediweb

(#16910) HZoli87 válasza xxSanchez (#16906) üzenetére


HZoli87
veterán

Ilyen gyorsan biztos nem olvastad el amit linkeltem. A jelenlegi stabil verzió is (5.2.9.1) kompatibilis vele, letölti a frissített programmodulokat, amik teljes mértékben támogatják a most elstartolt rendszert.

Itt már fel is van tüntetve, hogy támogatja a Windows 8-at. Lap alján (Operating Systems).

Link

[ Szerkesztve ]

(#16911) xxSanchez válasza stevve (#16903) üzenetére


xxSanchez
őstag

Itt magyarország van beállítva? [link]

HZoli87: Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

Heyho.

(#16912) Воланд válasza DaGuardian (#16907) üzenetére


Воланд
titán

de a wp store es a win store meg egyelore kulon van valasztva. ettol fuggetlenul nem tom, hogy miert araztak be annyira.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16913) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

8-ban hol lehet kikapcsolni a hibernálást?

(#16914) abteam2008 válasza jediweb (#16909) üzenetére


abteam2008
tag

Igen, akkor kiderült, hogy a Daemon Tools valami oknál fogva nem kompatibilis. Eltávolítottam, újraindítottam a gépet stb. Mást nem talált. :(

Xbox Series X

(#16915) hackeeeee válasza csucsbicep (#16913) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg így.

De úgy néz ki van egyszerűbb opció is. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#16916) xxSanchez válasza csucsbicep (#16913) üzenetére


xxSanchez
őstag

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Energiagazdálkodási lehetőségek\Sémabeállítások szerkesztése

Heyho.

(#16917) betyarr


betyarr
veterán

4850-es vidkarit támogat már a w8?vagy vegyek újat? :F :Y

(#16918) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Gondolkodok a Win8 beszerzésében, kompatibilitási problémák állnak fent? Vagy minden egyes alkalmazás ami fut win7en az a 8on is?

halahala

(#16919) xxSanchez válasza abteam2008 (#16914) üzenetére


xxSanchez
őstag

Deamon Tools nem is nagyon fog kelleni Windows 8-hoz mert már kezeli az *iso-t alapjáraton.

Heyho.

(#16920) stevve válasza xxSanchez (#16911) üzenetére


stevve
nagyúr

Igen.

Azért azt nem akarom, hogy egy lemez és egy doboz +10.000-be kerüljön, szóval ez a digitális pont jól jönne...

[ Szerkesztve ]

(#16921) jediweb válasza abteam2008 (#16914) üzenetére


jediweb
aktív tag

Csak azért mert én is - amikor a kompatibilitás vizsgálatott lefuttattam- és azt állítottam be hogy minden
beállítást importáljon át , nálam nem volt hajlandó tovább lépni .
Lehet jobban jársz ha felirogatod, vagy kimented szövegesen mit kell hol hogyan beállítani és lesikálod az előzőt csontra ...
Egyéblént nálam csak a Személyes file-okat engedte volna de én még nem futtatom mert még nincs meg a win8

[ Szerkesztve ]

jediweb

(#16922) csucsbicep válasza xxSanchez (#16916) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Köszi, parancssorban már megcsináltam, de ott hibát írt ki rá, de úgy tűnik mégis jó lett. :D

(#16923) mokus1


mokus1
addikt

Hol tudom beállítani hogy ne legyen jelszó bejelentkezéskor?

(#16924) jediweb válasza mokus1 (#16923) üzenetére


jediweb
aktív tag

Úgy hogy nem adsz meg jelszót ... ( installáláskor ) példul ...

[ Szerkesztve ]

jediweb

(#16925) xxSanchez válasza mokus1 (#16923) üzenetére


xxSanchez
őstag

[link]

Heyho.

(#16926) matyi19


matyi19
őstag

Jo estet mindenkinek!
Most tervezem a jelenlegi Win7 frisiteset 8-ra.
Bevallom oszinten, nem merem a kovetkezok miatt:
elosszor kiprabaltam(volna) a 90 napos probaverziot, fel is telepitettem elso inditasnal a jobb also sarokban ott a vizjel, hogy meg 90nap van hatra, de net kapcsolat inditasa utan par percre kikapcsol a laptop kijelzoje....
A masik, letoltottem a DreamSpark-rol egy win8-at, azzal is ugyanaz mint az elozo 90 naposnal.
Ennek a kijelzo kikapcsnak normalis esetben a 90 nap lejartaval kellene bekovetkeznie, de itt errol szo sem volt.
Most nem tudom megvasarolom a update-t akkor is ez lessz valyon??
Koszonom!

(#16927) Alastair' válasza jediweb (#16924) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ha MS fiókkal lépsz be, mindenképp kell a jelszó.

Alister from Hell

(#16928) Bali27


Bali27
addikt

megvettem, letöltötte, Isot akartam belőle csináltatni, de amikor elkezdte volna menteni valami hibát irt ki.. Kilépett és azóta itt állok mint farok a hideg vizben... Mit lehet ilyenkor tenni? Nincs kedve m ujra letölteni...

(#16929) nofi


nofi
őstag

16839 Erre valaki? :B

Xbox GT: nozsolt

(#16930) xxSanchez válasza Bali27 (#16928) üzenetére


xxSanchez
őstag

Ha már le van töltve a gépedre akkor az E-mailben kapott programmal próbáld meg kírni.

Heyho.

(#16931) jediweb válasza Alastair' (#16927) üzenetére


jediweb
aktív tag

Az mi, lehet primitív a kérdés de én még nem akadtam vele össze vagy igen ? hol is van az.
Sima install-al nem jön, hol is jön .????

[ Szerkesztve ]

jediweb

(#16932) Bali27 válasza xxSanchez (#16930) üzenetére


Bali27
addikt

elméletileg letöltötte.. De nem találom sehol.. Letöltötte, és amikor Isot akartam belőle csináltatni és már csaka winyóra kellett volna menteni kiirt valami erreort.. Kilépett és azóta sehol semmi...

(#16933) xxSanchez válasza jediweb (#16931) üzenetére


xxSanchez
őstag

A telepítésnél kellett kiválasztanod, hogy hogyan szeretnél bejelentkezni. Jelenleg használsz e-mail címet a bejelentkezéshez?

Heyho.

(#16934) immi77


immi77
tag

Üdv!
Próbáltam megvásárolni, és PayPallal fizetni a win8-at. Úgy néz ki le is kapta a pénzt a számlámról, azonban a Paypal-on "Pending"állapotban van a megrendelés már több órája. Járt ìgy már valaki?

Flickr: http://goo.gl/CQVhcp

(#16935) jediweb válasza xxSanchez (#16933) üzenetére


jediweb
aktív tag

1.) telepítésnél ,tudom azért írtam azt, hogy ha nem ad meg ott jelszót akkor nem fog kérni
2.) természetesen, hogy nem ...

[ Szerkesztve ]

jediweb

(#16936) xxSanchez válasza Bali27 (#16932) üzenetére


xxSanchez
őstag

Keresd meg ezt a kapott E-mailbe:

"Ha le szeretné tölteni a Windowst, jegyezze fel a termékkulcsot, és írja be itt."

Kattints az "itt"-re és töltsd le a programot. Indítsd el és tudni fogja, hogy hova lett leszedve.

jediweb: Akkor az a megoldás amit linkeltem működni fog. Itt van még egyszer, ha nem találnád: [link]

[ Szerkesztve ]

Heyho.

(#16937) Bali27


Bali27
addikt

USB flashre megy... eddig..

[ Szerkesztve ]

(#16938) Bali27 válasza xxSanchez (#16936) üzenetére


Bali27
addikt

Ok.. Köszi.. Időközben megtaláltam.. Isot nem menti a winyóra akár mit csinálok :S
Flashra meg eddig csinálja..

(#16939) xxSanchez válasza Bali27 (#16938) üzenetére


xxSanchez
őstag

Nekem se mentette, csak Flash-re tudtam kiírni.

Heyho.

(#16940) fatal` válasza bon (#16891) üzenetére


fatal`
titán

Tudom, hogy van drágább és olcsóbb, de összehasonlítva más platformmal ez pofátlanul drága. Ezekszerint rohadt drága lenne mindent újra megvenni. Akkor én biztos nem leszek WP user.

(#16917) betyarr: Később lesz legacy driver, egyelőre fel tudod tolni a win7 drivert, minden működik vele.

(#16914) abteam2008: A DT telepítőjében még egy régi sptd van, ezért jelzi inkompatibilisnek. Duplex-secureon fent van az új verzió és utána hibátlanul megy.

(#16919) xxSanchez: Se MDF/MDS-t, se CUE-t, se Securom/Laserlockot nem kezel a beépített, szóval szükség lehet a DT-re, ha valaki nem akarja pörgetni a lemezeit / nincs dvd olvasó a gépében (mint ahogy nekem).

Crackelt warez cuccokhoz persze nem kell.

(#16941) ftc: Június után vásárolt win7-es géppel 15 EUR, korábbi Win7 vagy Vista vagy XP licenccel 30 EUR, legalábbis, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#16941) ftc


ftc
nagyúr

Kérdés

akkor most 29,99EUR vagy 14,9EUR ? upgraderől van szó

(#16942) xxSanchez válasza ftc (#16941) üzenetére


xxSanchez
őstag

Ha 2012. június 2. óta vettél Windows 7-el szerelt gépet akkor 14.99 Euró

[ Szerkesztve ]

Heyho.

(#16943) stevve


stevve
nagyúr

Hmm, érdekes, nem tudom, miért, de restart után már jó... amúgy épp driver telepítés után voltam, mert meghalt a VGA driver vagy nem tudom mi volt vele és pending restart volt érvényben... talán az. Fura.

[ Szerkesztve ]

(#16944) jediweb válasza ftc (#16941) üzenetére


jediweb
aktív tag

Aki ez év jun 2 után vett win7-et annak 4500 ft a win8 pro
aki előtte annak 9000 ft
mind ez dvd.én 18e ft
akinek meg nincs érvényes xp-vista-win7 licensze annak a win8 min 25e a win8 pro min 37-38e ft
attól függően hol szerzi be ...

jediweb

(#16945) ftc válasza xxSanchez (#16942) üzenetére


ftc
nagyúr

Akkor csak anynit fog levonni igaz? a 29,90 akkor úgy általánosságban van ...értem...

[ Szerkesztve ]

(#16946) XZoli


XZoli
aktív tag

fent van, nekem tetszik, csak még ki kell ismerni és belakni, ja és nagy gyors pedig a win 7 se lassú

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#16947) xxSanchez válasza ftc (#16945) üzenetére


xxSanchez
őstag

Amikor regisztrálsz a Windows Upgrade Offer programba akkor kapsz egy promócíós kódot amelynek beváltásával 14.99 Euró-ra csökken a fizetendő összeg.

Heyho.

(#16948) ftc válasza xxSanchez (#16947) üzenetére


ftc
nagyúr

Oh megvan thx a helpet :)

Irány Win 8 ...majd oem is lesz ha ilyen jók a feltételek...

(#16949) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Épp az elmúlt órákban olvastam a kedvező árú frissítési lehetőségről.
9000 forintot még simán megérne nekem is - holott nem igazán izgat fel a win8 - így akár még ki is próbálnám.

Az addig okés, hogy fizetek, letöltöm. De ha mégsem tetszik, de nagyon nem a win8, akkor hagyományos módon a lemezemről újra fel tudom tolni a win7-et, és nem fog hadakozni velem, hogy de már megvetted a 8-ast, arra fogok megint frissülni telepítéskor, vagy közvetlen utána?

Ergo, ha visszarakom a 7-et, megint én dönthetem el, hogy telepítem-e a későbbiekben a 8-as pakkot (amit ugyebár megvettem)?

Ha már volt kérdés, elnézést, irányítsatok oda!

THX!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16950) #41133696


#41133696
törölt tag

Gondolom le van terhelve, de a TPL Listákat nem igazán tudja egyelőre betölteni

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.