Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) netpeti98 válasza Bali27 (#16450) üzenetére


netpeti98
addikt

Igen egy eléggé alpha állapotú verzió, kézzel kell felrakni a rendszerre.

Üdv netpeti98

(#16452) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Hoppá-hoppá :C

Persze ha rámegyek, akkor meg közli velem, hogy már nem elérhető :DDD

De végre frissült a Music app is :)

Everybody lies.

(#16453) Воланд válasza Barthezz2 (#16452) üzenetére


Воланд
titán

"De végre frissült a Music app is "

jah, akkor dontottem el, hogy nem veszem meg a win8-at.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16454) Barthezz2 válasza Воланд (#16453) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Miért?

Everybody lies.

(#16455) miresz válasza Barthezz2 (#16452) üzenetére


miresz
veterán

Neked magyar nyelvű a win8-ad?

(#16456) Barthezz2 válasza miresz (#16455) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Így van. :K

Everybody lies.

(#16457) Воланд válasza Barthezz2 (#16454) üzenetére


Воланд
titán

nalam az volt az utolso csepp abban a bizonyos poharban, hogy nincs music pass magyar fiokkal. aztan erre meg rajon a szoftverkinalat, a rendszer tulzott kettossege (es akkor meg uzemeltetesi szempontbol meg sem neztem normalisan). ugyhogy majd ha jon a nagy frissites jovore, akkor megnezem, hogy megeri-e megvenni.

elso hsz-t aki akarja, megcsinalhatja, annyi keresem lenne, hogy csere elott az illeto kuldje el nekem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16458) miresz válasza Barthezz2 (#16456) üzenetére


miresz
veterán

Hmmmm. Hogy lehetséges ez? Esetleg megosztanád velem. Nekem még mindíg nagy ködös folt ez az egész"ha van egy xp kódod akkor megveheted occsón a 8-at téma" is. Én felmentem a microsoft honlapjára ide letöltöttem az iso-t,feltelepítettem,és ennyi. Mi a következő lépés?

(#16459) Barthezz2 válasza Воланд (#16457) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor úgy látom egyedül vagyok azzal, hogy nem zavar a kettősség. :B

Amúgy music pass még UK fiókkal sem érhető el..

(#16458) miresz: Mert te még a Release Preview-t tetted fel, nálam meg az RTM van fent:)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16460) miresz válasza Barthezz2 (#16459) üzenetére


miresz
veterán

Az RTM-et honnét tudom leszedni? Az frissíti a nyelvet magyarra?

(#16461) Barthezz2 válasza miresz (#16460) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Első hozzászólásban ott van a link egy 90 napos próbaverzióra, bár az nem tudom tud-e magyarul, plusz MSDN-en is elérhető már egy ideje. De 2 nap és meg is jelenik hivatalosan is.

Everybody lies.

(#16462) miresz válasza Barthezz2 (#16461) üzenetére


miresz
veterán

Köszönöm. :R

(#16463) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Mikor megvettem a gépem, volt rajta egy recovery partíció, amin rajta volt többek közt az office is. Win7 alatt könnyedén meg tudtam ezt nyitni és feltenni azokat a programokat a recoveryből amiket akartam, de most nem tudok vele semmit se kezdeni. Tudnátok valami megoldást rá, hogy mit lehetne ezzel kezdeni?

(#16464) szabogabor10 válasza Barthezz2 (#16459) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem UK fiókon van a Music Pass előfizu, az alkalmazás pedig Xbox-on és Win 8-on is megjelenik. Ha nálad nincs, más lehet a probléma.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16465) Penész Gomba


Penész Gomba
tag

Ez most azt jelenti, hogy javították a frissítést és fel is lehet már tenni? (Előző verziót, nem tudtam konfigurálási hibával, de a KB száma ugyan ez volt)

(#16466) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Letölthető a szkájp új appja :)) és a tune in rádió app is elég jó..

[ Szerkesztve ]

(#16467) zsírsámán válasza soundsonic (#16466) üzenetére


zsírsámán
senior tag

végre :D

(#16468) Hege1234 válasza soundsonic (#16466) üzenetére


Hege1234
addikt

nekem a tuneinradion semmit nem tölt be
be vagy regelve ?

(#16469) soundsonic válasza Hege1234 (#16468) üzenetére


soundsonic
aktív tag

nemtudom.. aktivált winem van

[ Szerkesztve ]

(#16470) matyi19


matyi19
őstag

Nem hiszem el... Annyira bonyolultak a kérdéseim, vagy velem van a baj

(#16471) soundsonic válasza matyi19 (#16470) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Nem tudom mi lehet, javaslom, hogy keresd fel ezt az oldalt: [link]

(#16472) Barthezz2 válasza szabogabor10 (#16464) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nálam az App-ban ez van:

Ha rányomok, akkor meg ez jön be a böngészőben:

Szerk.:
A Skype viszont tényleg elérhető most már. A TuneIn meg már vagy 2 hete fent van nálam, és működik is.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16473) pvt.peter válasza soundsonic (#16469) üzenetére


pvt.peter
őstag

hangerőt nem lehet az appban szabályozni?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#16474) Louro


Louro
őstag

Sziasztok

Én kis történetem. Anno az előzetest próbáltam pár napig, de furcsa volt és feledésbe merült. Most az msdnaa program miatt hozzájutottam egy teljes, legális változathoz. Gondoltam, mivel úgyis erőltetni fogják ezt a - szerintem rossz - vonalat, szoktatom magam a változásokhoz. Kb. 2 hete nyüstölöm. Office, Visual studio, Gimp, zene, film és online rádió volt eddig rajta dolgoztatva, na jó, meg a böngésző. Tegnap gondoltam kipróbálom a játék alatt is a laptopom (Lenovo G580 (GT630M VGA-val)). Sajnos azt tapasztaltam, hogy játék alatt valamiért nincs hang. A játék a Half Life Blackmesa volt. Ezután, mivel van egy WoW-om, ami telepítés nélkül is futtatható, bepróbáltam és ott sincs hang. Szerintetek mi kavarhat be?
A driver a laptophoz kapott lemezről került fel (, ami a win7-hez készült).

Vagy inkább álljak vissza win7-re? Az kicsit felhasználóbarátabb, könnyebben kezelhetőbb (nem csak a régi, berögzült szokásoknak hála). De haladni is akarok a korral, de ha nem megy, akkor kiállnék a tesztelők sorából.

Mess with the best / Die like the rest

(#16475) szabogabor10 válasza Barthezz2 (#16472) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na ez érdekes. Az amerikai fiókommal (amelyen nincs előfizu) nem jelent meg ilyen gomb, észrevétlenül elkezdhettem zenét hallgatni, igaz reklámokkal megszakítva. Lehet nekem a UK-es accon csak azért nem jelent meg, mert már volt előfizum. Mindenesetre érdekes. Szerintem hamarosan javítják.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16476) Penész Gomba válasza Penész Gomba (#16465) üzenetére


Penész Gomba
tag

Komolyan ez vicc. Még mindig nem lehet feltelepíteni a frissítést, ugyan úgy konfigurációs hibát jelez.
Pedig még a SoftwareDistribution-t is átneveztem .old ra és a frissítési központot is újra indítottam előtte
:(((

Legalább írna valamilyen hibakódot vagy akármit, hogy tudjam hol akad el :(

[ Szerkesztve ]

(#16477) Johnny001 válasza soundsonic (#16469) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Na ezt én is kipróbálom. Van rajta BestOfRock :K

Még nem szól, de majd figyelem! Eddig tartott telepíteni.

By.: Johnny

[ Szerkesztve ]

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#16478) Barthezz2 válasza szabogabor10 (#16475) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor neked még a Zune Music Pass él, amit továbbvittél nem?

Amúgy ok, ha kiválasztok egy albumot, hirdetésekkel megszakítgatva simán megy nálam is :D

Más:
Az viszont kezd agyamra menni, hogy már vagy 2000x eltüntettem a beviteli nyelv kijelzését a tálcáról, de állandóan visszateszi :W

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16479) NZKK válasza Barthezz2 (#16472) üzenetére


NZKK
tag

Nálam engedi

Oh yeah !

(#16480) fatallerror válasza NZKK (#16479) üzenetére


fatallerror
addikt

óvatosan ellenkezz a moderátorral :D

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#16481) szabogabor10 válasza Barthezz2 (#16478) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ha működik, akkor okés. :D Tényleg valami bug lehet, még 2 napjuk van javítani (jó esetben).
Az első kérdésedre: igen, de az előfizetéseimnél hónap eleje óta már "1 month Xbox Music Pass"-t ír.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16482) pzstm


pzstm
titán

tölthető MSDN-ről:

Office Professional Plus 2013 on MSDN.
en_office_professional_plus_2013_x64_dvd_1123674.iso (769 MB)
en_office_professional_plus_2013_x86_dvd_1123673.iso (667 MB)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16483) szabogabor10 válasza pzstm (#16482) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na ez kellemes meglepi. Már töltöm is. :C
Többi nyelvre úgy tűnik, kicsit még várni kell.

Amúgy neked se hozza be az eddig megszokott MSDN-es download managert?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16484) buvartacsko


buvartacsko
addikt

nektek megy a skype? nekem csak messengerezni lehet vele kb... skype funkció egyáltalán nincs.

(#16485) emvy


emvy
nagyúr

http://index.hu/tech/2012/10/24/gyalazzak_a_surface-t_az_elso_tesztek/

Kemeny, ilyen torz cikket mar reg olvastam az Indexen.

while (!sleep) sheep++;

(#16486) Hege1234 válasza soundsonic (#16469) üzenetére


Hege1234
addikt

úgyértem hogy betölti a rádiókat
de csak addig jut el hogy connected és utánna semmi

(#16487) Barthezz2 válasza szabogabor10 (#16481) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor csavarok egyet a történeten..

Régen ugye volt a Zune, volt a Zune Music Pass, volt Win7 Zune szoftverrel, meg volt WP7.
Most a Zune-t, és szolgáltatásait lecserélte az X-Box Music, azaz ezután X-Box Music Pass-t vehetek, és hallgathatom a Music alkalmazáson keresztül, amit szeretnék. Mindezt mobilon a WP8-al ugyan úgy megtehetem majd.

Na itt jön a csavar, mert elvileg az van, hogy WP7-en marad a Zune, és a Zune Music Pass.

A csavar része pedig az, hogy adott egy asztali PC Win8-al, és egy mobil WP7-el, mindkettőre ugyan azzal a Live ID-vel belépve. Ha én előfizetek az X-Box Music Pass-ra a PC alkalmazáson keresztül, akkor a WP7-es mobilomon mi lészen? Használom ugyan azt, csak Zune Music Pass néven? Vagy ha ott is élvezni akarom, akkor ott meg fizessek elő Zune-ra? :U

Vagy PC-re megy tegyem fel a Zune szoftvert, és ott használhatom a telefonomra előfizetett Zune Pass-t, a Music appon belüli X-Box Music meg smafu?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16488) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok!

Hogyan tudnám eltűnteni a jobb alsó sarokból a nyelvi beállításokat?
Hiába állítom be a rádiógombbal, hogy "Legyen rejtett" ugyanúgy kint hagyja...

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#16489) szabogabor10 válasza Barthezz2 (#16487) üzenetére


szabogabor10
veterán

Jelen állás szerint tényleg érdekes a történet. Azt nem jelentette be hivatalosan a Microsoft (ha jól tudom), hogy a WP7.8 nem kapja meg az Xbox Music-ot. Egyébként elvileg ez csak brandváltás, az Xbox Music Pass előfizetést szerintem most is minden lehetséges platformon tudod használni.

Valami iOS-es / androidos alkalmazásról viszont szó volt, ha jól emlékszem.
Megvan: [link]
Ez szvsz sok új előfizetőt hozhat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16490) stewe780 válasza emvy (#16485) üzenetére


stewe780
őstag

Nem torz az, olvasd el a hivatkozott teszteket...

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#16491) Воланд válasza Barthezz2 (#16487) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16492) Barthezz2 válasza pvt.peter (#16488) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Superbaron jobb klikk, tulajdonságok. Az értesítési területnél: testreszabás, ott pedig a rendszer ikonok engedélyezése/letiltása.

De előre szólok, hogy magától visszateszi folyamatosan.. :(((

(#16491) woland_y2k:
Na de akkor az egyik előfizetése adja a másikat is, csak a letöltött dolgok csak itt, és csak ott elérhetőek, és nem elég egyik szolgáltatáson keresztül leszedni, mert úgy nem szinkronizálható? Kicsit foghíjas az angolom, javíts ki ha tévedek..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16493) emvy válasza stewe780 (#16490) üzenetére


emvy
nagyúr

Elolvastam oket, es torz. Ezt kuldtem az Indexnek:

> egyik legnegatívabb hangú tesztben a The Verge újságírója

The Verge Score: 7.0 http://www.theverge.com/how-we-rate :7.0 Very good. A solid product with some flaws.

> (tegyük hozzá gyorsan: a csempés felhasználói felületet azért dicsérte kicsit).
Kicsit?
The actual interface — the tiled environment — is a joy to use. It's really, really cool. I found myself legitimately delighted by some of its functionality, particularly its multitasking and side-by-side apps concept.

Szoval eleg torz a cikketek, a legnegativabb talan a Gizmodo, a Verge eleg jokat irt altalaban, az Anandtech szerint pedig:
> The Windows RT experience, in many senses, is clearly ahead of what many competitors offer in the tablet space today. Multitasking, task switching and the ability to have multiple applications active on the screen at once are all big advantages that Microsoft enjoys. For productivity workloads, Surface is without equal in the tablet space.

> If you've wanted a tablet that could begin to bridge the content consumption and productivity divide, Surface is it.

A Windows 8 felemas fogadtatasaval kapcsolatban pedig: a The Verge 8.8-at adott ra, ami "Nearly perfect".

while (!sleep) sheep++;

(#16494) szabogabor10 válasza Barthezz2 (#16492) üzenetére


szabogabor10
veterán

Jól értetted. Ebben a pillanatban kaptam egy e-mailt a Microsoft-tól, hogy a Zune Music Pass-om mostantól Xbox Music Pass.
Ebben leírják többek között, hogy:

"Cloud connected – Build your music collection and create playlists. They effortlessly sync across your Xbox 360, Windows 8 tablet and PC and Windows Phone 8 so your music is accessible anytime, anywhere. " - tehát valóban nem működik a szinkorizálás a Zune és az Xbox Music kliensek között.

"Keep listening – Your Xbox Music Pass will continue to work in the Zune PC software and on Windows Phone 7 devices." - Itt tehát igazam volt, valóban lehet használni Xbox Music Pass előfizetéssel a Zune klienst is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16495) Barthezz2 válasza szabogabor10 (#16494) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tehát akkor ahogy fentebb írtam, a kettő közt nem tudom a tartalmakat szinkronizálni, de egy előfizetéssel elérem itt is és ott is? Egynek elmegy, ha így van :)

Everybody lies.

(#16496) Penész Gomba


Penész Gomba
tag

Egyre jobban idegel ez a Windows :)

Feltett egy frissítést: KB2770407

Nos ez után nem tudom frissíteni, se az MBAM-ot, se a Driver Genius Professional adatbázisát, illetve a Filehippo-s Update Checker azt írja, hogy nem tud csatlakozni a távoli kiszolgálóhoz. Ellenben a net meg megy.

Valaki, valami?

(#16497) szabogabor10 válasza Barthezz2 (#16495) üzenetére


szabogabor10
veterán

Pontosan. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16498) stewe780 válasza emvy (#16493) üzenetére


stewe780
őstag

Komolyan mondom azért jók ezek a hosszabb cikkek, mert mindenki azt olvas ki belőle amit akar. :D Bennem valahogy pont a negatív hangvételű mondatai ragadtak meg.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#16499) evilskati válasza Penész Gomba (#16496) üzenetére


evilskati
aktív tag

Szerintem először próbáld meg újraindítani a routered, aztán esetleg körülnézni a tűzfalbeállításokban, hogy nem akadt-e össze a microsoftos és az MBAM-os.

[ Szerkesztve ]

(#16500) pvt.peter válasza Barthezz2 (#16492) üzenetére


pvt.peter
őstag

köszi, ez meg sem fordult a fejemben...

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.