Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16501) Barthezz2 válasza pvt.peter (#16500) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem se. Vagy egy órát kerestem először:D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16502) viralmind


viralmind
aktív tag

Es az uj metros skype vajon tudja azt hogy ha pld office-ban dolgozom ,es kimegyek vizelni es kozben vki ramirt akkor lassam azt vagy csak 5mp-ig bejon az ertesitesi sav aztan annyi? Mire visszajovok akkor nem is latom?Fajlkuldes?
A desktop verziot most frissitettem az korrekt ,bar mar a betat is hasznaltam az is tudta mar a msn chat-et,es ugylatom valtozas nincs ahhoz kepest mert a hang video meg ebben a stabilban sem megy ,de remelem hamarosan jo lesz,illetve azt igerik.

Picit hianyoznak olyan ficsorok mint amiket pld el lehetett erni egy msn + telepitesevel ,mint a bill kombora valo lezaras,es partnerenkenti lathatosag ilyesmi,de remelem a plus for skype majd ezt is tudja :-)

(#16503) nicu71 válasza Barthezz2 (#16472) üzenetére


nicu71
addikt

Nos,kipróbáltam hogy átállítom a régiót USA-ra,hogy mi történik a music meg a video appban./magyar Winlive fiókom van ugye/meg is jelent az Xbox Music,meg a video is...de sajna gyorsan észrevette,hogy itt valami nincs rendben,és csak megnézhettem miről marad le a szerencsétlen kelet európai,letiltotta gyorsan a rendszer... :(((
Szóval ha ez lenne, akkor királyság lenne,de kénytelen voltam visszakullogni a saját szerencsétlen régiómba :O Olyan kibaszás már...

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#16505) Hunork


Hunork
veterán

Üdv!
Na, nekem is lenne egy probléma... (nem hittem volna :) )
Szóval, a szép képeket itthon szeressük. És van egy app (astronomy picture of a day), és mikor megnyitom, akkor elkezd betölteni, és aztán visszaugrik a kezdőképernyőre. Másnál hasonló van? :F
(minden frissítve, minden más működik)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#16506) Penész Gomba válasza evilskati (#16499) üzenetére


Penész Gomba
tag

A tűzfalam valamilyen Ms oknál fogva gondolt egyet és letiltott minden forgalmat :D

Viszont nekem a Skype-nál azt írja, hogy már nem elérhető a Skype az áruházban, vagy most az új dolga az, hogy állítólag nem csatlakozok az internethez :D
Kikészülök

(#16507) nicu71 válasza Hunork (#16505) üzenetére


nicu71
addikt

ez sok appnál előfordul,csak az általam használtak közül a Wallpapers HD,a Műsorujság,de ilyen volt a Bing wallpaper.El tudom képzelni hogy az Astronomy is így járt,majd javiccsák/remélhetőleg....úgyhogy nem egyedi az eset. :(

Penészgomba: Nem vagy egyedül,a Skype nálam sem elérhető már,sőt nem is volt az,tehát ki sem próbálhattam.Talán faragnak rajta egy kicsit,mert hibás volt?De egykét nap és lesz,emiatt ne őrülj meg. :N
Felment végre neked az a frissités ,amivel napok óta szenvedsz?

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#16508) fatallerror válasza Alastair' (#16504) üzenetére


fatallerror
addikt

már hozzászoktam h magyar de ez a kezdőképernyő elnevezés ultravicc, ha olvasod te ms-os emberke a fórumot ill ezt a hsz-t remélem sülsz :D hagytad volna csak "start"-on ;]

mivel napi 2 percet vagyok a startmenüben ezért nem nagyon látom de akkor is :D

don't tell me what i can't do!

(#16509) pzstm válasza Alastair' (#16504) üzenetére


pzstm
titán

Skydrive Pro nekem sokat csinál....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16513) Killing


Killing
addikt

A 64 bites windows 8-on menni fog az AMD windows 7 x64-re írt videókártya drivere?
(ATi Mobility Radeon HD4570)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#16514) fatallerror válasza Killing (#16513) üzenetére


fatallerror
addikt

kompatibilitási módban biztosan de szerintem amúgy is, próbáld meg max megdöglik :DDD

don't tell me what i can't do!

(#16515) Hunork válasza nicu71 (#16507) üzenetére


Hunork
veterán

Köszi a választ! :R És hát oké... bár a telepítés is leállt ma három alkalmazásnál, és az egyik frissítés előtte pont valami 13 perces lefagyást javított... ;] milyen jó! csak eddig szépen el is mentettem a képeket az app-ból HD formátumban, és került is beléje a saját wallpaper könyvtáramba...Ez hiányzik most. (de egy restart után megnézem, és jelentek, csak most jön le a 2,5 eurós AC DC gamma... :K

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#16516) szabogabor10 válasza Penész Gomba (#16506) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na ez érdekes. Nálam UK/US fiókkal nincs gond a Skype-pal, az Áruházban is megjelenik.

Az Xbox Music Pass-es témához: ezt találtam a Microsoft oldalán apró betűvel írva:

"Free streaming limited to 10 hours/month after 6 months."

Tehát nem lesz korlátlanul ingyenes azért.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16517) dobost


dobost
senior tag

Sziasztok!
Kicsit lámának érzem magam... ( :P ) de hogy lehet kilőni a metro-s alkalmazásokat? ;]
Gondolok pl itt a skype-ra... én nem akarom, hogy állandóan menjen a háttérben, ha bejelentkezek a win8ba. :DD
:R

(#16518) Barthezz2 válasza szabogabor10 (#16516) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Fél évig viszont akkor mehet ezerrel:)

Everybody lies.

(#16519) Tibi86 válasza pzstm (#16482) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Magyar mikorra várható MSDN-en?

(#16520) emvy válasza dobost (#16517) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem kell kiloni oket, nem futnak, ha nincsenek eloterben. (Skype eseten ki kell logolni/offline mesz, es megvagy.)

while (!sleep) sheep++;

(#16521) szabogabor10 válasza Barthezz2 (#16518) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, viszont csak Windows 8-ra és Windows RT tabletekre. Xbox, WP7, WP8, iOS/Android elérésre 30 nap próba jár. ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16522) Penész Gomba válasza nicu71 (#16507) üzenetére


Penész Gomba
tag

Nem pedig már próbáltam mindenhogyan. Ebben az a pláne, hogy tegnap!!! kiadtás ismét (szóval valamit biztosan ügyködtek rajt, bár a szám nem változott) és ugyan az a hiba.

(#16513) Killing: Van WIn8-as AMD driver már nem is egy verzió.

[ Szerkesztve ]

(#16523) dobost válasza emvy (#16520) üzenetére


dobost
senior tag

Ezzel nincs is baj... a Win majd kezeli a háttérben futó alkalmazásokat és kilövi, ha kell... viszont skype-ban nincs log off... :DDD (csak invisible)
Vagy én vagyok vaksi? :Y

[ Szerkesztve ]

(#16524) pzstm válasza Tibi86 (#16519) üzenetére


pzstm
titán

Passzolom. De ezt is egy honappal hamarabb megkaptuk mint igertek;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16525) lck válasza dobost (#16517) üzenetére


lck
senior tag

Egeret a monitor bal szélére, az alkalmazás "képe" felett középső egérgomb.

(#16526) buvartacsko válasza buvartacsko (#16484) üzenetére


buvartacsko
addikt

nektek megy a skype? nekem csak messengerezni lehet vele kb... skype funkció egyáltalán nincs.

(#16527) Hunork


Hunork
veterán

Semmi. :(
Restart.
Ráadásul egy csomó minden alapértékre állt (Nvidia színbeállítások, XFast Usb...stb) :W
De az Astronomy App továbbra is kilép folyton. :((
Minden frissítés fent van. :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#16528) nicu71 válasza Hunork (#16527) üzenetére


nicu71
addikt

Kezdőképernyőn program törlése,majd újratelepítés?Nálam a "TV műsor"app gondjait ez tökéletesen orvosolta.
Skype már elérhető ismét,telepítettem is! :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#16529) evilskati válasza dobost (#16523) üzenetére


evilskati
aktív tag

ALt+F4-el ki tudsz lépni, vagy kurzorral a képernyőre tetején megfogod az ablakot és lehúzod az aljára.

(#16530) Louro


Louro
őstag

Erre van ötletetek?

Mess with the best / Die like the rest

(#16531) Drag77


Drag77
senior tag

Sziasztok!

Az, hoyg lehet elérni, hogy a modern ui skype kezelje a msn értesítéseket?
Most ha ír egy msn contactom akkor bejelez az msn ap és a skype app is.

Köszönöm Drag

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#16532) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy az update hogyan fog működni előző verzióról?

Van egy OEM windows XP-m, szépen vissza van rakva a tasakjába a lemez, és el van téve. Megvan a hozzá tartozó alaplap is, ami idő közben sajnos átköltözött az örök vadászmezőkre.

Elég nekem csak az xp kulcs, vagy telepítve is kéne lennie a rendszernek?

Szóval a kérdés, hogy, hogyan fog ez pontosan működni és meddig?

(#16533) Hunork válasza nicu71 (#16528) üzenetére


Hunork
veterán

:W
hát töröltem, most meg nem is látható az alkalmazás sehol! :Y
Se fotóban, sem máshol...esetleg megszűnt???? :F
Astronomy...of a day volt a neve...
(találtam egy hivatkozást külön a google segedelmével, de 404-es hiba jött ki!!! :Y ) :W

Háhá, innen települt, és most jó!!! (elmentem az oldalt)
Tehát ha valakinek hiányzik a Astronomy Pictures of a Day App, akkor használja a fenti linket!

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#16534) pzstm válasza Hunork (#16533) üzenetére


pzstm
titán

hát akkor levették az alkalmazást....

(írtam mailt amúgy :B ;) )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16535) fatallerror


fatallerror
addikt

van 1 újabb böngészőválasztós frissítés. szerintetek is felesleges felrakni?

don't tell me what i can't do!

(#16536) buvartacsko


buvartacsko
addikt

hogy az istenbe tudok kijelentkezni ebből a metrós skypeból és másik accountal bejelentkezni!!??!

(#16537) Hunork válasza pzstm (#16534) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!
probléma megoldva, "kintről" telepít, és most megy! :K
Írtam én is! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#16538) pzstm


pzstm
titán

akik a Media Centerért sírtak volna anno....

Ingyen Media Center Windows8-hoz csak korlátozott ideig

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16539) fatal` válasza pzstm (#16538) üzenetére


fatal`
titán

Kösz, még jól jöhet.

Bár az e-mail nem akar megérkezni...

[ Szerkesztve ]

(#16540) < CyberBob > válasza pzstm (#16538) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Még jó, hogy van (ha fizetnének sem kéne). :)

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#16541) pzstm válasza fatal` (#16539) üzenetére


pzstm
titán

nekem 15perc volt kb ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16542) Tibi86 válasza pzstm (#16538) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Nem rossz! Még jól jöhet.

Köszönet érte! :R

(#16543) fatal` válasza pzstm (#16541) üzenetére


fatal`
titán

Még mindig nem jött meg. Igaz most W7 van a gépemen, lehet ez a nyígja?:D

(#16544) fatal` válasza fatal` (#16543) üzenetére


fatal`
titán

Na csak megérkezett :D Köszönet az infóért. :R

[ Szerkesztve ]

(#16545) pzstm válasza fatal` (#16544) üzenetére


pzstm
titán

én Server 2008R2 alól csináltam :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16546) fatal` válasza pzstm (#16538) üzenetére


fatal`
titán

Offer valid from October 26, 2012, until January 31, 2013

Szerintem Október 25-től :D

(#16547) #78121280 válasza pzstm (#16538) üzenetére


#78121280
törölt tag

Hogyan kell igényelni? Mert nem látok ilyen opciót. :DD :DDD

(#16549) fatal` válasza stewe780 (#16548) üzenetére


fatal`
titán

"amelyeket kizárólag a számítógépgyártó kínál a Windows Áruházon keresztül."

Olyat nem telepíthetsz, amit a gyártó kínál. Tehát ha mondjuk veszel egy acer gépet win8-cal de később azt frissíted win8 prora akkor nem telepíthetsz acer appokat a storeból (acer helyére bármelyik márka behelyettesíthető).

(#16550) stewe780 válasza fatal` (#16549) üzenetére


stewe780
őstag

Fúúú, azt hiszem értem :U :R

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.