Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16801) Tirexi válasza Воланд (#16800) üzenetére


Tirexi
addikt

Értem tehát az itt az OEM úgy működik mint annó a dobozos verziók. Na ez jó hír. Akkor be is szerzek nemsoká egy 64bit Pro-t. :)

(#16802) mokus1


mokus1
addikt

Media Centert is igényelni kell? Ha igen azt hol? Illetve a Media player-t is úgy megszoktam abból van valami új? :R

Ja és a Képekhez szerettem volna berakni a képeimet,viszont csak akkor látja ha a rendszer meghajtón a Képek mappába van? Mert az számomra nem valami praktikus, másik meghajtóról hogyan tudnám betallózni?

[ Szerkesztve ]

(#16803) Execᵀʰᵀˢ


Execᵀʰᵀˢ
tag

Csak szerintem néhány helyen rémes a fordítás?
Jobb felső sarok, eredeti angolban ez "Achievement Unlocked":

(#16804) ozz válasza Воланд (#16769) üzenetére


ozz
tag

Na ne már hogy a 32bites xp alól nem tud letölteni 64bites win 8-at?! :((

Így 9e Ft lenne a win8, úgy meg 18e Ft.

Részemről akkor itt hal el a dolog.

Semmi kiskapu nincs erre?

(#16805) Penész Gomba


Penész Gomba
tag

Újra tettem a Pro N 64 bitet, és máris jó lett a frissítés illetve a bluetooth is.

Vicc :DDD

(#16806) NZKK válasza Execᵀʰᵀˢ (#16803) üzenetére


NZKK
tag

Ezért használok angol nyelvű OS-t :K

Oh yeah !

(#16807) #41133696


#41133696
törölt tag

Na ennél a Skype-os dolognál én az alkalmazásboltból tettem fel, tehát nem külön telepítettem. Szóval lehet célszerűbb lett volna külön telepíteni?

A Skydrive beállításoknál pedig modern UI-n csak annyi van, hogy mennyi tárhelyet használok fel, de nem látom, hogy meglehetne neki adni az eltérő mappát...

Amúgy az egy dolog, hogy a nagy gyártók közül sokan a saját hardware-ükhöz nem voltak képesek augusztus óta saját W8-as drivert tolni, de hogy még az MS Sem...

Xbox 360 Controller for Windows csak W7 driver van, de tegnap rá volt dugva amikor a frissítési segéd futott, és nem írta hogy nem menne.

[ Szerkesztve ]

(#16808) Lall


Lall
veterán

Technikai kérdés. Ha megvásároltam a Windows 8 Pro-t és neadjisten beszar a vinyóm vagy cserélek ssd-re, akkor hogyan tudom majd újra feltelepíteni?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#16809) #41133696 válasza Lall (#16808) üzenetére


#41133696
törölt tag

Lemezről, pendrive-ról.

(#16810) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Na, megvettem én is rendszert. Tudtommal most ingyenesen lehet igényelni Media Center szériált, viszont nekem nem küldik az E-mailt. Próbálkoztam most nemrég egy másik e-mail címmel, de oda sem küldik. Másnak nincs ilyen problémája?

Heyho.

(#16811) Romvr


Romvr
őstag

Két kérdésem van:

- Windows Aero-ra nincs valami trükk? Nagyon megszoktam. Most meg ugye csak szín van és kész.

- Ha már csak szín van. Nem lehet jobban átszabni? Betűszín, háttérben lévő ablakok színe...stb. Csak mert így beállítok egy sötétebb kéket, aztán a fejléc felirata már nem is látszik... :(

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#16812) pzstm válasza xxSanchez (#16810) üzenetére


pzstm
titán

Tegnap kb fel ora volt amig megjott. Turelem. (Gondolom ma meg rengetegen igenyeltek)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16813) #41133696 válasza xxSanchez (#16810) üzenetére


#41133696
törölt tag

Honnan lehet ezt ígényelni?

(#16814) xxSanchez válasza #41133696 (#16813) üzenetére


xxSanchez
őstag

[link] :)

Heyho.

(#16815) #41133696 válasza xxSanchez (#16814) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :R

(#16816) Bali27


Bali27
addikt

Üdv! A segítségetek kérném..
Jogtiszta Vistám van, és Win8 pro-t a 9.000 Ft osat meg akarnám venni.. Viszont tiszta telepít-ést akarok végrehajtani.. Azaz dvdre kiirni meg ilyesmi..
Erre van mód? MErt csak a telepítési asszisztens meg ilyen marhaságokat találtam eddig

[ Szerkesztve ]

(#16817) Barthezz2 válasza pzstm (#16812) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tegnap 5 körül igényeltem, ma délután jött meg :)

Everybody lies.

(#16818) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Az teljesen mindegy, hogy milyen E-mail címre kérem, nem?

Heyho.

(#16819) mokus1 válasza xxSanchez (#16814) üzenetére


mokus1
addikt

Köszi :R

(#16820) pzstm válasza xxSanchez (#16818) üzenetére


pzstm
titán

igen. De mint előtted szóló kollegát is olvashatod, kicsit feltorlódhattak a dolgok :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16821) Воланд válasza Bali27 (#16816) üzenetére


Воланд
titán

leszeded a telepitesi asszisztenst es az vegig vezet a folyamaton es azzal ki tudod irni dvd-re is az iso-t.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16822) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Srácok most ehhez a bolti upgrade-hez kell egy eredeti win7 is, vagy működik a virágbolti verzióval is?

(#16824) JamesHun


JamesHun
addikt

látom pörög a téma itt is ennek örülök

Az lenne a kérdésem, hogy van egy XP kulcsom és van az otthoni gépem amin nem az van jelenleg
Az XP kulcs nincs használva már jó ideje és nem is lesz, mert oda már lett egy win7 véve.
Valahogy meg tudom oldani, hogy az XP kulcsomat felhasználva megvegyem a Win8-at és az otthoni gépemre clean install al feltegyem a win8 Pro-t?
Muszáj a Xp-t feltelepítenem, vagy csak valahol majd kéri a XP kulcsot a "varázsló" és ha mindent rendben érzékelt tovább megy, levonja a pénzt és örül mindenki? Vagy nem úszom meg ilyen könyen és fel kell mindenképp az otthoni gépemre telepíteni a XP-t?

SeriesX: JamesSHun

(#16825) Bali27 válasza Воланд (#16821) üzenetére


Bali27
addikt

Az számít hogy inkompatibilis progikat talált? Csak az a lényeg hogy felismerje hogy jogtiszta az Op rendszer amiröl futtatom az asszisztenst?
Ja ez az ingyenesen letölthető Media Center Pack javit valamit a Media Playeren hogy mit játszon le milyen minöségben? Magyarul mezei film nézésben javit valamit vagy sem?

(#16827) Lall


Lall
veterán

Meddig érvényes a promóciós kód? Most vettem észre, hogy nincs a bankkártyámon elég pénz, hogy leemelje az upgrade árát.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#16828) Воланд válasza Bali27 (#16825) üzenetére


Воланд
titán

nem szamit, foleg ugy nem, hogy tiszta telepitest csinalsz. a media center meg ugyan az, ami a win7-ben van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16829) xxSanchez válasza Lall (#16827) üzenetére


xxSanchez
őstag

Szerintem maga a kód nem fog elévülni csak az igénylés opció lesz kivéve.

Heyho.

(#16832) hackeeeee válasza Tirexi (#16797) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lényegében már az OEM is ilyen. Mint kiderült, itt már nincs alaplaphoz kötve a rendszer. Tehát, ha alaplapot váltasz, akkor is be tudod aktiválni.

Véleményem szubjektív...

(#16835) xxSanchez válasza hackeeeee (#16832) üzenetére


xxSanchez
őstag

Ez biztos? De akkor minek jöhetett ki a Builder változat?

Heyho.

(#16836) kispx


kispx
addikt

Ha még nem írták volna, akkor...
Microsoft Windows 8 Pro Media Center Pack For Free
Promo oldala: link

Az oldal alján lévő apróbetűs rész:

" * Offer valid from October 26, 2012, until January 31, 2013, and is limited to five licenses per customer per promotion. To install Windows 8 Pro Pack, you must be running Windows 8. Internet access fees may apply. Prices shown are estimated retail prices; actual price may vary by retailer. If you purchase a new PC with Windows 8 preinstalled and you later upgrade that PC with Windows 8 Pro Pack, Windows 8 Media Center Pack, a volume license edition, or a retail edition, you will no longer be able to install apps that are provided exclusively from your PC manufacturer through the Windows Store. Get the full details on our special offers.

** Windows 8 Media Center Pack is available at no charge for a limited time only through this promotional page on Windows.com. If you obtain Windows 8 Media Center Pack through any other location fees might apply. Offer valid from October 26, 2012, until January 31, 2013, and is limited to one product key per email address. You qualify for this promotion if your PC is running Windows 8 Pro. Additional hardware may be required to watch and record live TV. You must provide a valid email address to receive your Windows 8 Media Center Pack product key. Your product key must be activated no later than January 31, 2013. Microsoft will only contact you at the email address you provide to send you your product key and to remind you when the activation period for your product key is ending. Catalysis Corporation is a third-party company we use to collect subscription information and process the delivery of these emails. If you purchase a new PC with Windows 8 preinstalled and you later upgrade that PC with Windows 8 Pro Pack, Windows 8 Media Center Pack, a volume license edition, or a retail edition, you will no longer be able to install apps that are provided exclusively from your PC manufacturer through the Windows Store. Get the full details on our special offers. "

[ Szerkesztve ]

(#16837) Воланд válasza xxSanchez (#16835) üzenetére


Воланд
titán

Windows 8 (OEM Version) Windows 8 rendszer építő termék--személyes használati licenc

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16839) nofi


nofi
őstag

Sikerült feltelepíteni az új rendszert. Kijelenthetem, hogy az eddigi legkellemesebb Windows telepítésem volt :K
Ami fogadott, egyelőre nagyon szokatlan, de minden türelmemmel azon vagyok, hogy próbáljam megszokni :K

1. A Windows Messenger is hozzá van kapcsolva az elsődleges mailcímemhez, ezért a Messaging appban mindig megjelennek a Windows Live partnereim. Ezt szeretném megszüntetni, nekem bőven elég ha a Gmailes és a Facebookos ismerőseim vannak ott, Windows Live Messengert már évek óta nem találom. Az account beállításainál nem tudom kikapcsolni...

2. Miért nincs jelzés pl. Mail érkezésekor, ha egyszer be van állítva az értesítés. Se hang, se felugró ablak...

:U

Xbox GT: nozsolt

(#16840) Penész Gomba


Penész Gomba
tag

Végre tökéletesen fut minden.
Ezt is megértük :)

Viszont azt meg szeretném kérdezni, hogy a Modern UI-n hogyan tudok 1 oszlopon belül 1 soros elrendezést csinálni?

A böngészők részt szeretném 1 sávosra csökkenteni

[ Szerkesztve ]

(#16847) Pocok256


Pocok256
veterán

Lenne egy olyan kérdésem, hogy ati catalystet saját magamnak kell felrakni rá vagy a windowsnak egyszer csak eszébe jut felrakni magától ?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#16849) mokus1


mokus1
addikt

Hol vannak a játékok? ( Aknakereső, stb) Nálam a játékok alatt az Xbox van.

(#16850) Воланд válasza mokus1 (#16849) üzenetére


Воланд
titán

onnan lehet letolteni jatekokat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.