Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16751) #41133696


#41133696
törölt tag

Tiszta telepítés mellett döntöttem, települ :K

(#16752) Воланд válasza Killing (#16748) üzenetére


Воланд
titán

ezzel meglevo win8-at frissithetsz win8 pro-ra.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16753) pzstm válasza Killing (#16748) üzenetére


pzstm
titán

Product Upgrade Only European Economic Area

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16754) fatal` válasza pjani01 (#16749) üzenetére


fatal`
titán

Maestroval nem lehet neten fizetni.

(#16755) Killing válasza Воланд (#16752) üzenetére


Killing
addikt

És van olyan ami nem VUP, hanem sima eredeti Windows 8 vagy Windows 8 Pro tiszta telepítéssel? Szóval úgy hogy rám nem vonatkozik a frissítési program.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#16756) pjani01 válasza fatal` (#16754) üzenetére


pjani01
csendes tag

Ez éleg baj,akkor hogy tudnék fizetni?

(#16757) Воланд válasza Killing (#16755) üzenetére


Воланд
titán

ipon-on van.

telefonrol vagyok, melloznem a linkelest.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16758) netpeti98


netpeti98
addikt

Akkor a dobozos frissító verzióval remélhetőleg lehet frissíteni 64 Birte. Hol éri meg megvenni a hivataklos webshopból vagy innen helyből:[link]? Árban nincs különbség

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#16759) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Felteszem itt is a kérdésem. Szóval ez lenen a kérdés.

Szal a kérdés, hogy vásárolt rendszert csak 40€-ért lehet upgrade-elni, vagy arra is érvényes a fentebb linkelt hírben közölt lehetőség?

Tudom, beszéltünk róla korábban. De a hírben említett upgrade opció is igen jól hangzik! :K

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#16760) Killing válasza Воланд (#16757) üzenetére


Killing
addikt

Megtaláltam. Ez az ugye?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#16761) rétisün


rétisün
veterán

üdv,

bocs ha már volt róla szó, nem nyálaztam át az egész topikot....az upgrade-s win8 csak win7-el, vagy vistával használható, az RTM verziót gondolom nem tudom azzal 'teljes verziós' win8-ra upgradelni.
ahhoz az OEM win8-at kellene megvennem, de azzal is upgradelhetem úgy, mint ahogy pl. vistából win7-re is lehetett, a 'belakott' oprendszer fontosabb dolgai megmaradjanak.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16762) Воланд válasza hackeeeee (#16759) üzenetére


Воланд
titán

ez kell neked.

(#16760) Killing: igen, az.

#16761) rétisün: az rtm, az a vegleges. ha meg a 90 napos trial verziora gondolsz, akkor azt nem lehet frissiteni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16763) bendzso


bendzso
senior tag

Sziasztok!

32-bites XP-t szeretnék 64-bites Windows 8 Prora upgradelni, de ha jól tudom, ilyen esetben a 32-bites változatot töltené le nekem. Ha letöltöm a 90 napos Enterprise verziót, és beleírom a Pro kulcsot, nem fog "átfrissülni" úgy, mint sima Windows 8 a Windows 8 Prora?

(#16764) Lall válasza Воланд (#16728) üzenetére


Lall
veterán

Mivel kulon megcsinaltam az outlook.com-osat (en hulye), ezert sima fiokosszevonassal.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#16765) Воланд válasza bendzso (#16763) üzenetére


Воланд
titán

nem, nem fog.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16766) Воланд válasza Lall (#16764) üzenetére


Воланд
titán

[link]

persze, hogy ha az outlook-os cimet nem hasznalod meg annyira.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16767) bendzso válasza Воланд (#16765) üzenetére


bendzso
senior tag

Köszönöm a választ. És van esetleg valamilyen egyéb lehetőségem a 64-bitesre?

(#16768) rétisün válasza Воланд (#16762) üzenetére


rétisün
veterán

rosszul írtam, a próbaverzióra gondoltam, igazad van.

tehát azzal nem működik az upgrade (ami végülis teljesen érthető :D ) szóval vagy ráengedek a 90 naposra egy OEM win8-at, vagy a win7-re egy upgrade win8-at.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16769) Воланд válasza bendzso (#16767) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16770) hackeeeee válasza Воланд (#16762) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hoho', ezaz!

És akkor, ez meddig él pontosan?

Véleményem szubjektív...

(#16771) Воланд válasza hackeeeee (#16770) üzenetére


Воланд
titán

januar 31-ig.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16772) hackeeeee válasza Воланд (#16771) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szuper! Köszi! :)

El is mentettem a linket. :)

Viszont, a másik kérdés még aktuális. Mégpedig az, hogy az OEM "kezelés" maradt a régi? Tehát itt is alaplaphoz van kötve az OEM liszensz?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#16773) Воланд válasza hackeeeee (#16772) üzenetére


Воланд
titán

licencelesre itt a valasz.

"Átvihetem a szoftvert egy másik számítógépre, illetve átruházhatom egy másik felhasználóra? A szoftvert átviheti az Ön egy saját másik számítógépére."

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16774) hackeeeee válasza Воланд (#16773) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tehát, akkor nincs alaplapi korlát...

Akkor jön ehhez kapcsolódóan egy kérdés. Ha upgrade-elem az A gépen levő win7-et, akkor az azon a gépen lévő kulcs még aktíválható lesz win7-tel is? Ez mellett win8-al is? Vagy ekkor új kulcsot kapunk?

Ha új kulcsot kapunk, akkor mind a 2 kulcs aktiválható? Mondjuk az A gépen marad a Win7 a B-re pedig az upgrade kulcsal a win8? Kicsit bonyolultan hangzik, de remélem érthető, hogy mire gondolok. :)

Véleményem szubjektív...

(#16775) #41133696 válasza #41133696 (#16751) üzenetére


#41133696
törölt tag

No megszabadultam a Logitech Flowscrooltól, végre megy ékezettel megint...

Szóval két kérdés.

Eddig úgy volt, hogy négy fiók volt a gépen, ebből kettő az enyém. Egy polgári neves - ez volt a rendszergazda - egy pedig GoodSpeed, ez volt a nezetős játszós mindenes , általános jogosultságú fiókom.

Jól gondolom, hogy ezt csak úgy tudom megoldani, ha a rendszergazdai fiókomnak csinálok egy külön MS fiókot?

Ha így van akkor lehet marad a Papa a rendszergazda, nekem meg marad a másik fiók :D

A másik kérdés.

Most ugye a Papa a rendszergazda neki is van egy elég bonyolult jelszava, nincs rá mód, hogy külön jelszó legyen - egy egyszerűbb a Windows belépéshez, és ugye a bonyolult az MS fiókjának védelmében anélkül, hogy megválna a szinkronizálási funkciótól?

(#16776) Воланд válasza hackeeeee (#16774) üzenetére


Воланд
titán

errol ennyit tudok.

"After I upgrade, can I use my old Windows version on a separate partition or on another PC? Can I give it away or sell it?

No. The upgrade replaces the old license completely. The terms are written in very clear language:

The software covered by this agreement is an upgrade to your existing operating system software, so the upgrade replaces the original software that you are upgrading. You do not retain any rights to the original software after you have upgraded and you may not continue to use it or transfer it in any way. " [link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16777) bendzso válasza #41133696 (#16775) üzenetére


bendzso
senior tag

Egyszerűbb jelszóra: lehet beállítani 4 jegyű pin kódot a fiókokhoz, ha jól tudom.

(#16778) Воланд válasza bendzso (#16777) üzenetére


Воланд
titán

mar nem (ha jol tudom :DDD ), az csak az egyik kiszivargott valtozatban volt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16779) hackeeeee válasza Воланд (#16776) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tehát, ha végigmegy az upgrade, onnantól nem aktiválható be a régebbi a régebbi rendszer a kulccsal.

Viszont az update-elt rendszert elméletileg áttehetem másik gépre, otthon. Csak itt viszont az a kérdés, hogy mi van akkor, ha két gépen van beaktiválva a rendszer? Vagy ebben az esetben a másik gépen alapból "kiüti" az aktiválást?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#16780) Воланд válasza hackeeeee (#16779) üzenetére


Воланд
titán

hat elvileg nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16781) hackeeeee válasza Воланд (#16780) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Innentől érdekes a történet. :)

Gondolok itt arra, hogy pl. akkor, ha update-elek, akkor elméletileg be tudom aktiválni a kulcsot egy másik gépen, úgy, hogy az update-elt gépen is megy a rendszer.

Amúgy, MM-ben van akciós upgrade:

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#16782) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Upgradelni szeretnék win8-ra win7-ről a laptopos akció keretében. Maestro bankkártyám van és nem tudok vele online fizetni. Van valami egyéb megoldás, hogy meg tudjam vásárolni az upgradet? (Paypalem sincs.)

(#16783) Воланд válasza hackeeeee (#16781) üzenetére


Воланд
titán

igazabol szerintem ez nem technikai jellegu kerdes, hanem jogi. tehat az ms nem fogja ezt ellenorizni, hogy most te mit frissitettel mire, de ha kapnal egy bsa ellenorzest, az mar mas lapra tartozik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16784) hackeeeee válasza Воланд (#16783) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, értem.

Tehát akkor a lényeg annyi, hogy a leírtak szerint átadható, vagy áttehető másik gépre, a többi meg mellékes.

Véleményem szubjektív...

(#16785) #41133696 válasza hackeeeee (#16779) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezt mintha nem említette volna a frissítési segéd :DDD

Skype-ot Modern UI alá feltettem, de asztalon a tálca értesítési területén nem jelenik meg?

Skydrive esetében meg azt nem találom hol lehet neki megadni a mappáját :)

Szerk: Mert ugye 60 GB-os SSD-n nem lenne jó poén tárolni ezt.

Tehát nálam a Skydrive szinkron mappa másik partíción ül.

[ Szerkesztve ]

(#16786) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Leírom, hátha nem veszik el a sok telepítős beszélgetés között.

Az ATI VGA-k egyik tulajdonsága, hogy HDMI-on használva bekapcsolás után 1x random idő után elsötétül a monitor képe pár másodpercre. Nos, a legújabb Win8 ATI driver úgy orvosolta ezt a problémát nálam, hogy most már óránként vagy 3-4x.. :O

Everybody lies.

(#16787) Воланд válasza #41133696 (#16785) üzenetére


Воланд
titán

licencszerzodes volt?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16788) Lall válasza Воланд (#16766) üzenetére


Lall
veterán

Egyáltalán nem használom, de fosok, hogy beregisztrálja előttem valaki, mert elég szokványos nevem van.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#16789) #41133696 válasza Воланд (#16787) üzenetére


#41133696
törölt tag

Lehet, de én hajnal négy kor csak nyomtam a következő következőt, komoly hiba de nem néztem, nem emlékszem rá egyébként, hogy lett volna, viszont a számlát példányba is kinyomtattam :D

Amúgy a másik dolog, hogy végül is nem biztos, hogy úgy lesz ez ha megjelenik majd hozzá az SP1 akkor automatikusan megkapjuk ISO-ban a legfrisebb SP1 -el frissített médiát. Letöltötte a frissítési segéd, de utalást sem láttam rá, hogy mi van akkor ha például kiírta valaki lemezre de nem mentette le az ISO-t, a lemez meg szétesik... tehát hogy bármikor újból letölthetné.

(#16790) hackeeeee válasza #41133696 (#16785) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezért próbálok rájönni, hogy hogy is van ez.

Más a skydrive beállítása?

Véleményem szubjektív...

(#16791) Tirexi


Tirexi
addikt

Csé all.

Láttam meg jelent a Win 8. Hol lehet megvenni dobozosan?
Mármint hol lehet olyan kódot venni ami örökös és akárhányszor fel lehet használni? (akár online is)
OEM nem kell azzal már megszívtam annó Vista-val.

THX. :R

(#16792) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Hi

Ez a verzió pontosan mit takar?
Ha nekem eddig még sosem volt win-em, akkor ezzel el tudok indulni, vagy ez is csak egy korábbi verzió utódjaként használható? :F

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#16793) Воланд válasza Tirexi (#16791) üzenetére


Воланд
titán

nincs dobozos verzio.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16794) stewe780 válasza #41133696 (#16729) üzenetére


stewe780
őstag

Hálás köszönet a kimerítő válaszért! :R Sajnos csak most jutottam újra ide, látom van némi lemaradásom a fórummal...

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#16795) Воланд válasza s7evcsenko (#16792) üzenetére


Воланд
titán

az frissites. ez kell neked.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16796) #41133696 válasza Воланд (#16793) üzenetére


#41133696
törölt tag

Külön nincs, csak ha Dobozosat frissített.

(#16797) Tirexi válasza Воланд (#16793) üzenetére


Tirexi
addikt

De olyan kód van amit bármennyiszer felhasználhatok? Mondjuk gép váltásnál?

(#16798) #41133696 válasza Tirexi (#16797) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az imént írtam.

(#16799) flash-


flash-
veterán

erdeklodnek hogy az applocker bitlocker támogatás mit jelent?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#16800) Воланд válasza Tirexi (#16797) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.