Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) cigam válasza Fire/SOUL/CD (#14300) üzenetére


cigam
félisten

Nem vmi olyasmit, hogy a fájl nem olvsaható. Most nemtudom megnézni mert a lemez a cégnél maradt, majd holnap bekopizom a pontosat.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14302) BullZeye


BullZeye
veterán

Üdv, félve kérdezek, de

Grubos multiboot pendriveot csináltam, és ugye grub4dosból hívom meg a W7 telepítőkét, ami szép és jó, viszont én szeretném a W7-t egy mappába rakni:

Pl U:\Windows\W7\bootmgr

Ezt ugye grubban szépen át is írhatom, hogy hol van a bootmanager
chainloader /W7/bootmgr

Viszont a chainloader bootmgr-ben hard coded, hogy az a főmappában van, és stb, és nem tudom mivel lehetne tesztelni. Google-be mindenféle linuxos dupla OS-es bootolós dologról van csak infó, konkrét pendriveosat nem találtam.

Tudna valaki segíteni, hogy mivel tudnám helyrerakni ezt a bootmanageres dolgot, hogy normálisan települjön, és ne írjon ki bootmanager hibát az elején?

(#14303) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Köszönöm szépen mindenkinek! :R

Smoke & Torque

(#14304) demerion válasza spiritex (#14128) üzenetére


demerion
tag

közben sikerült megoldani egy winreinstallal

[ Szerkesztve ]

(#14305) spiritex válasza pele79 (#14298) üzenetére


spiritex
veterán

Nem kell neked filerendszert létrehoznod. Csak simán hagyjál "Unallocated"-en annyi helyet a 2T elején, amennyit szeretnél majd C-nek, tehát pl. 60-100 GB-ot. Aztán majd a W7 telepítője megcsinál mindent, a filerendszert és a 100 megás partíciót is.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#14306) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Rendszergazdaként létrehoztam egy új felhasználót win7 alatt.

Az új felhasználó asztalán lett egy csomó hivatkozás (Shortcut) ikon különböző programokhoz. Mivel ez az új felhasználó teljesen "zöldfülű" szeretném ezeket a hivatkozásokat eltüntetni, hogy még véletlen se tudja elindítani a programokat. Majd kirakok neki pár hivatkozást amit használni fog.
Amikor azonban megpróbálom törölni ezt az üzenetet kapom

Továbbá amikor az új felhasználó belép a rendszerébe akkor elindulnak bizonyos alkalmazások amik nem kellenek (pl. Google Talk) ez csak a rendszergazdának kell. Megpróbáltam ezeket kigyomlálni az msconfig-al, sikertelenül

Namármost ha az új felhasználót ideglesen beállítom rendszergazdának akkor CSAK az ő rendszeréből szedi le az automatikus indítást vagy mindenhonnan.

Ezt a kérdést lehet a legelején kellet volna feltennem.
Hogyan tudok egy új, teljesen tiszta felhasználói fiókot létrehozni?

köszönettel

[ Szerkesztve ]

(#14307) spiritex


spiritex
veterán

Rendszeresen azon veszem észre a W7 desktop-omat, hogy elmozdultak rajta az ikonok, pontosabban a rács-beosztás mozdult el, így néhol a kint levő gadget-ekre rálógnak ikonok, amiknek normál esetben nem kéne, és ragaszkodnak az új helyükhöz a rácsra igazítás miatt, tehát nem tudom a normál helyükre mozgatni őket. Ha újraindítom a gépet minden megjavul, de jó lenne tudni mi az oka, és hogy lehet egyszerűbben helyrehozni. Az nem megoldás, hogy kapcsoljam ki a rácsra igazítást. Próbálkoztam már a Ctrl +, Ctrl - billentyűkombinációkkal (mintha rémlene valami), de nem csinál semmit.. Ötlete van valakinek? Előre is köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#14308) Laccoss válasza csferke (#14306) üzenetére


Laccoss
addikt

Telepítéskor rá szokott kérdezni, hogy az adott alkalmazást akarod e csak te vagy a többi felhasználó számára is elérhetővé tenni. Vagy egyszerűen csak ezeket minden felhasználónak felrakta. Rendszergazdaként bejelentkezve lépj be a készített fiókba, és ott a desktop mappából töröld ami nem kell oda. Msconfig-ot meg rendszergazdaként futtasd.

[ Szerkesztve ]

(#14309) cigam válasza Fire/SOUL/CD (#14300) üzenetére


cigam
félisten

Ezt üzeni mind1ik fájlra.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14310) Fire/SOUL/CD válasza cigam (#14309) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

próbáld meg pl totalcommander-el lemásolni, azzal sem megy?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14311) cigam válasza Fire/SOUL/CD (#14310) üzenetére


cigam
félisten

Bár nem tc, de saját másoló rutinnal rendelkező DoubleCommander pedig ezt üzeni:

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14312) vilmaboy válasza Воланд (#14297) üzenetére


vilmaboy
őstag

Mint írtam is lehet bent reáció, de az okot akkor sem értem, ha egyszer hivatalos nyelvek, akkor miért ne mehetne bármelyikkel. Na mindegy. Nem kell nekünk érteni a stop tábla lényegét. Attól még meg kell ott állni.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#14313) Воланд válasza vilmaboy (#14312) üzenetére


Воланд
titán

nyugi win8-ban mar nem lesz ilyen. kevesebb verzio lesz es ott mindegyiknel lehet majd masik nyelvet telepiteni. win7 eseten meg valamivel meg kellett kulonboztetni a kulonbozo verziokat es ha valami plusz kell akkor fizess.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14314) Fire/SOUL/CD válasza cigam (#14311) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Feltételezem naprakész frissítésekkel rendelkezik az OS és az ODD sem Kr.e 2-ben gyártották...

1. indítsd el a registry editor
2. navigálj el ide HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\System
3. hozz létre egy duplaszó típusú kulcsot CopyFileBufferedSynchronousIo néven és 1-re állítsd az értékét.
4. gép restart

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14315) spiritex válasza Fire/SOUL/CD (#14314) üzenetére


spiritex
veterán

Csak hozzáteszem (ha véletlenül nem copy-zná a sort), hogy a SynchronousIo szó végén egy nagy "i" betű van, és nem egy kis "L".

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#14316) BullZeye válasza BullZeye (#14302) üzenetére


BullZeye
veterán

Up, hátha jön valaki hozzáértő.

(#14317) cigam válasza spiritex (#14315) üzenetére


cigam
félisten

Köszi, de direkt copy-paste volt:

Újraindítás is megvot, de a hiba megmaradt.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14318) Vukmir


Vukmir
aktív tag

A Windows direkt szopat :D

Létrehoztam 3 partíciót, 60Gb, 100Gb, 460Gb

Kiválasztom a 60Gb-ot és persze hogy a 460ra telepíti magát :D

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#14319) Воланд válasza Vukmir (#14318) üzenetére


Воланд
titán

telepites elott/alatt csak azt a particiot erdemes letrehozni, amelyikre a win kerul.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14320) Fire/SOUL/CD válasza cigam (#14317) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor passz... Lehet, hogy a lapos ODD-al van gebasz, bár ez nem csak vob-nál, hanem más lemeznél is előjönne. Annyit még kipróbálhatsz, hogy egy W7 telepítőlemezről próbáld az install.wim fájlt lemásolni(oka van, hogy ezt a fájlt kérem)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14321) olivera88


olivera88
veterán

A napokba párszor leállt a Windows intéző működése, lassan 4 hónapja használom W7-et és most jelentkezett a héten először a probléma. Mi lehet az ok?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#14322) cigam válasza Fire/SOUL/CD (#14320) üzenetére


cigam
félisten

Mitől különleges az install.wim? A source könyvtárban megtaláltam. kb 2MB/s-al másolta mind a 1,92GB-ot.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14323) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

Sziasztok! 1-2 hónapja a főoldalon volt egy blog a win7-ről, hogy mit érdemes beállítani telepítés után. Most próbálnák rátalálni, de eddig sikertelenül.

(#14324) cyber86


cyber86
őstag

Helló. A windows csinál valahova valami naplózást vagy akármit pl ha kékhalál volt? Játék alatt csinálja mostanába, hogy elmegy a kép kb 10 másodpercre és utána visszajön vagy sem és akkor újraindul és ezekről a hibákról kellene infó, hogy mi okozhatja de nem tudom hol lehet megnézni.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#14325) Fire/SOUL/CD válasza cigam (#14322) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem tudod esetleg időhöz kötni, hogy mikor jött elő ez a jelenség? Vagy egyből W7 telepítését követően előállt? Az a 2MB/s sem valami gatyarohasztó sebesség...
Ha a laposra felkerült mindenféle, a lapos gyártója által írt segédprogi és/vagy chipset driver és nem is AHCI-ben van telepítve az OS, akkor kampeca. (Ilyen gépeket élből formázok, kivéve, ha előtelepített persze...)

cyber86
Hoz létre egy minidump nevű fájlt, ha engedélyezve van (alapban engedélyezett, hogy létrehozza). Ennek a tartalmát lehet részletesen megjeleníteni, az 1.hsz található alkalmazásokkal, amit a "Kékhalál avagy mit csináljak ha magától újraindul a gép?" szekcióban van linkelve.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14326) cigam válasza Fire/SOUL/CD (#14325) üzenetére


cigam
félisten

Sztem ez mindég is ilyen volt, csak most jött elő.
Nemhinném hogy telepítési probléma (HP8510p,default BIOS beállításokkal-»SATA nativ mode enabled)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14327) Fire/SOUL/CD válasza cigam (#14326) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Privbe dobj egy képet az eszközkezelő/IDE ATA/ATAPI vezérlőkről.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14328) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Most untam bele a Win7-be.

Probléma: Hp Probook 4535s nem hajlandó úgy bootolni, hogy csak aksiról megy. A Win7 logonál megáll a boot és ott marad a végtelenségig.

Most cserélték ki a notebook-ot (15 napon belül) és a probléma ismét jelen van (jogtiszta Home Premium-on illetve trial Enterprise on is jelentkezett a gond)
Eddig a notebook-ra gyanakodtam illetve még a Hp angol supportja is. De már úgy hiszem ennek a Hp-nak ehhez köze nincs hanem csak eme remek rendszernek.

Valami tipp? Bármi... (OpenSUSE nemhogy be tud bootolni hanem HDD ről fel is telepítette magát.)

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#14329) Fire/SOUL/CD válasza Vukmir (#14328) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A leírtak alapján nem előtelepített rendszered van, ezért még1x fuss neki a telepítésnek(ha van még kedved, időd rá), de most ez alapján: [link]
Nyilván lapos esetén számos dolog értelmetlenné válik, de ami nem azt próbáld betartani.
(Bár leírtam, de külön hangsúlyoznám, hogy AHCI módban telepítsd és nem kell chipset/INF driver-t telepíteni. Az eszközkezelőben lévő ismeretlen eszközökhöz, majd másképp szerzünk driver-t)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14330) akoska23


akoska23
aktív tag

Sziasztok. Kellemes Estét.
Problémám: Sajna nem tudok win7-et telepíteni mert a lapom nem támogatja code5-el leáll(de erre találtam megoldást nem is ez a gond csak leírtam értsétek mit miért csináltam.)

Szóval van 2db HDD-m egy master és egy slave egy ide kábelen. A slave hdd kapott egy xp-t hogy utánna xp-n keresztül tudjam telepíteni a vin7-et. Minden sikerült win7 rajta a master vinyón slave hdd Win7 alatt formázva. Namármost mikor indul a rendszer megkérdi hogy az előző windowst akarom vagy a win7 et. Az előző már formázva lett nem is akarhatnám gondolom mivel a slave hdd-re lett rakva a master hdd-n létrehozott boot szektort. Ez a szektor ha van kihatással lesz a mostani windowsom sebbeségére/stabilitására? Hogy lehet eltüntetni hogy automatikusan a win7 induljon ne kérdezgessen?

Köszönöm a segítséget.
Üdv
Ákos

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#14331) cigam válasza Fire/SOUL/CD (#14327) üzenetére


cigam
félisten

Privi ment, remélem segít

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14332) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Hogy tudnam legegyszerubben letakaritani a W7 64bit rendszerem? Valami eszi a szabad teruletet a rendszerparticion, ma 100 mega ment el fel ora alatt ugy hogy semmit sem telepitettem. Programokbol is csak a legszuksegesebbek vannak fent, az automatikus frissitesek be vannak kapcsolva, de a hibernalas es a rendszervisszaallitas ki.

MOD
Most néztem megint 300 mega elment.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#14333) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Mint kiderült a fenn említett problémám egy őrületes Ms elbaszás valahonnan SP1 től felfelé.
Viszont kiküszöbölhető úgy, hogy induláskor F2-t kell nyomogatni, ilyenkor bejön a rendszer válaszó menü és ott a Windows 7-et választod. Így elindul..

Őrület

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#14334) Fire/SOUL/CD válasza kutga (#14332) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link] (Automatikus frissítések is okozhatják, ha úgy van konfigolva, hogy kérdés nélkül töltse le és telepítse a frissítéseket)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14335) akoska23


akoska23
aktív tag

ha erre valaki tudna megoldást örök hála Viszont időközben új hiba:

ez
Hogy lehetne megtudni mi a hiba és javítani?
:C

[ Szerkesztve ]

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#14336) Laccoss válasza akoska23 (#14335) üzenetére


Laccoss
addikt

Ha win7 rakta fel a videókártya drivert, akkor a gyártó oldalán keresd meg a megfelelő drivert, és azt telepítsd. Ill. még directxet sem árthat felrakni MS oldaláról.

[ Szerkesztve ]

(#14337) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Valami egyszerű Wifi jelerősséget mutató gadget-et keresek Win7 alá. Legyen minimalisztikus, nekem elég ha csak azt mutatja %-ban milyen erős a jel

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#14338) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok, már több helyen is olvastam, hogy bizonyos esetekben pl. akadozik egy videó, vagy csak jobb vga teljesítmény miatt is ajánlott a netről letölteni-frissíteni a directx-et. Úgy tudom a win7 már alapból tartalmazza a 11-et. Az MS oldalán a DirectX End-User Runtime Web Installer verziója: 9.29.1974 található, ami a dátum szerint újabb, de a verzió szerint régebbi, mint amit a win7 alapból tartalmaz :U Most akkor honnan és mikor érdemes frissíteni ? ( a rendszerem win7 64bit HP )
Ami miatt rákérdeztem, flash player-ben, ha bekapcsolom a hardveres gyorsítást, akkor az 1080p-s Youtube videók akadoznak 11fps körüli értéken és amikor kikapcsolom a hardveres gyorsítást, akkor tökéletesen játssza le őket fps 30 lesz.

(#14339) bpx válasza Krystal_s (#14338) üzenetére


bpx
őstag

az általad linkelt verzióval kell frissíteni, mert az netről tölti le és telepíti a legújabbat

(#14340) csferke válasza Laccoss (#14308) üzenetére


csferke
senior tag

..."Telepítéskor rá szokott kérdezni, hogy az adott alkalmazást akarod e csak te vagy a többi felhasználó számára is elérhetővé tenni. Vagy egyszerűen csak ezeket minden felhasználónak felrakta."...
Igen, telepítéskor sok alkalmazás rákérdez. De ezek már telepítve lettek mielőtt az új felhasználói fiókot létrehoztam és mégis ott vannak az új asztalon.

..."Rendszergazdaként bejelentkezve lépj be a készített fiókba, és ott a desktop mappából töröld ami nem kell oda. Msconfig-ot meg rendszergazdaként futtasd."...
A Desktop mappa üres. Ha viszont direkt az asztalról törlök elemeket akkor a Rendszergazda asztaláról is törlődnek.

Valakinek más ötlete?? :F

[ Szerkesztve ]

(#14341) bpx válasza csferke (#14340) üzenetére


bpx
őstag

pofonegyszerű

van egy közös desktop: C:\Users\Public\Desktop
és van a usernek sajátja: C:\Users\xyz\Desktop

ami a közös desktopban van, minden usernél megjelenik

[ Szerkesztve ]

(#14342) hackeeeee válasza Krystal_s (#14338) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ebben is vannak dx11-es file-ok. Tehát, nem csak a DX9-hez tartozó dolgokat frissíti, hanem a 11-est is.

Ha nem telepíti fel, tehát csak "hirtelen" befejezi a telepítést, akkor elvileg ez a verzió van fenn, amit telepítene. Akkor viszont érdemes leszedni az offline installer-t, és azzal telepíteni.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14343) akoska23 válasza Laccoss (#14336) üzenetére


akoska23
aktív tag

Az Aida szerint dx11.0 van a gépen de a videókártyám csak a 9-et támogatja.(Igaz hogy reinstall előtt is ez volt a helyzet szóval nem hiszem hogy jelentene valamit) A videókártyás dolgot megpróbáltam (igaz én telepítettem a driver-t hozzá de leszedtem és kicseréltem) a hiba továbra is megvan. Az után jelentkezett hogy a Driver Chekker telepítette a(z) Intel illesztőprogramokat.Ja és még egy dolog : Nem egy erőgép netezni van de a win7 reinstall előtt a proci 4,4-et kapott most pedig 3.6 ot. Hogy is van ez?

és az eredeti kérdésem továbbra is érvényes

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#14344) Laccoss válasza akoska23 (#14343) üzenetére


Laccoss
addikt

Kell neked olyan progit használnod...

Az eredeti kérdésre meg: Start menü - számítógépen jobb egérgomb - tulajdonságok - speciális rendszerbeállítások - speciális fül - indítás és helyreállítás - beállítások - Alapértelmezett operációs rendszer és kiválasztod azt amit indítani szeretnél.

(#14345) akoska23 válasza Laccoss (#14344) üzenetére


akoska23
aktív tag

Leszedtem az intel oldaláról a chipsetet és azóta végig megy a teszt és a proci is megkapja a rendes eredményt. De a bootolással még mindig vannak gondok.

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#14346) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hogyan tudnék megszabadulni a bootolás után felugró windows rendszerindító menütől?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#14347) vilmaboy válasza Jégkokó (#14346) üzenetére


vilmaboy
őstag

Ha bebootolsz az install cd-ről, akkor ott lesz olyasmii, hogy telepítés, vagy a meglévő rendszer javítása. Ott van rendszerindítás javítása menü. avgy valami hasonló nevü...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#14348) Jégkokó válasza vilmaboy (#14347) üzenetére


Jégkokó
veterán

de ugy emlékszem, hogy régen a windowson belül is volt valami csak már nem tudom hol.Meg az még xp alatt volt

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#14349) Fire/SOUL/CD válasza Jégkokó (#14348) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

start->msconfig és a rendszerindítás fülön kitörlöd azt a menüpontot, amire nincs szükséged(egynek maradnia kell).
(már ha jól értem, és arról van szó, hogy mindig megjelenik az a rendszerindító menü, ahol több OS közül lehet választani, csak épp azóta egy OS maradt pl)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14350) Sub-ZeRo válasza Jégkokó (#14348) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Indítás és helyreállítás-nál megtalálod. Rendszer tulajdonságoknál megtalálod.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.