Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) polonic válasza pzstm (#14400) üzenetére


polonic
félisten

Azt írja ott a fülön, hogy a fájlok előző verziói a korábbi rendszervisszaállítási pontokból vagy a windows biztonsági másolatokból származnak.

Mi az az árnyékmásolatok itt a winben?

(#14402) pzstm válasza polonic (#14401) üzenetére


pzstm
titán

Vista óta benne van, ezt is a Vistanak (is) köszönhetjük, csak erre már senki nem emlékszik, és emiatt a funkciója miatt érdekes módon nem volt magasztalva.

Árnyékmásolatok és rendszervisszaállítás

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14403) polonic válasza pzstm (#14402) üzenetére


polonic
félisten

Tudom, már mi a baj.

Itt, ahol megnéztem, magyar windowsról vagyok most jelenleg. Ott a shadows copiesnál visszállítási pontok vannak írva. Kitűnő fordítás.

Még szerencse, hogy az asztali gépemen angol windows van.

[ Szerkesztve ]

(#14404) pzstm válasza polonic (#14403) üzenetére


pzstm
titán

árnyékmásolatokat nem lehetett használni, pedig anno Win7 fordításnál többen is szorgalmaztuk :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14405) polonic válasza pzstm (#14404) üzenetére


polonic
félisten

És az ok megvan?

Te is részt vettél a win fordításában? Mit munkálkodsz? :)

[ Szerkesztve ]

(#14406) pzstm válasza polonic (#14405) üzenetére


pzstm
titán

BETA-teszteltem és jelentettem hibákat, javaslatokat tettem. Láttad volna a Win7 RC magyar verzióját (amúgy teljesen korrekt volt, félrefordításokat, elgépeléseket és csonkolt (nem fért ki) szavakat leszámítva)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14407) pinnacle


pinnacle
nagyúr

10 évig nem volt semmi gondom, most belefutottam. F8-al sem tud már betölteni. Csökkentett módban, mi lehetne még csinálni?

(#14408) Laccoss válasza pinnacle (#14407) üzenetére


Laccoss
addikt

Azért próbáld meg a rendszervisszaállítási pontot, hátha mégsem azt kapcsoltad ki...

(#14409) olivera88


olivera88
veterán

Erre valaki?[link] Még mindig csinálja, igaz naponta 1x esetleg 2x.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#14410) pinnacle válasza Laccoss (#14408) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Telepítés után azt szoktam elsőnek kikapcsolni meg az indexelést. :D Lehet, hogy egy időre leszokom róla. XP-n emlékszem, hogy ki lehet választani a javítást, Win7 is gondolom hasonló.

(#14411) Fire/SOUL/CD válasza olivera88 (#14409) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Elsőre futtass le néhány víruskeresőt, kb ebben a sorrendben: MBAM Free | Hitman Pro
(MBAM Free-nél teljes ellenőrzést futtass, alapban gyors ellenőrzésre van állítva. Egyik progi sem rendelkezik rezidens védelemmel, így nem fognak összeakadni a meglévő védelmi progiddal)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14412) illes0102 válasza vilmaboy (#14378) üzenetére


illes0102
aktív tag

Malwarebytes Anti-malware :))

(#14413) olivera88 válasza Fire/SOUL/CD (#14411) üzenetére


olivera88
veterán

A Hitman Pro csak nyomkövető sütiket talált, az MBAM semmit se.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#14414) Vukmir válasza RaZroX (#14390) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Lite?

Upsz a számra is csapok mert le leszek ugatva :DDD

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#14415) vilmaboy válasza Vukmir (#14414) üzenetére


vilmaboy
őstag

vau vau :)

Off vége :)

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#14416) olivera88


olivera88
veterán

Itt a hibakód leírása

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: Explorer.EXE
Alkalmazásverzió: 6.1.7601.17567
Alkalmazás időbélyegzője: 4d672ee4
Hiba – modul neve: StackHash_7912
Hiba – modul verziója: 6.1.7601.17725
Hiba – modul időbélyegzője: 4ec4aa8e
Kivételkód: c0000374
Kivétel – eltolás: 00000000000c40f2
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: 7912
További információk 2: 7912fcdea977332024f2788c05a5fcd7
További információk 3: 2102
További információk 4: 2102b445b47647cf6fec37d6dc9b0e21

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#14417) latabar19


latabar19
csendes tag

halihó!
az lenne a problémám hogy win7 installálás közben hibaüzenet jelenik meg közvetlenül az elején, a telepítési adatok megadása után. "windows could not collect information for (OSImage) since the specified image file (install.wim) does not exist." Az oprendszer maga azthiszem win7 ultimate x64. Cimborám kérdezte tőlem mi lehet a gond, de mivel nekem még sohasem volt gond OS telepítésnél gondoltam megkérdezem itt. Ha már volt erről szó akkor sorry, akkor is, ha ezzel a bajjal nem ide kell írni.

(#14418) Laccoss válasza latabar19 (#14417) üzenetére


Laccoss
addikt

Ha hibaüzenetet kapsz akkor már meg is van mi a hiba.

Vagy sérült a lemez, vagy a fájl, gyorsan írtátok, vagy rossz az olvasó, esetleg buherált telepítő.

(#14419) Fire/SOUL/CD válasza olivera88 (#14416) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az első HSZ-ben vannak javasolva progik, amelyek a BSOD-kor létrejövő minidump fájl feldolgozásával adnak részletesebb információt a BSOD(-k) okáról. Abból talán kiderülne, hogy mi a gond, sőr esetleg az is látszana, hogy egyéb okok állnak a háttérben.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14420) Janeth


Janeth
csendes tag

Sziasztok!

Win7 operációs rendszerem van, amikor indítom a gépet és betöltődik a win7 akkor az "eszköz leválasztása" hangot hallom egyszer, mint amikor a pendrive-ot húzom ki a gépből vagy bármi usb eszközt. Ez mitől lehet? Eszközkezelőben megnéztem mindent, nincs probléma, egy 4 portos usb-hubot használok, abban van egy pendrive. Az alaplapom 4 usb portos, mind a 4 foglalt:
1. egér
2. billentyűzet
3. nyomtató (HP Laserjet P1102, az esetek többségében kikapcsolt állapotban van)
4. usb-hubom (benne folyamatosan a pendrive-om)

Az alaplapom Asrock G31M-S R2.0 a legfrissebb bios-szal.

Ötleteket szeretnék vagy valami megoldást a hang okának kiderítésére. Remélem nem egyedi esetről van szó. Nagyon idegesítő, mert eddig még nem csinált ilyet egyik gépem sem.

(#14421) Sub-ZeRo válasza Janeth (#14420) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az usb hubot húzzd le és úgy nézzd meg mit csinál. Nincs Logitech játékvezérlőd? Mert ha van és a logitech profile is betölt az is csinál ilyeneket.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14422) Janeth válasza Sub-ZeRo (#14421) üzenetére


Janeth
csendes tag

Nem, nincs semmilyen logitech eszközöm. Végigteszteltem az összes portot, csak az utolsónál, amikor a nyomtatót kihúztam akkor nem adta ki a hangot. A nyomtató helyére bedugtam az usb hubot, gyorsan feltelepült valami driver, nem volt hang, aztán visszadugtam ugyanoda a nyomtatót és megint volt hang akár kikapcsolt állapotban van a nyomtató akár bekapcsolt állapotban. :F

(#14423) BullZeye válasza BullZeye (#14302) üzenetére


BullZeye
veterán

UP, mert még mindig nem tudtam megoldani.

(#14424) Sub-ZeRo válasza Janeth (#14422) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor lehet hogy a nyomtató kicsit kontakt hibás.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14425) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Üdv. olyan gondom van (win7 64 bit ultimate) hogy állandóan kidob az asztalra böngészést csak megszakítja de pl gta ból kidob, néha irni se lehet chet en mert megszakítja és kimarad néhány betü. mit lehet ez ellen tenni? szerintem ez a rendszermegszakítások csinálja de nem lehet kikapcsolni. és ezt csinálta 32 bitesen is. :R

Iphone 7

(#14426) olivera88 válasza Fire/SOUL/CD (#14419) üzenetére


olivera88
veterán

Köszi.
Megnéztem , a Nirsoft appcrashviewel. Feltöltöttem DB re. [link]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#14427) Fire/SOUL/CD válasza olivera88 (#14426) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez jó... a BlueScreenView-val készíts ilyen képet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14428) olivera88 válasza Fire/SOUL/CD (#14427) üzenetére


olivera88
veterán

Ittvan. [link]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#14429) FET-MEN válasza FET-MEN (#14425) üzenetére


FET-MEN
veterán

teszem hozzá notebookról van szó samsung RV509-es intel nvidia párossal

Iphone 7

(#14430) Fire/SOUL/CD válasza olivera88 (#14428) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Asus deszkád van? Ha az, ha nem, jó lenne egy pontos típus.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14431) olivera88 válasza Fire/SOUL/CD (#14430) üzenetére


olivera88
veterán

MSI G41M-P26 (MS-7592)

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#14432) Fire/SOUL/CD válasza olivera88 (#14431) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor marad a régi módszer, ha több RAM modul van a gépben, akkor egyesével próbálgasd illetve ráereszthetsz egy memtesztet. (Gép belsejét nézd meg, nehogy nagyon poros legyen, attól is melegedhet a RAM is, és azért problémázik)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14433) olivera88 válasza Fire/SOUL/CD (#14432) üzenetére


olivera88
veterán

Ettől lehet probléma? Nem más program kavar be? Nem hinném h poros ugyanis nemrég lett takarítva kb 3 hete. Amúgy procinak lett emelve az órajele és a RAM is állítva lett, egy 1 hónapja kb, de baj nem volt, egészen idáig. Egy RAM van csak. Memóriateszt? Intel Burn testre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#14434) Fire/SOUL/CD válasza olivera88 (#14433) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha vannak akár kisebb jellegű kézi módosítások a BIOS-ban, ami a CPU-t vagy RAM-ot érinti, (és kb azóta vannak gondok), akkor az első dolog, hogy alapra/vissza kell állítani a dolgokat. Lehet, hogy így élből megszűnik a jelenség, nincs szükség memóriatesztre sem.
memtest86+ (van közte pendrive-os változat is)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14435) olivera88 válasza Fire/SOUL/CD (#14434) üzenetére


olivera88
veterán

A hibák múlthéten jelentkeztek, de már vagy egy- másfél hónapja hogy állítottam a CPU-n meg a RAM-on és jó volt a gép. Akkor csináltam burntestet 10 próbával és stabil volt a gép.
Köszi. Meglássuk mi lesz..

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#14436) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#14425) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Eredeti vagy virágbolti verzió?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14437) BullZeye válasza Sub-ZeRo (#14436) üzenetére


BullZeye
veterán

Mi köze ennek a kérdéséhez?

(#14438) spiritex


spiritex
veterán

Segítséget szeretnék kérni:
vettem egy WD 2000GB Caviar Green 5400rpm 64MB SATA3 WD20EARX belső HDD-t adattárolásra. Sata3-as, de csak SataII-es portra tudtam kötni.
Na most a WD oldala azt írja a specifikációk között, hogy:
Formatted Capacity: 2,000,398 MB, ami 1953 GB a számításaim szerint, de a W7 Disk Management csak 1863 GB-nak látja az Unallocated space-jét. Tehát 90 GB hiányzik. Gondolom a formázással nem lesz ennél már több.. Mit kéne tenni, hogy meglegyen a gyártó által megadott szabad hely mennyiség?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#14439) csferke válasza bpx (#14341) üzenetére


csferke
senior tag

pofonegyszerű
van egy közös desktop: C:\Users\Public\Desktop
és van a usernek sajátja: C:\Users\xyz\Desktop
ami a közös desktopban van, minden usernél megjelenik

:C :R
Köszönöm

(#14440) Sub-ZeRo válasza spiritex (#14438) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát próbáld meg újra leformázni, ha akkor sem jó, akkor vidd vissza az üzletbe hogy hiányzik majd 100 giga helyed.

(#14437) BullZeye: Mert azt írja, hogy böngészés, játék közben kidobja, meg 32 biten is ezek a gondok voltak. Akkor nem hiszem hogy a játék rossz, a chat sem megy neki ahogy kellene. Szóval ott valami a rendszerrel van baja, és ez amit kérdeztem, az már a windows 7 topikban általános kérdés, mert ha valaki széthekkelt nvidia gamer edition-t használ, annak csak annyit szoktunk mondani hogy csréld egy normális gyári verzióra és akkor nem lesz ilyen baj. Ha meg mégis, akkor máshol kezdjük kutatni a hibát.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14441) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#14440) üzenetére


FET-MEN
veterán

nem eredeti májkroszoft, de semmi mod olyan mint az eredeti, és van amikor előjön van amikor nem, és amikor előjön erőforrásfigyelő azt íeja hogy rendszermegszakítások,rutinok.. most is írja csak éppen nem ,,ugrál" de ha most elindítanám gta-t akkor tuti előjönne..lehet valami köze a crack hez? meg azt szokta csinálni hogy kilép mindneből ilyen ctrl+alt+del szerűen és kíírja interaktív vagy inaktív szolgáltatások észlelése.. meg van amikor ugyanez csak ,,egy program üzenetetpróbál megjeleníteni " rámegyek és a mobilnetem programja dob errort a a parancssorban. ennek lehet hozzá köze?
amúgy a rendszermegszakíásokra ezt dobta google egy közeli fúrumba: "Viszont, ha a szolgáltatásoknál nem találsz semmi gyanúsat, de a Rendszermegszakítások nevű folyamat - ahogy a képen is látható - továbbra is a lista elején mozog, sanszos, hogy valamihez nem jó driver lett feltelepítve."

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#14442) bpx válasza spiritex (#14438) üzenetére


bpx
őstag

Ez teljesen rendben van, megvan a gyártó által adott teljes mennyiség.

2000963 MB = 2000963 * 1000 * 1000 = 2000963000000 Byte
2000963000000 / 1000 / 1000 / 1000 = 2000 GB (gigabyte)
2000963000000 / 1024 / 1024 / 1024 = 1863 GiB (gibibyte)

Ha megnézed a lemez tulajdonságait, ott lesz mind a ~2000963000000 byte.

A gyártó gigabyte-ban számol, a Windows meg a bináris prefix szerint, mebibyte, gibibyte-ban.

Az már más kérdés, hogy a gigabyte szinonímájaként használja, ráadásul még GB-ot is ír a GiB helyett, és így teljesen rosszul terjedt el a köztudatban.

[ Szerkesztve ]

(#14443) BullZeye


BullZeye
veterán

W7 X64 és W7 X64 közötti mappa megosztásról lenne szó.

Megosztok egy mappát, beállítom, hogy ne kérjen jelszót, hálózat felderítés marad, és így önhatalmúlag random pár mappát üresnek lát a másik gép.

Csak 2 példa:
Ebben a mappában lévő fájlokat látja
"d:\Downloads\!Zene\Nightwish - Best Of Tarja"

Itt ezeket a fájlokat már nem, csak az üres mappát
"d:\Downloads\!Zene\Lindsey Stirling Music (2010-2012)"

Nem a fájlnévhosszúság a probléma, mert ezt tökéletesen látja, pedig 40 karakterrel hosszabb a leghosszabb fájl elérési útja

"d:\Downloads\Sherlock.Holmes.A.Game.of.Shadows.2011.720p.BluRay.DD5.1-EX.x264.HuN-MWT\hundub.hunsub\mwt-sherlock.holmes.a.game.of.shadows.hunsub.forced.srt"

Jó ideje szívat már, és nem tudom miért. Néha előjön, néha nem.

(#14444) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#14441) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát a crack itt nem téma.
A mobil net meg nem tudom hogy megy 7 alatt. Lehet az is gond.
Hát ha meg valami drivert felraktál és nem kellett volna akkor azt úgy tudod leszűrni, ha újra telepíted majd következő telepítés után egyből eszközkezelő és csak annak telepítesz drivertt amit a windows nerm ismer fel.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14445) olivera88 válasza Fire/SOUL/CD (#14434) üzenetére


olivera88
veterán

Elvégeztem a memóriatesztet, de nem állítottam vissza a BIOS-ba semmit. És jó lett az eredmény, Pass Complete, no errors.[link] Akkor más lehet a baj.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#14446) Lenry válasza olivera88 (#14445) üzenetére


Lenry
félisten

akkor mindenképp próbáld meg, hogy a tuningot visszaveszed alapra

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14447) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#14444) üzenetére


FET-MEN
veterán

őő most azt próbáltam hogy mobilnet futó programmal kiugrik. ha ugy kapcsolom be hogy nincs rádugva a net meg a progi se indul el akkor nem dob ki.. :R

Iphone 7

(#14448) Berger7228


Berger7228
csendes tag

Sziasztok,segítséget szeretnék kérni:vettem egy laptopot,/hp/ és tele van minden sz... hp kiegészítő progival,és szeretném újratelepíteni,a gond csak az,h nem kaptam hozzá lemezt,hanem csak a recovery partíció van,de gondolom,h az visszarakná az összes programot is,van-e valamilyen egyszerű megoldás arra, h nem torrent vagy egyéb ilyen oldalról szedjek le win7 et,és rakjam fel azt,hanem legális normális oldalról le tudom-e tölteni,és azzal működni fog-e az én aktiváló kódommal,illetve amiról most szó van az angol nyelvű win7 home prem oa,és ugyanakkor van egy gyári magyar,szintén win7 home telepítőm,és azzal működne-e az angol változatú kódommal,addig nem akarom megpróbálni,mert feleslegesen nem szórakoznék vele.
A válaszokat segítséget előre is köszi!

Origin/xfire/steam: berger7228

(#14449) Sub-ZeRo válasza Berger7228 (#14448) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az hogy honnan szeded le az iso-t az nem számít wareznek, hanem az, hogy aktiválod.
Csak annyit kell tenned, hogy olyan verziót keresel bárhol, amilyenre van kulcsod, neked home premium kell. És itt mindegy hogy angol nyelvű, vagy magyar, mert jó mindkettőre. Csak a verzió a lényeg.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14450) Berger7228 válasza Sub-ZeRo (#14449) üzenetére


Berger7228
csendes tag

Köszi!

Origin/xfire/steam: berger7228

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.