Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69851) Doggy dog válasza Doggy dog (#69809) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Bölcsire senki?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#69852) Krogoth válasza kraftxld (#69835) üzenetére


Krogoth
senior tag

[link]
Tűzfalgép, switch és router mögül, másik 5 gép társaságában xxl-es csomag.

(#69853) csoszogi válasza Doggy dog (#69809) üzenetére


csoszogi
tag

hali

Nekünk ide jártak a gyerekek: [link], igaz kb tiz eve, de mellette van óvoda és iskola is. Parkolni könnyen lehet a környéken, az elmúlt években volt felújítás, a dolgozókkla még mindig köszönünk ha összefutunk.

(#69854) csoszogi válasza martonx (#69850) üzenetére


csoszogi
tag

nem konrétan erre, hanem a kábelezésre. Nálunk kábelcsatornás szegőlécet használtak, ott futnak a kábelek, valami ilyesmi: [link], illetve falra ragasztható/fúrható lapos kábelsín van. Ezek helyzete könnyen változtatható.
Az utóbbi nem esztétikus, de nem vészes, a falszínére festhető.

(#69855) martonx válasza csoszogi (#69854) üzenetére


martonx
veterán

Köszi, én inkább a falban vezetés híve vagyok, de szinteken belül lehet, hogy valóban ez a megoldás fog szóba jönni.

Én kérek elnézést!

(#69856) tucsok. válasza martonx (#69850) üzenetére


tucsok.
senior tag

ha nem tűnt volna fel nem válaszként mutogatom ;] csak úgy, mert jól esik.... ;) ;) :))

És egyébként ez nem valami nagy... :R

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#69857) Rawulf válasza tucsok. (#69856) üzenetére


Rawulf
őstag

"faster than 95% of HU" - mégis mit várnál el? :U

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#69858) tucsok. válasza Rawulf (#69857) üzenetére


tucsok.
senior tag

Ha a kolléga majd linkeli az egyetemen lévő netet akkor majd meglátod, hogy mitől mosolyognék.... :R

"So say we all"

(#69859) Doggy dog válasza csoszogi (#69853) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Köszi,ránézünk.
Tabán iskola mellettivel valakinek tapasztalat?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#69860) csoszogi


csoszogi
tag

Nem ram gondoltal, de ez is egyetem, marmint a szegedi :) . Ott tobb Christchurch volt, en a CallPlus-t valsztottam. Tessek:

de amugy semmi gond a nettel, hasznalhato, igaz nincs szuksegem orias fileok mozgatasara, habar ha meggondolom, otthon biz dolgok gyorsabbnak tunnek....

[ Szerkesztve ]

(#69861) Rimuru


Rimuru
veterán

Egy HDMI kabel tudna valaki adni kolcson par napra? :R

Vigyázat, csalok!

(#69862) macilaci78 válasza Doggy dog (#69859) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Unokabátyám felesége ott ovónő. Szeret ott dolgozni, nem igazán hallok panaszt a szülőkre. Mivel mindig a másik a hülye, így vélhetően az ovodára sincs sok panasz. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#69863) azbest válasza csoszogi (#69860) üzenetére


azbest
félisten

azért kérdezte kraftxld a telekomos kábelnetről annak a konkrét szervernek a sebességét, hogy megtudja, elég gyors -e a telekomtól beköttethető net az otthoni munkájához amit az ausztráloknak végez :P

Szóval, aki más nettel és/vagy más szerverrel mér, az nem segít neki. De igazából már meg is kapta a választ. Valsz elég gyors, bár ingadozó a sebesség (nekem most 22/28 gigabites egyetemi netről).

[ Szerkesztve ]

(#69864) lorcsi válasza azbest (#69863) üzenetére


lorcsi
veterán

Uj-Zéland, nem?

[ Szerkesztve ]

(#69865) macilaci78 válasza lorcsi (#69864) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Új-Zélandon van a szerver, ettől még dolgozhat az ausztráloknak.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#69866) csoszogi válasza azbest (#69863) üzenetére


csoszogi
tag

csak az egyetemes dologra reagáltam, tucsok 69858 hozzászólás de lehet tökre félre ment, lehet nem is a szegedire gondolt, de épp itt voltam épp netközelben épp nagyon szét voltam csúszva és csak ezért. Ártani nme ártott. Amúgy elég ramaty a netünk azzal a szerverrel, de amugy most egy ajánlott szerverrel egesz jo : 73.6/50.12

[ Szerkesztve ]

(#69867) kraftxld válasza azbest (#69863) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

90% NZ, 8% USA, 2% AU :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#69868) Doggy dog válasza macilaci78 (#69862) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Köszi a visszajelzést.Egyenlőre nekünk ez a legszimpatikusabb.
Természetesen szeretnénk elmenni nyílt napra is pár bölcsibe.
(Oviban dolgozik,vagy a bölcsiben?)
Talán még belváros is szóba jöhet.Mindketten ott dolgozunk...

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#69869) Luighi


Luighi
aktív tag

Hááály, Szegeden vagy környékén tud valaki lőteret, ahová a brigáddal le tudnánk menni pár órára lövöldözni?

Thx

(#69870) Rick4 válasza Luighi (#69869) üzenetére


Rick4
félisten

Éles lőtér, vagy paintball?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#69871) HaZse válasza Doggy dog (#69868) üzenetére


HaZse
őstag

A bölcsi igazából csak egy gyermekmegőrző. Szerintem bármelyikbe is viszitek, tuti, hogy az elején 1 hét bölcsi, majd 2 hét betegség. Mi a fiúnkat a Budapesti krt-n lévő bölcsibe vittük, ami a Spar-ral szemben van. Nagy probléma nem volt velük. Nekem csak a levegő-szennyezés miatt zavart a dolog. Viszont a dadák és a nevelők nagyon rendesek és aranyosak voltak.

Sajnos az akkori melóhelyem és a nejem melóhelye (Deák) miatt optimális volt a helye. Reggel és délután is mindig volt a kocsinak szabad parkolóhely a szalag 10 emeletes mögött.

Ebbe járt: [link]

Közben látom, hogy már nem bölcsi. Így tárgytalan. Sajnálom kitörölni a beírást. :D

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#69872) quailstorm válasza Luighi (#69869) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ide lűjél. Hattyason is van egy.
Ezt a kettőt próbáltam eddig.

(#69873) macilaci78 válasza Doggy dog (#69868) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Amennyire tudom, ovi.

Luighi: A Pincelőtéren (Brüsszeli krt - Sándor utca sarka) alapvetően maroklőfegyverrel lehet lőni, de abból legalább nagy kaliberrel is, 3 lőállás van. A másik lehetőség az Etelka sori lőtér az Agip kút mögött. Kis kaliber és légfegyver a választék, sok lőállás, 50 méteres lőtáv.
Ezek után Dócon van szép nagy lőtér.
A SZRSZKI (rendészeti szakközépiskola) lőtere is lehet, hozzáférhető, illetve bemégy a rendőrségre és ott naprakészen útba tudnak igazítani.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#69874) sss válasza macilaci78 (#69873) üzenetére


sss
senior tag

Brüsszeli - Sándor utca sarkán az a hely létezik még? Szerintem már megszűntek (mondjuk nem 100%-os infó).

(#69875) macilaci78 válasza sss (#69874) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Be lehet jelentkezni szerintem, nem hiszem, hogy leadták volna az engedélyt. De mivel a rendőrség fél évente ellenőrzi az ilyen létesítményeket, naprakész, hiteles infójuk van.
Ha jól tudom, a Pincelőtér üzemeltetőjének a Katona József utca, Alkony utca sarkán volt egy military shop jellegű üzlete lőszer értékesítéssel egybe kötve.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#69876) Doggy dog válasza HaZse (#69871) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Van bölcsi is+ ovi is ott!
Ez az egyik lehetséges jelöltünk. Minket is a nagy forgalom,ami visszatart 1 kicsit.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#69877) tisn


tisn
addikt

tudok valahol egy 3TB-s winyot venni szegeden? meg olvashato talan, de mar a win is jelez, a hd sentinel 0-snak irja :)

(#69878) macilaci78 válasza tisn (#69877) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Addig kár kapokodni, amíg látja a BIOS. ;]
Töredezettségmentesítés után haladósabb a backup. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#69879) tisn válasza macilaci78 (#69878) üzenetére


tisn
addikt

nincs rajta semmi fontos, csak filmek, jatekok (ami fontos, arrol van backup is), de azert lementenem egy ujra
valoszinuleg mar nem garis, 2013-as toshiba :P

(#69880) Krogoth válasza tisn (#69877) üzenetére


Krogoth
senior tag

Én úgy vettem észre, ha nem sos, akkor jobban jársz ha megrendeled, mert még a postaköltséget rászámolva is olcsóbban kijössz, mint ha helyben vennéd meg. Persze van, ahol csak pár száz forint eltérés jön ki, de akad több ezres különbség is.

(#69881) tisn válasza Krogoth (#69880) üzenetére


tisn
addikt

köszi, nem láttam sehol raktáron, a winyót kivettem, hogy ne használódjon, rendelek, vagy holnap bp-n járva veszek egyet. vagy kivárom a költözésem, franc se akar még ezzel is bajlódni most :)

(#69882) Krogoth válasza tisn (#69881) üzenetére


Krogoth
senior tag

1-2 helyen láttam, hogy van pár hdd raktáron, de jah, jellemzően 1-3 munkanapot írnak. Akkor meg már meg is rendelheted és olcsóbban kijössz, vagy mint írtad bp-n megveszed ájfonttól, vizesektől, vagy mástól :)

(#69883) Krogoth válasza tisn (#69881) üzenetére


Krogoth
senior tag

1-2 helyen láttam, hogy van pár hdd raktáron, de jah, jellemzően 1-3 munkanapot írnak. Akkor meg már meg is rendelheted és olcsóbban megvagy vele, vagy mint írtad bp-n megveszed ájfonttól, vizesektől, vagy mástól :)

(#69884) kraftxld


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Valakinek nincs eladó jófajta mikrója?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#69885) DarkByte


DarkByte
addikt

Ez a Melankólia című film az amúgy is kicsit borús lelki állapotomra most nem volt jó ötlet. Ennek ellenére tetszett. Látszik hogy egy depressziós rendező csinálta, mert ügyesen előrángatja az emberből az egyes szorongás érzeteket. De szerintem én ezt nem fogom újból megnézni, legalább is az elkövetkező tíz évben nem :U

[ Szerkesztve ]

(#69886) FoxiestFox válasza DarkByte (#69885) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Eltévesztetted a topikot. :D

(#69887) Rick4 válasza kraftxld (#69884) üzenetére


Rick4
félisten

Mennyit ér használtan az, ami újonnan 12K a boltban? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#69888) Vesztor87 válasza Rick4 (#69887) üzenetére


Vesztor87
senior tag

A tapasztalatok alapján 11-12? :C

(#69889) HaZse


HaZse
őstag

Eladó 2 db. Szabadtéri jegy az "Ének az esőben" című előadásra aug 19-re. Sajnos a gyereket nem tudjuk senkire sem hagyni és nem is "rokkant kompatibilis" a hely.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#69890) DarkByte válasza FoxiestFox (#69886) üzenetére


DarkByte
addikt

Nem, ez most direkt ide szántam. A Filmvilág topikban késtem vele úgy 4 évet :D

(#69891) ShadowX


ShadowX
őstag

Valakinek van NORMÁLIS vizes ismerőse? Olyan, aki tényleg szépen dolgozik. Komolyan, hogy nem lehet rendes szakembert találni. Megint folyik a zuhanytálca alól a víz valahonnan. És persze miért is ne szombaton kezdené el...

(#69892) macilaci78 válasza ShadowX (#69891) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Péntek van. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#69893) FoxiestFox válasza DarkByte (#69890) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én értékelem, ha nem csak az évek óta divatos szuperhősös fasságokról van szó ott, úgyhogy vesd fel nyugodtan. Én is régebbi filmekről szoktam írni oda. :D

(#69894) ShadowX válasza macilaci78 (#69892) üzenetére


ShadowX
őstag

Hoppá. Látszik, hogy több, mint egy éve nem voltam rendes szabadságon. :D

(#69895) Rick4 válasza HaZse (#69889) üzenetére


Rick4
félisten

Hirdesd meg a megfelelő helyen.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#69896) Rick4 válasza Vesztor87 (#69888) üzenetére


Rick4
félisten

Vannak akik itt ennyiért próbálkoznának vele. :D Esetleg 13-ért. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#69897) HaZse válasza Rick4 (#69895) üzenetére


HaZse
őstag

És az hol van?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#69898) Krogoth


Krogoth
senior tag

(#69899) Rick4 válasza HaZse (#69897) üzenetére


Rick4
félisten

Múltkor belinkeltem 3 csak ezekkel foglalkozó weboldalt. Az a tuti, napi szinten cserélnek gazdát a jegyek. Keress rá. ;)

Szerk: megkerestem neked: [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#69900) kraftxld válasza Rick4 (#69895) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Szeged és környéke adok-veszek :F

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.