Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69301) ebegab92 válasza HaZse (#69300) üzenetére


ebegab92
senior tag

Milyen drivere volt eredetileg? Amit a Windows leszed magának, azzal lehetnek bajok, korai Intel driverek is tudnak bugzani', de idővel működőképeset tudnak csinálni :K

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#69302) quailstorm válasza ebegab92 (#69299) üzenetére


quailstorm
nagyúr

render glitch volt, elszíneződés, failed effect
de úgy hogy az esetek 90%-ban jó máskor meg nem

intellimoddert ismerem de GMA-hoz, HD4000-hez gondoltam jó a gyári már :U

(#69303) Rick4 válasza LordVader80 (#69298) üzenetére


Rick4
félisten

Nekik van fillérb@szó áron: [link] :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#69304) Rick4 válasza martonx (#69296) üzenetére


Rick4
félisten

Érdekes ez a támogatás kérdés, az utóbbi pár évben volt a közelemben G1620, ez még tegnap is hibátlanul ment, egy ideig volt G2220, i3-4130, i7-4790S, i7-4790, most van i7-6700, mobil lapkánál B950-es proci integrált vga-ja, és mindnél ugyanaz a menü, rendes driver feltelepít, és semmiféle hiba sincs, és még csak úgy se jártam, hogy ezek közül eggyel is gond lett volna....

Hogy jelentkezik egyáltalán a hiba? Összeomlik, kékhalál?

Szerk: Most gyorsan rákeresve a régi B950-es cpu, (20011-ben, azaz 5 éve befejezték a gyártást) a nagyon régi Celeron G400-as sorozathoz itt a friss driver: [link] és az utolsó 1 hónapon belül szinte minden ma még valamire használható procihoz ott a driver. Csak én találom meg? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#69305) martonx válasza Rick4 (#69304) üzenetére


martonx
veterán

Ez egy több mint egy éves Maintenance Release, vélhetően az utolsó volt, és csak valami nagyon kritikus hiba foltozására adták ki (lásd Release Notes). Ahogy nézem jelenleg a 4-dik generációs intelek a legutolsók amikhez érdemi friss, elvileg mindenféle ismert bug mentes drivert lehet letölteni. És az intel driver stratégiáját ismerve, azokhoz is ez az utolsó driver, utána már csak nagyon krtikus esetben adnak ki hozzájuk akár csak maintenance release-t is.

Ettől függetlenül persze korántsem kell, hogy driver hibák jöjjenek elő lépten nyomon, én se azt mondtam, hogy nálam jött volna elő bármilyen driver hiba (főleg, hogy integrált GPU-ról beszéltünk és a most használt i7-3770-es mellett vele egykorú Nvidia GPU lapul naprakész driverrel). Azt mondtam, hogy ahogy telik az idő, és jönnek a windows frissítések, új windows verziók, vagy akár csak különböző szoftverek új verziói - lásd win7-re GPU gyorsított IE11, úgy nő az esélye annak, hogy a régi intel proci GPU-ja driver hibába fut bele.

Én kérek elnézést!

(#69306) csoszogi válasza martonx (#69296) üzenetére


csoszogi
tag

Hali

Köszi a a tanácsot, igen erre én is gondoltam, de külön grafikus kártyám van, Geforce310M cuda 512M (a matrica szerint) ami jelez, ha új driver van, fel is rakom. Mivel nem vagyok nagy számítógépzseni, lehet hülyeséget írok, de ha jól tudom akkor ezen esetekben ezt a grafikus kártyát használja az IE explorer, meg minden más is, ha ki nem kapcsolom. A mellékelt linket megnéztem, betettem/kivettem a pipát, semmi nem változott. De mint mondtam, nem igazán fontos amire kell az jól működik, a szórakozás meg ha kell akkor ott a chrome. :)
Majd ha sok időm lesz, akkor megnézem mit lehetne állítani.

(#69307) Rhino666


Rhino666
őstag

Üdv!

Megbízható PHP fejlesztőt keresünk jelenleg futó projektünkhöz részmunkaidőben, vagy megbízási alapon júliusi kezdéssel. Érdeklődni privátban.

Más: Nincs valakinek elfekvőben 5db AGIP kutas BOSCH matricája? Vasárnap járt le a gyűjtési időszak, nekem meg nem gyűlt ki a szükséges 15db. :(

Szerk: Aki az Extreme Digital-nál nagyobb értékű dolgot tervez venni július közepe és vége között és készpénzzel fizetne, annak van egy kecsegtető ajánlatom. :))) Szintén privátban.

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#69308) tomama


tomama
aktív tag

Sziasztok!
Internetet szeretnék beköttetni egy párizsi krt.-i lakásba.Nem vagyok szegedi ezért fogalmam sincs milyen szolgáltatók vannak.
Amit eddig kinyomoztam:diginet nem elérhető,invitel csak 5M-át tud,T-home ami egyedül normális sebességet tud.Tudtok még más szolgáltatót aki min.60/5-ös netet tud telepíteni?
Köszi!

(#69309) partymaci


partymaci
aktív tag

Nincs valakinek olcsó/hiányos mATX-es kuckóka? Műhelybe kellene igy nem nagyon szeretnék több ezer Ft-ot rákölteni/ csoki sör mehet...

[ Szerkesztve ]

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#69310) Rick4 válasza tomama (#69308) üzenetére


Rick4
félisten

Ha digi nincs, akkor maradj a T-nél.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#69311) Gergello


Gergello
addikt

Ismeri valaki ezt a fogászatot ? Ez lett az új körzeti fogorvosom:

M-Dent Kft.
http://www.m-dentkft.eu/

(#69312) tomama válasza Rick4 (#69310) üzenetére


tomama
aktív tag

Köszi!
A T-home-os az vdsl?

[ Szerkesztve ]

(#69313) Vesztor87 válasza tomama (#69312) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Koax, ed3as

[ Szerkesztve ]

(#69314) tomama válasza Vesztor87 (#69313) üzenetére


tomama
aktív tag

Meg is kötöttem a szerződést 120/10-est 4800ft-ért,1 év hűséggel.

(#69315) Vesztor87 válasza tomama (#69314) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Az egész baráti. Tv-t nem kötöttél hozzá, mennyi lett volna azzal? A T honlapján jóval drágábban láttam emlékeim szerint. Ott akkor éri meg, ha telefontól kezdve minden ott van:)

(#69316) tomama válasza Vesztor87 (#69315) üzenetére


tomama
aktív tag

csak az internet 8200ft lett volna.A hölgy mondta,hogy rendeljek hozzá telefon előfizetés(amit nem használok)így lett 4800ft.Ez valami dupla felező akció.

[ Szerkesztve ]

(#69317) tisn


tisn
addikt

az létezhet, hogy a digi az új lakásom utcájában szolgáltat, de az én házszámom nincs a listában?!?!

tökön szúrom magam

(#69318) Rhino666 válasza Vesztor87 (#69315) üzenetére


Rhino666
őstag

Baráti? Ennyiért Gigabites Digi volna, hűség nélkül. :) Na az baráti.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#69319) tisn válasza tomama (#69316) üzenetére


tisn
addikt

t-szar viszont van, nekem tv is kell, Te azt nem kertel?

(#69320) tomama válasza tisn (#69319) üzenetére


tomama
aktív tag

A TV-t másképp megoldom.Amúgy valami gond van a T-vel?Rosszak a tapasztalatok?

(#69321) Rick4 válasza Rhino666 (#69318) üzenetére


Rick4
félisten

Pont úgy lehet ezzel a digis nettel érvelni, mint az olcsó telekkel a Holdon. Van ugyan, de elég kevés ember számára elérhető, tehát gyakorlatilag ahol nincs, ott felesleges számításba venni. :U

Tomama:

Semmi baj sincs vele, akinek digije van, az arra húzogatja, hogy neki az van, akinek meg nem az van, az szeretné ha az lenne. Nekem 120/10-es van, szintén nem használós telefonnal 6500-at fizetek, és teljesen elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#69322) ebegab92 válasza Rhino666 (#69318) üzenetére


ebegab92
senior tag

Jaja, csak sajna a DIGI kevesebb helyen van. Aki meg nagyvároson kívüli (pl.Szt.mihálytelek), annak meg max. az Invitel húzza ki. Haver mondta, hogy 2 Mb/s-ért fizetnek 3 ezer körül...Viszont 5500-ért találtam vodás mobilnetet, ami 12 GB (+0-6 óra között 100 GB) és max.42 Mb/s...Lehet, hogy váltanak rá :U

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#69323) tomama válasza Rick4 (#69321) üzenetére


tomama
aktív tag

Nekem most Szarvason 60/9-es inviteles net van 7400-ért,úgyhogy ehez képest jó a 120/10 4800-ért

(#69324) azbest válasza Rick4 (#69321) üzenetére


azbest
félisten

Nekem 7040ért adott a t 120/10et kamu telefonnal egy év hűséggel. Viszont a weblapjuk szerint, most már ugyanez egy ezressel drágább lesz. Ősszel, ha újítom majd kideül.

(#69325) Rick4


Rick4
félisten

A T is másképp áraz ott, ahol invitel, vagy esetleg digi lehetne, felénk a város szélén az invitel még ma is 1.5Mbit körül tud szakadásmentes netet produkálni, de a T rendben megy, ha lenne digi éppen örülnék, de valójában ez is elég mindenre.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#69326) pschio válasza azbest (#69324) üzenetére


pschio
őstag

;]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#69327) sss


sss
senior tag

A lényeg hogy én fizetek a legtöbbet a netért... :W 7,5k(?) 30 MBit Telekom. Persze választhattam volna a csodás 5 MBites invitelt is... Más meg nincs.

(#69328) Vesztor87 válasza Rhino666 (#69318) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nézd, nekem digi van (bár sztem a 100/50 mindenre elég, ennél is kisebb vt csak felemelték), tény hogy jó, de ez tényleg nagyon kevés helyen van. Még Szegeden se mindenhol, egy Makó szintű településen meg abszolút felejtős pl. Kár érte. Apósék Földeákon 3,5k-t fizetnek az 5 megabitért... szal annyira nem vész a T. Van egy haver aki T-nél melózott, mesélt ezt azt... oda kell figyelni a számláikra nagyon, meg az üszi-vel ha beszélsz nézd meg utána mit nyomtak rád :D Szerződést megszüntetni megint néha érdekes (kiszámlázzák a vissza vitt készüléket stb).

(#69329) Rhino666 válasza tisn (#69319) üzenetére


Rhino666
őstag

Bulizd ki, nálam is azt jelölte az adott címre, hogy pont az a házszám nincs.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#69330) macilaci78 válasza sss (#69327) üzenetére


macilaci78
nagyúr

9,9 k 10/1 netért, alap TV, kamu telefon. Lejárt már szerencsére, UPC van 5 k-ért, 30/5, TV, kamu telefon.

Ja, a T az áthelyezés után egy bő évig számlázta a megszűnt csomagból a kamutelefont, 53 k jóváírás. A UPC meg az új szerződést az első két hónapban az 5k helyett 10k-val számlázta... Már lassan egy éve megszűnt a T, de még a múlt hónapban is el kellett küldenem az eszközök feladását igazoló postai feladóvényt, már negyedjére...

Szerk: igen, szegedi kábelnetet helyeztettem át Budapestre, itt meg vagy ADSL, vagy mobilnet a lefedettség hiánya miatt. Légvonalban 15 méterre a T informatikai központja... :U

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#69331) sss válasza macilaci78 (#69330) üzenetére


sss
senior tag

Bp?

(#69332) ritkaság


ritkaság
tag

Sziasztok!

Megint találtam pár elfekvő matricát:

Spar Hegy-Mánia 1 csomag
Spar Sziget-Mánia 2 csomag
CBA Asterix 3D 2 db kártya
OBI 3 db kedvezménymatrica
OMV 2 db Shrek matrica

Igényedet PM legyél szíves megírni. :C

(#69333) Vesztor87 válasza macilaci78 (#69330) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ugye ugye....pont ezt mesélte a T-nél dolgozó hawer is... :S

(#69334) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Urak, jó estét.
Ketesek lcd vagy led tévét, távirányítóval 60cm körüli kepatloval. Hdmi fontos lenne de nem let szükséglet.
Ha valakinek lenne eladó, ne tartsa magában leCCives :D
Előre is köszönöm :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#69335) Polemius válasza Rick4 (#69321) üzenetére


Polemius
aktív tag

Vagy mint a piacon:
- A szomszéd sorban feleannyiért van kiírva a cseresznye!
- Akkor miért nem ott vett?
- Mert ott épp nincsen.
- Na, ha nekem sem lesz, én is annyiért adom!

(#69336) macilaci78 válasza Vesztor87 (#69333) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Dolgoztam a T-nél is 2,5 évet...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#69337) kovtam válasza tomama (#69320) üzenetére


kovtam
csendes tag

Ha a TV-d tudja a DVB-C -t fogadni, akkor egy osztó/visszirányú szűrő segítségével ágaztasd felé a koaxot. Nem egy világbajnok csatornaválaszték, de az ingyenes MindigTV-nél jobb, és ugyan annyiba kerül :)

(#69338) Rick4 válasza kovtam (#69337) üzenetére


Rick4
félisten

T-nél még véletlenül sincs a TV sáv szűrve a bemenő kábel előtt?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#69339) tisn válasza sss (#69327) üzenetére


tisn
addikt

A lényeg hogy én fizetek a legtöbbet a netért... :W 7,5k(?) 30 MBit Telekom. Persze választhattam volna a csodás 5 MBites invitelt is... Más meg nincs.

szelmalom ktv 7750, analog tv keves csatival + 10mbit net

szerintem nyertem

(#69340) lugosi válasza tisn (#69339) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezért nem írsz sose ékezetet, hogy ne terheld a sávszélt... :P

(#69341) bb0t válasza sss (#69327) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

nekünk 7000ft 120/10-es net plusz IPTV plusz alap telefon csak a teljesség kedvéért Telekomnál.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#69342) pmheros válasza tisn (#69339) üzenetére


pmheros
senior tag

szintén Szélmalom Ktv
80/8Mbit max (~35/8 valós) analóg alapcsatornákkal 8 950 Ft
(korábban 11 150 Ft az akkori max net sebességgel ugyanez a csomag)

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#69343) r0by


r0by
addikt

Akkor már én is beböfögm :DDD
Invitel vdsl 60/7 (59/9 valós) telefonnal együtt 4.790Ft.

(#69344) bluefire90


bluefire90
újonc

Sziasztok! Van itt egészen véletlenül valaki, aki menne a július másodikai, 9.30-as diplomaátadóra, de jegy nélkül maradt? Vagy vki rokonának, ismerősének szüksége lenne rá? :)

(#69345) kovtam válasza Rick4 (#69338) üzenetére


kovtam
csendes tag

Az már rég volt, az analóg világban (csomagok és a HBO). A visszirányú szűrőt nem érdemes kispórolni a TV elől, mert ha visszazavar a TV, akkor leül az egész vonal, muszáj kimérni a zavarforrást, és bukta. Elég lehet hozzá annyi, hogy nincs bedugva a koax a TV-be => nincs lezárva 75ohmra és még ha a koaxvég antennaként össze is szedi a dubai rádió rövidhullámú adását akkor KO. De a TV tápja is szórhat annyit, ami már sok.

(#69346) Rick4 válasza kovtam (#69345) üzenetére


Rick4
félisten

Nincs tévém, projektoron nézem a műsort, jellemzően HD-ben upc directtől, tehát nekem majdnem mindegy, csak kérdés volt, hogy nem-e szűrnek erre....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#69347) nap


nap
addikt

Dúrják még az utat Vásárhelynél, meg Szentesnél?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#69348) tomama válasza kovtam (#69337) üzenetére


tomama
aktív tag

Köszi a tippet,majd kipróbálom.

(#69349) Valkűr


Valkűr
őstag

NA mától eladó ez a Sixteam 7005-ös alu váz, van rajta tárcsafék felfogatás. A Váz mérete 20-as. Használatból eredő kopások akadnak rajta, de nem vészes, inkább felületi. Törve, repedve, elhajolva nincs. A vázhoz jár a kormánycsapágy, ami egy Syncross Am Hardcore, és jár hozzá egy Ritchey Comp nyeregcső, valamint nincs felszerelve de szintén a vázzal vihető egy állitható oldaltámasz, középre szerelhető, valamint egy Shimano 3x9 LX első váltó. Az egész egyben 13000 ft. A váz új ára 40000, a kormánycsapágy 10000, Nyeregcső 11000, a váltó pedig 5500. Mielőtt valaki kérdezi csak egyben eladó, pontosabban ezek nélkül sem lesz sokkal olcsóbb a váz, legfeljebb 10000.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#69350) SirRasor


SirRasor
őstag

Vegyetek új G2-t.

Make Love not war!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.