Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26251) maláj


maláj
őstag

keresek használt 19"-es LCD monitort + 2x512 DDR1-es 400-as ramot ... hibátlan, stb. a szokásos árfolyamon ;]

(#26252) lugosi válasza maláj (#26251) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lassan felépül a netkávézó :DDD

(#26253) maláj válasza lugosi (#26252) üzenetére


maláj
őstag

kiegészítve 1 csokoládé és sörbárral :DDD

(#26254) SirRasor


SirRasor
őstag

Ebay regisztrációval valaki tudna segíteni? Véletlen az ebay.de-n regeltem, de az aktiválásnál megálltam, mert a teljes bankkártya adatomat akarta (a spec. 3 számjeggyel együtt, amivel már pénzt is lehetne tőlem lenyúlni). Azt mondtam NO, és utána gondoltam arra, hogy lehet, hogy kapásból az ebay.com-on kellett volna regelni, mert akkor nem kell ilyen b*zi aktiváció, vagy paypallal is valahogyan kiváltható.

Regelnék a .com-on, erre azt mondja, hogy ez az email már fel lett használva. WTF? Közös adatbázis, vagy inkább egy és ugyanaz? Na ok, akkor jelentkezzünk be a com-on a .DE-n létrehozott aktiválatlannal: elfogadja, de azonnal átdob a DE-re, és aktiváljam.

Ezen a ponton mi a fűzfát lehet csinálni? A COM-ot szeretném használni, és nem akarom megadni a bankkártya adataimat, mert az elég necces. Vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#26255) maláj válasza SirRasor (#26254) üzenetére


maláj
őstag

én csak paypalt adtam + neki ...
bankártyát, feleséget + lónak a nemiszervét nem kérné még ??? :DDD
próbáld + törölni (ha lehet) aztán vársz "x" ideig hátha el tudja felejteni és újra regelsz
ha máshogy nem megy akkor csinálsz 1 forwarder emailt és azzal :K

(#26256) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Valaki ki tud segíteni egy crossfire kábellel? Sör-csoki? :U

They drew first blood....

(#26257) SirRasor


SirRasor
őstag

Igényfelmérés: Van egy 160-as WD Passportom, 2008 körüli lehet. 100/100-as, kb 300 órát mehetett eddig, szóval elég ritkán használtam.

USB 2.0-ás, 29-31 MB/sec-cel lehet róla/rá másolni
Műanyag ház, aminek a felülete szét van kopva

1. Ha érdekel valakit, bedugom, megnézem a SMART-ját, meg lövök róla képeket.
2. 10k reális ár érte?

Make Love not war!

(#26258) SirRasor válasza bolcsodal (#26256) üzenetére


SirRasor
őstag

Kaptam egyet a HD7770-ez(kompatibilitás miatt; nem tudom, hogy többféle létezik-e ezekből), ~10 cm hosszú.

500 huf?

Ja így néz ki:
KÉP1 KÉP2

MÁS (mindenkinek szól): találtam egy ilyet is:
E-SATA cucc áramkábellel meg mindennel.

500 huf

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#26259) SirRasor válasza maláj (#26255) üzenetére


SirRasor
őstag

Csak paypalt adtál neki, de hogy? A paypalnak is van olyan hosszú számsora, amit meg lehet adni, mintha bankkártya lenne?

Ezt adja be és nem enged tovább.

Ja meg nem nagyon tudok germánul, de kb. valami olyasmi lehet, hogy ezzel akarják ellenőrizni, hogy valós személy vagyok, vagy valami ilyesmi.

edit: ha azt választom, hogy nem kössz, akkor egy olyan képernyőre visz, ahol választhatom ezt a bankkártyás aktiválást, vagy POSTÁN kiküld valamit, és azt visszaküldve tudok csak aktiválódni. Nem hiszem el, hogy nincs másik megoldás, ezért is indulnék el inkább .com irányba, de így törölni se tudom magam, mert nincs rá lehetőség. Igaz emailt is kaptam, amit töröltem, tehát lehet, hogy 30 nap után törlődök, csak akkor is b*ssza az agyam, hogy bankkártyát kérnek.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#26260) Polemius válasza SirRasor (#26259) üzenetére


Polemius
aktív tag

Egyrészt, valóban közös adatbázis van, tehát bármelyik ebay oldalon regisztrálsz, az a hozzáférés működni fog mindegyiken.

A pontos eljárásra már nem emlékszem, de anno mikor a .com-ra regisztráltam, nem volt probléma, hogy kártya és hasonlók nélkül tegyem. Egyáltalán, miért a német oldalon kezdtél neki, ha nem is tudsz németül? :)

Van valami akadálya, hogy egyszerűen másik címmel regisztrálj a .com-on, kihagyva ezt a bankkártyás mizériát? Ha esetleg gmail címre akarod, akkor van egy trükk, hogy lehet egy címmel látszólag sok címed.

(#26261) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Herém kivan az állandó 503-mal. Nálatok is xaraxik a ph fórum? 11 óta iskerült 3 x hozzászólnom, és v 5x betöltenem az oldalt.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#26262) LÁZ válasza bitpork (#26261) üzenetére


LÁZ
addikt

küzd az egész ph sajnos...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#26263) bitpork válasza LÁZ (#26262) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha van 10k regisztrált felhasználó, akkor fejenként 2 €-támogatással gyk bármit be lehet foltozni. Nekem megérne pár 10k-t ha végre nem lenne ez a szopómalac.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#26264) maláj válasza LÁZ (#26262) üzenetére


maláj
őstag

nemcsak küzd - le is térdelt :DDD

(#26265) tixem válasza bitpork (#26261) üzenetére


tixem
addikt

mázlista :D de. 10 óta most tudtam először belépni

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#26266) SirRasor válasza Polemius (#26260) üzenetére


SirRasor
őstag

Hogy miért a németen, amikor nem is tudok németül, ebbe nem mennék bele :))

Viszont csak 1 emailcímem van, és azt használom mindenhez, tehát ez akadály. Viszont gmailes, szóval érdekel az okosság :)

Make Love not war!

(#26267) Polemius válasza SirRasor (#26266) üzenetére


Polemius
aktív tag

Az egészben annyi a fondorlat, hogy a gmail miként értelmezi a címzést.
Konkrétan úgy, hogy a címben esetleg szereplő + jeltől a @-ig nem veszi figyelembe az ott szereplő karaktereket.
Tehát, ha van egy johndoe@gmail.com címed, és a különféle regisztrációknál kiegészíted ezt egy + jel utáni karaktersorozattal, azt a gmail johndoe@gmail.com -nak tekinti. Míg az egyes weboldalakon különbözőként vannak nyilvántartva.
Példák:
johndoe+01@gmail.com
johndoe+02@gmail.com
johndoe+ebay@gmail.com
johndoe+spam@gmail.com
stb
mind megérkezik a johndoe@gmail.com címre.

Nagyszerű módszer, hogy a beérkező leveleket szűrővel szétválogasd, vagy spamnek nyilvánítsd, netán reklamálj ha kiadták a címed.

Egyetlen hátránya, hogy bizonyos oldalak nem fogadják el mailcímben a + karaktert.

ui: lehet, hogy soha nem fogom tudni elküldeni ezt? Megint 503 error..

[ Szerkesztve ]

(#26268) SirRasor válasza Polemius (#26267) üzenetére


SirRasor
őstag

Naja, én is sokáig próbálkoztam, hogy elküldjem az előző levelet :))
Ez a megoldás viszont zseniális; ki is próbálom mindjárt :)

Make Love not war!

(#26269) bolcsodal válasza SirRasor (#26258) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ha összejön a dolog értesítelek. :R

They drew first blood....

(#26270) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Eladó két darab ATX-es táp.
Régebbi, noname fajták, működnek.
500 Ft /db

(#26271) pschio


pschio
őstag

Érdekel valakit egy TV asztal?. Tökéletes állapot. IKEA-s. Kb 2 éves. Költözés miatt eladó. Még egy kép.

Ugyanitt eladó egy dohányzóasztal is. Szintén nagyon jó állapotban van. 2 éves ez is.

Eladó 3db IKEA-s polc is. Tokkal vonóval. Tökéletes állapot. 2 évesek ezek is.

Azonnal vihetőek. Szállításban nem tudok segíteni.

A TV asztal ára 8000Ft, a dohányzó asztalé 6000Ft a polcoké (3db) pedig 5000Ft.

Eladó egy sosem használt Wilson Punisher squasütő. Sosem látott labdát. 4000Ft

Eladó egy Fischer teniszütő. Használt de jó állapotú. 4000Ft

Eladó egy P3-as gép. Azt hiszem 800-as proci van benne meg 512SDRAM. Vinyó nincs. Táp van. Működik. 1000Ft

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#26272) lugosi válasza SirRasor (#26259) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen minden szerveren ugyanaz lesz a neved.

Pár éve bevezették, hogy valahogy azonosítják a felhasználót, ez vagy a bankkártya, vagy a postai megoldás. Itt kiküldenek levélben egy kódot és azt kell visszagépelni.
Érdemesebb paypallal fizetni mint direkt kártyával mert akkor az eladó nem jut hozzá a kártyaadataidhoz. Ezen felül valami elég magas összegig, nem akarok fejből hülyeséget mondani, te több ezer euróig működik a paypal buyer protection, vagyis ha meglép a pénzeddel és nem kapsz árut akkor visszatérítik a vásárlást (a paypal is az ebay-é). Ezt azoknál a vásárlásoknál, ahol működik, írja is hogy covered with paypal buyer protection.

(#26273) PazsitZ válasza Polemius (#26267) üzenetére


PazsitZ
addikt

dupla

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#26274) PazsitZ válasza Polemius (#26267) üzenetére


PazsitZ
addikt

Erről a plusz jelről még nem hallottam.
Amit viszont tudok, hogy a pontot gyakorlatilag kiszedi a gmail.
Tehát a johndoe@gmail.com ugyanaz az email cím, mint a john.doe@gmail.com vagy j.o.h.n.doe@gmail.com.
így elég sok variációt lehet gyártani, mégis megkapod a mailt.
Webes alkalmazás oldalról mondjuk pont plusz szívás, hogy unique-á tedd az emaileket :)

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#26275) r0by válasza lugosi (#26272) üzenetére


r0by
addikt

Én például tavaly regeltem, és nem emlékszem, hogy kellett valamit is a regisztráción kívül csinálnom.
Pár cuccost már vettem is, természetesen PayPal-t használva.
Egy valamire viszont nem emlékszem, hogy most a .com-on vagy a .hu-n regisztráltam.

(#26276) Polemius válasza PazsitZ (#26274) üzenetére


Polemius
aktív tag

Na erről a pontokkal bűvészkedésről meg én nem tudtam. :)
A név végére írt + szöveg nekem azért szimpatikus, mert könnyebben megjegyzem, hová milyen címen regisztráltam.

Más: elunva az oldal elérhetetlenségét, részemről backup megoldásként felkúsztam IRC-n az
IRCnet #logout-szeged
és
IRCnet #logout.hu
csatornákra. Utóbbi már volt is ahogy látom. :)

Nem tudom működnek-e itt irc linkek:
irc://irc.atw.hu:6667/logout.hu
irc://irc.atw.hu:6667/logout-szeged

(#26277) Rawulf


Rawulf
őstag

"Please state the nature of the medical emergency."

(#26278) bitpork válasza Rawulf (#26277) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A névadó anyám (mivel kereszteletlen vagyok) a világos -sötéten kívül nem tud semmit megkülönböztetni. Ezért az ilyesmikre ugrok. Jómagam is voltam vak-kísérő, és bármilyen "viccesnek" is tűnik az a felirat nem a vakoknak szól...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#26279) proper


proper
őstag

mindszent fele nem jár valaki?

(#26280) SirRasor


SirRasor
őstag

Eladó 160 GB-os külső 2,5-ös HDD - Szegedieknek 9 000 huf

Make Love not war!

(#26281) SirRasor válasza lugosi (#26272) üzenetére


SirRasor
őstag

Mégse mindenhol vezették be. Most regeltem a .com-on a +os email trükkel, és nem kellett utána sehogy se aktiválni, szóval csak a .de szórakozik. Már csak az a kár, hogy a mindenhol használt SirRasor felhasználónevemet nem tudtam használni, de hát nem lehet minden tökéletes :DD

Make Love not war!

(#26282) LÁZ


LÁZ
addikt

Következő Legozásom

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#26283) Polemius válasza SirRasor (#26281) üzenetére


Polemius
aktív tag

És milyen néven regisztráltál? Nehogy vegyünk tőled valamit. :D

(#26284) SirRasor válasza Polemius (#26283) üzenetére


SirRasor
őstag

SirRasor helyett Sir_Rasor :)) Áhh szerintem írok nekik, hogy ugyan töröljék már, vagy vonják egybe a 2 accot. Csak elintézik, nem egy nagy művelet.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#26285) ebegab92


ebegab92
senior tag

Úgy tűnik,hogy sikerült a szervert életre kelteni :)) Hihetetlen,ami tegnap volt egész nap,remélem most már sikerült orvosolni a problémát :D

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#26286) LÁZ válasza ebegab92 (#26285) üzenetére


LÁZ
addikt

inkább csak látszik az alagút vége :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#26287) Rawulf válasza bitpork (#26278) üzenetére


Rawulf
őstag

Valószínűleg ezért nem láttál szmájlit.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#26288) lugosi válasza SirRasor (#26281) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor azóta megint változtattak. Majd rendelés előtt lehet hogy mégis kelleni fog. Vagy általános szabály vagy csak sok eladó előírja (nem emlékszem már, annak idején nyűglődtem vele) hogy verified legyen a címed. Ha paypalt használsz akkor ott lehet verified a cím. Erre ügyelj rendelés előtt.

(#26289) ebegab92


ebegab92
senior tag

AM3-as félgép
ÉS
Alcatel OT-217 (kártyafüggetlen) eladó!

PH is still stable :P

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#26290) Rawulf válasza ebegab92 (#26289) üzenetére


Rawulf
őstag

Ebegab92 : Szóval lesz márciusra egy AMD proci-alaplap kombód márciusra 20K-ért? :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#26291) Digital


Digital
addikt

Fain ülőgarnitúra valakinek?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#26292) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Gépjármű átírásnál mi az a vagyonszerzési illeték, azon kívül, hogy az államnak be kell fizetni? A vásárlásom utáni jutalék, vagy micsoda? Ha az édestestvérem nekem ajándékozza az autóját, akkor is kell ilyet fizetni? Vagy gondolom akkor létezik olyan, hogy ajándékozási illeték?

(#26293) bitpork válasza ro_bert17 (#26292) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A vagyonszerzési illeték a köbcenti után fizetendő adó. A többi sallangnak mind van külön neve.

Ajándéknál is fizetni kell, ha a neved re íratod a motorkocsit. Ajándéknál, vigyázni mert csak egyenesági vonalon van illetékmentesség. lugosi ezt jobban tudja nálam.

Az ajándékot be kell vallani az esedékes adó-év végén.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#26294) error(HUN) válasza ro_bert17 (#26292) üzenetére


error(HUN)
tag

"2012 ben az autó átírás során a következő költségek merülnek fel:
- vagyonszerzési illeték személygépjárműveknél 1890 cm3-ig 18ft/cm3 felette 24Ft/cm3
- vagyonszerzési illeték elektromos hajtólánccal ellátott gépjármű esetén minden kilowattóra 400Ft
- új törzskönyv kiállításának díja 6.000ft
- új forgalmi engedély kiállításának díja 6.000ft
- eredetvizsgálat ára
- KGFB biztosítás"
Vagyonszerzési illetéknek hívja az állam azt a díjat,amit be kell neki fizetni,ha tulajdonost cserél a kocsi,függetlenül attól,hogy milyen jogcímen történt. (pl.ajándékozás)
"Az állam a legnagyobb strici..."ha szerzel,ha eladsz mindenképpen fizetsz neki.
Üdv :K

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#26295) Amarth


Amarth
aktív tag

Nemtudjátok,lakcímváltozásnál ott kell lenni mindenképp,avagy mehet az asszony és elintézheti helyettem is?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#26296) proper válasza bitpork (#26293) üzenetére


proper
őstag

már rég nem köbcenti szerint kell átiratni hanem lóerő és kor alapján van egy táblázat

de tele van a net átirás kalkulátorokkal

(#26297) azbest válasza Amarth (#26295) üzenetére


azbest
félisten

a személyidnek biztosan ott kell lennie, hogy neked is az már nem biztos

(#26298) vizslakutya válasza Amarth (#26295) üzenetére


vizslakutya
senior tag

[link]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#26299) Amarth válasza vizslakutya (#26298) üzenetére


Amarth
aktív tag

Köszi!

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#26300) bitpork válasza proper (#26296) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Jogos. Viszont az ajándékozás, speciális. Már meglett a megfejtés autós topicban miszerint ez esetben a vagyonszerzési illeték kétszerese menend kasszába.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.