Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26051) FoxiestFox válasza Digital (#26050) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azért büntetnek! ;]

(#26052) Rick4 válasza Digital (#26050) üzenetére


Rick4
félisten

Ennek örülök, akkor a karácsony se telt egyedül. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#26053) Digital válasza Rick4 (#26052) üzenetére


Digital
addikt

Karácsonykor még nem sokat találkoztunk, de már együtt voltunk.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#26054) lugosi válasza FoxiestFox (#26049) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Huhh, hát ez nálam sok. :) Asszem nálam egy sincs, de csak az irodai gépen van firefox, majd megnézem. Ezek közül szerintem egy sincs, mert ezek ismeretlenek nekem.

Gondolom ilyen cache ürítés, cookie ürítés, mindenféle szir-szar temp fileok törlése megvolt (mivel én nem nagyon vagyok hozzáértő, ezért kérdezem ilyen óvatosan, mert mások általában jobban értenek ezekhez).

(#26055) lugosi válasza Digital (#26050) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez jól alakul, sok sikert. Közben gyorsan végeztem itthon egy közvéleménykutatást hogy milyen hétvégi programnak örülne ha friss randis volna (így 15 év után :DDD) és az összes általam felsoroltak közül a Vadaspark tetszett a legjobban. Úgyhogy szerintem próbáld meg azt.

Azt csak megemlítem, hogy emiatt valószínűleg el kell vinnem a zasszonyt a Vadasparkba ha már így szóba hoztam, de hát a fórumtársakért mindent. :D

[ Szerkesztve ]

(#26056) LordVader80


LordVader80
senior tag

Win2000 áramszünet (ment a gép, mikor elment) után nem bootol... egy 60-as sata vinyó van benne, selftest után fix disk error-t ír, biosban 6014 MB-osnak látja megint csak valami fix disk-ként, nem pedig hard drive-ként, ez miez? :U :F

vinyó kuka?

May The Force Be With You!

(#26057) Digital válasza lugosi (#26055) üzenetére


Digital
addikt

:R :Y köszönöm! :B

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#26058) ST05 válasza LordVader80 (#26056) üzenetére


ST05
őstag

én néhány napja nyulkáltam a gépembe üzem alatt ( hogy máshogy persze igy kell ezt )
és a sata ssd kábel kimozdult, onnantol nem bootolt be a windows, hasonló boot error szöveget kaptam vagymit,,
jól meg is ilyedtem de: biosba magátol át állitódótt az ssd nek valamelyik beállitása ( talán valami cserélhetó modba tette, vagy már nem emlékszem, de alaposan nézd át e téren a biosod,
mert nagyon hasonló a jelenség, remélhetőleg csak valami el állítódott
( ja igen, és, még fontos:: eltünt a bootloható eszközök listájárol is)
tehát alapbol meg se probált az érinkezési hibát követően bootloni az eszközröl )

de egyébként nekem ott lett elegem a vinyókbol amikor egyszer 160gb-om amiatt szált el( gyakorlatilag 10 év mindenem!) ,hogy a pc ház alól az egér kábelét kihuztam , épphpgy megmoccant a ház, ez már elég volt a vinyo teljes elhalásához!
undoritó az egész forgóalkatrész teknika már legalább 10-15 éve nem kéne ilyeneket használnunk, csak ugye jó lové, mint vinyo oldalon, mint a nagyobb ssd- oldalon jo eladhatóság ez nekik..

(#26059) Digital válasza lugosi (#26055) üzenetére


Digital
addikt

A hajnali indulásom előtt megkérdeztem ezt a Vadasparkos történetet...hát nem tudja (szerintem álmos volt még 1/2 4-kor! :D )
Mennék még az Anna fürdőbe kicsit pancsolni, szaunázni, szerintem jönne Ő is!
Viszont nagyon meg szeretné nézni Pesten a Bodies kiállítást, de úgy tudom az most nem lehetséges.
Érdekelné még a Feszty-körkép, de Ópusztaszeren a park télen csak részlegesen van nyitva :F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#26060) ro_bert17 válasza Digital (#26059) üzenetére


ro_bert17
őstag

Elvileg már nincs bodies2 kiállítás. Én az elsőt néztem anno, számomra felejthető volt. Ha már Pest, meg kiállítás, akkor tapogassátok meg a láthatatlant. Izgalmas, érdekes, szerintem.
Valaki írta az IKEA-t. Szerintem is tuti. Egy rakás idő, séta, ágy, stb. olcsó hot-dog.

(#26061) ST05 válasza ro_bert17 (#26060) üzenetére


ST05
őstag

láthatatlan kiállitáson voltam ,még általános iskolásan,(megtapiztuk egy osztálytárs lányak a fenekét, aztán kiderült, hogy az oszifő volt az, áá nem volt ciki)
valóban jópofa kiállítás ( bár aki a bodiesra kiváncsi( én meg nem nézném)
azt nem biztos hogy meghatja a sötétben tapogatózás, értem ugy akit 200 szétnyitott ember érdekel

[ Szerkesztve ]

(#26062) Digital válasza ro_bert17 (#26060) üzenetére


Digital
addikt

Az IKEA jó lenne, de $ nélkül nem szívesen jönne el. (megvenne minden biszbaszt :DDD )

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#26063) lugosi válasza Digital (#26059) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Évekkel ezelőtt én voltam télen és azt hiszem pont a körképet meg lehetett nézni, de nem vagyok benne biztos hogy ez pont télen volt és nem kora tavasszal.

[ Szerkesztve ]

(#26064) pschio


pschio
őstag

Érdekel valakit egy TV asztal?. Tökéletes állapot. IKEA-s. Kb 2 éves. Költözés miatt eladó. Még egy kép.

Ugyanitt eladó egy dohányzóasztal is. Szintén nagyon jó állapotban van. 2 éves ez is.

Eladó 3db IKEA-s polc is. Tokkal vonóval. Tökéletes állapot. 2 évesek ezek is.

Azonnal vihetőek. Szállításban nem tudok segíteni.

A TV asztal ára 8000Ft, a dohányzó asztalé 6000Ft a polcoké (3db) pedig 5000Ft.

Eladó egy pár TESLA hangfalpár. Azt hiszem működnek. Át akartam építeni őket de sose jutottam odáig. 4Ohm-os. 1000Ft.

Eladó egy sosem használt Wilson Punisher squasütő. Sosem látott labdát. 4000Ft

Eladó egy Fischer teniszütő. Használt de jó állapotú. 4000Ft

Eladó egy P3-as gép. Azt hiszem 800-as proci van benne meg 512SDRAM. Vinyó nincs. Táp van. Működik. 1000Ft

Alkalmi áron elvihető egy mell Dávid szobor. 1000Ft. Új ára 20 fölött van. Gipsz.

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#26065) Digital válasza lugosi (#26063) üzenetére


Digital
addikt

A körképet meg lehet nézni, de sok épület, kunyhó le van zárva! Mondjuk megnézhetnénk a képet, aztán nyáron meg a többit.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#26066) r0by válasza Digital (#26065) üzenetére


r0by
addikt

Igaz nem a közelben van, de ezt akartam ajánlani.
A honlapon viszont látom, hogy márciusig 31-ig zárva van.
Nem tudom, hogy érdekelné-e. Mi voltunk 2 éve a feleségemmel, és tetszett neki is, nekem is.

(#26067) ro_bert17 válasza ST05 (#26061) üzenetére


ro_bert17
őstag

Nem kell, hogy meghatódjon, bőven elég ha nagy élény neki.
Részetekről meg igazán bátor lenne, nem vaksötétben tapogatózni. :)

(#26062) Digital: nem feltétlen kell vásárolni. Az legelején még úgy is csak a "tervezési fázis" van. :DDD
Hot-dog+ücsi meg 200 HUF, ha jól emlékszem.

(#26068) Digital válasza r0by (#26066) üzenetére


Digital
addikt

Nem tudom érdekelné-e a repülés?
Viszont rajzolni, lakást berendezni, utazgatni szeret!
Hívtam LAN party-ra, de az nem érdekli! :DDD

ro_bert17: lehet ezt a csapásvonalat fogom erőltetni!

[ Szerkesztve ]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#26069) pschio válasza Digital (#26068) üzenetére


pschio
őstag

étterem
biliárd
csillagvizsgáló

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#26070) szumoo válasza Digital (#26041) üzenetére


szumoo
senior tag

Szia.

Esetleg egy kis gyűjtögetés után menjetek el egy hosszú hétvégére vhova. Párommal tavaly csomó ilyenen voltunk, most hétvégén is megyünk. :)
Lényegében kuponos ajánlatok. Innen szoktunk csemegézni:
- LINK - itt érdemes csak az utazás és szállás részt bepipálni, hogy csak azokat lássátok.
- LINK
A vadaspark jó ötlet! Később mikor már normális idő lesz, füvészkertben egy piknik. :)
Akár otthon is csinálhatsz egy gyertyafényes vacsit. Nem kell nagy dolgokat csinálni, úgy is nagyra fogja értékelni, hogy csak neki ügyeskedtél. Ha meg nem sikerül a kaja, akkor egy nagy nevetés után rendeltek pizzát. :D

Remélem tudtam egy kicsit segíteni! :)

Sz.

A nyúlon túl?

(#26071) Attix82 válasza Digital (#26068) üzenetére


Attix82
őstag

Én meg azt javaslom, hogy ne tégy olyat amit úgyse tennél illetve később se fogsz. Mert férre ismerhet.

Ha szeretsz kikapcsolódni, ő meg utazni, akkor néha el kell menni valahova amit együtt élveztek.

(#26072) macilaci78 válasza pschio (#26069) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Csillagvizsgálónak nem kedvez az időjárás.

Hétvégi program: közös sütés-főzés... Több órás közös elfoglaltság benne az alkotás örömével és a munka gyümölcsének élvezésével. Valami süti, pörkölt/paprikás/tokány... Meg utána egy kis levezető testmozgás, séta például.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26073) GrotESC válasza Digital (#26068) üzenetére


GrotESC
aktív tag

Esetleg, ha akartok mozgni szombaton: SZTE Sportközpont Hattyas sori szabadtéri sportpálya ingyenes nap lesz!

LAN Party-ra azért itt is hívogathatnál embereket ;-)

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#26074) Digital


Digital
addikt

Köszönöm mindenkinek a segítséget, jöhetnek még ötletek! :R
Tulajdonképpen szeretnék egy kicsit kimozdulni otthonról, a vacsora megvolt, főztünk közösen, voltunk szülőknél is. A tv előtt már megőrülök, vágyom a szabad levegőre, jól esne picit mozogni.
Este elé tárom a lehetőségeket, szerintem biztosan találni fogunk valamit! Az IKEA-t nagyon bírná, de pénz nélkül nem akar felmenni.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#26075) bitpork válasza Digital (#26068) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ahogy mondottam volt, IKEA. és ne mond h nincs 2-5k forint venni egy pici asztalt v polcot. Az is program hogy utána fúrtok fel-beszereltek mindent :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#26076) finest válasza bitpork (#26075) üzenetére


finest
őstag

LOL, sok polc lesz otthon, ha a fúrás a hobbijuk.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#26077) tisn válasza Digital (#26074) üzenetére


tisn
addikt

Kori? Ha nem tudtok az egyutt tanulas is jo moka, eszkozt lehet berelni is. (Nem szabad levego, de legalabb mozgas.) De az aquapark/morahalom se rossz program.

(#26078) macilaci78 válasza bitpork (#26075) üzenetére


macilaci78
nagyúr

1-1 bögre, és megvan a "vásárfia" :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26079) tisn válasza bitpork (#26075) üzenetére


tisn
addikt

Ikea nem jo, meg raszokik a holgyemeny, es ha bp-n jar az ember mindig ott kell lenni 2-5 orat. Brrr, en mar megszivtam.

(#26080) macilaci78 válasza tisn (#26079) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Minden esetre ha valaki az IKEA-ban járna, van ott a hűtőben valami gej csokitorta, hozzá dobozos vaníliasodó. Hozhatna nekem... :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26081) tisn válasza macilaci78 (#26080) üzenetére


tisn
addikt

Pont erre gondoltam egybol, hogy az asszony kinezett egy kanapet, vajon bitpork kollega lehozna e egy csok/sor komboert :)

(#26082) bitpork válasza tisn (#26081) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mekkora?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#26083) macilaci78 válasza tisn (#26081) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Attól függ, kitől kapja a csók/sör kombót. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26084) ebegab92


ebegab92
senior tag

Érdekel valakit egy AM3-as félkonfig? :) Vegyétek-vigyétek! :DDD

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#26085) maláj válasza macilaci78 (#26083) üzenetére


maláj
őstag

fújmán itten gusztustalankodsz :DDD

(#26086) macilaci78 válasza maláj (#26085) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A szex nem undorító, csak ha igazán jól csinálják. - Woody Allen

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26087) maláj válasza macilaci78 (#26086) üzenetére


maláj
őstag

én ezt "mocskos"-sal olvastam :)

(#26088) macilaci78 válasza maláj (#26087) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jajj már! Ezen a területen az olvasottság =/= műveltség. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26089) cantus válasza Digital (#26074) üzenetére


cantus
tag

A korizás is jó program, de lehet még bowlingozni is Szegeden, szerintem az is jó muri.
Aztán ott van a nem rég nyílt Babzsák Teaház a Boldogasszony sgt-on. A hétvégén ott lép fel a Kaleidoszkóp Improvizációs Színház, ők nagyon jók, ajánlom jó szívvel, garantált szórakozás és kikapcsolódás.
Lesznek majd ott társasjáték összeröffenések meg minden, szerintem szépen felfut a hely, érdemes ellátogatni.
Utána tudom ajánlani a [házasság hete programsorozatot], rendkívül színvonalas programokat kínálnak mostanság. Aki komolyan gondolja a kapcsolatát találni fog neki tetsző programot.
Jók még a helyi fürdők, akár az Anna fürdő, akár az Aquapolis csendes wellnesse. De Mórahalom és Makó is szóba jöhet, ha kintebb akartok mozdulni. Ezeknél is "elbújósabb" jó hangulatú fürdő Kecskemét mellett Ballószögön van, az még viszonylag emberi távolság, bár akkor már érdemes megnézni azon a hétvégén mi van Kecskeméten. Ha másra gondoltál szólj még és írok.

(#26090) tisn


tisn
addikt

meg a tegnapi paneleshez:

[link]

(#26091) sss válasza GrotESC (#26073) üzenetére


sss
senior tag

Hmm valamikor összehozhatnánk egy ph-s focit is.

(#26092) veze


veze
őstag

tepsis kolbászos burgonya Knorr ilyen
[link]
hol lehet venni?
mert én a tesszkoban vettem korabban de az utobbi egy évben már eltünt onan.. (napfénypak) lidlben is van többféle knorr cucc de ez nincs..prpbalkoztam maggi féle ugyanilyennel de az nem olyan..
korabban tucatszám volt teszkoban többszor egyte fizet kettötkap stb akcioban is , más van most is de ez eltünt?

(#26093) maláj válasza sss (#26091) üzenetére


maláj
őstag

focsi +1 :C

(#26094) bitpork válasza maláj (#26093) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én csak a sör ivásban vagyok érintett pálya szélén :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#26095) zeg


zeg
senior tag

Eladó egy Samsung HF1000 bluetooth kihangosító. Szép állapot, 4-5 hetet simán kibír készenlétben.
[link]
Ár: 4K

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#26096) lugosi válasza tisn (#26077) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a korcsolyázás milyen jó ötlet!

(#26097) tisn válasza maláj (#26093) üzenetére


tisn
addikt

+1

milyen szinten alltok? :)

(#26098) lugosi válasza bitpork (#26094) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is. Mi leszünk a szurkoló tömeg:)

(#26099) Agyasima


Agyasima
senior tag

Fociban én is benne lennék. Nem tudok, de szeretek! :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#26100) bitpork válasza lugosi (#26098) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

De szó szerint mass :DDD Ketten már körbe tudunk állni bárkit :DD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.