Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54201) Szőrös  válasza 77.PX_Drebil (#54199) üzenetére


Szőrös 
veterán

Vicces :D Főleg amikor így beszáll egy együléses vadászba :D Hajj de várom már amikor ez is korlátozva lesz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54202) TESCO-Zsömle válasza bladex73 (#54200) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha jól tudom, az ilyen "Super-Early VIP", amit még KickStarter környékén lehetett venni. Nagyon kevés van és nagyon egyedi privilégium. CitCon-on automatikusan első sort és igen értékes Loot-ot jelent

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54203) Szőrös 


Szőrös 
veterán

ez?

nálam ott figyel :DDD

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54204) scyllafren válasza Szőrös  (#54203) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ez gondolom tobb, mint 2 eve volt :D Azaz a "beigert" 24 honap reg letelt...

(#54205) bladex73 válasza Szőrös  (#54203) üzenetére


bladex73
aktív tag

Igen ez az.

(#54206) Szőrös  válasza scyllafren (#54204) üzenetére


Szőrös 
veterán

Az már rég :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54207) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Sziasztok!

Ma a felszíni közlekedést teszteltük, valamint a járművek parkolását szállító hajóba.
Elsőre egy Dragonflyt ültünk meg ketten. Mint két pincebogár tavasszal. :)) :D
Aztán beparkoltunk egy Freelancer Max ba két járművet először leszállópadon majd terepen ki és be. Probléma nélkül sikerült. (számunkra is meglepően.) :R :Y :C
Amennyiben ezek a dolgok teljesen érdektelenek jelezzétek,:DD és nem közvetítem a csetlés botlásainkat. :B

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#54208) outsidernpc válasza 77.PX_Drebil (#54207) üzenetére


outsidernpc
csendes tag

Szia!
Engem az érdekelne, hogy a MAX+ROC kombóval gondolom bányásztok, mennyi pénz jön nektek óránként?

Interrupter - Liberum Arbitrium

(#54209) 77.PX_Drebil válasza outsidernpc (#54208) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Még nincsenek adatok esténként max 2 órát játszunk, és még tanulunk. A terv az, hogy én a Prospektorral megyek, szkennelek és combosabb sziklákat nyüvök, amikor találok piciket a mellettem repülő kolléga szedi össze a ROC-al.
Amint lesznek adatok jelzem.

Kérdés lesz majd olyanra lehetőség, hogy a klánunk tulajdonában legyenek hajók, és csak a felhatalmazottak használhatják?

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#54210) vaakuum válasza 77.PX_Drebil (#54209) üzenetére


vaakuum
addikt

FPS játékmód elérhető most? Tehát lehet csapat vs csapat csatákat játszani? Illetve vannak is hozzá playerek?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#54211) Szőrös  válasza vaakuum (#54210) üzenetére


Szőrös 
veterán

Star Marine mindig elérhető, az más kérdés, hogy milyen. Nem nagyon játsszák sajnos de csapattal be lehet menni.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54212) 77.PX_Drebil válasza outsidernpc (#54208) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Sikerült pár bányászós kört megtennem. Amiről én be tudok számolni:
Prospektor : Agricium vagy értékben a fölötti érc bányászásával, és finomításával, kétszer(max. háromszor) kell megtölteni a prospektort, hogy a finomított árú megtöltse a Cuttlasomat (46 egység) ezért már garantáltan 100K UEC fölött adnak a nagyobb városokban. Most ehhez nekem másfél óra kellett, de van még mit gyakorolnom. A ROC os kolléga egy kicsit nehézkesebben halad , mert a pici sziklák vagy nagyon ritkák, vagy nehezen szkennelhetőek, de még nincs értékelhető adatunk, remélem a jövőhéten már lesz. Az igazán jövedelmező páros meló Cuttlassal monitoros küldik Crusader nál. Srác a lövész fülkében én vagyok a pilóta, egy óra alatt 12 db küldit csináltunk meg az 120K UEC fejenként, bár kicsit uncsi. :D A BH küldikből még nincs meg a képesítésünk a komolyabb vadakra, ezzel kell beérnünk.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#54213) outsidernpc


outsidernpc
csendes tag

Kösz az infót! ROC+bérelt cutlass-al én is nyomtam, de nekem is döcögős volt, át is álltam 890i Jump farmolásra. 2M után nekem az volt igazán unalmas. :)

Interrupter - Liberum Arbitrium

(#54214) NomadND1


NomadND1
senior tag

Sziasztok,

Aki tud nyomjon rá erre:
[Issue report]

:R

(#54215) Szőrös  válasza NomadND1 (#54214) üzenetére


Szőrös 
veterán

Felesleges már, tudnak róla, jön rá fix

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54216) aerosmith válasza TESCO-Zsömle (#54202) üzenetére


aerosmith
őstag

Annyira azért talán nem ritka, inkább régi. Nekem még 2012 szeptemberében küldte Chris.

(#54217) NomadND1 válasza Szőrös  (#54215) üzenetére


NomadND1
senior tag

A kettő nem ugyanaz. Ez kimondottan a freesync-ről szól.
Amit Te linkeltél az másra vonatkozik. Az is vicces, hogy november óta tudnak róla és semmit se tettek a javitásért :D Igazi SC minőség :D :D

(#54218) Szőrös  válasza NomadND1 (#54217) üzenetére


Szőrös 
veterán

Március 2 a dev response dátuma és ez a flickeringre is vonatkozik. A freesync jó kérdés. Amúgy meg már inkább a vulkan api fejlesztéssel foglalkoznak, szóval nem csoda, hogy a jelenlegi dx11es render nem kap olyan nagy figyelmet.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54219) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Hú ma délután a bug mennyiség meghaladta a kritikus tömeget.. :DD
A Prospektor egymás után nyolcszor darált be löncshúsnak beszállás közben és a többiről ne is beszéljünk.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#54220) scyllafren válasza 77.PX_Drebil (#54219) üzenetére


scyllafren
senior tag

Engem szerencsere bug nem, csak szorakozott user olt meg :) Volt hogy becsomagoltak a ROC-al egyutt, amibol még nem szalltam ki, masik meg Die Hard 2 landolast csinalt egy Mule-lal, azaz beleallt a foldbe :D

(#54221) TESCO-Zsömle válasza scyllafren (#54220) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az Öszvér makacs állat, nem mindig az van, amit a pilóta akar... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54222) NomadND1 válasza Szőrös  (#54218) üzenetére


NomadND1
senior tag

Végül is igazad lehet. Csak kérdés mikor érkezik a vulkán.

(#54223) MasterDeeJay

Kaptam egy emailt hogy elnevezhetem a hajómat de nincs ott a menü ahol át lehetne.


Bár ahogy olvasom a spectrumot rakás embernek nem megy.... :(((
Nekem egy ilyen új csomagom van, lehet az a baj hogy a régi eredeti csomagosoknak van nameable menü?

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#54224) m0h0senator válasza MasterDeeJay (#54223) üzenetére


m0h0senator
őstag

[link] Ezt olvasd el, különösen a táblázatot az alján. Ha azonnal nem jelent meg idővel ott lesz. Elég régi a csomagod ahhoz, hogy az elsők között legyél.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#54225) MasterDeeJay válasza m0h0senator (#54224) üzenetére

Így már érthető. Köszi! Tehát nem a package vételének dátuma számít hanem a legutolsó módosítás dátuma a csomagon. Az meg nálam úgy emlékszem 2019-es.
If a player upgraded a pledge to one of these ships, the date the ship upgrade was applied will be used.
Így van időm kitalálni mit akarok. Nostromo név biztosan nem lesz, valószínű már több ezer lehet ilyen névvel össze vissza írogatva.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#54226) m0h0senator válasza MasterDeeJay (#54225) üzenetére


m0h0senator
őstag

Igen ami számít, hogy a jelenleg nevesíthető hajó mikor került az account-odra.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#54227) scyllafren válasza m0h0senator (#54226) üzenetére


scyllafren
senior tag

Azert van kis esely, mert hajotipusonkent vannak a nevcsoportok, tehat egy Prospector es egy Reclaimer neve lehet ugyanaz, de 2 Reclaimernek mar nem.

(#54228) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Sziasztok!

Véletlenül fedeztem fel, hogy ki lehet nyitni a Prospector hasát hátul, tudja valaki mire való?

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#54229) bladex73 válasza 77.PX_Drebil (#54228) üzenetére


bladex73
aktív tag

Még soha nem működött tudtommal. Én is kíváncsi lennék rá, hogy mire lesz ez jó.

(#54230) Menthirist


Menthirist
veterán

A connie-mnak a rakterében van némi finomított nyersanyag, de notóriusan nem tudom eladni, service error-okat dob a kiosk. Ez általános, vagy van valami trükkje?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#54231) outsidernpc


outsidernpc
csendes tag

Ingame chat-en azt szokták javasolni, az első error után várj kb 10 percet, akkor már megy.

Interrupter - Liberum Arbitrium

(#54232) Szőrös  válasza Menthirist (#54230) üzenetére


Szőrös 
veterán

Vagy vársz a köv kiosk frissítésig (jó kérdés, hogy mikor van mert nem látod :D 5-10 perc), vagy szevert váltasz, vagy megpróbálod eladni máshol. Most 3.12-ben a trade kb úgy ahogy van halott, nem nagyon érdemes vele foglalkozni. :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54233) Menthirist válasza Szőrös  (#54232) üzenetére


Menthirist
veterán

napok óta ez van. El akarnám adni, mert nincs pénzem :D Amúgy előhozni se nagyon tudom mostanában a connie-t hogy repüljek vele.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#54234) Szőrös  válasza Menthirist (#54233) üzenetére


Szőrös 
veterán

Akkor lehet bebugzott az a ladik. :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54235) NomadND1


NomadND1
senior tag

Kiváncsi vagyok márciusban lesz-e 3.13? Mit gondoltok?

(#54236) duvi válasza NomadND1 (#54235) üzenetére


duvi
nagyúr

A roadmap alapján megkapjuk márciusban, bár még PTU-ra se jött ki, szóval a fene se tudja :D

(#54237) m0h0senator válasza duvi (#54236) üzenetére


m0h0senator
őstag

Míg a teljes ship name mizéria le nem megy addig nem fog kijönni.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#54238) NomadND1 válasza m0h0senator (#54237) üzenetére


NomadND1
senior tag

Tehát a papirforma szerint minden csúszik legalább egy hónapot. Egyszer jó lenne már olyat is látni, hogy valami hamarabb készül el, mintsem később, vagy soha.

Ez tényleg egy örök project lesz. Bizakodva várom a 3.88-as változatot 20 év múlva, ahol a Pyro már legalább képeken és videón létezik :D

(#54239) m0h0senator válasza NomadND1 (#54238) üzenetére


m0h0senator
őstag

Rád sajnos rendszeresen igaz, hogy ha csöndbe maradtál volna...

Nem kell hozzá sok tehetség, hogy felmenj az alábbi [link] -re és megnézd az elmúlt évek kiadásának dátumát. Ha ezt megtetted volna az alábbi része kommentednek talán nem születik meg:

Tehát a papirforma szerint minden csúszik legalább egy hónapot. Egyszer jó lenne már olyat is látni, hogy valami hamarabb készül el, mintsem később, vagy soha.

Viszont e nélkül csak ugyanaz a fikázó csoportba tartozó leszel akik semmit nem tudnak a projektről nem is néznek utána cserébe bejönnek ebbe a topikba (mert máshova már nem tudnak..) és hangoztatják negatív véleményüket minden utána járás nélkül.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#54240) Eniral válasza MasterDeeJay (#54193) üzenetére


Eniral
tag

Szerintem itt az nvidia beállításoknál is el van állítva valami.. Nvidiád van ?

(#54241) Eniral válasza bladex73 (#54205) üzenetére


Eniral
tag

de mi ez pontosan ? :D

(#54242) NomadND1 válasza m0h0senator (#54239) üzenetére


NomadND1
senior tag

Haha, mindig nagyon vicces hozzászólásaid vannak, jó látni, hogy vannak még igazán elvakult SC rajongók :C
A negativ vélemény is vélemény, tanuld meg elfogadni ;) Persze maradhatsz diszkriminativ is, ha ettől jobban telnek a napjaid :DDD

(#54243) MasterDeeJay válasza Eniral (#54240) üzenetére

Nem. Radeon pro duo [link]
Kb gtx1070 szint alatt kicsivel ha csak 1 gpu megy. Ha kettő akkor kb 1080 felett de vram miatt fullhd vagy az alatt jó. Régi játékoknál 4k. Szeretem mert halk és hűvös. De nem igazán játékra való.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#54244) m0h0senator válasza NomadND1 (#54242) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nem a negatív vélemény a probléma. Hanem az hogy teljesen fogalmatlan vagy a játék hátteréről képtelen vagy összefüggéseiben látni a fejlesztést és meg sem akarod érteni cserépbe nyavajogni jársz ide.

Nyavajgásod fő oka onnan indult, hogy meg se nézted az elmúlt 2 év megjelenési dátumait csak ide jöttél nyavajogni, hogy na ez se lesz itt márciusra. De hogy válaszoljak a kérdésedre nem nem lesz itt márciusra ahogy az elmúlt 2 évben április közepe vége környékén fog jönni.

Szóval, ha kicsit is érdekelne az SC-vel kapcsolatban bármi is annak könnyebben utánna tudnál nézni, de neked jobban esik minden utánjárás nélkül nyafogni. :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#54245) Eniral válasza MasterDeeJay (#54243) üzenetére


Eniral
tag

Nekem néha felugrik ennyire is. . :D

(#54246) Jack@l válasza m0h0senator (#54244) üzenetére


Jack@l
veterán

Fogalmad sincs mit jelent, ha valaki nem tud megoldani 10 év fejlesztés után egy normálisabb netkódot, vagy kitolni legalább egy bétás single playert. Szóval hogy kivülről tudod a mesét, az azt jelenti, hogy kételkedés nélkül csont bevetted. Bárki aki mást gondol/lát a két szemével, mint a nagy mesélő, az tudatlan nyafogós bunkó.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#54247) m0h0senator válasza Jack@l (#54246) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ott a bétás single playered a Cyberpunk személyében. Mondom ezt úgy, hogy mind a kettő nagy kedvencem. De inkább készüljön még 10 évig de ne ilyen startot vegyen mitn az említett játék. Én ezt könnyebben elfogadom ellenben azt nem, hogy idejön nyavajogni de annyi energiát nem vesz, hogy a roadmap-en az elmúlt 2 év rls dátumait megnézze és következtetést vonjon le belőle.

Nyugodtan lehet fikázni lehet negatív véleményt formálni de csak azért idejönni, hogy haha a gyökerek nem adják ki márciusban azt amit amúgy áprilisban szoktak az nevetség tárgyává teszi az egész mondandóját. És senki nem a 10 évről beszélt.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#54248) Szőrös  válasza Jack@l (#54246) üzenetére


Szőrös 
veterán

Vagy inkább csak veszi a fáradtságot és utánanéz annak, hogy mi történt és megérti ahogy változott a scope úgy változott a fejlesztés menete és tolódott ki az fejlesztési idő. Ez rád nem vonatkozik mert nem nézel utána semminek csak hülyeséget büfizni jársz ide. Emlékeztesselek a legutóbbira amikor is közölted, hogy el fog fogyni a pénz (megint, sokadjára) és húdenagyon vége IS lesz megint a projektnek. Ja, nagyon vége lett.

Ja és félre ne értsd, felőlem gondolhatsz amit akarsz, lehetsz negatív, gondolhatod úgy, hogy ez átverés, lehúzás, sose lesz kész de amennyire jogod van neked ezt gondolni ugyanúgy joga van másnak ennek az ellenkezőjére és ezt veled közölni, bármennyire is nem tetszik neked.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54249) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Miért van az, hogy erevusz harbornál valami buzi vérpistike kilövi büntetlenül a felszállásra lekért hajómat, még védekezni sem tudok, kicsit rombolja a játék élményt. Hol lehet emiatt panaszkodni?

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#54250) Szőrös  válasza 77.PX_Drebil (#54249) üzenetére


Szőrös 
veterán

Sehol sem kell panaszkodni, ilyen a játékdizájn. Ettől nem lesz buzi vérpistike mivel nem vétett semmi ellen.Crime statot kap cserébe amivel korlátozva van a mozgástere, ha meg úgy alakul akkor börtönbe kerül.

szerk.: Mondjuk ha valaki ezt rendszeresen csinálja, és tényleg csak ezt (értsd a lekért hajókat lővi le megállás nélkül) akkor az már griefing, azt mondjuk lehet supportnál jelenteni ha tudod a nevét.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.