Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53802) bladex73


bladex73
aktív tag

Tegnap kipróbáltam a 3.11 ben az autós bányászatot. Kíváncsi voltam mennyit változott. Nagyon kiábrándító volt. Remélem állítani fognak rajta.

Eddigi tapasztalatok:

A Hadanite teljesen eltűnt. Ketten néztünk át kb 10-10 helyet csak Dolivine volt.
Lekértük a kocsit elfújta a szél, és felborult. Beszállni sem tudtunk.
Lekértük később végre bele is tudtam ülni. Teljesen másképp viselkedett a bányász sugár mint a előző verzióban. Sorba robbantak fel a kövek, és minél jobban ment fel a csík jobb oldalon annál jobban rázkódott a kocsi. Ilyen eddig nem volt.
Nagyon lassan szívta fel a köveket. Már ami maradt.
A cimbi nem tudta használni az én autómat, nem indult el neki, és ráadásul nem ott látta a köveket mint én pedig egymás mellett álltunk. Ez valami szinkronizációs hiba lehet.
Ha nem kapcsolod ki az autó motorját magától elcsúszik a földön ha használod a lézert.
(Előző verzióban is ez volt)

Szóval egyelőre vége a jó világnak ami a autós bányászatot illeti. Ez így kicsit sem szórakoztató.

(#53803) Szőrös  válasza bladex73 (#53802) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szokás szerint az első release utáni fix fog megint javítani sok mindent. Roc nálam is hasonlókat csinált. Hadanite sztem nem tűnt el, csak csökkentették a spawn rate-t.

Választás 2950 | A jelöltek vitája

Akit érdekel a játék háttérvilága az jól olvassa át a választásokkal kapcsolatos cikkeket, ugyanis az össze backer szavazhat majd a jelöltekre és ez befolyással lesz majd a játék történetére!

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53804) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Ja és ha valaki most októberben esetleg aktivizálná magát, hát ne számítson rá, hogy nyugis lesz az élete:

"Snarling Vanduul Helmet (Earnable exclusively in-game!)
Show off your skills with the exclusively earnable Vanduul Helmet. Take out fifty unique player kills (not AI) while piloting the Vanduul Glaive OR Aegis Gladius (valiant/pirate count too!) in the persistent universe and you’ll unlock the terrifying helmet mirroring the UEE’s most fearsome foe. Don it to strike fear in the hearts of your enemies and show off your ace combat prowess.

*Note: Kills don’t stack across ships. You will need 50 kills in either a Gladius, or a Glaive separately."

A 2020-as halloween event keretében lehet ilyen vanduul álarcot nyerni:

de ehhez 50 egyedi player killt kell elérni októberben Gladius vagy Glaive hajókkal (amit erre a hónapra minden backer megkap:

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53805) MasterDeeJay válasza Szőrös  (#53803) üzenetére

LaSalle-re teszem a voksom majd. Ahogy olvastam az áll a legközelebb az elveimhez. ;]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53806) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Sziasztok, eléggé lekötötte a figyelmemet a game, elolvastam a szükséges infót, hogy valami képet kapjak róla, miről is van szó. Az már biztos, hogy belevágok a mélyűr kalandba. Tudom zöldfülűnek minden kezdet nehéz. Nem tudom milyen hajót vegyek, nem szeretnék harcolni, de ha kell megtudjam védeni a hajót és magam is. Kerskedelem, verseny érdekelne! Milyen fajok vannak benne a játékban, ez a két reptilián nem túl bizalomgerjesztő, de a világűr sok fajt rejt a valóságban is!!!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#53807) duvi válasza JONAS77 (#53806) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Csak akkor vágj bele, ha alaposan utánaolvastál a játék jelenlegi állapotának (alpha) és tisztában vagy a játszhatóság mértékével (mivel fejlesztés alatt áll, ezért gyakoriak a bugok)! Ha ezek után is úgy döntesz, hogy belevágsz, akkor első lépéskén mindenképpen a két legolcsóbb kezdőcsomaggal indítsál, mivel az ezekben található hajókat később felupgradelheted drágább modellekre. Az egyik legolcsóbb csomag az Aurora MR, a másik a Mustang Alpha. Mindkét kezdőcsomag 52 euróba kerül. Az Aurorával tudsz minimális csomagot szállítani, amiből gyűjthetsz ingame pénzt is. Később válthatsz egy Avengerre, amivel már majdnem minden játékfunkciót kihasználhatsz. Lehet vele harcolni, questelni, minimálisan szállítani. Ennek 81 euró a starter csomaga, ha mégis egyből ezzel nyitnál.

[ Szerkesztve ]

(#53808) JONAS77 válasza duvi (#53807) üzenetére


JONAS77
aktív tag

Igen, én is egy kis csomagra gondoltam kezdetnek, majd felépítés idővel, ahogy írtad is! És a továbbiakban kell valamilyen tagsági díjat fizetni, mert nekem eddig az jött le, hogy ez a kezdő csomag a fizető része és kész, vagy valamit elértettem?!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#53809) Szőrös  válasza JONAS77 (#53808) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem kell fizetni utána semmit. Egyszer megveszed és kész.
Nézz fel a star citizen.hu oldalunkra, itt találsz bőven infót a játékkal kapcsoltban.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53810) MasterDeeJay

Kukáztam egy Logitech wingman extreme digital 3d-t, szépen meg csak ki kellett takarítani. Most már a másik kukázott Extreme 3d pro mellett (annak a trigger gombja rossz) megpróbákozhatok HOSAS beállítással.
A wingmannak jobb a throttle csúszkája, a pro-nak olyan semmilyen. A pro-nál az elfordítás jobb, viszont nem működik rajta a trigger gomb de mondjuk a wingman nekem valahogy jobban kézreáll, igaz kissé odavan már esztétikailag mivel 20 éves szegény de szerencsémre hibátlanul megy és van hozzá joystick-usb átalakító és szépen kezeli a logitech profiler egyben mindkettőt.

Gyakorlatilag 0Ft-ból megoldottam a Hosas rendszert igaz a pro trigerjét meg kellene csinálni mert zavar hogy nem megy. Az meg nem érdekel hogy ezer éves cuccok, szerintem még mai napig megállják a helyüket. Attól féltem hogy driverileg nem fognak menni de pöcc röff mindkettő.
Facetrack is van egy fullhd szintén logitech webkamera segítségével, meglepően jól működik!

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53811) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Választás 2950 | A jelöltek programjai

Star Citizen | 2020 szeptember havi jelentés

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53812) laci_8519


laci_8519
tag

Sziasztok!

Leírná valaki, hogyan lehet megszerezni a Hill Horror sisakot a játékban?
Olyan jó az angolom, hogy nem teljesen értem, mit kell csinálni. :D
Hol találom ezt a Benny Henge-t?

[ Szerkesztve ]

(#53813) Szőrös  válasza laci_8519 (#53812) üzenetére


Szőrös 
veterán

Yela körüli asteroida övben van elrejtve. Nincs a mapen marker hozzá, neked kell megtalálnod.
Itt egy yt videó segítségnek.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53814) Mattyokar válasza MasterDeeJay (#53810) üzenetére


Mattyokar
tag

"van hozzá joystick-usb átalakító"
- ez milyen és hol szerezted? Én időnként utánanézek a dolognak, de azt szoktam találni, hogy felejtős, mert drága és nem is működik. Gameport-USB, ha jól sejtem?

Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

(#53815) MasterDeeJay válasza Mattyokar (#53814) üzenetére

Az. Ezen ez volt amikor találtam.
Lehet gyari megoldás és a gameport pinjeiben benne van az usb is és nem egy aktív eszköz. A másik az újab és alapból csak usb-s.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53816) duvi válasza MasterDeeJay (#53815) üzenetére


duvi
nagyúr

"Lehet gyari megoldás "
Igen, az :K Régen az egyik Logitech joyomhoz nekem is adtak egy ilyet.

(#53817) laci_8519 válasza Szőrös  (#53813) üzenetére


laci_8519
tag

Köszi, megtaláltam. :)

(#53818) TESCO-Zsömle válasza MasterDeeJay (#53810) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Irigyellek. Pont ezt a két típust vadászom már jóideje, de semmi. Csak ilyen 10-20k-s hirdetések romhalmaz állapotú darabokért...

Angliából lenne WingMan 15-ért, gyári bontatlan dobozban, de postára elkérne az eladó még 15e-t... :W

Ráadásul nekem több is kéne, mert barkácsolnék. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53819) MasterDeeJay válasza TESCO-Zsömle (#53818) üzenetére

Mechanikus billem is van már kukából. [Fk2000 plus] 1990ből
Din-ps/2 átalakítóval, szerencsére a lapomon van egy ps/2.

Kissé káosz, időm nincs gépezni sajnos.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53820) TESCO-Zsömle válasza MasterDeeJay (#53819) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez mennyire mechanikus?

Mert pl a legendés IBM M ugyanúgy fóliás, csak a fóliát nyomja mechanika. Ugyanaz a rákfenéje, mint a gumiharangosnak. Míg mondjuk egy mai modern mechanikus tényleg az. Vagy még jobb, mert optikai.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53821) MasterDeeJay válasza TESCO-Zsömle (#53820) üzenetére

Simplified Alps Type IV white verzió.
Ez a típusa, nem tudom sajnos csak kattanik mint egy mikrokapcsoló. [link] ebben nem látok gumit.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53822) TESCO-Zsömle válasza MasterDeeJay (#53821) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az rendes. A buckling spring fóliát nyomkod. Mindemellett semmiért nem adnám a Modell M-et. Nem játékra való, nem is arra használom. Gépelni viszont az eddigi legkényelmesebb, amit használtam.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53823) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Valami nem engedi, hogz letöltsem a játékot ez a hiba fogad!:

Van valami szerverhiba, vagy nálam van valami? Nem tudom letölteni, kiválasztom a csomagot, majd tovább gombra kattintva ezt kapom!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#53824) kraven54 válasza JONAS77 (#53823) üzenetére


kraven54
aktív tag

Én úgy látom jobb fent, hogy nem vagy belogolva úgy pedig nem tudsz venni csomagot.
Az account felirat mellett zöld csiknak kell lennie

[ Szerkesztve ]

(#53825) MasterDeeJay

Na részemről szavazás megvolt. Elvileg befolyásolja a játékmenetet a játékosok szavazása. Kíváncsi leszek mennyit kap LaSalle.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53826) JONAS77 válasza kraven54 (#53824) üzenetére


JONAS77
aktív tag

Köszi, már megtettem és most már rendben van az "account" része is!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#53827) Diopapa


Diopapa
addikt

Jujuj :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#53828) PhilBrick válasza Diopapa (#53827) üzenetére


PhilBrick
őstag

Bar a zaromondat metaforaja eleg eroltetett, a tartalmaval nincs komoly bajom.
CR hivatkozott hozzaszolasa akkora mocskos nagykepu bullshit, hogy csak na.

(#53829) Diopapa válasza PhilBrick (#53828) üzenetére


Diopapa
addikt

Igazából a kommentek tetszenek. Jópofa, ahogy azok osztják leginkább az észt, akiknek fingjuk sincs semmiről.. :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#53830) Jack@l válasza Diopapa (#53829) üzenetére


Jack@l
veterán

- Rádió: Egy hülye szembe hajt az autopályán.
- Egy? Mindegyik!

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#53831) Diopapa válasza Jack@l (#53830) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, vicces vagy mint az a kolléga aki szerint 3 évente motort cseréltek a játék alatt és most tervezik átrakni az egészet Unreal motorra.. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#53832) Szőrös  válasza Diopapa (#53831) üzenetére


Szőrös 
veterán

ezt a kamut azt hiszem a leakes csatira tették ki de akkor van aki benyalta :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53833) Drenadar válasza Diopapa (#53831) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

de buták pedig igazából quake3 enginre teszik rá :)

(#53834) cskamacska válasza Diopapa (#53829) üzenetére


cskamacska
addikt

Ja. Be kellett volna dobni a SQ42 pontos megjelenési dátumát, az elhallgattatta volna őket. :K Pontosan mikor is lesz az, mert az előzetes tervek szerint nyáron alfázni, mostanra már keményen bétáznunk kellene. :F

más

Elite Dangerous Horizons Fold Down

Elite Dangerous alapjátékban tegnaptól elérhető a teljes Horizons kiegészítő ingyér! :R
Most az alapjáték legolcsóbban a Gamersgate brit oldalán van 5 fontért

Jövőre valamikor érkezik az Elite Dangerous: Odyssey kiegészítő ahol erősen a SC babérjaira törnek a földfelszíni játékmenet erősítésével. Meglátjuk hogy sikerül, de az bizonyos: Elite űrben Horizonostul már elég korrekt, SC-nek viszonylag gyorsan le kéne szokni a Minecraft őrületéről hogy beérje.

És ha már jópofa űrharc: Everspace 2 alfa / prototípus / demója még mindig elérhető Steamen. A játék éppen zárt bétában van, kiadás jövőre. Szvsz mindenben legalább kicsit, de inkább nagyon jobb mint elődje már alfa alapján is. :R

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#53835) Diopapa válasza cskamacska (#53834) üzenetére


Diopapa
addikt

Sosem ígérték, hogy SQ42-ből lesz public beta ;) BTW az ED is kb 4 év csúszásban a beígért space legsből.. Amúgy meg azt tudod ugye, hogy vékony légkörű bolygókon lehet majd csak egyelőre mászkálni? Az ED sosem lesz olyan részletes mint az SC. Viszont legalább "készen" van.. ;)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#53836) Szőrös  válasza cskamacska (#53834) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nope, SQ42 alfa/beta nem volt ígérve backereknek.

SC-nek meg semmi köze a minecrafthoz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53837) cskamacska válasza Diopapa (#53835) üzenetére


cskamacska
addikt

Van egy olyan érzésem, ha bétás lenne az SQ42, azt nem rejtenék véka alá. :D
SQUADRON 42·Roadmap - Updated Mar. 6th 2020

Év elején még így nézett ki a dolog:
SQ42 Q2 2020 ALPHA / OPTIMIZATION
SQ42 Q3 2020 BETA

Most ott vagyunk hogy.. mint írták volt. :)

De érted, Cyberpunk 3 hetet késik mert 5 platformra kell megjelennie, fanok dühöngenek, és élve főznék meg a fejlesztőket :DDD , SQ42-nek már saccolt megjelenése sincsen, de amúgy tök jól készül, most már bármelyik évben megtudhatjuk a tervezett kiadási dátumát. :)) Amit nyilván nem azért vontak vissza, és hallgatnak róla mint a sír, mert egyébként teljesen tervszerűen és jól halad. :U

spekuláció:
A "készen van" pedig itt lép a képbe: ha század akkora(!!) költségvetés miatt bénább is lesz, de valamilyen biztos lesz a bővített Elite. SC-nél viszont úgy néz ki nem csak a feature/scope creep és a béna projekt menedzselés ami inkább előbb mint később kinyírhatja a projektet, úgy néz ki a Cryengine maga fojtogatja őket derekasan.
Anno a Crytek FPS motorja tök jó volt a spacelegs bemutatására, nagyon szépen el lehetett vele adni a korai hajómodelleket, és máig felel a játék meglepően jó kinézetéért. A 2012-es SC és SQ42 tervekhez, ami csak nyomokban és reményekben tartalmazott masszív MMO világot, valszeg elég is lett volna, mert 2014-re volt valamilyen flight model és űrharc, arra ráhúzni egy SP kampányt már lehetett volna.

Csak a mélyen tisztelt pulikum nem egy új Wing Commander-t vagy egy visszafogottabb Freelancer-t szeretett volna, hanem mindent is, Cryengine meg a híresen rossz netkódjával meg pont nem volt másra már jó.

Tldr, úgy néz ki hogy a vélhetően SC-sen nyílt világúsított SQ42 is az SC tech gondjainak megoldására vár, gyakorlatilag azon áll vagy bukik az egész, rádobált százmillióktól függetlenül, hogy el tudják-e fogyasztani a kód spagettit. :(

Szőrös: Nem is, mert már csak hallgatás van az építkezés lehetőségéről. :) A nagy port kavart land claimek is csak vannak bele a semmibe.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#53838) Szőrös  válasza cskamacska (#53837) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ettől még semmi köze a maincrafhoz. Akkor lenne ha olyan lenne mint a Dual Univers, de SC soha nem lesz olyan.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53839) Diopapa válasza cskamacska (#53837) üzenetére


Diopapa
addikt

Akkor hergelem itt is kicsit a népet :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#53840) Szőrös  válasza Diopapa (#53839) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hüphüp :O

:DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53841) VikMorroHun válasza cskamacska (#53837) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Az az öt platform jó lesz kilencnek; a rajongók azért dühöngenek, mert össze-vissza hazudoztak nekik; és nem három hét, hanem már kb. negyedik alkalommal, összesen vagy fél év csúszás van. A többi stimmel. :)
Az meg külön érdekes, amit Chris Roberts csinál (vagyis nem csinál) a Squadron 42-vel, hiszen évekkel ezelőtt arról volt szó, hogy a csapat nagyobb része ezen a modulon dolgozik, és egyjátékos dologról lévén szó, nem kell alá olyan komoly technológiai fejlesztés, mint az MMO részhez. Ennek ellenére 4 év csúszás után a kanyarban sincs a megjelenés...

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#53842) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hola.

Megkukkantottam az új "Death of a Spaceman" videót, illetve 1-2 kapcsolódó közösségi feldolgozást, és az a véleményem, hogy pokolian nehéz lesz -ha egyáltalán lehetséges- kiegyensúlyozni.

A probléma az egyetlen élet értéke. Vagy van, és akkor megéri egyetlen emberért is küzdeni, vagy nincs, és akkor az egész rendőrség "leminősül" vagyonőri pozícióba. Gondolkodtam a lehetséges megoldásokon 1-2 órát és az alábbi elképzeléssel álltam elő:

A legfőbb probléma az emberi test törékenysége a játékban található jelenségekkel szemben. Egy golyó a fejbe, a hajó felrobbanása a való életbe eléggé végleges és javíthatatlan sérüléseket jelent, ami automatikusan dobja is az embert a második, "klónozós" fázisba. Ennek finomhangolására első körben kéne egy "feketedoboz" az elmének. Egy apró implantátum, ami képes eltárolni mindazt, amit amúgy a klónba kéne visszatölteni és ami elég ellenálló, hogy szinte bármit kibírjon. Ez után kéne egy tech, ami hasonlóan működik, mint az Ötödik Elem c. filmben, hogy képes akár egy darab karból is visszaépíten iegy testet. Hogy legyen értelme bármit is megmenteni egy egyszerű DNS-mintán túl, a technológiát exponenciálisan kell árazni, hogy egy darab lábat is érdemes legyen hazahozni. Emellett az elmét kizárólag a feketedobozon kéne tárolni, hogy még a teljes tes elvesztése esetén is annak visszaszerzése jelentse a különbséget egy meglehetősen költséges új test és az örökösödési adó számolgatása között.

Nagyjából ennyi. Ez magát a rendszert árnyalja kicsit é technológiailag talán elfogadhatóbbá is teszi, de az alap problémát nem szünteti meg. Vagy lesz -gazdasági- értéke az életnek, vagy nem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53843) Diopapa válasza TESCO-Zsömle (#53842) üzenetére


Diopapa
addikt

Asszem feltaláltad az EVE-es POD-ot és az implantokat :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#53844) TESCO-Zsömle válasza Diopapa (#53843) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Igen? Legutóbb még úgy tudtam, hogy az EVE FPS-t elkaszálták.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53845) Szőrös  válasza TESCO-Zsömle (#53844) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azt el, attól függetlenül van karaktered és ami fontosabb annak tudása ami skill levelben van megadva és ennek összessége skill pontban. Azt tudod "elmenteni" és halál esetén a korábban lementett skillű klónba kerülsz vissza.
Itt meg nincs skill, viszont van valós karakter, és ha nem akarsz állandóan kórházban lógni meg visszarohangálni a hulládhoz, neadjisten állandóan új klónt csinálni akkor vigyázni fogsz magadra. Most ilyen nincs. Meghalsz? Na bumm kit érdekel, ott van nálad minden cucc, max a hajódat kell claimelni. Csak időt vesztesz mást nem (bugokat pl 30k most hagyjuk figyelmen kívül).
De ha a halállal a karaktered testi épsége mellett még a cuccaidat is bukod, és nem csak azt ami nálad van hanem ami a hajóban is, mert kénytelen leszel ott tálrolni a global inventory megszűnése miatt, akkor majd jobban vigyázol magadra.A balance biztos nem lesz egyszerű, főleg azt elnézve, hogy a spectrom már most milyen sírás megy a klónozás miatt.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53846) TESCO-Zsömle válasza Szőrös  (#53845) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem értem, hogy mi értelme volt behozni a klónozást. Mármint ezzel csak a lore-t rúgják tökön. Gazdaságilag, járékmechanikailag pont ugyanakkora gondot jelent, mint bármilyen más "respawn" megoldás. Mindegy, hogy mit írsz a pénz és idő csúszkák fölé...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53847) Szőrös  válasza TESCO-Zsömle (#53846) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nemtom, lehet elvetik végül mert tényleg sok a panasz rá. Nekem mindegy igazából hogyan nevezzük a halál utáni következő karaktert, klónnak vagy utódnak, a hatása kb úgyis ugyan az.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53848) Ghostt


Ghostt
újonc

Gondolom a VAT-ot nem lehet kijátszani a vásárlásnál? :)

(#53849) m0h0senator válasza Ghostt (#53848) üzenetére


m0h0senator
őstag

Jól gondolod.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53850) GypsFulvus2 válasza Szőrös  (#53845) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Miért vetették el a régi, eredeti koncepciót? Nekem sokkal szimpatikusabb ennél az erőltetett klónozósdinál, hogy ha Szőrös meghal, akkor Szőrös Jr. veszi át "apu" cuccait. Nincsenek skillek, nem veszik el semmi. Így Szőrös Jr.-nek megvan az a lehetősége is, hogy szakít "apu" kalóz életmódjával, és a rend oldalára áll, vagy éppen vice versa. Mi volt a gondjuk ezzel a koncepcióval, megokolták, miért hozták be ezeket a klónokat?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.