Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53051) Szőrös  válasza kozi71 (#53050) üzenetére


Szőrös 
veterán

Na nagyon izgasd magad, 3 havonta úgyis wipe van még (releasek miatt, de van amikor hotfixnél is ha komolyabb bugot találnak). Nem mondom, hogy nem érdemes gyűjtögetni de csak módjával.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53052) tom5598 válasza kozi71 (#53050) üzenetére


tom5598
senior tag

helló, a starmapen amelyik hely nyíllal , körrel van jelölve vagy quantum beacon oda lehet quantum ugrani miután kiválasztottad a mapen. max sebességet úgy mint fps ben egér görgővel állíthatsz, cutlass nak 1200 m/s kb, meg ne felejtsd a hajtóművet átrakni VTOL módból mert akkor tényleg lassú mivel a fő hajtóművek lefele néznek. Ha meg dobozolni akarsz akkor fogadj el vagy 10 et ami egyik bolygó rendszerből a másikba visz, ne 1 dobozzal rohangálj hanem többel.
Az upgradelt cuccok a hajón nem vesznek el csak akkor amikor wipe van.

(#53053) Plasticbomb válasza tom5598 (#53052) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Vagy csak szimplan menjen a loanerrel kiloni a pcd monitorokat. 6500/kor, agy kor 5 perc, egyszerre 3-4-et dob be adott kornyekre, s ha kivegzi oket, s meg nincs friss, menjen at a masik kornyekre, majd vegye fell oket ott is. Unalmas, de kezdesnek jol fizet.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#53054) tom5598 válasza Plasticbomb (#53053) üzenetére


tom5598
senior tag

már csak 1500 UEC fizet azért hogy kilődd azokat

(#53055) Szőrös  válasza tom5598 (#53052) üzenetére


Szőrös 
veterán

+ott vannak a bolygók körül az OM (Orbital Marker) pontok, meg kell nézni melyik van közelebb a célhoz, arra ráugrani és onnét menni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53056) tom5598 válasza Szőrös  (#53055) üzenetére


tom5598
senior tag

azok nem tudom hogy még működnek-e. amikor én próbáltam megtalálni egyet ceilin körül nem jött fel semmi csak mikor SPK re kijelöltem hogy ugorjon akkor jött fel 1.

(#53057) Szőrös  válasza tom5598 (#53056) üzenetére


Szőrös 
veterán

Persze, hogy működnek, azok nélkül a nem jelölt helyeket elég nehéz lenne megtalálni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53058) kozi71


kozi71
senior tag

Mit lehet kezdeni ha felszálláskor ilyen kacatok vannak a gépem rakterében?

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#53059) macy válasza kozi71 (#53058) üzenetére


macy
addikt

Futni? :D

(#53060) kozi71 válasza macy (#53059) üzenetére


kozi71
senior tag

Nem robbantam fel. :DDD
Elmentem két bolygóra, végül visszavittem oda ahol felkerült. Remélem később már nem lesznek ott. Nem lehetett felemelni, vagy arrébb lökni sem egyiket sem.

high tech, low life

(#53061) Diopapa válasza kozi71 (#53058) üzenetére


Diopapa
addikt

Az üres raktér bug viszonylag új, legalábbis én a 3.7.1-ben találkoztam vele először. Ha megvetted az árút, de felmész a hajóra és nem látod, ne pánikolj, menj el oda, ahol el akarod adni és ott simán úgy mutatja, hogy nálad van. Mivel hajlamos fagyni, meg disconnectelni, ne a teljes vagyonoddal kereskedj.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#53062) Szőrös  válasza Diopapa (#53061) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ja ez elég para volt elsőre nekem is :D Néztem hol a drog a raktérből, de aztán eladásnál meglett :DDD

Ez meg asszem itt nem volt: fps bányászat kezdőknek röviden.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53063) m0h0senator válasza kozi71 (#53060) üzenetére


m0h0senator
őstag

Leclaim-eled a hajót és ha mázlid van nem lesz ott. És ahogy többen javasoltuk dobozok szállításával és fejvadász missziókkal lehet a legtöbb pénzt szerezni.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53064) kozi71


kozi71
senior tag

Abban tudnátok még segíteni , hogy melyik kézi fegyvereket érdemes megvásárolnom.
Tehát 1db.pisztoly, 1db géppisztoly kéne csak.Nincs szükségem arzenálra, csak önvédelem.
Páncéloknál látom %-ban ott figyel a minősége.
Gondolom a 40%-os már jóféle. Vagy semmi jelentősége a játékban ennek az értéknek?
Köszöntem szépen! :R

MISC Freelancer MAX, és a Constellation Andromeda árai közt miért van ekkora eltérés?
Adatai alapján nekem a Max jobbnak tűnik, mégis az a "olcsóbb"...

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#53065) Szőrös  válasza kozi71 (#53064) üzenetére


Szőrös 
veterán

A % az nem a minőséget jelenti hanem a damage reductiont vagyis hogy mennyi sebzést fog fel.
Ha nem nagyon akarsz harcolni akkor sztem elég egy SMG-t venned.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53066) kozi71 válasza Szőrös  (#53065) üzenetére


kozi71
senior tag

Ha bepakolom a Cutless Black fegyver tartójába, akkor az mindig ott fog figyelni mikor lehívom a hajót? Bocs ha hülyeséget kérdezek.

high tech, low life

(#53067) m0h0senator válasza kozi71 (#53064) üzenetére


m0h0senator
őstag

Páncélok működnek és hatással van a futási sebességre. Fegyverekből meg ki kell próbálni mindenkinek más fekszik. De egy P4-AR-rel nem lősz nagyon mellé. [link]

#53066: ki kell próbálni. De úgy rémlik, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53068) Szőrös  válasza kozi71 (#53064) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azért a Connie picit nagyobb ladik bár a raktere kisebb de 4 személyes, a fegyverzete viszont bőven jobb mint a Maxé.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53069) kozi71 válasza Szőrös  (#53051) üzenetére


kozi71
senior tag

Csak a hajók maradnak semmi más? A boltban pénzért vásárolt UEC is elveszik?
Nem tudok nyugton maradni csak veszek valami hajót. :)
Az a kettő érdekel, meg a bányász, meg a starfarer.

Bale_E: :R

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#53070) tom5598 válasza kozi71 (#53069) üzenetére


tom5598
senior tag

amit $ ér veszel az mindig megmarad, csak a játékban vett dolgok vesznek el.

(#53071) Szőrös  válasza kozi71 (#53069) üzenetére


Szőrös 
veterán

Dehogy veszik el amit vettél valós pízért :D Az megmarad, amit ingame gyűjtögettél az megy a levesbe egyelőre.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53072) Diopapa válasza kozi71 (#53064) üzenetére


Diopapa
addikt

Én spec pisztolyból a CODA-t szeretem, de előszeretettel puttyogtatok a Scourge Railgun-al is, bár ehhez kell egy kis gyakorlás, de a hatás nem marad el... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#53073) GeekPa


GeekPa
lelkes újonc

Üdv mindenkinek!

A mostani free fly közben teljesen, véglegesen beleszerettem a játékba :D
Szóval rászántam magamat és eldöntötttem: megveszem a legolcsóbb pakkot, hogy bármikor játszhassak és hogy ezzel a kis összeggel is támogassam a fejlesztőket.

Jelenleg még tart egy kisebb leárazás: 52 € helyett 46€ az Aurora MR (kedvenc kezdő hajóm). Az a kérdésem, hogy a CitizenCon alkalmával lehet, hogy ennél nagyobb mértékű leárazások várhatóak?

https://streamerlinks.com/GeekPa Amíg látok a szememmel addig játszom, s amíg hallok a fülemmel addig zenét írok.

(#53074) m0h0senator válasza GeekPa (#53073) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nem. Ennél nagyobb nem valószínű, hogy lesz. Novemberi vásárkor max minden hajót és upgrade-t lehet venni.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53075) GeekPa válasza m0h0senator (#53074) üzenetére


GeekPa
lelkes újonc

Köszi! Ez abból a szempontból jó hír, hogy nem kell várnom november végéig :)

https://streamerlinks.com/GeekPa Amíg látok a szememmel addig játszom, s amíg hallok a fülemmel addig zenét írok.

(#53076) bladex73 válasza GeekPa (#53075) üzenetére


bladex73
aktív tag

Küldtem neked privát üzenetet.

(#53077) m0h0senator válasza GeekPa (#53075) üzenetére


m0h0senator
őstag

Majd aztán bekerülsz egy csapatba és meglátod a többi hajót :))

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53078) GeekPa válasza m0h0senator (#53077) üzenetére


GeekPa
lelkes újonc

Várom már, habár a pénztárca lehet, nagyon bánni fogja :D

https://streamerlinks.com/GeekPa Amíg látok a szememmel addig játszom, s amíg hallok a fülemmel addig zenét írok.

(#53079) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Sziasztok! Én is beleszerettem és megvettem a Titánt. (már vnap délelőtt.) :D Bár a Cuttlast, jobban szerettem, de nem baj, azt majd kölcsönözni fogom, ha nagyon kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53080) m0h0senator válasza wollnerd (#53079) üzenetére


m0h0senator
őstag

Mindenki így kezdi :D

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53081) Szőrös  válasza wollnerd (#53079) üzenetére


Szőrös 
veterán

"kölcsönözni" :D Adok fél évet és ott lesz a hangáradban :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53082) kozi71


kozi71
senior tag

Ebay: CCU, és az LTI az mit jelent pontosan a hajóknál?
Szóval ha találok jó áron, nekem bejövős masinát, akkor mire kell figyelnem?
Vagy vegyem honlapról LTI nélkül, drágábban?
Azt látom sokan árulnak upgrade lehetőséget. De nekem nincs csak egy cutlessem
amit nem akarok eladni. Köszöntem szépen!

UI: Miért van original, meg concept? Ezek a hajók nem frissülnek egyformán?
Ha veszel valamijet az olyan marad végig? Semmi javítás nem lesz rajtuk idővel?

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#53083) Szőrös  válasza kozi71 (#53082) üzenetére


Szőrös 
veterán

Tudom ajánlani az aláírásomban lévő oldalunkat (starcitizen.hu) ott a ccu meg lti meg sok minden más le van írva.

A concept az ami még csak "papíron" létezik, aztán idővel flight ready (repképes) lesz.
De miért maradna olyan? :D Ilyen nincs, tök mindegy honnét milyen ladikot veszel, mindenki a "gyárit" kapja és ha a devek változtatnak rajta akkor az mindenkinél érvényes lesz.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53084) kozi71 válasza Szőrös  (#53083) üzenetére


kozi71
senior tag

Néztem az oldalatokat, sőt a regisztráláshoz is onnan vettem valamelyik kódot. :R
Bár szinte csak a videókat.
De megtaláltam most végül is a FAQ-ban.
Köszöntem szépen!

high tech, low life

(#53085) MasterDeeJay válasza kozi71 (#53082) üzenetére

LTI az a hajó biztosítása örök érvényű, nem kell megújítani.
Biztosítás úgy néz ki alapesetben hogy fizetsz egy kevés UEC-et és ha bezúzod a hajót akkor kis idő elteltével visszakapod a legutolsó biztosított által rögzített működőképes állapotban. (tehát nem jó arra hogy szétcseszett hajót 100%-ra javítson)
A visszakapás idejét UEC fizetésével le lehet csökkenteni.
LTI esetén nem kell fizetni havidíjat a hajó biztosítására, de visszakapási időt ha rövidíteni szeretnél akkor ugyan úgy kell fizetni. Valamint az LTI csak az alap gyári hajóra vonatkozik, minden más módosított alkatrészért külön kell még a biztosítást fizetni.
LTI nem akkora nagy dolog mint aminek beállítják, UEC-et lehet vele spórolni hosszútávon. De írták hogy annyira kis összeg a biztosítás hogy kis hajóknál nincs értelme ezért megvenni a drágább hajót. Nagyoknál az elején amíg nincs biztos bevétel annál számíthat. Az extrém nagy hajóknál már akkora az összeg hogy érdes LTI-seket venni.
CCU pedig azt jelenti hogy ha van egy hajód akkor pénzért tudod upgradelni másik hajóra.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53086) kozi71 válasza MasterDeeJay (#53085) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszönöm szépen Neked is! :C

high tech, low life

(#53087) kozi71


kozi71
senior tag

Még egy kérdés, elnézést de kimaradt előzőből.
Ha kicserélek egy alkatrészt, akkor a régit hol tudom eladni?
Mert a boltnál adás-vételt hirdet a felírat.
Minden kis pénzmag számít még nálam.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#53088) Szőrös  válasza kozi71 (#53087) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nincs még eladás sajna, csak venni lehet cumókat.

Kezdésnek dobozos (delivery) küldiket érdemes csinálni. Vegyél fel többet ami ugyan oda szól, ne egyesével így azért elég jó pénzt lehet keresni.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53089) kozi71


kozi71
senior tag

Az elképzelhető, hogy crime stat 1 miatt nem kapok leszállási engedélyt a metrós városba.
Pedig kéne már a bányász motyó. Valaki vakarja le rólam létszi! :DDD
Pedig nem is bűnöztem. Csak sokáig álldogáltam valami tiltott zónában.

high tech, low life

(#53090) duvi válasza kozi71 (#53089) üzenetére


duvi
nagyúr

Menj el Security Postra. Ott csökkentheted/leszedheted a crime szintedet, de óvatosan menj be a számítógépterembe, mert előszeretettel várnak a beérkező delikvensekre ;]

(#53091) m0h0senator válasza kozi71 (#53089) üzenetére


m0h0senator
őstag

Legegyszerűbb, lelöveted magad a zsarukkal. A másik ahogy duvi írja csak előtte vegyél kártyát grim hexen amivel a crime statot le lehet szedni. Security post-on be is kell dugni a gépbe a kártyát. tedd be az inventoridba és a 4-es gombbal veszed elő.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53092) kozi71


kozi71
senior tag

Na, akkor estére már meg is van a programom.
Köszönöm Urak! :R

high tech, low life

(#53093) kozi71


kozi71
senior tag

Ezt megnéznétek nekem? Kell hozzá vennem egy Aegis Avenger Titant is?
Mondjuk azt sem értem minek kell postáért is fizetni. De még így is occcó.
Nincs meg a S42 sem nekem+2E UEC. Szóval jónak tűnik.

high tech, low life

(#53094) PhilBrick válasza kozi71 (#53093) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nem kell venned Titant, ő vett azt eloszor es upgradelte Prospectorra.
Mondjuk "postaval" kb. annyi mint a netto ara(melt value), raadasul van mar egy alapcsomagod. Nem neveznem olyan hudejo uzletnek.

[ Szerkesztve ]

(#53095) VikMorroHun válasza Diopapa (#53061) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Szuper csempész módszer. Tessék biztos úr, nézze csak, nem viszek én semmit se... :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#53096) VikMorroHun válasza kozi71 (#53093) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Azt nem értem, hogy minek van 8000 Ft szállítási költség, ha 1 nap alatt elküldi digitálisan. Ha még IRL szállítás lenne... :))

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#53097) wollnerd válasza kozi71 (#53092) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Ennél sokkal egyszerűbb megoldás is van, nem kerül pénzbe. :D Lorville mellett letudsz szállni, mert a városnak vannak kapujai. Lásd a térképen a számokat. Pl. Gate 4. Valamelyiknél leszállsz, besétálsz a kapuhoz és akkor épphogy betérnél, már lőnek is rád. Respawolsz a halál után és akkor már tiszta is vagy. :D Én így tudtam végre megszabadulni 2 nap után. :DDD

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53098) kozi71


kozi71
senior tag

Szevasztok! Már egy Freelancer Max is figyel a hangáromban.
Az volna a kérdésem, milyen modulokra érdemes cserélni a gyáriakat?
Eddig azt gondoltam a katonai a legjobb. De itt a kettes csoportnál már van stealt is, ami drágább mint a katonai motyó. Aztán mire érdemes a fegyvereket cserélni. Egyedül játszom szóval csak azokat szeretném, amiket tudok irányítani vezetés közben. Bár gondolom jobb ha elugrok hamar ezzel a masinával.
Köszi a válaszokat!

high tech, low life

(#53099) Szőrös  válasza kozi71 (#53098) üzenetére


Szőrös 
veterán

A stealth modul nevéből adódóan a lopakodást segíti elő. Frici Maxra felesleges. Ezen a ladikon én QT drive-ot meg Coolert cserélnék csak, kereskedni akarsz vele gondolom, hiszen arra való, és nem harcolni.
A fegyvereket ki kell tapasztalni kinek mi jön be. Erre jó az AC (Arena Commander) ott lehet bérelni mindent 3 napra recből.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53100) kozi71 válasza Szőrös  (#53099) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszi szépen a válaszod! :R
Tegnap találtam egy oldalt ahol össze lehet rakni minden alkatrészt, és úgy nézni mik lesznek az új adatok. Aztán rádöbbentem ez egy hónapi meló lenne.( Halstrom power 90E, Artic cooler 60E, PR-76 Shield 80E). Megpróbálom akkor a hűtőt elsőre, ahogy ajánlottad. A quantum drive átkerült már a Cutlassból. Remélem bírni fogja a gyári power a megnövekedett
fogyasztást. De ezt mindjárt meg is nézem.

high tech, low life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.