Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54251) 77.PX_Drebil válasza Szőrös  (#54250) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Ez a játékmód szerintem legfinomabb megfogalmazásban gyépé szint ténylegesen pszichológiai eset. Aki csak azt élvezi, hogy mások szórakozását elrontja, az sérült személyiség, az ilyenekből lesznek a gyilkosok, meg az erőszaktevők. Pont ugyan az a megnyilvánulás mint a gyerekkori állat kínzás, csak digitális környezetben. Aki ezeket támogatja az sem különb.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#54252) duvi válasza 77.PX_Drebil (#54251) üzenetére


duvi
nagyúr

Az SC univerzumának nagyrésze ugyanúgy szabad PvP terület (kivéve a biztonsági zónákat), mint az Elite Dangerousé, EvE Online és számos más játéké. Persze ennek következményei vannak, ahogy Szőrös is írta. Minél több és komolyabb bűncselekményt hajt végre az elkövető, annál komolyabb büntetést is kaphat (ilyenkor a legtöbb állomásra nem tud bedokkolni, security hajók és játékosok üldözik, illetve több órányi börtönbünti vár rá). Persze átérzem a problémádat, de ilyenkor egyszerűen szervert válthatsz és probléma megoldva. A végleges játékban már többször is meggondolják majd a grieferek (nem összekeverendő a kalózokkal!), hogy megéri-e ezt csinálni, mert a gatyájukat is rákölthetik a rebuyra és egyéb nyalánkságokra... ;]

(#54253) atok666 válasza Szőrös  (#54250) üzenetére


atok666
őstag

Ilyenkor mindig eszembe jut Felucca :D Nem tudom van-e itt regi motoros, aki emlekszik meg ra...

Atok

(#54254) NomadND1 válasza 77.PX_Drebil (#54249) üzenetére


NomadND1
senior tag

Ilyen esetben, engedd el és váltás új szerverre. Egy csomó bosszúságtól megkíméled magad. A support nem hiszem, hogy kezdene velük bármit is , mert bevételi forrás, de élek a tévedés jogával.

(#54255) Szőrös  válasza 77.PX_Drebil (#54251) üzenetére


Szőrös 
veterán

A játékban van erre lehetőség, senki se mondta, hogy jó de attól hogy valaki megteheti és megteszi mondjuk egyszer nem lesz se gyilkos se erőszaktevő. Akkora baromságot nem is tudom hogyan vagy képes leírni.

Duvi: "...szabad PvP terület (kivéve a biztonsági zónákat)" és ezek a biztonsági zónák is el fognak tűnni idővel :D

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54256) Szőrös  válasza NomadND1 (#54254) üzenetére


Szőrös 
veterán

A support akkor tehet valamit ha valaki rendszeres vegzálja így az embereket, ez a griefing.
Amúgy 3.13 evo ptu-n van.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54257) vaakuum


vaakuum
addikt

Help pls!

Vagy három - négy éve nem játszottam a játékkal, csak figyelgetem a történéseket.
Nyilván azóta a gépet is cseréltem, oprendszert is újra húztam, és őszintén fogalmam sincs, milyen email címmel kellene belépnem. Szerencsére a liberum arbitrumban megtaláltam magam, így legalább az UEE citizen record számom megvan. Csak abban reménykedem, hogy nem azon a gmail címen regeltem régen, amihez azóta nem férek hozzá...

Honnan tudnám kideríteni, hogy milyen címmel regeltem 2014-ben?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#54258) PhilBrick válasza vaakuum (#54257) üzenetére


PhilBrick
őstag

Aztan a Cig oldalan kerested-e a valaszt? ;] - CIGKB

If you do not have access to your old email addresses or cannot remember which email was used to register the RSI account, then you will need to submit a ticket to RSI Support for assistance. Keep in mind, changing the email on an RSI account fundamentally alters who can access it, thus RSI Support will likely require a photo ID in order to make the change.

[ Szerkesztve ]

(#54259) vaakuum válasza PhilBrick (#54258) üzenetére


vaakuum
addikt

:R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#54260) 77.PX_Drebil válasza Szőrös  (#54255) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Úgy kedves Szőrös, hogy ugyan tervezőmérnök vagyok civilben, de hobbi szinten érdekel a szociológia (társadalom tudomány) és ennek része a társadalmi deviancia, és erről pont hallgattam egy előadást egy pszichiáter professzortól (majd előkeresem a youtuberól ) és pontosan erre hívta fel a figyelmet. Ugyanis az egész a hatalmi helyzetről szól, úgy a gyerekkori állatkínzás is arról szól, hogy bármit megtehet a kiszolgáltatott alannyal, és itt a játékban is erről szól. (Magyarán szólva erre gerjed a fickó/nő). A társadalom nagyrészt pedig pontosan úgy reagál ahogy te is Szőrös, "á baromság attól még nem lesz gyilkos" de sajnos elég nagy százalékban az lesz, mert egy idő után nem elégíti ki a sima szemétkedés, és igazi hatalmi pozíciót akar. Amikor meg elköveti a súlyosabb dolgokat, mindenki csodálkozik, nagy kerek szemekkel.

Tehát szerintem meg te nem tudod, hogy miről van szó.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#54261) Szőrös  válasza 77.PX_Drebil (#54260) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ja nem tudom. Na megyek kiskutyákat kínozni, aztán meg megölök pár embert csak úgy, mert a játékban szétlőttem pár pixelhajót.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54262) 77.PX_Drebil válasza Szőrös  (#54255) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Hát úgy elég halott lesz a játék, ha fel sem tudsz majd szállni sehonnan mert a platón is büntetlenül kilőhetik a hajódat, vagy ott fognak állni a szállás folyosóján és lelőnek ahogy kilépsz? Amennyiben ezt megengedik, sajnos elég sok IQ minuszos lesz aki meg is teszi.
Szerintem ez nem is életszerű, hanem totál baromság lenne.
Az egészben azt nem értem, hogy az állomáson és a környékén elő sem tudom venni a fegyverem, ő meg lőhet a hajójával? Ráadásul nem csak az én hajómat találja el, hanem az állomást is, miért nem lövi le a védelem?
Egyébként a PvP-t mint olyat elfogadom, de azt nem, hogy esélytelen vagy megvédeni magad, és a hajódat mer rád vonatkoznak a szabályok, rá meg nem.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#54264) TESCO-Zsömle válasza 77.PX_Drebil (#54260) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azonban -hál istennek- még mindig csak azért lehet embereket büntetni, amit el is követnek. Azért nem, ami a fejükben van. A jog esélyt ad, hogy harcoljanak saját devianciájukkal. Nem ítél előre.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54265) TESCO-Zsömle válasza 77.PX_Drebil (#54263) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szarkazmus. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54266) PhilBrick válasza 77.PX_Drebil (#54262) üzenetére


PhilBrick
őstag

A kulcsszo a buntetlenul. Vannak terveik erre is. Sok mindent megtehetsz majd, de meg lesz ara is. De mint tudjuk, fejlesztes alatt....
Az allomas peldaul azert nem lovi jelenleg, mert keves ra a szerverkapacitas.

A szociologiai tanulmanyaid alapjan milyen jovot josolsz a benned gyulo frusztracio levezetesere? :))
A hosszu es egeszseges elet erdekeben javaslom, nezz vissza ot ev mulva! ;]

(#54267) Szőrös  válasza 77.PX_Drebil (#54263) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem ment át, mi? De persze én vagyok a buta. :DDD :DDD :DDD

#54264: köszi Zsömi, talán így leesik neki. ;)

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54268) TESCO-Zsömle válasza 77.PX_Drebil (#54262) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem lesz ez akkora gond, mint hiszed. Az "univerzum" mérete azért ritkítani fogja ezeket a dolgokat.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54269) Szőrös  válasza 77.PX_Drebil (#54262) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem büntetlenül, ezt leírtam én is, Duvi is. Minden cselekedetnek van és lesz következménye. Ezt kéne megérteni, meg azt, hogy ez még mindig egy alfa tákolmány amiben még mindig nincs minden benne. Valamint többen kihasználják azt, hogy a tetteiknek, pont az alfa státusz miatt. nincs még igazi következménye ezért a "játék" azon aspektusait is ki tudják próbálni, olyan dolgokat tudnak megtenni, amit egyébként nem tennének.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54270) duvi válasza 77.PX_Drebil (#54262) üzenetére


duvi
nagyúr

"Hát úgy elég halott lesz a játék, ha fel sem tudsz majd szállni sehonnan mert a platón is büntetlenül kilőhetik a hajódat, vagy ott fognak állni a szállás folyosóján és lelőnek ahogy kilépsz? Amennyiben ezt megengedik, sajnos elég sok IQ minuszos lesz aki meg is teszi."

A srácokat kiegészítendő, még pár észrevétel. Nem tudom, hogy pontosan hány száz játékórám van az SC-ben, de mióta játszom (kb. 7 éve), egy kezemen meg tudom számolni, hány hasonló esettel (grieferel) találkoztam. Egyáltalán nem tipikus eset, de néha itt is - ahogy a való életben is - megtörténhet. Másrészt az ED-ben is eltöltöttem "pár órácskát" és ebben se tapasztaltam tömeges gankeléseket (persze előfordul), pedig ott jóval enyhébb a büntetésrendszer, mint a jelenlegi SC verzióban! Az SC még bőven kidolgozás alatt áll, szóval kár ezeken a dolgokon kiakadni. Ha néhanapján belefutnál egy hasonló delikvensbe, inkább hagyd ott és tekints rá úgy mint egy játékbeli bugra ;) Végezetül kár nekiugrani a másoknak - főleg személyeskedni -, mert ezzel csak magadnak ártasz és elveszítesz egy segítőkész közösséget! Szerintem csak elszabadultak az indulatok és itt jött ki belőled. Legyen béke és élvezd a tesztelést! :)

[ Szerkesztve ]

(#54271) Szőrös  válasza duvi (#54270) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nnna, azé' nem kell ám egyből farkast kiáltani. ;P Ha valaki egyszer ilyet tesz az még nem lesz griefer! Nem kell egyből mindenkire rávágni az ilyen jelzőket. Nem mindenki az, sőt. De ahogy látom manapság már szinte egyből ez, meg a vérpistikézés megy, ez nem jó irány.

Másrészről az ilyeneket nem kell otthagyni, azzal csak megerősited abban, hogy ezt nyugodtan csinálhatja.
Oda kell menni és pofán kell verni, ha egyedül nem megy akkor cimbiket hívni vagy cseten segítséget kérni.
Mivel CS van rajta ezért megy a boribe, ha meg sokszor kerül oda akkor idő után rájön, ez nem biztos, hogy megéri neki.

Amúgy jók az észrevételeid.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54272) 77.PX_Drebil válasza Szőrös  (#54269) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

OK elfogadom, de te írtad: "Duvi: "...szabad PvP terület (kivéve a biztonsági zónákat)" és ezek a biztonsági zónák is el fognak tűnni idővel"
Nos gondolom ekkor is lesz büntetés ez is ok.
Téged mennyire fog vigasztalni hogy a srác kap 3 óra játék szünetet (amit amúgy is alvással töltene) te meg buksz egymillió értékű finomított brexalitot + a hajód extra felszereléseit(amiért megdolgoztál a haverokkal), mert ő szétlőtte a felszálló padon. Erre azt írod gondolom hogy el kell fogadnom, de miért a normális szemléletű játékosoknak kell elfogadniuk a deviánsokat.? Állítólag ők vannak kisebbségben miért nem őket korlátozzák? Miért nem ők fogadják el, hogy nem tehetik meg a szemétségeiket?

Szerintem a logika azt diktálná, hogy a többség érdeke, fontosabb mint a keveseké. (startrek)

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#54273) duvi válasza Szőrös  (#54271) üzenetére


duvi
nagyúr

"Ha valaki egyszer ilyet tesz az még nem lesz griefer!"
Persze, nem az egyszeri esetre gondoltam, hanem a folyamatos kempelésre. Én megkülönböztetem a kalózokat és a griefereket. Pl. jó párszor belefutottam PO beugrási pontján várakozó farkasfalkákba, akik a sérülten hazatérő játékosokra vadásztak. Vicces volt látni, hogy amikor egy sérült Cutlassal érkeztem, akkor egyből nekemugrottak (3 vs. 1 de még így sem sikerült neki :D ), de amikor hajót cseréltem és Wardennel jöttem, akkor gyorsan elhúztak a gyászhuszárok ;] Ez benne van a játékmechanikában, ezért nem "vérpistikézek".

(#54274) 77.PX_Drebil válasza duvi (#54270) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Én meg 3 évig EVE onlinet játszottam, és azért hagytam abba, mert amikor minden másnap jött a védett zónában egy egy fosztogató társaság, már egyszerűen nem láttam értelmét a játéknak. Nagyon nem szeretném megélni itt is ezt a keserű élményt.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#54275) duvi válasza 77.PX_Drebil (#54272) üzenetére


duvi
nagyúr

"Téged mennyire fog vigasztalni hogy a srác kap 3 óra játék szünetet (amit amúgy is alvással töltene) te meg buksz egymillió értékű finomított brexalitot + a hajód extra felszereléseit(amiért megdolgoztál a haverokkal), mert ő szétlőtte a felszálló padon."
A tervek szerint nem fogják ennyivel (3 óra böri) megúszni a támadók, legalábbis a high security rendszerekben. Ezekben nagyon gyorsan elkapják a renitenseket, akár quantumból is kirántják a security hajók és rövid véget érnek. A böri mellett elkezd égni a pénzük is, minél többször lövik ki rövid idő alatt a hajójukat. Érdemes utánaolvasni az eltervezett crime rendszernek! Ellenben ha valaki elhagyja a biztonságos rendszereket, övezeteket és belép egy kalózrendszerbe, akkor tisztában kell lennie, hogy ott csak magára vagy a haverjaira számíthat.

(#54276) 77.PX_Drebil válasza duvi (#54273) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Ezzel egyet is értek, de ebben az esetben van esélyed pajzsok fegyverek stb. De egy felszálló helyen legyen annyi védelmem, hogy ne kelljen nekem 20 perceket várnom a szétlőtt hajómra.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#54277) duvi válasza 77.PX_Drebil (#54276) üzenetére


duvi
nagyúr

Jelenleg úgy érdemes hozzáállni az SC-hez, hogy egy fejlesztés alatt álló projekt. Itt még semmi se végleges. Rengeteg dolog fog változni. Pl. nemrégiben megerősítették az állomások védelmét és komolyabb védelmi fegyverzetet kaptak. Régebben gyakori volt a security hajók ellenőrzése. Ilyenkor gyorsan meg kellett állni, hogy leszkennelhessenek. Most ezt drasztikusan megritkították(kivették?), mert más mechanizmusokat akarnak tesztelni és ezekhez kell az erőforrás. Gyakorlatilag most teszterek vagyunk, de ennek ellenére jókat lehet szórakozni az SC-vel :)

(#54278) 77.PX_Drebil válasza duvi (#54275) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Ok, őt megbüntizik elfogadom tiszta mint a csapvíz.
De én nem kapom vissza sem az UEC emet sem az időmet, és még védekezésre sincs lehetőségem. A PVP-t elfogadom azzal nincs gondom, de ez nem az, ez csak egy szemétség. Érted mire gondolok?

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#54279) duvi válasza 77.PX_Drebil (#54278) üzenetére


duvi
nagyúr

Persze, értem, de te is értsd meg hogy ez még nem a végleges crime rendszer. Nagyon komoly következménye lesz az ilyen bűncselekményeknek, amik kellő visszatartó erőt jelentenek majd. Pl. biztos vagyok benne, hogy nem lehet majd a respawn szobák ajtaját kempelni.

(#54280) Szőrös  válasza 77.PX_Drebil (#54272) üzenetére


Szőrös 
veterán

Tényleg nehéz megérteni, hogy Ilyen a játék dizájn? Egyszerűen egy olyan világot csinálnak amiben erre is lehetőség van, és nem lesz senki se buzivérpisit, se deviáns csak mert neked ez nem tetszik és nem tudod elfogadni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54281) TESCO-Zsömle válasza 77.PX_Drebil (#54278) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ahogy Duvi mondja, lesznek következményei.

Nem tudom, hogy az állomásoknak lesznek-e védágyúi, de az tuti, hogy ha igen, akkor azok nem fognak hallgatni, ha valaki tüzet nyit rájuk...

Ami a crime rendszert illeti, aki kalózkodik, annak élből ugrik minden jellegű biztosítása, hisz törvényenkívüliként -kvázi- kiesik a jogrendszerből.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54282) Szőrös  válasza TESCO-Zsömle (#54281) üzenetére


Szőrös 
veterán

Az állomásoknak most is van védelme, ott vannak rajtuk/körülöttük a defense turretek, lővik is a CS-os emberkéket csak hát a server issue erre is hatással van mert a desync miatt nem találják el őket főleg a gyors light fightereket. A CS mértékétől függően lokál police ladikok is spawnloknak de az npc-k megint csak ergyák szintén server issue miatt. Szóval van védelem, bár ez nem feltétlen menti meg az embereket az ilyen esetektől. Meg a server issue hatása itt is érződik, ezt kéne már végre a meshingel megoldani, de az is a jó ég tudja mikor jön.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54283) TESCO-Zsömle válasza Szőrös  (#54282) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Idén biztos nem. Talán CitCon-on lesz demo.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54284) Szőrös  válasza TESCO-Zsömle (#54283) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nemtom, progress trackeren sok minden be van húzva év végére, biztos ami biztos, szóval talán megeshet, hogy a static meshing v1 idén meglesz.Meglássuk.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54285) 77.PX_Drebil válasza Szőrös  (#54280) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Értem én Szőrös, hogy te is csináltál már ilyet, és nem bírod, ha ezt elítélik mások. :DD :)) Viszont te is értsd meg, hogy több játékost fog veszteni az SC és sokkal rosszabb lesz a megítélése, hogyha ezeket engedni fogják a készítők/üzemeltetők.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#54286) PhilBrick válasza 77.PX_Drebil (#54285) üzenetére


PhilBrick
őstag

"...sokkal rosszabb lesz a megitelese..." - marmint a mostaninal is ??!!? :DDD
Mindennek megvan a piaca, lasd Tarkov.

Tovabbra is azt javaslom, felecsdel!

(#54287) Szőrös  válasza 77.PX_Drebil (#54285) üzenetére


Szőrös 
veterán

Őszintén, pont leszarom, hogy mit gondolsz rólam mert nem ismersz, nem tudod ki vagyok, mit csinálok irl/ingame.

Nem mellesleg engem is lőttek ki landing padon. Tudod mit csináltam? Lekértem egy vadászt, gyorsan felszálltam és kicsavartam a ladikjából az emberkét. Mert ezt is meg lehet tenni a hisztike helyett.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54288) 77.PX_Drebil válasza Szőrös  (#54287) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Pontosan ugyan ez igaz viszont is. :)) :D :DD

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#54289) Szőrös  válasza PhilBrick (#54286) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azért a Tarkov más kategória, az gyakorlatilag pure pvp játék még ha vannak benne npc-k is. Ott ténylegesen a pvp a cél, itt szimplán csak megvan rá a lehetőség több formában is. Mint ahogy sok minden másra is.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54291) Szőrös  válasza NomadND1 (#54290) üzenetére


Szőrös 
veterán

Miért? Nem sikerült értelmezni amit írtam? Segítsek?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54292) NomadND1 válasza Szőrös  (#54291) üzenetére


NomadND1
senior tag

Igen légyszives.

(#54293) Szőrös  válasza NomadND1 (#54292) üzenetére


Szőrös 
veterán

Phil a Tarkovot említette meg, hogy annak is van piaca. Az egy online lövölde ami gyakorlatilag csak a pvp-ről szól, és valóba vannak akik erre vevők.
Erre írtam, hogy a Star Citizen azért messze nem ilyen játék.
Itt fejlesztők által adott viszonylagos szabadság a fontos amit egy, még félig kész, törvény rendszer foglal keretbe és próbál szabályozni. Na ez a Tarkovan nincs meg (szerk: vagy legaláb is amíg játszottam nem volt ilyen, lehet azóta valami változott, otthagytam egy ideje mert olyan irányba ment a fejlesztés ami nem tetszett).
Ráadásul a Tarkovval ellentétben itt ha akarsz elmész bányászni, küldetést csinálsz, rohangálhatsz egy virágos mezőn és ha úgy adódik harcolhatsz másokkal. Igen, kilőheted más hajóját a landing padon is. Ez utóbbi jó? Senki se mondta, de hozzátartozik a szabadsághoz de nem ez a játék lényege és baromi ritkán van ilyen (velem is egyszer fordult csak elő ahogy írtam feljebb).

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54294) NomadND1 válasza Szőrös  (#54293) üzenetére


NomadND1
senior tag

Köszönöm :)

(#54295) PhilBrick


PhilBrick
őstag

En aszittem a Tarkovba' a luut a lenyeg.
Es az jutott eszembe mint aktualis pelda a -hogyan rontsuk el masok napjat- jatekra. Mint par eve a Dayz.

(#54296) Szőrös  válasza PhilBrick (#54295) üzenetére


Szőrös 
veterán

Na igen a loot is a lényeg, de egy dedikált pvp játékban erre lehet számítani, szóval nem tudom hogyan tudod elrontani más játékát amikor ez erről szól. Max azét aki azt se tudja merre van arccal előre és nem tudja hova csöppent.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54297) MasterDeeJay


Átnevezés megvan :)

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#54298) Drenadar válasza MasterDeeJay (#54297) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

olyan furi, már én is elnevezhetnék 3 hajót is, mégis csak ott álltam és néztem hogy igazából mi értelme ennek? :D

(#54299) PhilBrick válasza Drenadar (#54298) üzenetére


PhilBrick
őstag

Pedig hasznos funkció.

És milyen poén elnevezni a hajoidat mondjuk a kedvenc csapatod tagjairól. Voltak már vad ötleteim. :)

(#54300) MasterDeeJay válasza Drenadar (#54298) üzenetére

Kívülről felirat lesz a hajón ami látszódik bár nem tudom milyen méretben. Szerintem jó dolog amikor a sok parkoló hajó közül tudod hud nélkül is melyik a tiéd. Egyedi festés se lenne rossz.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.