Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53901) TESCO-Zsömle válasza PhilBrick (#53900) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Értem. Azt lehet tudni mi a különbség a sima meg az Exploration között?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53902) PhilBrick válasza TESCO-Zsömle (#53901) üzenetére


PhilBrick
őstag

Szebb festes es kicsivel jobb Pices az Expl.

(#53903) Mattyokar


Mattyokar
tag

Szerintem Addison volt a legfogyaszthatóbbra megírva...

Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

(#53904) Diopapa válasza Mattyokar (#53903) üzenetére


Diopapa
addikt

Irányított szavazás. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#53905) MasterDeeJay válasza Diopapa (#53904) üzenetére

Mondjuk lehet. Mira ngo-ra el nem tudom képzelni ki szavazott. Egyértelműen tevarin kém.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53906) cskamacska


cskamacska
addikt

SC helyzetjelentés

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#53907) mrfire


mrfire
őstag

Sziasztok!

Van egy Constellation modellem, amitől megszabadulnék, érdekel valakit? Ha igen, dobjatok egy ajánlatot! Adom mellé a jegyzetfüzetet és a kulacsot is. A modellt az eredeti hungarocelles dobozában fel tudom adni, így nem fog megsérülni.

Itt vannak a képek:
[Modell] [Jegyzetfüzet] [Kulacs]

[ Szerkesztve ]

(#53908) Diopapa válasza mrfire (#53907) üzenetére


Diopapa
addikt

;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#53909) Fred23 válasza mrfire (#53907) üzenetére


Fred23
nagyúr

Tök szép, de gondolom, nem apróért árulnád!
Ide nem teszed fel?

(#53910) mrfire válasza Diopapa (#53908) üzenetére


mrfire
őstag

:C

@Fred23 Nem terveztem feltenni, mert már árultam pár évvel ezelőtt is pár hónapig. Anno 40 ezerért vettem, fémből van, nyitható dokkal, mozgatható gondolákkal meg tornyokkal, rakétakilövőkkel. Ha érdekel valakit, írjon rám. Alkudni ér.

(#53911) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Üdv csajok!

Felmerült baráti körben, hogy ez a biztosítás dolog, hogyan működik. Mi történik pontosan, ha elpusztul a hajóm? Teszem azt azonnal ott terem egy másik? Mindkét verzió érdekel, ha van biztosításom és ha nincs...
És olyan is lehetséges, hogy ellopják?

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#53912) wollnerd válasza Gróf... (#53911) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Ezt a kérdést majd 2030-ban is tedd fel. :DDD Hátha addigra megjelenik a játék beta verziója és akkor talán többet tudunk. :DDD :DDD

Bocsi, én negyedannyit se tudok a SC-ről mint Szőrősék. :)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53913) Malibutomi válasza Gróf... (#53911) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ha van biztositasod akkor a konzolnal kersz ujat es X ido mulva megkapod. Minel nagyobb a hajo annal tobbet kell varni ra. Csak az alap hajot kapod vissza, upgradek, rakomany az nuku.
Ha nincs biztositasod akkor gyaloghuszar leszel.

De ez csak kesobb lesz lenyeges, most alfa allapotban mindenki minden hajot visszakap.

(#53914) cskamacska válasza wollnerd (#53912) üzenetére


cskamacska
addikt

"Hátha addigra megjelenik a játék beta verziója és akkor talán többet tudunk. "

Ha szőrösék tudnak valami belsős infót akkor ne tartsák magukban, mert jelenleg számomra az sem biztos hogy a rettenet Crysis netkódot ki tudják kalapálni, mert anélkül MMO sem lesz, nem hogy bármilyen stretch goal. :(

Ha a Squadron 42 is arra a limbóban lévő core tech-re vár mint a SC akkor meg KO.
Én a SC-t rég elengedtem, de az SQ42 már rég megjelenhetett volna, annak nem _kellett_ volna építkezős, No Mans Lie-os-felfedezős túlélő simmé válnia. Űrharc és űrállomás viszont volt már a játékban 5 éve is, az SQ42-t amúgy is több részesre tervezik, az első rész már rég megjelenhetett volna.

SQ42 Teaser videó 5 évvel ezelőttről
Nekem elég lett volna az is, csak hát hova tűnt Damon Hill? :F

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#53915) m0h0senator válasza cskamacska (#53914) üzenetére


m0h0senator
őstag

Semmit nem tudunk. Annyit, hogy remélik ünnepek előtt kapunk egy új roadmap-et ami átláthatóbb lesz.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53916) Gróf... válasza Malibutomi (#53913) üzenetére


Gróf...
aktív tag

A gyalogos mód remek ötlet! Felküzdhetem magam újra... Köszönöm.

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#53917) Szőrös  válasza cskamacska (#53914) üzenetére


Szőrös 
veterán

Belsős infóm nincs de tudtommal SQ42-höz nem kell meshing bár tény, h kliens/server módban fut majd a gépen, de SCvel ellentétben nem kell kezelnie több játékost meg több 100k itemet
SQ teljesítményén sztem már OCS-el is sokat javíthatott, azért emlékezzünk vissza, h az előtt a 60 fps csak álom volt, azóta meg már akkor megy a virnyákolás ha nincs annyi. :D
Az SQ vertical slice demo meg még OCS előtt volt, viszont vulkan implementálás még folyamatban van, amíg az abból nem lesz vmi v1 addig sztem nem lesz SQ béta se (nem mintha az pulikus béta lenne).

SCnél jelenleg a szerver performancia a limit, azt kell a meshingel megoldani + kell icache a full persistnce miatt + physic based damage kell a normális ship module / pipeline damage miatt, meg salvagehez ööö meg mittoménmég mihez.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53918) Mattyokar válasza cskamacska (#53914) üzenetére


Mattyokar
tag

Csiszolgatják, amíg fogpiszkáló nem lesz belőle.
pl:
2 évvel ezelőtt: https://youtu.be/VppjX4to9s4?t=112
Pár hónapja: https://www.youtube.com/watch?v=dO-fWiYJ1I4

Bishop kapott szakállat, furán összedől egy emeletes ház, stb stb.

Kiváncsi vagyok az új roadmapre, de valószínű, hogy az se lesz igazi roadmap (nem fogod tudni, hogy mi minden van még hátra, hol tartanak a végéhez képest). Értem én, hogy sok, előre meg nem mondható dolog lehet, de valami tervet kellene látni a hivatalos roadmapen is. Volt már vázlatosan ilyen, a "Road to release" vagy mi prezentáció egy régi citconon.

Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

(#53919) MasterDeeJay

Ebben az évben nem költöttem semmit SC-re. Nem is találok semmit ami érdekelne.
Reclaimer van meg egy P72 LTI
Továbbra is csak morzsák vannak arról hogy a Cutter külön hajó lesz de hogy le tud szállni bolygóra arról nem találtam semmit. Mindenképpen kell egy snub hajó mert a nagy döggel nem gazdaságos fel-le szállni. A P72 nekem meg csak egy lti token.
Arról van infó hogy fixen lehetne rögzíteni majd hajókat a dokkolóra? (mint a kóniknál)
Nem lenne rossz ráragasztani valami laposabb profilú hajót amin van Q drive.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53920) Szőrös  válasza Mattyokar (#53918) üzenetére


Szőrös 
veterán

Új roadmaphez itt van egy előzetes. Az látszik majd, hogy melyik csapat min dolgozik és mihez milyen taskok vannak kiosztva és azok hol tartanak (jira-ből jön minden). Jobb lesz mint a mostani az biztos, hogy mennyire lesz informatív és hasznos számunkra az majd kiderül decemberben.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53921) Fred23 válasza Szőrös  (#53917) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ha implementálják a ray tracinget -és használná is az ember-, a 60 fps megint csak álom lesz. :D

(#53922) aerosmith


aerosmith
őstag

890 Jump nem bérelhető? nekem timeout errort dob rá.

(#53923) TESCO-Zsömle válasza aerosmith (#53922) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Minden bérelhető, ami ki van állítva.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53924) Szőrös  válasza aerosmith (#53922) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha timeoutot kapsz bérlésnél akkor válts szervert.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53925) duvi válasza TESCO-Zsömle (#53923) üzenetére


duvi
nagyúr

Sajnos nem minden, mert az F8 és az F7A nem volt az :( Ellenben a 890 Jump, valóban bérelhető.

(#53926) TESCO-Zsömle válasza duvi (#53925) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Anvil napon nem tudtam menni, nem láttam, hogy ezeket is kirakták.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53927) duvi válasza TESCO-Zsömle (#53926) üzenetére


duvi
nagyúr

Az F8 most volt először kiállítva és nagyon készültem rá, de sajna nem engedték kibérelni, pedig röpképes :O

(#53928) bladex73 válasza duvi (#53927) üzenetére


bladex73
aktív tag

Sajnos nem lehetett megvenni.

(#53929) m0h0senator válasza bladex73 (#53928) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nem is lehet majd. Az utolsó pletykák szerinte az F8 civil változatát akkor lehet ingame majd megvenni ha az sq42 kampányt végigjátszottad. Vagy költöttél 15,000 dollárt ;]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53930) Drenadar válasza m0h0senator (#53929) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

valahol nem is baj hogy azt a hajót nem adják oda mindenki kezébe. nem lehetne olyan drága árat szabni hogy ne legyen mindenkinél egy :)

(#53931) m0h0senator válasza Drenadar (#53930) üzenetére


m0h0senator
őstag

Persze. Én eztért sem bánom, hogy nem lehetett kibérelni. Igenis legyen meg annak a kiváltsága aki súlyos összegekkel támogatta a projektet. Eléggé becsapva érezném magamat, hogy betolok 15000 dollárt és mindeni más aki oda megy az expora kibérelheti az azt excluzív hajót amit én azért "kaptam" mert magas összeggel támogattam a projektet.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53932) cskamacska válasza m0h0senator (#53929) üzenetére


cskamacska
addikt

Sajnos nem a 15000 dollárokon múlik, abból van elég így is.

alt="" title=""

Apropó Theater of War hogy áll most? :F
Úgy tudom ez egy olyan kezdeményezés volt, hogy az emberek ne csak egy 10%-osan elkészült MMO világban bolyongjanak, minden sarkon valami negyedkészültségi buggal szemezve, hanem a már elkészült assetekből egy épkézláb multi játékot faragjanak, addig is elkészült játék érzetet adva míg elkészül a többi.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#53933) Szőrös  válasza cskamacska (#53932) üzenetére


Szőrös 
veterán

ToW AC/SM keveréke lesz, Evosok megkapják néha tesztelésre, aztán az alapján reszelik. Ennél több infó nem nagyon van róla.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53934) m0h0senator válasza Szőrös  (#53933) üzenetére


m0h0senator
őstag

+ 10 fő dolgozik rajta.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53935) bladex73


bladex73
aktív tag

Mi a véleményetek? A hercules starlifter c2 mikor kerül be a játékba? Bele rakták az expo videóba is, és képek is vannak róla. Nekem úgy tűnik dolgoznak rajta.

(#53936) Szőrös  válasza bladex73 (#53935) üzenetére


Szőrös 
veterán

Úgy amlékszem az volt a mondás,hogy az MSR után jön a C2, sztem jövő év első releaseben jön.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53937) NomadND1 válasza Fred23 (#53921) üzenetére


NomadND1
senior tag

Jelen állapotában is itt-ott, nem kell ahhoz RT ;]
A 2019-ben bejelentett Theaters of War vajon ment a kukába?

(#53938) Fred23 válasza NomadND1 (#53937) üzenetére


Fred23
nagyúr

Tegnap tapasztaltam. Beléptem 10 percre, Loreville még mindig optimalizálatlan. Ott is hagytam, 2-3 hónap múlva majd benézek megint.

(#53939) m0h0senator válasza Fred23 (#53938) üzenetére


m0h0senator
őstag

Felesleges fáradnod. Semmi olyan változás nem lesz ami emelné az fps számot.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53940) bladex73 válasza m0h0senator (#53939) üzenetére


bladex73
aktív tag

Miért vagy ebben olyan biztos? Te már megkaptad a jövő évi ütemtervet a fejlesztésre? Ha igen kérlek oszd meg engem is érdekelne.

(#53941) PhilBrick válasza bladex73 (#53940) üzenetére


PhilBrick
őstag

3 honap mulva a 3.12 lesz live. Az bizony meg ez az ev. Ott van a roadmap, megnezheted mi van benne. Semmi olyan.
Radasul mint azt mar ezerszer leirtuk, jelenleg a szerveroldal a fo oka a keves fps-nek. Az pedig meg legalabb egy evig igy is marad.

(#53942) bladex73 válasza PhilBrick (#53941) üzenetére


bladex73
aktív tag

A roadmap oldalon annyi van, hogy 2020 Q4 3.12 Én 2021 es roadmap oldalt nem látok ahol az lenne leírva amit írtál. Nem erősségem a matek, de három hónap múlva 2021 Q1 lesz kb. Nem értem, hogy lehet még ez az év. :) Van valahol 2021 es roadmap?

(#53943) Diopapa válasza PhilBrick (#53941) üzenetére


Diopapa
addikt

3.12 már az avokádóknál van. A 3.13-ról meg semmi infó, de jah, valszeg' nem mostanában lesz több fps.. .Egyébként engem mostanában annyira felhúzott, hogy nem vagyok hajlandó néhány hónapig egy percet sem vele tölteni.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#53944) m0h0senator válasza bladex73 (#53942) üzenetére


m0h0senator
őstag

Attól még, hogy dátumilag 2021 q1 lesz a legfrisebb star citizen verzió a 3.12.X lesz maximum. Szóval ha 2-3 hónap múlva vissza néz fps szám tekintetében azt fogja látni mint te 1-2 hét múlv amikor live lesz a 3.12.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53945) Szőrös  válasza bladex73 (#53942) üzenetére


Szőrös 
veterán

Amíg nem lesz épkézláb server meshing, valamint vulkan api integráció addig itt nem lesz drasztikus fps emelkedés. Ez meg nem lesz meg '21 Q1-ben mivel a meshingre '21 közepét mondtak. A vulkant meg nem tudni hogy áll, talán az is kiderül majd az új roadmapről.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53946) bladex73 válasza Szőrös  (#53945) üzenetére


bladex73
aktív tag

Rendben oké értem végre a logikát a válaszokban. Én azt érzem, hogy nem az a legnagyobb probléma, hogy nincs elég FPS hanem, hogy ezer sebből vérzik a program. A legalapvetőbb funkciók sem működnek stabilan. Már megszoktam, elfogadtam, hogy ez így lesz egy darabig. Ez egy ilyen történet. :) Aki ezt nem bírja elfogadni az majd keres másik játékot.

(#53947) NomadND1 válasza bladex73 (#53946) üzenetére


NomadND1
senior tag

Jó lenne egy időgép, hogy megtudjuk hatalmas bukás, vagy siker lesz :DDD Az utóbbinak jobban örülnék.

(#53948) TESCO-Zsömle válasza bladex73 (#53946) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Aki ezt nem bírja elfogadni az majd keres másik játékot.

Ugye ezzel nem arra akarsz célozni, hogy van olyan ember, aki befizetett a SC-re a közösségi finanszírozás működésének teljes tudatában, vagy annak hiányával és ő azóta ahelyett, hogy játszana tovább a közben megjelenő minden mással, konkrétan vár és mérgelődik?

Irónia, mert voltak emberek, akik érveltek, hogy várni kell. Dehogy kell várni! Hagyni kell a bánatba és csinálni mást. Majd ha elkészül, akkor kell várni, hogy végre legyen szabadidőd leülni elé.

Nem értem, mintha konkrétan csinálni kéne a várást, az venné el az ember szabadidejét...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#53949) cskamacska válasza Diopapa (#53943) üzenetére


cskamacska
addikt

"Egyébként engem mostanában annyira felhúzott, hogy nem vagyok hajlandó néhány hónapig egy percet sem vele tölteni."

Ezért lenne jó, hogy ha a SC-re vert rekord összegekből néha a konkurenciának is jutna. :K

Elite, Everspace, X sorozatnak is elkélne pár tízmillió hogy több játékelem, nagyobb játéktér, jobb grafika és technikai megvalósítás legyen bennük, ill sokkal jobb polírozottsággal bírjanak.
Úgy érzem túl sokan túl sokat költöttek az SC-re, az meg pont azért rogyadozik, mert mindenkinek megígértek mindent is. Itt akkor is hatalmas sértődések lennének, ha már a 2077-el együtt kijönne, hisz egy játékban nem lehet mindenkinek megfelelni. De az embereket nem érdekelte, mert ebben minden lesz. Vagy nem lesz. :o

De az semmiképp nem egészséges, hogy a X-Wing, I-War, Freespace, Starlancer, Freelancer fanok szinte miden pénze egy projektbe ömlik, minden más meg fut még ha tud. :(

Sárkányvölgy: "Hatalmas bukás" egy darabig még biztosan nem lesz, mert mint linkeltem, most is rekord bevételeik vannak. Ugyanakkor a valóságnak is kell majd némi engedményt tenni, a szerver oldalt / netkódot valamikor el kell készíteni, és ha nem is dobják egyből az ölünkbe, a SQ42-t is idővel ki kell adni. Más játékokhoz képest összehasonlíthatatlanul megengedőbbek a SC fanok, de azért nem lehet egy techdemóval kihúzni végtelenségig. :U

Én nem hiszem hogy hatalmas "összeomlás" érhetné a Star Citizen-t, inkább idővel leereszt a lufi és "jé ezt közben kiadták" meglepetésben lesz része az embereknek bizonytalan kimenetellel.

Én Interstellar Marines (Steam link) játékkal jártam már úgy, hogy biztatóak voltak a kezdetek, én ugyan okosan nem léptem bele, de kaptam baráttól csomagot és így ültem rajta jó darabig. Évek múltán végre "megjelent", de elég tucatkacat lett, aztán még egy darabig szenvedett Early Access formában, de ekkorra már annyira elfeledték az egészet a népek, hogy már "botránycikkekre" se futotta.

Persze olyan is elképzelhető, hogy valamikor kipattan egy műbalhé ami tényleges és erős negatív PR-t hoz, annyira hogy a funding beleáll a földbe, és ekkor CR-ék dönthetnek úgy hogy inkább azonnal felszámolják a céget, megmentik a maradék pénzt, és a játék ténylegesen befejezetlen marad.

Ez okozhat olyan hangulatot ami erősen árt a többi Early Access és közösségi finanszírozású játéknak is, illetve talán még a űrben játszódó játékoktól is elhajthatja a kiadókat, Bethesda Starfieldjéből meg faragnak gyorsan Skyrim 2-t. :D

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#53950) Diopapa válasza cskamacska (#53949) üzenetére


Diopapa
addikt

Figy, megvettem betában az Elite-et, vettem hozzá lifetime pass-ot is azon ígéret miatt, hogy évente jön egy nagy fizetős dlc. Mi is lett belőle? A Frontiernél elment mindenki dínóparkot meg a tököm tudja mit fejleszteni az én pénzemből... Hát köszi... Szóval Braben is bekaphatja. Chris legalább arra költi, hogy harmadszor is újratervezzék a Constellationt... ;] :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.