Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54451) NomadND1 válasza Drenadar (#54444) üzenetére


NomadND1
senior tag

Igen, ez volt az indok :)
Alapvetően önmagában egyik se nyerő komolyabb célpontok ellen. 1-1 érdemes, mert az egyik a pajzsot a másik a páncélt bontja.

Bár amióta tudom, hogy egy 325-el lehet HH-t gyilkolni, semmiben sem vagyok biztos :D

[ Szerkesztve ]

(#54452) bladex73 válasza NomadND1 (#54451) üzenetére


bladex73
aktív tag

Én azt hallottam pletyka szinten, hogy a ballisztikus fegyverektől inkább a páncélzat véd mint a pajzs. Az energia fegyvereknél meg pont fordítva. Akkor ez nem igaz?

(#54453) Drenadar válasza bladex73 (#54452) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

A kolléga ebbe nem ment bele, de egyébként igaz. Amit a kolléga írt, hogy mindkettőt érdemes majd használni párban, többszörösben

(#54454) duvi válasza NomadND1 (#54451) üzenetére


duvi
nagyúr

"Bár amióta tudom, hogy egy 325-el lehet HH-t gyilkolni, semmiben sem vagyok biztos "
Átmeneti állapot. Amint élesítik az armor rendszert, véget ér az aranyélet :)

(#54455) NomadND1 válasza Drenadar (#54453) üzenetére


NomadND1
senior tag

Alapvetően nem minden fekete-fehér, de ezt két ares majd tudja cáfolni :D
Duvi: Addig még elpukkan pár HH :D

(#54456) Szőrös  válasza duvi (#54454) üzenetére


Szőrös 
veterán

'' élesítik az armor rendszert'' Fizikai sebzes rendszer lesz az, aminek resze a pancelzat is.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54457) Drenadar válasza Szőrös  (#54456) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

és olyan szinten lyukacsosra lehet lőni majd a hajókat mint a The Expanse-ban? :D

(#54458) Szőrös  válasza Drenadar (#54457) üzenetére


Szőrös 
veterán

Remelhetoleg :DDD de azert kicsit tobb a celjuk ennel.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54459) duvi válasza Szőrös  (#54456) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi a kiigazítást! :R

(#54460) macy


macy
addikt

Mi a tököm történt tegnap óta hogy nem indul el ez a foshalmaz. Komolyan marhára idegesít, tegnap tettem fel, nem játszottam vele már nem is tudom hány hónapja. Nem elég hogy elég sz@rul futott, bugos volt, bent az állomáson rámfagyott a ruha, kint nem volt a kezemben a fegyver, bebugolt az egérkurzor, ma már el sem indul. Ha itt lenne ez a nyomorult CR, beleverném a fejét a tv-be az biztos.

(#54461) TESCO-Zsömle válasza macy (#54460) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Keress egy tanácsadót...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54462) duvi válasza macy (#54460) üzenetére


duvi
nagyúr

A leírtak alapján (sz@rul futott, bugos volt, bent az állomáson rámfagyott a ruha) első körben megpróbálnék egy másik VGA drivert. Akár régebbit is, ha a legújabb van feltéve. Elég erős a vasad, hogy normálisan fusson az SC.

(#54463) Szőrös  válasza macy (#54460) üzenetére


Szőrös 
veterán

Eleg regi tv-d lehet.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54464) macy válasza TESCO-Zsömle (#54461) üzenetére


macy
addikt

Minek, hogy az is felidegesítsen? :D

Igazából sosem futott normálisan, az előző gépen sem. Nálam nem volt 50-60 fps, csak mikor meg lehetett hekkelni, hogy ne neten fusson a játék, csak ugye akkor npc-ken kívül nem volt senki. Most telepítem újra, meglátom mi lesz. Nem rossz ez az Odyssey, de a Citizen mégis más fíling.

(#54465) Szőrös  válasza macy (#54464) üzenetére


Szőrös 
veterán

1 ssd-re telepitsd, a hdd felejtos
2 16 gb sysram csoppet keves meg neki, szoval ha annyi ramod van, es ha jol latom igen, akkor a virtual memoria meretet nem art fixen beallitani (legalabb 16 gb-ra)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54466) macy válasza Szőrös  (#54465) üzenetére


macy
addikt

SSD-n van. Hihetetlen, megint ugyanazt eljátsza, nem indul. Tegnap is újra kellett telepítenem, csak úgy volt hajlandó működni.

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#54467) Szőrös  válasza macy (#54466) üzenetére


Szőrös 
veterán

Heh, milyen virusirtod van? Nekem Comodo CIS-nel csinalta ezt meg ptu-n, lecsereltem Eset-re es azota is vigan megy. Azt irtak, hogy defendernel is ugyan ez van bar remelem azt itt senki nem hasznal. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54468) macy válasza Szőrös  (#54467) üzenetére


macy
addikt

Ne idegesíts, Comodo-m van. Megnézem.

(#54469) macy válasza Szőrös  (#54467) üzenetére


macy
addikt

Nem megy comodo nélkül se. Bejön a menü, ahol lehet választani mit akarok, meg látom, hogy Stilinszki fent van, aztán leáll. De nem vágom, hogy ha újratelepítem akkor miért működik?

(#54470) Szőrös  válasza macy (#54469) üzenetére


Szőrös 
veterán

De feltettel vmi ertelem viruskergetot vagy defender van? Bar lehet nalad mas problema lesz,esetleg spectrumon (gyk hivatalos forum) erdemes korbenezned.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54471) m0h0senator válasza Szőrös  (#54467) üzenetére


m0h0senator
őstag

De én használok és soha semmi problémám nem volt az SC-vel az elmúlt 3 évben ilyen téren mint macy-nak.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#54472) Szőrös  válasza m0h0senator (#54471) üzenetére


Szőrös 
veterán

Na akkor nem mindenkinél van hiba azzal. Volt erről több IC report, ott írták, hogy leginkább defender/commodo az aminél ez a hiba előjöhet. Már ha neki ez van.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54473) Diopapa válasza Szőrös  (#54472) üzenetére


Diopapa
addikt

Mondjuk szaros Defenderrel legalább illene mennie...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#54474) Szőrös  válasza Diopapa (#54473) üzenetére


Szőrös 
veterán

:DDD

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54475) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Itt megjegyezném, hogy nekem is vannak érdekes hibajelenségeim, ha tudok egy órát crash, bug vagy 30000 nélkül tolji, akkor az már jó session volt.

Invictus alatt másfél órámba telt, mire eljutottam az ágytól addig, hogy beindítsam a Nova tankot.

Annyi a különbség, hogy én elfogadom, hogy ez még nem játék és hagyom a bánatba az egészet.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54476) macy


macy
addikt

Defender van most, a Comodo-t lepucoltam tegnap. Így elindult, toltam vagy 2 órát, aztán kilépésnél crash-elt, utána nem indult. Verify után viszont ismét ment a játék. Tegnap újratelepítés után egyből a Comodo elszigetelőben indult a játék, betettem a kivételek közé, utána már nem volt hajlandó menni, csak miután kigyomláltam a Comodo-t a gépről. Fura mert évek óta Comodo-t használok és soha semmi baja nem volt a Citizennel.

(#54477) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

:)) :)) :))
Windows peasants
:)) :)) :))

Epp a hetvegen, miutan befejeztem a Subnautica Below Zerot, beleptem, egesz turhetoen futott, lehet erdemes lenne megprobalnod Linuxon is.

+1 a 16GB RAMra. Anno SC miatt, mikor epitettem ezt a gepet, direkt 32GBra leptem, hogy ennyivel kevesebb nyugje legyen a jateknak.. MEg az NVMe SSDk,, stb,stb.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#54478) macy válasza Plasticbomb (#54477) üzenetére


macy
addikt

Egyelőre nem lesz gépfejlesztés, így is azon gondolkodom eladjam-e az 5700xt-t.

A Connie-n miért csak akkor lehet kitolni a landing geart ha be van kapcsolva a fegyverzet? A többi hajón is így van?

(#54479) bladex73 válasza macy (#54478) üzenetére


bladex73
aktív tag

Most hétvégén hallottam más játékostól, hogy pl a Fricinél is gond volt a landing gear kiengedésével. Én nem tapasztaltam ezt a gondot.

(#54480) macy


macy
addikt

Tegnap toltam jópár órát, volt ott minden. Lorville-ben beakadt a metro, nem töltött be dolgokat, pl. liftajtót, metroállomást, a bolygón csomag leadása után az épületből kijövet többször is megdöglöttem a lépcső alján, a liftbe belépve csomival a kezemben instant halál.

(#54481) Szőrös  válasza macy (#54480) üzenetére


Szőrös 
veterán

A nem tolt be dolgokat tipikusan keves ram miatt van. A 16 gb keves neki most meg :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54482) bladex73


bladex73
aktív tag

A Prospectorral vigyázzatok mert gyilkos a hajó. Nem szabad egyből beszállni a hajóba, előbb ki kell engedtetni vele csak a létrát, és után szabad csak beszállni, mert különben a becsukódó létra felnyom, és megöl.

(#54483) TESCO-Zsömle válasza Szőrös  (#54481) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem 32GB-tal és engedélyezett lapozóval is azt csinálja. Szaggatás, FPS-drop, nem betöltő dolgok.

Pedig volt idő, mikor ezen a gépen jól ment a cucc, és semmi más játékban nincsenek gondjaim.

Enlékezz, mikor karácsony környékén írtam egy napi történetet, nem akartátok elhinni, hogy létezik olyan, mert 4-5 óra alatt nem sikerült profitot termelni, csak kórházi számlát vagy 8 halállal...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54484) Szőrös  válasza TESCO-Zsömle (#54483) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nalam is 32 gb sysram van es minden betolt fura mod, nincsenek hianyzo assetek.
Szaggatas, fps drop az van, mar parszor leirtam miert es mi lehet majd ra a megoldas. Erre jelenleg nincs nagy rahatasod max az, hogy elhuzol a nagyvarosokbol es csak akkor mesz oda ha nagyon kell. Mondjuk amugy is a jatekban toltott ido ~90%-at azon kivul tolti az ember.
Ami meg egyebkent eleg fontos az a stabil netkapcsolat. Discordon van egy srac aki mobilnettel szokta nyomni es meg azzal sincs gond ha eppen normalis latencyje van, amikor viszont nem na akkor kezdodnek nala is az anomaliak.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54485) m0h0senator válasza bladex73 (#54482) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ahogy bent vagy ki kell nyitni a másik ajtót és nem nyom oda a létra. ;)

An odyssey through the realm of consciousness.

(#54486) macy


macy
addikt

Ja meg az Ursa-nak állandóan kinyílik a hátsó ajtaja menet közben és utána már be se lehet csukni.

(#54487) NomadND1 válasza Szőrös  (#54484) üzenetére


NomadND1
senior tag

"Nalam is 32 gb sysram van es minden betolt fura mod, nincsenek hianyzo assetek."

Ez tökre attól függ, hogy milyen szerveren vagy. Ezt neked illene tudni :DDD
Nálam is elő-előfordul, hogy ezt-azt nem tölt be (jellemzően a lift paneljét). Vagy éppen napi 2-3x felkelek az ágyból, vagy épp a liftből dob vissza az ágyba :D Vagy pl. a metró 200 szinttel lejjebb visz (NB-n) és a nagy ürességre nyit ajtót. A desync-et nem is említem, az mindennapos.

NB-n szokása megenni 30GB ramot, de az átlag 20 mindig megvan. Vram-ból ugyanez a helyzet. Ami van azt felfalja. Esetemben 16GB-ot.

Másrészről igen változatos a harverpark. Ami nálad, vagy nálam fut, lehet másnál nem. Nem lehet általánosítani, hogy ami nálam jó, az másnál is, vagy ha nem akkor a másik a hülye.

(#54488) Szőrös  válasza NomadND1 (#54487) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha valakinek az asset betöltés jelenség konstans, akkor az már rég nem szerver függő. De amúgy igen, sok fajta gép van és a legtöbbön jelenleg még nem fut simán a játék. Majd ha megjön minden és lesz optimalizáció végre akkor javul(hat) a helyzet. Ne kérdezze senki mikor lesz ez. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54489) NomadND1 válasza macy (#54480) üzenetére


NomadND1
senior tag

Annyit érdemes lenne megpróbálnod, hogy a felbontást leveszed egy szinttel lejjebb.
Egy ismerősnél ez annyiban segített, hogy kevésbé volt katasztrofális a végkifejlet :)

Egyéb ami talán még segíthet(de gondolom ezen már túl vagy)
Film grain off
Blur off
Sharpening off
FOV 80 alatt.

(#54490) bladex73 válasza m0h0senator (#54485) üzenetére


bladex73
aktív tag

Látom kezdőnek nézel. :) Az első ajtó kinyílt előttem, azzal nem volt gond. Ha az első ajtóhoz nyomott volna akkor nem haltam volna meg. Felnyomott a plafonhoz 3 ból 3 szor. Az ajtóig el sem tudtam jutni. Lehet, hogy már kijavították azóta nem néztem. Az a fúra, hogy a páncél is light volt rajtam. Az sem lehetett gond. Majd ma megnézem.

(#54491) bladex73 válasza bladex73 (#54490) üzenetére


bladex73
aktív tag

Kicsit félreérthetően fogalmaztam. Nem csak a első ajtó nyílt ki magától hanem a belső is. A Fricinél volt régebben olyan gondom ha nagy páncél volt rajtam akkor a belső ajtót nem bírtam kinyitni annyira hozzá nyomott a létra.

(#54492) VikMorroHun válasza NomadND1 (#54424) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nálam a Mass Effect 3-hoz készült ALOT telepítő szokott nyafogni. Programozói hiba. (Szintén 32 GB RAM van a gépben, de azért beállítottam 5 GB virtuálisat is - nagyon ritka, hogy valamiért több kellene valamelyik folyamatnak.)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#54493) TESCO-Zsömle válasza VikMorroHun (#54492) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

"Programozói hiba."

Az megvan, hogy a DeadSpace első része nem fut 4c/8t-nél nagyobb procin? Konkrétan le kjell tiltani a "fölös" magokat, különben nem indul el. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54494) Jack@l válasza TESCO-Zsömle (#54493) üzenetére


Jack@l
veterán

Ez egy 13 evvel ezelotti jateknal nagy bun... (amit kb 18 eve kezdtek el irni)
2008-ban adtak ki a core2 duokat, 2 szallal.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#54495) MasterDeeJay válasza TESCO-Zsömle (#54493) üzenetére

Dark enginehez is van patch több maghoz (thief 1,2,3, ss2) :DD
Star citizen is sok mag felett bugolt be pár hónapja, azóta nem próbáltam. Bár való igaz 24c/48t már talán sok játékra.
20 magossal nem csinálja.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#54496) TESCO-Zsömle válasza Jack@l (#54494) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nagy bűn, mert ma is ugyanúgy árulják, te meg csak nézel, hogy a frissen megvett játékod miért nem megy, miután letöltötted.

Ha csak használtan lehetne beszerezni a 13 éves, 10 éve nem árult játékot, akkor bocsánatos bűn lenne, hogy nincs kijavítva. De így...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54497) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Érdekes dolgot tudtam meg. Hiába van Squadron 42, Star Citizen, hangár + hajó a fiókomban, ettől még nem vagyok támogató, és nem tudom használni az Issue Councilt. Majd ha veszek valami 5 dolláros vacakot az RSI boltjában. :U

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#54498) MasterDeeJay válasza VikMorroHun (#54497) üzenetére

Nálam is ez volt pár éve, szürkepiacról vettem pár dolgot és csak úgy lettem támogató hogy költöttem pénzt az rsi oldalán.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#54499) Drenadar válasza VikMorroHun (#54497) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szerintem nem érted. Nem egy 5 dolláros Vackot kell venned, hanem valamit venni kell. Ha rendesen azzal az accal vetted volna a csomagot rendesen az rsi oldalán akkor backer lennél azaz támogató. De így hogy egy forintot nem fizettél még így bocsáss meg de nyilván nem támogattad még a projectet. Itt most az account a lényeg.

(#54500) Szőrös  válasza VikMorroHun (#54497) üzenetére


Szőrös 
veterán

Gondolom giftben ''kaptad'' a csomagot.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.