Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54751) anulu válasza Menthirist (#54743) üzenetére


anulu
félisten

ja. hajó csattan, megy minden a lecsóba. ahogy azt megtapasztaltam :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54752) TESCO-Zsömle válasza anulu (#54749) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jah, a "pingvin" egy máig veretlen aduász a Tier2-es kezdők közt, ahogy a Cutlass Black meg a belépő multi-crew kategória királya. Találsz hajót, amin ez vagy az több, jobb, de ott minden esetben megfizeted az árát a többi tulajdonsággal.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54753) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#54752) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

hát, én le merem fogadni hogy nagyon elhanyagolható az az eset mikor az emberek tényleg multicrewnak használják a cuttlast... sztem a többség ugyanúgy egyedül használja mint a friccit.

(#54754) miqlas válasza Drenadar (#54753) üzenetére


miqlas
őstag

... egyetértek!
Mielõtt CB-re váltottam, kibéreltem egyet, egy hétre. Túl nagynak és feleslegesnek tartottam, aztán beleraktam a ROC-ot. Akkor változott meg a véleményem róla, de így is egyedül használom. Ha nem kellene a ROC, elég lenne egy Titan vagy egy 300i (nekem).
Most az IAE 2951 alatt kipróbáltam pár hajót, amire kíváncsi voltam: Vanguard Warden-t, Terrapin-t, 400i-t, 600i-t és arra jutottam, hogy az én játékstílusomhoz ebben a korlátozott univerzumban nem passzolnak. A Vanguard egy lenyûgözõ hajó, de asszem, hozzám jobban illene egy F7C Hornet. A Terrapin nagyon tetszik, csak értelmét nem látom. Kicsi a quantum fuel tankja - egy felderítõhajónak! :W A többiben megy csak egyedül kergetõznék ...

[ Szerkesztve ]

42

(#54755) Szőrös  válasza miqlas (#54754) üzenetére


Szőrös 
veterán

''CB'' ezert a Drake fanok, en is, kb a padlot mosnak fel veled miutan athuztak a hajo gerincen vakuumban. ;] Maradjunk a jol bevalt Cuttynal inkabb.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54756) miqlas válasza Szőrös  (#54755) üzenetére


miqlas
őstag

... khm ... a te verziód sem sokkal jobb, mondhatni b@%#s. Nem csaj ez, hanem egy használati tárgy funkcióval! :R
Maradok a Cutlass Black-nél, ha ennyire zavar a dolog! :P ;]

42

(#54757) m0h0senator válasza miqlas (#54756) üzenetére


m0h0senator
őstag

CB +1 ;]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#54758) Szőrös  válasza miqlas (#54756) üzenetére


Szőrös 
veterán

Khm ez nem az en verziom, ezt a hajot igy szoktak becezni SC berkekben.

Nem kotozkodes felre ne erts, csak vannak altalnosan hasznalt kifejezesek a jatekban ;)

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54759) MasterDeeJay válasza Szőrös  (#54758) üzenetére

Valami szótárat kellene eszközölni, megmondom őszintén nem követem nagyon a fejlesztést csak egyszer egyszer ráizgulok és egybe ömlesztem magamra az elmúlt pár hónap vagy fél év dolgait hogy milyen sok minden változott de elfelejtek dolgokat és néha nézek hogy itt mit minek neveztek néha.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#54760) Szőrös  válasza MasterDeeJay (#54759) üzenetére


Szőrös 
veterán

''Valami szótárat kellene eszközölni,''
Tessek parancsolni :) Nem mondom, hogy minden benne van de igyekeztem a leheto legtobb dolgot felvesni ide. Ha van meg otlet akkor nyudodtan irjatok meg.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54761) Drenadar válasza Szőrös  (#54760) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ő nem erre gondol szerintem hanem a becenevekre :) pl hogy mi a pingvin, stb :)

(#54762) MasterDeeJay válasza Szőrös  (#54760) üzenetére

Igen ez majdnem jó, áttanulmányozom.

Drenadar
bizony, valami magyar beceneves verzió. Mittomén:
Reclaimer - kukásautó
P72 - nyalóka
Avenger titan - kezdő pingvin
hasonlók :DDD

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#54763) Szőrös  válasza MasterDeeJay (#54762) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hmm csinalhatok ilyet is, bar nem mindegyik hajonak van beceneve.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54764) anulu


anulu
félisten

asszem valamit nagyon elcseszhettem, de nem értettem egy questet. 3e pénzt fizetett volna, odamegyek egy helyre, laborban ágyról felveszek egy kb kólás doboz méretű cuccot, ugrás, majd "drop off". de amit írt, az egy kormányzati épület belseje, bejáratot nem találtam, cserébe 2 szintet rontottam a security score-omon, annyit röpködtem kormányzati épületz felett.

biztos ti csináltátok már, ez az első ilyen "vedd fel és vidd el valahova" quest. neten nem találtam leírást, hogy pontosan hol és mit kéne csinálnom azzal az itemmel. a dómba meg nem tudok bejutni, coom-linken nem állnak szóba velem.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54765) miqlas válasza anulu (#54764) üzenetére


miqlas
őstag

3K aUEC-ért nem érdemes szívni! Amúgy volt olyan csomag kézbesítõs questem, hogy az automata, amibõl ki kellett volna vennem a csomagot, 8 méterrel a föld alatt spawnolt, így a küldi bukta volt! Ott tekeregtem 5 percet, mire leesett, hogy megszívtam ...

42

(#54766) TESCO-Zsömle válasza miqlas (#54754) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Keblemre, testvér! :DDD Terrapin-em van (csomag második hajója), imádom, de egyszerűen teljességgel hasznavehetetlen. Pont azokból az okokból, amit írsz. Értem én, hogy 30 tonna páncél, de egy rendszert nem tud keresztbe átszelni oda-vissza.

Ami még mókás (mint full minimum kezdő) az a Pisces. Ha jól tudom, gyakorlatilag a legkisebb Jump-képes hajó, egyben az egyetlen jump-képes Snub. Szegénynek az ára a baja, mert abból a lóvéból simán kapod az Avenger Titan-t, az meg mégis sokkal használhatóbb... Persze jelenleg nem tudni mi a körítés. Milyen szenzorok lesznek a Pisces-en vagy mi igazolja az árát. Elképzeléseim persze vannak, de azzal tele a padlás. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54767) miqlas válasza TESCO-Zsömle (#54766) üzenetére


miqlas
őstag

... a Pisces-el is szemeztem, tetszik, hogy milyen kis, kompakt hajó, de jó tudni, hogy a Titan praktikusabb! :R

... amúgy pont hajóvásárlás elõtt állok, de a vadászok között keresgélek, mert hiába jó erre is a svájci bicska (Cutlass Black), de azért csak úgy fordul, mint egy vemhes tehén ...

42

(#54768) PhilBrick válasza TESCO-Zsömle (#54766) üzenetére


PhilBrick
őstag

Pedig a Pisces mar most is remekul hasznalhato. Dobozolni peldaul sokkal jobb mint a pingvin. ;)

(#54769) TESCO-Zsömle válasza PhilBrick (#54768) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nyilván, de a pingvinnel egyszerűen többet japsz a pénzedért. Mindenből.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54770) PhilBrick válasza TESCO-Zsömle (#54769) üzenetére


PhilBrick
őstag

MFD-ből például a halacskában van több. :P
Nem kell mobiglas a landoláshoz.

(#54771) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Spaceling ARF - Navy gyakorlat 1.Rész // Star Citizen

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54772) anulu


anulu
félisten

időnként bolygó felszínen nagyobb kavicsokat valami kerek, félig teli ikonnal jelöl. ez arra utal, hogy az bányászható? ha igen, akkor mivel és hogyan? illetve New Babbage-be hogyan tudok az orbitáló űrállomásról visszajutni? van valami olyan térkép a játékban, ami tud segíteni ebben? amikor felszállok csak egy hatalmas hófödte bolygót látok, és fogalmam sincs, merre induljak... :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54773) Szőrös  válasza anulu (#54772) üzenetére


Szőrös 
veterán

Banyaszni lehet, starmapet meg F2el tudod elerni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54774) anulu


anulu
félisten

eh. ettől a 2 bűntető ponttól hogyan tudok megszabadulni? New Babbage-ben meglátott egy security-s és belém eresztett egy sorozatot :(

másik: #54764-ben amit említettem quest... megtaláltam, hogy hogyan kellett volna megcsinálni, csak valamiért (talán a bűntető pontok miatt??) csak és kizárólag Mercenary questeket látok :(

nincs lehetőség teljes karakter resetre? úgy érzem, hogy ezt nagyon elcsesztem :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54775) miqlas válasza anulu (#54774) üzenetére


miqlas
őstag

(#54776) anulu válasza miqlas (#54775) üzenetére


anulu
félisten

köszi!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54777) Szőrös  válasza anulu (#54774) üzenetére


Szőrös 
veterán

Valahogy igy, es crimestat (CS) vagy fine (ami a mikulascsomag :D ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54778) NomadND1 válasza miqlas (#54767) üzenetére


NomadND1
senior tag

Ha belefér a budgetbe, akkor Gladuis legyen a vadász. Utána amit ajánlani tudok a Sabre.

(#54779) anulu válasza Szőrös  (#54777) üzenetére


anulu
félisten

és olyankor mi történik, ha nem tudom időben resetelni a CS-t, és pénzem sincs befizetni?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54780) duvi válasza anulu (#54779) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha elkapnak(lelőnek), utána a börtönben kelsz fel. Ott a központi terminálon meg tudod nézni, hogy hány óra/nap büntit kaptál. Ezt az időt le lehet csökkenteni, ha bányászol és/vagy küldizel bent. Ezek kívül meg is lehet szökni, de ehhez erősen ajánlott megnézni egy pár tutorial videót!

(#54781) anulu válasza duvi (#54780) üzenetére


anulu
félisten

aha. hát ez nem jó hír, lelkileg kb készíthetem magam rá...

tbh, nagyon tetszik a játék, hangulata, minden, de ennyire elveszettnek game-ben borzasztóan régen éreztem magam :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54782) Menthirist válasza anulu (#54781) üzenetére


Menthirist
veterán

majd beleszoksz :) amúgy a börtön nagyon királyul néz ki, legalább egyszer érdemes meglesni :P

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#54783) m0h0senator válasza anulu (#54781) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nekem valahogy pont ez tetszik benne. Főleg most az inventory-val egész jól el lehet lenni vele.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#54784) anulu válasza Menthirist (#54782) üzenetére


anulu
félisten

a börtön nullázza az CS-t? :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54785) Szőrös  válasza anulu (#54784) üzenetére


Szőrös 
veterán

Meg johogy. A CS szinttol fugg, hogy mennyi letoltendot kapsz, azt vagy kibekkeled, igen a jatokbol kilepve is szamolodik ez az ido, vagy banyaszol vagy kuldetest csinalsz, vagy megszoksz.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54786) miqlas válasza NomadND1 (#54778) üzenetére


miqlas
őstag

Köszi a tippet! A Gladius volt az egyik a listán és asszem a legolcsóbb, a másik az F7C, ezek szerint a Gladius sokkal jobb, annak ellenére, hogy olcsóbb is?
Tûzerõben a F7C nyer! A mozgékonyság miatt jobb a Gladius? Ahogy néztem, a Sabre-t is ki tudnám gazdálkodni! :R

42

(#54787) anulu


anulu
félisten

ööö, New Babbage-ben kiléptem a metró kapszulából, és leestem... halál. Grim HEX-en ébredtem, de minden cuccom megvolt.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54788) Szőrös  válasza miqlas (#54786) üzenetére


Szőrös 
veterán

A jelenlegi hp rendszer miatt a mozgekonysag a legmeghatarozobb tulajdonsag, es amiatt lesz egy hajo igazi aduasz a dogfighterek kozott. Arrowt is megfontolhatod, bar az mar tenyleg nagyon papir mar most is.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54789) miqlas válasza Szőrös  (#54788) üzenetére


miqlas
őstag

Rendben! Akkor Gladius lesz elsõ körben, de én kerülöm a pvp-t, pve-re is ugyanannyira jó vagy akkor már inkább vegyek Sabre-t?

42

(#54790) Szőrös  válasza miqlas (#54789) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jo a Gladius pve-re is boven, es hat azert majd fele annyi dodoban mint a Sabre. Utobbi szerintem nem er annyit, azert a penzert mar veszel Cutlasst meg egy Arrowt.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54791) miqlas válasza Szőrös  (#54790) üzenetére


miqlas
őstag

Rendben! Akkor Gladius lesz a következõ hajóm. Két-három nap múlva meg is lesz! Amúgy a hétvégén vettem egy Pisces-t. Meglepõen jó hajónak tartom, fõleg az árához képest!

42

(#54792) PhilBrick válasza miqlas (#54791) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ugyehogyugye! :C

(#54793) anulu


anulu
félisten

CS-t nem sikerült resetelnem, microTech-en akartam, de nem volt elég üzemanyag, hogy odaérjek a bolygó túloldalára, gondoltam egyet, hogy elmegyek Port Tresslerre, és onnan ugrok, meg talán valami autopilot elvisz. megérkezek, úgy lőtt le a bázis, hogy pislogni nem volt időm... :(

megnéztem a börtönt, tényleg hangulatos :DDD összesen fél órát kaptam, azt megvártam bányászat meg minden nélkül, de legalább a crime rating nullázva lett.

ami a kérdésem lenne. sok helyen találok ilyen pici dobozokat, gondolom valami eventhez kapcsolódik. ezeket hol lehet leadni? minden creditre szükségem lenne most, és ha jól tudom, 250-et adnak darabjáért.

amúgy New Babbage-en a leg ultimate-ebb cracking chipet 990-ért árulják.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54794) Szőrös  válasza anulu (#54793) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mondom en, hogy discordra kene jonnod, itt semmilyen info nincs a jatekrol meg az aktualis hirekrol, eventekrol :D :D :D
A pici doboz az ez

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54795) m0h0senator válasza anulu (#54793) üzenetére


m0h0senator
őstag

Csak egy féle van bent jelenleg a tigersclaw.

Microtech-en ha jól tudom nem lehet a CS-t levenni azt crusader mellett cellin nevű hold felett lebegő bázison lehet.

Tényleg javaslom a stopposok discord-ot megkönnyíti az életed ahelyett, hogy itt írsz.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#54796) anulu válasza m0h0senator (#54795) üzenetére


anulu
félisten

fent vagyok DC-n, asszem aktívabban elkezdem majd használni.

köszönöm a segítséget!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54797) Szőrös  válasza m0h0senator (#54795) üzenetére


Szőrös 
veterán

Tobb helyen van mar security post, ahol le lehet szedni CS-t. Mindegyik bolygo vonzaskorzetebe tettek igy nem kell mar kotelezoen Kareah-hoz menni. ;)
Viszont a tobbi cryptokeyt tenyleg kiszedtek, kar :(

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54798) NomadND1 válasza Szőrös  (#54797) üzenetére


NomadND1
senior tag

Sőt számos security post van lorville felszínen is.

(#54799) miqlas


miqlas
őstag

Tudnátok tippet adni, mi a frászkarikáért lesz használhatatlan a ROC? 1-4 nap bányászás után (1-2 óra / nap) valami ilyet mond, hogy „too hot”, majd nem csinál semmit! Se nem megy sehová, sem a laser nem mûködik. Ha pihentetem 10-20 percet, beindul, de fél percen belül megint túlmelegedik. Próbáltam platformon javíttatni, de ez lehetetlen, nincs még benne a játékban. Egyenlõre felrobbantom, majd lekérek egy újat. Ha van más megoldás, szívesen venném! :R

42

(#54800) anulu


anulu
félisten

pár kérdés:

1) ha hajóra (Avenger Titan) veszek upgrade-et, és felrobban a hajó, akkor a megvett upgrade is megy a levesbe, vagy a visszakapott hajón rajta lesz?
2) Mercenary küldiknél az AI keményedni fog? 5-8-on túl vagyok, de nagyjából állnak a sarokban és céltáblát játszanak :(
3) szintén Mercenary. 2x előfordult már velem, hogy a securitysek, miután meghaltak a mobok, még tovább lőtték a hullájukat. egyszer pedig loot közben pár ilyen golyó megölt... ez bug vagy bosszút állnak? :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.