Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54051) bladex73 válasza TESCO-Zsömle (#54048) üzenetére


bladex73
aktív tag

Salvage/recovery Van ilyen küldetés? Mit kellett csinálni?

(#54052) bladex73 válasza outsidernpc (#54049) üzenetére


bladex73
aktív tag

Nekem a sima Backspace el is működik.

(#54053) TESCO-Zsömle válasza bladex73 (#54051) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hajóroncshoz kellett menni visszaszerezni csomagot, majd leadni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54054) Szőrös  válasza bladex73 (#54052) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jól mondod a sima backspace az öngyilok. Jól jön az ha az ember beragad valahova.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54055) edgR válasza Szőrös  (#54054) üzenetére


edgR
őstag

ezt jó tudni, köszi!

Solo exploration-re melyik hajó lesz alkalmas szerintetek?
Corsair jónak tűnik, de egyáltalán nem solo ship eredetileg, kíváncsi lennék, hogy lehet-e majd hatékonyan solozni. Viszont tud cipelni földi járművet is, ami nélkülözhetetlen lenne.
Freelancer MIS-t javasolták még, de nekem az olyan egy homogén hajó, nem szívesen játszanék vele. Corsair elvileg sokkal jobb lesz minden aspektusban, cserébe persze drágább.

(#54056) Szőrös  válasza edgR (#54055) üzenetére


Szőrös 
veterán

Connieból az Aquila esetleg? Járgányt az is tud cipelni.

Igazából az explonál 2 dolog lesz fontos szerintem:
1. miből mennyit tud magával vinni a hajó (üzemanyag, ellátmány, járgány ilyenek)
2. milyen jó a scannere
Na ezekből nem sokat tudni még.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54057) edgR válasza Szőrös  (#54056) üzenetére


edgR
őstag

Connieval is ugyanaz a "gond" :) : túl nagy solora

(#54058) Szőrös  válasza edgR (#54057) üzenetére


Szőrös 
veterán

Sok lehetőség nincs, ami marad akkor:
Frici Dur (a Mis amit írtál az katonai verzió)
vagy
Mustang Beta
Terrapin
315P
Ezek egyszemélyes solo hajók bár pathfidner classok.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54059) edgR válasza Szőrös  (#54058) üzenetére


edgR
őstag

:R
Igen, ezek a jelenlegi opciók.
Hallottál esetleg arról, hogy bővül a kínálat solo expl.hajók terén?

(#54060) bladex73 válasza edgR (#54059) üzenetére


bladex73
aktív tag

Nem igazán tiszta nekem mit keresel. Amibe befér jármű túl nagy. Amibe nem túl kicsi.

(#54061) Szőrös  válasza edgR (#54059) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem nagyon, explo hajóból van bőven az igazi gameplay viszont még hiányzik szóval nem hiszem, hogy jönne ilyen. De cignél soha nem lehet tudni. :D

Vedd meg amelyik tetszik aztán max később upgradelsz.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54062) bladex73 válasza TESCO-Zsömle (#54053) üzenetére


bladex73
aktív tag

Pont tegnap csináltam én is, még a ládákat is össze szedtem, de olyan keveset kaptam értük, hogy még a üzemanyagot sem fedezi. Viszont nagyon hangulatos volt össze szedni őket az új vonó sugárral. Még az elhunyt legénységet is össze lehet szedni. Itt felfedeztem némi piaci rést az SC ben. Halott családtagok vissza szállítása ilyen baleset után, hogy megadható legyen a végtisztesség. :) Új pénzszerzési lehetőség lehetne. Van is rá hajó Cutlass Black. :)

(#54063) edgR válasza bladex73 (#54060) üzenetére


edgR
őstag

A Corsair tetszik legjobban. A mérete is talán a legideálisabb ahhoz, hogy még solozni lehessen, de tudjon vinni járművet is, és ha megtámadnak, meg tudd védeni magad, azaz elég gyors és erős fegyverzetű.
Viszont multi-crew hajóként van feltüntetve, ami azt jelenti, hogy ha maximálisan ki akarod használni, akkor solora overkill lenne és nem fogod tudni kihasználni a képességeit, illetve meg sem tudod majd védeni magad, ha 1-2 fegyverhez férsz csak hozzá a fedélzeten lévő tucat közül.

Szóval egy vmivel kisebb fegyverzetű , Corsair méretű/stílusú hajó lenne az ideális szerintem.

(#54064) Szőrös  válasza edgR (#54063) üzenetére


Szőrös 
veterán

A multicrew problémát részben megoldja majd az npc crew amit majd fel lehet bérelni.
Ha másra nem arra jók lesznek, hogy a toronyba bepakold őket (mondjuk ha a cig kicsit megerőltetné magát akkor akár már most megcsinálhatnák ezt a részét mert az npc hajókon már régóta működnek a tornyok, csak a körítést kéne hozzá összedobni).
Szóval szerintem egy Aquila, Corsair simán bevállalható egyedül is (utóbbi megvan nekem is pont ezért).
Viszont jelenleg nincs olyan amit te szeretnél.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54065) edgR válasza Szőrös  (#54064) üzenetére


edgR
őstag

Erre nem is gondoltam, köszi. Igen, valószínűleg akkor botokkal kell majd telepakolni a hajód. :R

(#54066) TESCO-Zsömle válasza bladex73 (#54050) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én az előbb megpróbáltam.

Nem jutottam el a bolygóra, amin a kocsi van, mert 30k. :DDD :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54067) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#54066) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

3x próbáltam meg, egyszer se jutottam el még a következő rendszerbe se. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54068) bladex73 válasza TESCO-Zsömle (#54067) üzenetére


bladex73
aktív tag

Kezdek arra gyanakodni, hogy nálad valami egyéb probléma van, mert vannak hibák meg gondok, de ilyen sűrűn nálam nincs. A hibák jellege is fúra nekem. Vagy a netteddel van gond, vagy valami más. Milyen konfigod van?

(#54069) TESCO-Zsömle válasza bladex73 (#54068) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Megy a torrent és általában a stream a háttérben.

Asus C7H
Ryzen 1700
32GB DDR4 3200
Radeon RX Vega64LC
Seasonic PT1000
Damnsung 970 EVO Plus 1TB

Am sikerült kimenteni a lóvét végül.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54070) bladex73 válasza TESCO-Zsömle (#54069) üzenetére


bladex73
aktív tag

Nem biztos, hogy jó dolog ha a háttérben mennek ilyen dolgok SC közben. Próbáld ki javul e a helyzet ha nem fut más mellette. Ami még bekavarhat a háttérben az a windows update, esetleg víruskereső elkezd valamit dolgozni játék közben.

(#54071) TESCO-Zsömle válasza bladex73 (#54070) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Természetesen mindezeken többször is átestem. Egyszer sem segített.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54072) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

No, elkezdem leírni a mait, mert már nehéz lesz fejben tartani, de mikor ezt írom, még nincs vége.*

Bevállaltam egy drogfutár küldit a Carrack-kal (az volt nálam, kereskedtem kicsit). Leszálltam a csomagátvevőnél, és mikor kijöttem az épületből, a Carrack-ot elfújta a szél... Kb 2km futás után találtam meg, egy magas szikla fölött lebegett, elérhetetlenül.

Suicide -> Lorville.

Elővettem a Pisces-t, kézi csomag abba is fér, és ha már akadt, akkor felvettem egy Reclaim küldetést is, az is kézi csomag, nem is kellett messzire menni. Odaérek, csomagot cibálom ki EVA-ban a széthullott Caterpillar-ból, mire meghalok...

Dead -> Lorville.

Futok ki a szobából, a folyosón átesek a padlón, be az épület alá...

Suicide -> Lorville.

Kiveszem a Terrapin-t, megyek a Pisces-ért, legrosszabb esetben két kézi csomag ebben is elfér. Meg is találom a Pisces-t, megállok, motorok leállítva, szállnék ki a székből, mire a hajó szuperszónikussá válik, telibeveri a Caterpillar roncsot és felrobban.

Dead -> Lorville

Megyek, kikérem az Arrow-t, elindulok a Pisces-ért. A küldetés már timeout-olt, úgyhogy nincs waypoint, emlékezetből repülök. Megtalálom a hajót, vak sötét van, a bolygón épp éjszaka van az oldalon, 100m/s-al közeledek a Pisces felé, 3km-re van, mire durr. Felrobban a hajó. A robbanás fényében körvonalazódik egy kivilágítatlan Retaliator sziluettje...

Dead -> Lorville

Lemegyek a reptére, kikérem az egyik Mustang-ot, mire kicrash-el asztalra...

Itt tartok most. Mivel ez disconnect is, így minden küldetést és hajót buktam, amiért még menni lehetett. Mára ennyit ebből...

* - Elkiabáltam...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54073) duvi válasza TESCO-Zsömle (#54072) üzenetére


duvi
nagyúr

Tényleg nagyon peches vagy, vagy valami gond lehet a hálózati kapcsolatoddal :( Ma este 10 óta folyamatosan bountyzok és se DC se 30K, illetve semmi olyan hiba, ami miatt ne sikerülne a küldi. Ez egy teljesen átlagos esti játék. Nagy ritkán persze előfordul, hogy kidob a szerver, de ez elég ritka és általában több órányi játék után fordul el. Tudom, ez nem vigasztal, de ahogy olvasom a hozzászólásaidat, nálad rendszeresek ezek a DC/30K problémák. Ezért gondolom, hogy valami nem kerek nálad. A géped elég a futtatáshoz, szóval marad a hálózati kapcsolat.

(#54074) TESCO-Zsömle válasza duvi (#54073) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Figyelj, az este leírtakból nem tudom, hogy mi lehet hálózati kapcsolat hibája. Az, hogy a szél, amiben én is állok, elfújja a papíron 4400 tonnás hajót, nem hiszem. Amíg szépcsend volt, addig meg se mozdult.

Hogy hirtelen meghaltam EVA-ba, arra a chat-en azt mondták, biztos van valami kombináció, amivel véletlenül levettem a sisakot.

Hogy átesek a padlón, az állítólag ismert bug, mikor ajtón sprintel át az amber. Szintén chat mondta.

Hogy kikapcsolt motorokkal az álló hajó kvázi végsebességgel elindul, az kb olyan, mint a Caterpillar-os eset, de erre is tudok magyarázatot. Vannak helyek, ahova csak úgy kerülnek hajók, mikor a fedélzeten logol ki az ember. Lehet, hogy egy ilyen ütközött nekem hátulról és lökött meg.

Hogy a hajóm és az uticélom közt van egy kivilágítatlan akadály, ami addig nem volt ott, megint csak pech. Lehet az lökött meg 10 percceo előtte...

Az asztalra kicrash-eléssel nem tudok mit kezdeni, nem dob semmi hibaüzenetet. A gép nincs húzva.

Semmi más online játékjal nincs számottevő gondom. WoT alatt néha van lag, de csak mikor a szerverek tele vannak, mint a déli busz.

Csak a poén kedvéért írtam le a tegnapit, mert már nekem is vicces volt. Nem számítok különösebb magyarázatra, hisz tudom, hogy pre-alfa. Csak mások látszólag sikeresen tolnak le többórás session-öket. Szóval fura...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54075) cskamacska válasza TESCO-Zsömle (#54074) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem ne idegesítsd magad, ez ilyen. Aztán vagy lesz jobb, vagy nem, de egy jó darabig mindenképp ilyen marad.

És épp ezért linkelem időnként az Everspace 2-t(héten jön ki Early Accesben), az érkező Odyssey-t (én egy jó kis "SC light" élményt várok tőle, egyértelműen ebben az irányban készítették és reklámozzák), de épp mehetne az EA féle SW Squadrons is, az is elég jó könnyed űrlövöldének, mert a SC alfája borderline használhatatlan, patchtől függ hogy épp mennyire rossz. Ha épp nem játszhatatlanul bugos, akkor a játékegyensúly vagy valami játékelem lett megborítva.

Márpedig ha valaki "rendes játékként" tekint erre, és úgy is használná, az egy hét alatt a refunds subon köt ki. :B

Épp ezért nézem furán hogy néha megy az ötletelés melyik több száz dolláros hajót lenne érdemes megvenni. Ilyen állapotban? Egy hét sem kell valaki olyannak aki még nem várt min 6-7 évet. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#54076) Szőrös  válasza TESCO-Zsömle (#54074) üzenetére


Szőrös 
veterán

"Az asztalra kicrash-eléssel nem tudok mit kezdeni, nem dob semmi hibaüzenetet""
A játék könyvtárában van egy game.log file, abban nézd meg crash után, hogy mit látsz. Az tuti, hogy nálad van valami mert ennyi crash már baromira nincs rendben.
Októberben szinte napi szinten toltam a játékot pvp event miatt és egész hónapban 1 db ctd volt nálam.
Most januárban is viszonylag aktív vagyok és semmi crash nincs, sőt a 30k fix óta még az se nagyon.

A többi hiba is elég érdekes, de sztem is csak peches vagy.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54077) TESCO-Zsömle válasza cskamacska (#54075) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Engem alapvetően nem az űrlövölde meg a szállítmányozás/kereskedés érdekel, hanem inkább a szolgáltatás/termelés.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54078) TESCO-Zsömle válasza Szőrös  (#54076) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nézem, nézem, de nem tudom mit kéne látnom. CTD nekem is relatíve kevés van. 30k hiba kicsit több. De a tipikus inkább ezek a működési rendellenességek. Semmibe ellebegő, szél fújta hajók, darab kavicstól oldalára boruló buggy-k*...

A crash-log ennyit ír, amit észreveszek:
- Timeout message: Main thread considered to be deadlocked after 2 timeout(s) of 30 second(s) each! (IsLoadingUnloading = False)

* - Egyik alkalommal épp egy gazdag lelőhelynél álltam volna ki a ROC-kal a Cutlass-ből, mikor az vadul elkezdett pörögni. Minden fele robbanásokat hallottam. Egy életem, egy halálom alapon nyélgázzal kihajtottam. Kb fél-egy perc pörgés/repülés után értem földet, 15km-re a cutlass-től, az oldalamon. Nagy nehezen sikerült "talpra állnom" és elindultam a Cutlass felé, közben bányászgattam. Az úton még 4x borultam az oldalamra, néha minden előjel nélkül, egyszercsak dobott rajtam a talaj. Egyik alkalommal egyhelyben állva kezdett el az oldalára borulni a ROC, mintha valami tolná a tetejét, azt sikerült megfogni. Kb 2km-re a Cutlass-től megint felborult és ahogy próbáltam talpára szenvedni, bekúszott 3 nagyobb szikla közé úgy, hogy se előre- se hátra és a bányászkar se érte a földet. Onnantól gyalog mentem a Cutlass-hez, ami a hátán feküdt és minden hajtóműve és szárnya le volt szakadva, kb 30% HP--n. Ahogy közelebb mentem, elkezdet tlassan "gurulni" és szépen a talpára fordult. Beszálltam és a manőverező fúvókákkal visszalebegtem a közeli bányász-telepre.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54079) Szőrös  válasza TESCO-Zsömle (#54078) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hmm ugye nem wifin nyomod a játékot?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54080) Drenadar válasza Szőrös  (#54079) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én wifin tolom/toltam és nálam se volt ennyi gebasz. csupán a leg idegesítőbb hogy befagy a quantum drive calibráció :D főleg partyban...

(#54081) TESCO-Zsömle válasza Szőrös  (#54079) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem telefonon játszok. :DDD

Gigabites Digi Hardline.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54082) duvi válasza TESCO-Zsömle (#54074) üzenetére


duvi
nagyúr

Okés, de akkor baromi peches vagy :( Nekem és a haveroknak fél év alatt nincs ennyi problémánk, mint neked tegnap este.

(#54083) MasterDeeJay

Most nézem a kukásautón meg 3 large shield van, korábban 1 large 2 medium volt. Tápolják csak fel. :DD
Horror salvaget akarok, legénységgel együtt feldolgozandó hajókat..elnevezhető crewet és jones macskát, alien peteket.
Lorebook meg van hozzá. :DDD Karakternevem is A. J. Dallas lesz. :D Nostromo hajónevet.


Karakter kreálásnál nem lehet valahogy menteni a beállításokat?

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#54084) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Na, levettem a szájkosarat a VGA-ról, megnézem így mit mutat.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54085) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#54084) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem lett jobb...

Ez fél óra elteltével is ott csücsült a drop-off ponton... Itt effektíve véget ért a küldetés, mert nem tudtam folytatni.

Aztán meghaltam és nem tudtam kikelni az ágyból. Elindult az animáció, majd visszateleportált a karakter az ágyba és nem volt többé "kelj fel" felirat, se semmi más interakciós opció...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54086) duvi válasza TESCO-Zsömle (#54085) üzenetére


duvi
nagyúr

Szoktad váltogatni a szervereket? EU/AU/USA. Néha jobbak az USA vagy AU szerverek, mint az EU.

(#54087) TESCO-Zsömle válasza duvi (#54086) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem számít. Ma a lóvém felét elvesztettem áru formájában egy CTD-nek köszönhetően, úgyhogy felszabadult 65GB az SSD-n. Majd meghallgatom NOOBIFIER-t, ha jön valami...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54088) Szőrös  válasza TESCO-Zsömle (#54087) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mondom én hogy nálad lesz valami :D :D :D ennyi ctd szerintem nekem nem volt mióta van 2.0 :D :D :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54089) TESCO-Zsömle válasza Szőrös  (#54088) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem tudok mit mondani. 22 játék van fent a gépen. Ez az egyetlen, ami nem működik...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54090) Malibutomi válasza TESCO-Zsömle (#54089) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nalam is ez volt csak az SC crashelt. Mem tuning volt. Nincs mas jatek ami igy kuldi a memoriat, CPU-t, GPU-t, es a SSD-t is.

Ha barmi bizonytalansag van a rendszeredben SC alatt elojon.

(#54091) GypsFulvus2 válasza TESCO-Zsömle (#54089) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ahogy Tomi mondja, a memória kritikus. Akár már egy közönséges XMP profil is okozhatja. A másik tippem dedikált hangkártya.
Amúgy meg hasznos dolog, ha kitölti az ember a "cuccok" rovatot, részletesen. Mert akkor lehetne közös pontokat találni a hw-ben azoknál, akiknél a szokásosnál többször térdel le.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#54092) bladex73 válasza GypsFulvus2 (#54091) üzenetére


bladex73
aktív tag

Nekem dedikált hangkártyám van, és semmi gond nincs vele.

(#54093) TESCO-Zsömle válasza Malibutomi (#54090) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én nem tudom, monitorint szerint semmit se köld 100%-ra... GPU-t néha 90-re, de a többit nem tudja.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54094) TESCO-Zsömle válasza GypsFulvus2 (#54091) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az pech, mert az XMP-t meg nem tudodm visszavenni. Kell a sebesség az Infinity-nek. Dedikált hangkártyám azóta nincs ,hogy átkültöztem a nagy házba. Flex riser lefogja az öszes slot-ot...

Volt olyan, csak elfelejtettem frissíteni meg időnként ment a shaming, hogy ha neked XYZ cuccod van, ar nem érthetsz at NOPQ-hoz, úgyhogy kitöröltem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54095) TESCO-Zsömle válasza bladex73 (#54092) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A "költözés" előtt nekem is az volt és semmi gondot nem okozott. Egy "ősöreg" Xonar Essence STX, még most is megvan, csak másik gépben. Megjelenés után, szinte első batch-ből volt rendelve, úgyhogy most nagyjából olyan 12-13 éves lehet.

(Évek óta csorgatom a nyálam egy Onkyo Wavio SE-300PCIE-re, de nagyon drága. Limitált szériás, japán belpiacos termék volt. Kvázi gyűjtői darab. De sajnos tudom, hogy a hangkártyáknak régen leáldozott. Túl sok a zaj a házon belül, hogy ott tartsd a hangkeltést. Még kébelezéssel együtt is jobban jön ki az ember egy külső DAC-el.)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54096) Malibutomi válasza TESCO-Zsömle (#54093) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

De mivel mindent hasznal egyszerre ezert terheli az I/O-t is kemenyen, a tapot meg mindent.

(#54097) TESCO-Zsömle válasza Malibutomi (#54096) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Értem én, de akkor is.

Kitöltöttam a cuccokat, most már ott is látszik, de kb 30hsz-el előbb már le is írtam egyszer, mikor kérdeztétek.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54098) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

UFF: Ezt most csak a poén kedvéért, mert épp belefutottam.

Ez itt a Little Devil Inside. Én a tavaji PS5 event-en találkoztam vele, elvileg idén júliusban fog megjelenni. A hozzá tartozó KS-kampágy 2015 áprilisától futott 45 napot. Az 5 év egy indie játéknak ~300kAUD-ból, meg amit pl még a Sony perkált, hogy idő-exkluzív legyen. 45 fős, csapat fejleszti.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#54099) Diopapa válasza TESCO-Zsömle (#54098) üzenetére


Diopapa
addikt

Remélem nem azért írtad, mert úgy gondolod, hogy ez releváns itt?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#54100) Plasticbomb válasza TESCO-Zsömle (#54097) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Mint irtam, hasonlo rendszer az enyem is, nem teljesen, de..:
Ryzen 7 2700Xel kezdtem ezt a rendszert, majd 3800XTre valtottam.
32Gb DDR4 3200CL16
2* VEGA64 (Custom watercooling)
Asus Crosshair VII Hero WiFi
Samsung 970 Evo Plus 500GB /980 Pro 1TB SCnek, SWAP particionak, illetve azon ritka esetekre, amikor kell az NVMe tempo.
Plus SATAs Samsung SSDk, rendszereknek (Linux/macOS/Windows, mindegyik sajat 256Gb Samsung 850/860Pro SSD), Samsung 860 QVO 1TB Samsung 860 EVO 2TB, ezek jatekoknak, ahol az IO annyira nem fontos.

Az egyetlen igazi kulonbseg, az az, hogy en Linuxon jatszom SCt is. Jatek fut, csak neha huz fel/rajovok, hogy nincs kedvem.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.