Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53151) tom5598 válasza m0h0senator (#53148) üzenetére


tom5598
senior tag

nem hajó specifikus a scannelés, a scanner egy külön komponens, sokféle van, valamelyik jobb X detektálásában valamelyik jobb Y -ban, ezeket később szintén fejleszthetők, cserélgethetők lesznek. Pl most is nem csak a Prospector tud érceket érzékelni hanem terrapin is.

(#53152) m0h0senator válasza tom5598 (#53151) üzenetére


m0h0senator
őstag

Így van. Viszont előnyük lesz azoknak a hajóknak amit arra használnak amire létre lettek hozva. A Prospector már így is messzebbre "lát" mint a terrapin.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53153) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Ismét lenne kérdésem, a földi járművekről.
Kipróbáltam eddig a Balistát és az Ursa Rover-t és mind2 tetszik, főleg Rover, hatalmas kerekekkel, igazi tank. :D
Viszont jól tapasztalom hogy nincsen ezeknek sebességkijelzőjük? És elég lassúnak éreztem őket. (lehet direkt) Elég sokáig tartott hogy Gate 1-től eljussak a 3-as kapuig. (persze metróval is metro centerből 200 másodpercbe telik az út, de látszik hogy a metro tényleg gyors akár 3x gyorsabb.) Mikor odaértem, láttam a Comms-ból hogy kb. 14.1 km-t mentem, 20-25 perc alatt...
Van-e olyan jármű ami tényleg gyors? :D Láttam korábban is az oldalon hogy vannak 2 kerekű mocik is. Akkoriban próbáltam keresni, de nem nagyon találtam sebességre vonatkozó adatokat...
SZERK: Illetve csak a Lorville kapui az egyetlen hely ahol le lehet kérni a földi járműveket? Kicsit necces hogy el kell menni Arccorp-ról Lorville-be, ha kipróbálnám, aztán vissza repülni a köv. bemutatóra... :U De megoldható.

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53154) SkyS1gn válasza wollnerd (#53153) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Cyclone gyors :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#53155) tom5598 válasza wollnerd (#53153) üzenetére


tom5598
senior tag

holdakon is vannak outpostok, platinum bay réssze (kék) ott is letudod kérni

(#53156) wollnerd válasza tom5598 (#53155) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Nagyszerű. :D Gyorsan kiguglizva a platinum bay-ekre már tudom hogy pl. Wala-n az Mining Area48-ban van ilyen. Köszi, ma is tanultam valamit. :)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53157) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Gyorsan utána gugliztam, mert nem akartam elhinni, de úgy néz ki h tényleg nem lehet görgetni a hajó lehívő képernyőt?!?!? :((( Lenne egy hajó, amit nem érek el, mert a lista alján lehet és "túl van" a képernyőn túl. Hihetetlen... Mit csináljon az, akinek mondjuk 15 hajója van?!

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53158) tom5598 válasza wollnerd (#53157) üzenetére


tom5598
senior tag

körgess az aljára, kicsit görgess fell majd vissza, ismételd amíg az aljára nem ér.
Az ASOP terminál UI régi, újradolgozva valószínűleg már nem lesz ilyen problémája.

(#53159) Szőrös  válasza wollnerd (#53157) üzenetére


Szőrös 
veterán

Tom jól mondja, lehet azt görgetni csak tuszkolni kell :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53160) Diopapa válasza Szőrös  (#53159) üzenetére


Diopapa
addikt

Elvileg a képernyő szélén levő scroll bar-t lenyomva is lehet mozgatni fel-le szerintem.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#53161) Szőrös  válasza Diopapa (#53160) üzenetére


Szőrös 
veterán

Igen, a legalul lévő ladik általában tényleg nehezen jelenik meg de csak tologatni kell fel le és jó lesz.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53162) VikMorroHun válasza Szőrös  (#53159) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én ilyen görgetési problémával más játékban is találkoztam már sajnos (csak az nem alfa állapotú, hanem végleges, 1-2 évvel ezelőtt kiadott termék).

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#53163) Szőrös 


Szőrös 
veterán

CitizenCon 2949 | Building A Universe összefoglaló.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53164) Szőrös 


Szőrös 
veterán

CitizenCon 2949 | Űrhajók

CitizenCon 2949 | Terra Firmer (PlanetTech)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53165) wollnerd


wollnerd
aktív tag

A Nox alien gravitációs motor nagyon durva. :D Simán "átugrik" a kisebb köveken. De vigyázni is kell, mert sajnos voltam olyan okos hogy nagy sebességgel kipróbáltam egy kicsivel nagyobb kővel is. :DDD Megsemmisült és visszakerültem az ágyba.
A Dragonfly motor a Nox-hoz képest milyen? Mit jelent az hogy "grav-lev"? Pont azt amiért odaírják hogy képes talajon és a nyílt űrben is menni mert repül is? A vertikális hajtóműirányítással könnyedén emelkedhetek kicsit is a levegőbe hogy a köves felszín felett menjek, vagy hogy kell ezt elképzelni?

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53166) tom5598 válasza wollnerd (#53165) üzenetére


tom5598
senior tag

A grav lev úgyan-úgy működik mint a hajó, csak relatíve sok energiát igényel.
Miközben mész az IFCS próbálja X méterrel az érzékelt felszín felett tartani a járművet.
Amikor nagy sebességgel mész egyenesen és mondjuk egy nagy szintváltozáshoz érsz idő kell hogy elég felhajtó erőt fejtsenek ki a grav lev thrusterek. Ha éles kanyarokat csinálsz szintén észben kell tartani hogy max sebességnél 1 oldalra elfordítva eltart ezt az felhajtő erőt generálni(lehet nem is tud eleget ezért a talajnak is csapódhatsz).

[ Szerkesztve ]

(#53167) bladex73


bladex73
aktív tag

Az volna a kérdésem, hogy a expón vehető pólók el fognak veszni? A másik dolog, hogy lesz valami új hangár dekorációs képek, meg makettek talán dec 5 től. Azokat hogy lehet majd megszerezni? Havi előfizetéssel? vagy külön kell fizetni értük?

(#53168) Szőrös  válasza bladex73 (#53167) üzenetére


Szőrös 
veterán

Igen, amit most veszel expos pólót ingame pénzért az elveszik sztem.
Az expos hangár dekor itemeket meg skineket automatikusan megkapja mindenki aki dec. 5 előtt lett backer.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53169) PhilBrick válasza bladex73 (#53167) üzenetére


PhilBrick
őstag

Megveheted a polokat valodi penzert is, akkor megmaradnak.

(#53170) bladex73


bladex73
aktív tag

Királyság. Köszönöm a válaszokat.

(#53171) tom5598


tom5598
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=99Z7tXKEOwk
Video a börtön rendszerről. ;]

[ Szerkesztve ]

(#53172) wollnerd


wollnerd
aktív tag

A Hammerhead-ot és a Caterpillart megszerettem. Nem gondoltam volna hogy el fogok bánni ezekkel a monstrumokkal is. :D
Persze a reclaimer-t is kipróbáltam de az a ladik tényleg annyira gyenge hajtóerejű hogy inkább hátrafelé halad, ha felemelem az orrát vertikális irány felé, míg a Caterpillar, nagyon lassan ugyan, de szépen emeli a sebességét még a 90°-os elfordulásban is!?!? (A Hammerhead kicsit gyorsabban) Extrém rosszul kezelem vajon a reclaimert? Természetesen próbáltam a booster-t, de nesze semmi, fogd meg jól... Túl hamar túlmelegszik ahogy néztem... :U
A HH szimpatikusabb volt. (Kár hogy csak 40 SCU-s a raktere) Tetszik hogy lényegében egy repülő palota. :DDD A Caterpillar-on pedig első alkalommal amikor ki akartam szállni a hajóból, vagy 8 percig is kószáltam hangosan kiabálva "hogy a rákba kell kijutni?!" :D De mostanra már megvan, csak 180 fokot kell fordulni a mérnökteremben. :D
Kár hogy egyiket sem lehet kibérelni a bérlőterminálokon. :/
Ja és amikor először pillantottam meg a Caterpillart a hajólekérő képernyőn: "Medium Freight" ?!?!?! :Y Pedig az is igen nagy... A Hull D(?) lesz a legnagyobb teherhajó (ha jól tudom)?

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53173) edgR válasza wollnerd (#53172) üzenetére


edgR
őstag

Hull-E nagyobb :)

(#53174) m0h0senator válasza wollnerd (#53172) üzenetére


m0h0senator
őstag

Reclaimer-t ismerni kell. Majd jövőre ;) A nyitja, hogy felemelkedsz 7-8000 méterig, majd átfordítod a hajtóműveket, és maximum 20 fokos szögben elindulsz felfelé, folyamatosan figyeled a magasság jelzőt. Ha már emelkedik a sebesség, akkor emelheted az orrát. A lényeg, hogy legalább 5000m en kezd el a gyorsítást mert egy kicsit visszazuhan a 9500 tonnás test :DDD

edgR: Igen nagyobb kinyitva. Viszont úgy nem tud leszállni felszínre, csak zárt állapotban.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53175) wollnerd válasza m0h0senator (#53174) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Köszi a tanácsot. Inkább maradnék a Caterpillar mellett. :D
Eldobtam az állam amikor megláttam a medencét a 890 Jump-ban... :) Micsoda luxus.

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53176) MasterDeeJay


3.7-es méretek

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53177) m0h0senator válasza wollnerd (#53175) üzenetére


m0h0senator
őstag

Igen ha luxus akkor Origin.

És közben meglett a $250M :))

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53179) PhilBrick válasza Malibutomi (#53178) üzenetére


PhilBrick
őstag

En sem foglalkoztam vele tul sokat az elmult ket evben. PTU meghivoknal neha raneztem egy kicsit, megneztem az uj hajot, bosszankodtam egyet a bugokon, aztan toroltem.

Most szantam idot a LIVE-ra es tenyleg sokat fejlodott az eltelt idoben! Meg emlekszem Arccorp elso kiadasara, ahhoz kepest a latvany es az fps is komolyan fejlodott. Eletemben eloszor sikeresen le tudtam szallitani tobb dobozt is egymas utan! Persze kozben elvesztettem nehany dolgot magamrol, de legalabb nem fagyott ki orakon at.

Aztan feltunt, hogy a Caterpillar mar 3 eve van a hangaromban es az akkori bugok egy resze meg mindig benne van! Szoval haladnak, haladnak, de ezzel a tempoval tenyleg diofa effekt lesz az accountombol....

Youtube top komment:
"This game is Jawdropping for both good and bad reasons....."

(#53180) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Hát srácok, én megszerettem a 890 Jump-ot is. :DDD Tehát eddig imádom/tam a Hammerhead-et, Caterpillart és most a 890-et. Lehet hogy mégis szerethettem volna a Reclaimmer-t is. Megnéztem a 3 hajó tömegét az oldalon és a reclaimmer 2x nehezebb mint a Jump, szal tényleg okosabban kell vele felszállni, na majd dec. 2-5 között újra kibérlem. :D
Egyébként a Jump-ba hány ember férne el?! Tudjátok hogy mennyi ülőhely van abban a ladikban? :YAkár 3 bárterem is van benne, a pilótafülke alatt is van egy, a csodálatos panorámával. Van benne billiárd is. Ja olvastam hogy a hangárjába még egy Prospe is tud landolni! :C
Nem tudom hogy miért szeretem ennyire ezeket a góliátokat. :D Lehet hogy eddig is túl sokat vezettem az Anaconda-Federal Corvette-Cutter hajókat az ED-ben. :DDD

Mindenesetre hiányozni fog(nak). :(

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53181) Szőrös 


Szőrös 
veterán

CitizenCon 2949 | Börtönök

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53182) Diopapa válasza Szőrös  (#53181) üzenetére


Diopapa
addikt

Ismét jó cikk lett, köszönöm!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#53183) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Rövid kérdéseim lennének a multi működésével. Tegnap egy srác (új játékos) Lorville-nél folyamatosan követett, egészen a kikért hangárig. Írtam a chatbe hogy Arccorp-ra megyek, neki megfelelt, szóval utasom volt a Hammerhead-ben, ami sajnos nem volt túl sikeres, mivel először én buggoltam be a pilótaszékkel... (Beragadtam, csak az egeret tudtam mozgatni, semmi interakció és még a Y/Z billel is nagyon nehezen sikerült kiszabadulnom. Végül elindultunk, ő Co-pilot székben ült persze, sikeresen landoltunk, de szólt hogy ő is bebuggolt a székbe. :Y Alt-F4-et kellett használnia...
Akárhogyis nekem ez volt az első alkalom hogy más játékos is velem repült.
Kérdés1: Mit lát a Co-pilóta? Ugyanazt a HUD-ot, mint a pilóta? Mennyire van (kevesebb) hozzáférése a hajóhoz mint a pilótának?
Kérdés2: Fel lehet tüntetni a játékosnevet a karakter felett? Észrevettem máskor is, hogy összefutó karakterek mellett/felett nincs játékosnév, így hogy tudnám hogy ki ő?
Kérdés3: Miért fut mindenki, szinte minden játékos akiket láttam, futnak... Mindenki ennyire türelmetlen? :D Vagy a lag miatt megtévesztő? :D

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53184) m0h0senator válasza wollnerd (#53183) üzenetére


m0h0senator
őstag

Hammerhead-nek és néhány ahjónak van eg yolyan bug-ja, ha bent ülnek egy másik székben a hajó pár funkciója nem működik és egészen addig marad így míg ki nem szállnak a székből. A Cp-pilóta ugyanazt látja egyelőre semmi különbség nincsen. Ha egy partiban vagytok akkor látjátok egymás nevét a HUD-on. Azért rohannak mert csak :))

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53185) b1sti


b1sti
senior tag

Sziasztok srácok!

Eljött a nap, amikor én is tagja lehetek az UEE-nek. :K
Viszont teljesen újként szeretnék egy kis segítséget kérni. Akár játékon belül is. Van vállalkozó szellemű köztetek, aki felkarolna? :DDD Trade vonalon szeretnék mozogni, kereskedés és csempészet egyaránt. Viszont nem áll távol tőlem más játékosok segítése sem.
Leginkább este 9 után leszek elérhető. Teamspeak clint és discordom is van. Amint kész lesz a profilom, a PH listába beírom magam. nvtsHUN néven tervezek mozogni a játékban. :))
Bízom benne, hogy sikerül majd hamar bele rázódni a játékba és hasznos tagja lehetek a csapatnak.

(#53186) m0h0senator válasza b1sti (#53185) üzenetére


m0h0senator
őstag

írtam privátot.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53187) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Belenéztem ebbe a videóba, de már rögtön feltűnt valami nagyon szokatlan, a 10. mp-től a helyszín tök ismeretlen és pláne ott az a homokszínű transport... :Y (Bár látszik h félkész)
A videó 2019 május 19.-én volt feltöltve, május elején volt a freefly, ahol részt vettem de ezt a helyszín a LIVE verzióban soha nem láttam. Nem lehetett Lorville, mert az más és azt akkoriban is láttam.
Egy PTU verzió lenne, amikhez csak a feliratkozók férnek hozzá? VIDEÓLINK
Ezzel kapcsolatban is kérdeznék: Megéri erre fizetni? Megéri az Imperator is? Tényleg az van, hogy a feliratkozók havonta kapnak plusz random(?) hajót ingyen(?) Az imperal-osok pedig egy hétre kapnak elsőként hozzáférést a legfrissebb, készülő hajókhoz a havi szokásos random mellé?

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53188) Bibu


Bibu
csendes tag

Sziasztok!

Most, hogy ki free-flyoztam magam, szívesen csatlakoznék hozzátok, hátha tudom kicsit színesíteni én is a csillagpolgárok életét! :)
Minden vonalon szívesen mozgok, de igazából a bányászat ami a legjobban tetszik! Sajnos a bányász hajók elég drágák(Sajnos csak egy Aurora LN-em van jelenleg, erre telt! :)) ) és nem nagyon hozzák be az árukat! :(
Az áruszállítás is elég izgalmas, főleg mikor telepakolok egy Caterpillárt és izgulok, hogy mikor fog kidobni a szerver, vagy bebuggolni valahol a karakterem, ami miatt az egész megy a levesbe az összegyűjtött pénzecskémmel együtt! :D
Szóval jó móka na! :)) Így jelenleg maradt futárkodás/nyomozósdi és néha egy kis NPC-k elleni csihi-puhi!
Általában este 9-től vagyok elérhető és Pajti néven vagyok csillagpolgár! Kereshettek nyugodtan bármivel...

[ Szerkesztve ]

Azért mert te azt hiszed, hogy jobban tudod az még nem jelenti azt, hogy jobban is tudod!

(#53189) Szőrös  válasza Bibu (#53188) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hali, a Prospector napi bérlése 40k usec, ezt egy óra alatt simán össze lehet hozni. Ha nem tudod hogyan akkor keress rá youtube-on, ott vannak erről videók. Szóval hajrá, szedj össze ennyi pénzt aztán ugorj neki.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53190) Bibu válasza Szőrös  (#53189) üzenetére


Bibu
csendes tag

Köszi, akkor még próbálkozok, mert nekem több óra kellett hozzá, hogy bejöjjön az ára! ;)
A legnagyobb probléma, hogy nem találok olyan helyeket, ahol egy kőben nagy% legyenek jelen az értékes nyersanyagok! Túl sok az innert materiál, így egy szállítmányom általában 10.000-nél nem ér többet! :W

Azért mert te azt hiszed, hogy jobban tudod az még nem jelenti azt, hogy jobban is tudod!

(#53191) _Gugu_ válasza wollnerd (#53187) üzenetére


_Gugu_
tag

Szia

Az a homokszínű cucc szerintem egy burritó... szal szerintem csak poén ill teszt verzió gondolom az állomás elemeit majd felhasználják valahol.
Előfizetés hogy mi mire jó itt találod:
https://robertsspaceindustries.com/pledge/subscriptions

A hajót nem véglek kapod csak kipróbálni.

Teszt folyamat
EVOCATI
játékosok tesztelig de full zárt elvileg NDA alatt szal nem nagyon kéne hogy kikerüljenek dolgok, de azért néha csöpögnek információk.

PTU
Félig zárt teszt állt hullámokban híják be az embereket (nyilván a fenti előfizetéssel első hullámba bekerülhetsz)
Hullámoknál elvileg azzal lehet minél előrébb kerülni hogy:
Letöltöd a teszt verziókat is
Játszol is vele
És főleg hibát jelentesz minél korrektebb módon.

Open PTU
Mindenkinek nyitott a teszt szerver (gyak ez szokott a live lőtti utolsó kör lenni)
LIVE

PTU ban nem nagyon emlékszem hogy találkoztam volna olyan dologgal ami a véglegesbe ne került volna bele.(jó esetben a bugogkat leszámítva) EVOCATI-ról nem tudok niylatkozni nem vagyok benne sajnos, de időm se lenne rá.

Az első hullám persze poén... mert újdonság meg minden, de jellemzően ott a leg bugosabb is a játék... elég bosszantó tud lenni.

(#53192) wollnerd válasza _Gugu_ (#53191) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Köszi a választ. Miután kiderült számomra hogy egy hónapra van az a ár, azaz havonta kéne 12.7 dollárt fizetni, így már nem hiszem hogy megéri... 12 hónapra kb. 44e HUF lenne... bezzeg pl. egy PS Plus előfizetés 1 évre csak közel 20e max... Jó tudom, fejlesztőtámogatás, de akkor is.....

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53193) m0h0senator válasza wollnerd (#53192) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nem kötelező előfizetni. + kapsz minden hónapra egy másik hajót plusszban amit tudsz használni egyéb cuccokat páncélt részletekben stb. Ha érdekel egy PTU wave1 mikor kijön befizetsz 1 hónapot és mehetsz tesztelni, hibát jelenteni stb. Aztán ha elég kitartó vagy és toborzás van akkor bekerülhetsz az Evocati-ba, ahol NDA van és első körben kapod a tesztelni való dolgokat.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53194) _Gugu_ válasza wollnerd (#53192) üzenetére


_Gugu_
tag

(van sok pénzed és támogatnál részen kívül persze)
Szerintem 2 dolog miatt éri meg előfizetni...egyik az ingame tárgyak (néha akad 1 2 poén vagy érdekes dolog)
Ha nagyon rá vagy pörögve a wave 1 re, bár ebben mint írtam nem mindig van köszönet.

(#53195) PhilBrick válasza wollnerd (#53192) üzenetére


PhilBrick
őstag

A concierge is elso hullamos ptu-ban. Ahhoz nem kell havi elofizu, eleg ha egyszer vagsz hozzajuk egy nagy rakas penzt. ($1000+) ;]

(#53196) Menthirist


Menthirist
veterán

Na jó, ez beteg
[link]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#53197) K.Andras.Vfx válasza Menthirist (#53196) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Egyből éreztem, hogy én ezt már láttam valahol, a freelancer jump gate(LINK) detto ilyen volt, nem véletlen azt is CR csinálta anno. Szóval ahogy nézem a koncepción nem kellett sokat agyalni egyszerűen átemelték a freelancerből, persze megspékelték egy két dologgal illetve el is vettek belőle mert freelancerben mechanikusan is megnyílt a kapu.

(#53198) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Hmm ugy fest nemsokara jon az elso server event SC-be :)

(#53199) tom5598 válasza Malibutomi (#53198) üzenetére


tom5598
senior tag

Ha Port Olisar felrobbantására gondolsz, nem. Tod Pappy egy ISCen mondta pár hónappal ezelőtt hogy amint kész lesznek a cargo depotok, újradolgozzák PO-t.

(#53200) Malibutomi válasza tom5598 (#53199) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.