Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54901) Szőrös  válasza miqlas (#54900) üzenetére


Szőrös 
veterán

miért basznál fel ezzel? szimplán csak nem értem :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54902) macy válasza Szőrös  (#54901) üzenetére


macy
addikt

Nono. Tessék csap szépen felbaszódni kéremszépen. Pepy már úgyis kihúzta a gyufát dc-n :D

(#54903) Szőrös  válasza macy (#54902) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ok, parancs értettem. Jelentem nagyon fel vagyok baszódva. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54904) vaakuum


vaakuum
addikt

Sziasztok!

Single módról lehet tudni már valamit? Lesz belőle játszható a közeljövőben?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#54905) miqlas válasza vaakuum (#54904) üzenetére


miqlas
őstag

... mintha 2024-et olvastam volna a Squadron 42 megjelenésérõl valami cikkben január elején. Persze hivatalos megjelenési dátum nincs!
Itt olvastam róla!

[ Szerkesztve ]

42

(#54906) Szőrös  válasza vaakuum (#54904) üzenetére


Szőrös 
veterán

Chris attelepult tavaly evvegen az angol studiohoz, hogy felporgesse az SQ42 fejleszteset es vegre befejezzek. Datumot nem mondtak, de az egyik fejes egy interjuban meg 1-2 evet pedzegetett. Szovan soon.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54907) ughhh válasza Szőrös  (#54906) üzenetére


ughhh
senior tag

Hogy áll a game? Olyan mint az armored warfare, hogy csak 10 es pémium járműveket gyártanak és próbálják minden hétvégén eladni?
Ingyen van mód a beszállásra?

(#54908) duvi válasza ughhh (#54907) üzenetére


duvi
nagyúr

Február 17-én indul a következő free fly időszak.

(#54909) anulu


anulu
félisten

pár kérdésem lenne:

sikerült végre MT-nél a Tier2 bunket küldikig elérni (nem játszom sokat, na... :DDD), ugye itt már lőnek rám az ágyúk, amikor közeledek. Avenger Titan-nel kb mennyiről lehet leszedni ezeket? csak, hogy megéri-e vesződni vele, vagy inkább szálljak le távolabb és kutyagoljak oda?
vagy érdemesebb egy pici de gyors harci gépet kigrindolni és azzal már le lehet szedni a tornyokat?
Tier3 mercenary questek azok már űrbázison vannak, ugye?

C2 Herculest csak ingame lehet venni? ott 8 milla, viszont egy esetleges db resetnél nem akarnám elbukni :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54910) miqlas válasza anulu (#54909) üzenetére


miqlas
őstag

DB-resetnél elbukod.

Én most egy Constellation Taurus-ra grindelek. A paraméterei alapján egy meglepõen jó hajónak tûnik, fõleg az árához képest és az Ursa Rover belefér.

Duvi! Köszi a tippet, van egy haverom aki ki szeretné próbálni! :R

[ Szerkesztve ]

42

(#54911) anulu válasza miqlas (#54910) üzenetére


anulu
félisten

uhh, de bitang jól néz ki. azért $250-t elkérni érte... eh.

kár ez a db reset dolog. akkor a nálam levő pénz, repu, minden megy a levesbe, vagy csak az "ingóságok"?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54912) miqlas válasza anulu (#54911) üzenetére


miqlas
őstag

... a veterán kollégák ezt biztosan jobban tudják. Én úgy tudom, hogy lehet teljes és részleges DB-reset. Ahogy olvastam, a teljes reset most már néhány évente fordul elõ, amikor olyan funkciót vezetnek be, amihez szükséges ezt megtenni. A DayZ-ben évente megy minden a levesbe (persze ez szerver függõ).
Szerintem nem éri meg valódi pénzért ekkora hajót venni, de ez csak az én véleményem! :R

[ Szerkesztve ]

42

(#54913) Szőrös  válasza anulu (#54911) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ingame meg lehet venni, nem mindegy akkor mennyi irl loveba kerul? :D
Wipe meg ritkan van, elozo 2 eve volt, ne azon parazz ujonckent, hogy mit vesztesz. Amugy akkor a ''fizikai'' itemek vagyis az rsi accountodon levo dolgok maradnak meg. De ott a faq, olvasd at egyszer legalabb, eleg sok minden le van irva benne. Meg ha feljonnel discordra ezeket mar reg elmondtuk volna neked, meg ott is eleg sok info ossze van gyujtve.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54914) anulu válasza Szőrös  (#54913) üzenetére


anulu
félisten

ok, visszamentem :) gép rebuild után most jutottam el odáig, h visszarakjam DC-t is.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54915) ughhh válasza duvi (#54908) üzenetére


ughhh
senior tag

:R ránézek megint

(#54916) m0h0senator válasza ughhh (#54915) üzenetére


m0h0senator
őstag

Discord-ra ajánlott feljönni, sok segítséget kaphatsz :)

An odyssey through the realm of consciousness.

(#54917) anulu


anulu
félisten

ja, DC-n én vagyok Mehenion :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54918) ughhh válasza anulu (#54917) üzenetére


ughhh
senior tag

megvan /r/starcitizen :R

(#54919) miqlas


miqlas
őstag

Szerintetek a Gladius felpimpelve alkalmas lehet a Xeno Threat-re?

42

(#54920) duvi válasza miqlas (#54919) üzenetére


duvi
nagyúr

Persze. A támadó hullámokat simán le lehet vele vadászni, de oda is parkolhatsz vele az átrakodáshoz.

(#54921) Szőrös  válasza miqlas (#54919) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mondjuk azt az xj3-at kapd le róla a francba, distortion pve-re teljesen felesleges.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54922) miqlas válasza Szőrös  (#54921) üzenetére


miqlas
őstag

Az nincs rajta, 3 db Attrition-3 van a hajón. Valaki egy videóban taglalta, hogy fejvadász-küldetésekhez érdemes kipróbálni. Gondoltam, kipróbálom, és hogy ne felejtsem el, így rámentettem a buildre.

Tegnap mentem egy Xeno kört, tetszett is. Ami nem világos, az az, hogy néha kapok bónusz aUEC-t 2-3000-et, néha meg nem. Azt hittem, hogy a kilõtt hajók miatt van, de több ellenséges hajó legyõzése után sem kaptam semmit, máskor meg csak mentem valamerre és jött a bónusz :F

[ Szerkesztve ]

42

(#54923) Szőrös  válasza miqlas (#54922) üzenetére


Szőrös 
veterán

BHnál is felesleges még. Akkor kell distortion leginkább ha semlegesíteni akarod a shieldet anélkül, hogy a hull sérülne + modulokat akarsz kiütni vagy akár a teljes hajót, emiatt leginkább piráteszek használják.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54924) ughhh


ughhh
senior tag

SX kontrollerrel játszik valaki? Joyt nem akarok venni próbaidőszakra, régebben egérrel próbáltam, elég érdekes volt.

(#54925) Menthirist válasza ughhh (#54924) üzenetére


Menthirist
veterán

[link] Ezzel hogy? :D :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#54926) vaakuum válasza Menthirist (#54925) üzenetére


vaakuum
addikt

A rajta lévő bizgentyűket kell toszkodni, a ledek meg villognak jóóól, ha ügyesen csinálja... :DDD

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#54927) ughhh válasza Menthirist (#54925) üzenetére


ughhh
senior tag

Pont ilyenem van, ezért kérdeztem :DD

(#54928) aerosmith válasza Malibutomi (#196) üzenetére


aerosmith
őstag

Expókon be is lehetett ülni.

(#54929) miqlas válasza aerosmith (#54928) üzenetére


miqlas
őstag

lol

Majd 9 éves hsz-ra válaszoltál! ;] :DD :R

42

(#54930) Drenadar válasza miqlas (#54929) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

előfordul :D

teljesen máshogy néz ki manapság a hajó :)

[ Szerkesztve ]

(#54931) aerosmith válasza miqlas (#54929) üzenetére


aerosmith
őstag

van itt Nekromanta titulus? :)

(#54932) miqlas válasza aerosmith (#54931) üzenetére


miqlas
őstag

Nemtom, de az nekem is tetszene! :R

[ Szerkesztve ]

42

(#54933) MasterDeeJay

Kísérleteztem egy M40-es teslával. (GTX Titan alulfeszelve) Boost nem is megy rajta, látszik hogy cpu limit van erősen a gyenge egy szálú teljesítmény miatt attól függetlenül hogy 20 mag aktív. Maga a videókártya többször ennyit képes lenne magából kihozni (GTX1070ti szint)

Már játszható, de ugyan úgy fut mint a K20C-n (GTX780). Majd tudom a meshing meg a miegymás megoldja...

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#54934) Szőrös  válasza MasterDeeJay (#54933) üzenetére


Szőrös 
veterán

"látszik hogy cpu limit van erősen a gyenge egy szálú teljesítmény miatt" ezt nem a meshing fogja megoldani, hanem az új render. Legalábbis remélhetőleg, bár mindenképpen jobbnak kell lennie majd mert a mostani 2 threadet használ összvissz renderre, az újnál meg, nyilván cpu-től függően, a lehető legtöbbet szeretnék.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54935) NomadND1 válasza Szőrös  (#54934) üzenetére


NomadND1
senior tag

Megmondták, hogy nem lesz új render váltás (tehát ma ez holnap már az lesz), hanem folyamatosan állnak át és majd "észreveszed", hogy tegnap nem igy nézett ki ez a szikla. :D

Kamu az egész, ahogy a játék. 11 éve próbálkoznak, de nem jutnak előrébb csak a szar pofozgatják tovább és tovább. SQ42 talán 5 éven belül lesz, mert most mintha ráfeszültek volna, de az SC szerintem veszett ügy.

Ebből kiindulva:
https://robertsspaceindustries.com/funding-goals

(#54936) Szőrös  válasza NomadND1 (#54935) üzenetére


Szőrös 
veterán

Tehát lesz render váltás, te magad is ezt írtad és igen, nem hirtelen egyik napról a másikra, hanem folyamatosan történik. Ez igaz. De attól még a jelenlegi dx11 render le lesz cserélve.
Egyébként nem a szikla kinézete fog változni, szimplán csak, ha minden jól megy, több és/vagy stabilabb lesz az fps-ed.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54937) miqlas


miqlas
őstag

NomadND1! Igazad van (többnyire), de a játék a jelenlegi állapotában is sokkal érdekesebb (nekem), mint a NMS és az Elite. Igaz, hogy csak egy csillagrendszer van, de az olyan részletesen van kidolgozva, hogy mindig eláll a szavam, ha leszállok egy holdra vagy valamelyik bolygóra. A szimuláció folyamatosan fejlõdik, tény, hogy nem kapkodják el, de miért is tennék, hiszen a SC közösség egy - jelenleg - kifogyhatatlan pénzcsap. Simán megtehetnék, hogy így, ahogy most áll, kiadnák véglegesnek és az érkezõ fícsörök, hajók és csillagrendszerek új kontentként jönnének a'la WoW.
Amúgy a nagyobb SC-el foglalkozó Youtubberek is kezdenek már morogni a CIG sz@rakodása miatt.

42

(#54938) PhilBrick válasza miqlas (#54937) üzenetére


PhilBrick
őstag

" Simán megtehetnék, hogy így, ahogy most áll, kiadnák véglegesnek és az érkezõ fícsörök, hajók és csillagrendszerek új kontentként jönnének a'la WoW."

WTFF!?

(#54939) Szőrös  válasza PhilBrick (#54938) üzenetére


Szőrös 
veterán

:DDD azért egy alapos bugfixelést, meg mondjuk egy meshing v1-et sztem odaképzelt.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54940) Drenadar válasza Szőrös  (#54939) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

meg hogy ne egy szép screenshot generátor legyen :D

(#54941) Szőrös  válasza Drenadar (#54940) üzenetére


Szőrös 
veterán

Aki egy kicsit is ismeri annak nem az, van benne tartalom azert mar boven csak stanton tul nagy lett es az 50 jatekos az mar elvesz benne.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54942) Drenadar válasza Szőrös  (#54941) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

csak sokaknál elég kevés az fps :) és úgy nehéz bármit is.

(#54943) Diopapa válasza Drenadar (#54942) üzenetére


Diopapa
addikt

meg a DC, meg a fagyás meg a blabla...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#54944) Szőrös  válasza Diopapa (#54943) üzenetére


Szőrös 
veterán

30k 3.15 ota alig van...ha meg igen ott a server crash recovery.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54945) NomadND1 válasza Szőrös  (#54944) üzenetére


NomadND1
senior tag

Ettől még fagy az egész, vagy olyan hibák jönnek elő, amit már csak a karakter reset tud megoldani. Az tény, hogy nőtt a stabilitás, de a hibák bosszantóak. A küldetések jelentős része nem működik, a kereskedés halott. Nincs benne tartalom, ami arra késztet, hogy ülj le elé. Játékost elvétve találsz, a pvp sem egetverő, mert a lag és a desync elronja az egészet.
Nagyon-nagy rajongónak kell lenni ahoz, hogy ezt bárki is játéknak tekintse.

Persze le lehet szállni az égitestekre (de a bolygó közepén is kiköthetsz), de ennyi. Elérsz x millió creditet és onnantól unalomba fullad az egész.

(#54946) Szőrös  válasza NomadND1 (#54945) üzenetére


Szőrös 
veterán

A pvp jo moka, foleg JTnel volt az amikor sokan voltun.
Lag/desync van ezt senki nem tagadja de probalkoznak, hogy jobb legyen lasd 3.17 evoban is jott erre fix.
Vannak hibak? igen. Kereskedes halott? Nem. Kuldik mukodese server fuggo.
Neked lehet nincs benne tartalom, hogy leulj ele, masok napi szinten toljak meg igy is tehat szamukra van, egy ujoncnak plane.
Jatekost tenyleg elvetve latni mivel Stanton mostmar elerte a teljes meretet es arra keves az 50 fo, ezert kene nagyon a meshig/sharding akarmibarmi ez teny.

''Nagyon-nagy rajongónak kell lenni ahoz, hogy ezt bárki is játéknak tekintse.''
Nem kell semmilyen szinten rajongonak lenni ehhez, mivel ez meg nem egy kesz jatek, semmilyen szinten.
Egy aflacrap, ugy is kell hozza allni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54947) Drenadar válasza NomadND1 (#54945) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

persze vannak még bosszantó hibák... de régen pl nem volt szükség a logout gombra se mert legtöbbször akkor hagyta abba az ember a játékot mikor már sokadjára crashelt ki a játék :D

de persze aki újonnan jön és abban reménykedik hogy tökéletes bugmentes tömény játékélményt és vizuális orgiát kap az csalódni fog :D

És az új tartalmakat főleg a játékosok fogják adni bele ha meglesznek hozzá a lehetőségek... persze lesznek eventek meg időtőltő grind küldetések, de szerintem nem ezek lesznek a játékban a csúcs élmények, hanem mikor többen együtt kitalálunk valamit és véghezvisszük...

és amíg a szerver nem lesz jobb, addig sok jó dolog nem kerül be...

(#54948) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

X hónap után ma megpróbáltam elindítani a játékot. A karakterkészítő még ment, aztán betöltés közben összeomlott. Aztán továbbra is összeomlik, miközben a fájl integritás rendben.
HDD-re volt telepítve, extrém hosszú töltési időket (legalább 5 perc) produkált a játék.

Valamikor régebben Linux alól el tudtam indítani és nem voltak ilyen hosszú töltési idők. Ezt most W10 alól próbáltam, úgy érzem nem a jó irányba fejlődött a játék. :N

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#54949) m0h0senator válasza CPT.Pirk (#54948) üzenetére


m0h0senator
őstag

Sajnos teljesen rosszul látod. Már csak azért is, mert csodálkozol, hogy 2022-ben egy köztudott optimalizálatlan alpha programot HDD-re telepíted annak ellenére, hogy a hivatalos oldalon az SSD-t írják elő. Így ne csodálkozz, ha ez az alpha program úgy gondolja, hogy összeomlik betöltés közben. Javaslom, gyere fel a Stopposok discord csatornájára és ott segítünk neked, hogy elinduljon a program.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#54950) CPT.Pirk válasza m0h0senator (#54949) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hát, legutóbb is HDD-re volt rakva és akkor még normális sebességgel ment... Majd később megpróbálom ssd-ről is, de ennyi helyem most ott nincs. Ugyanakkor pusztán a háttértár sebességétől még talán nem kellene összeomlania. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.