Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53101) m0h0senator válasza kozi71 (#53100) üzenetére


m0h0senator
őstag

Quantumot ne tedd át a maxba a coutlass-ból mert a maxnak jobb cuccai vannak.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53102) kozi71


kozi71
senior tag

Starfarer Geminit használ valaki? Azt szeretném megérdeklődni azon kereskedésre használható a 295 hely, vagy sem? Illetve mi van a tankolással? Végül is jókora tartályok figyelnek rajta...
Esetleg a Hull c-t lehet már használni ha megvásárolom?

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#53103) Malibutomi válasza kozi71 (#53102) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem ne kolts meggondolatlanul sokat a jatekra mert meg sok ido amig veglegesen kijon, nehogy aztan jojjon a mergelodes par honap mulva.

(#53104) Revolit válasza Malibutomi (#53103) üzenetére


Revolit
senior tag

Oh, jó pár éve jártam erre, látom nem sok minden változott. Na pár év múlva visszanézek :D

(#53105) m0h0senator válasza kozi71 (#53102) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nem lehet a HULL-C-t használni, egyik HULL-t sem lehet használni. A Gemini 295 SCU-ja kereskedésre használható. Tankolással egyelőre semmi. Majd valamikor lesz. Ahogy Malibutomi is írja nem éri meg meggondolatlanul költeni mert sokkal lassabban halad a játék, ahhoz hogy olyan hajókat halmozz fel amik még talán évek mire minden funkciójuk használható lesz. Ajánlom a roadmap tanulmányozását, ott látszik az irány de közel sem tekinthető készpénznek.

Javaslom, hogy olvass utána a játéknak és látni fogod például, hogy azok a hajók amik most repülhetőke 3-4 éve mutatták be. Azóta gyorsult a fejlesztés de közel sem ennyire.

Azok a hajók amik repülhetőek és van rakterük használhatóak kereskedésre. Az olyan hajók is amik nem erre lettek kitalálva első körben.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53106) kozi71 válasza m0h0senator (#53105) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszi Urak ezért kérdezgetek én is. Nem akarok potyára vásárolni. :R

high tech, low life

(#53107) PhilBrick válasza kozi71 (#53106) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nem vasarolsz, hanem tamogatsz.
Tehát ha véletlenül bedől a projekt, így jártál. Szóval csak annyit tegyél bele, amennyit nem fáj elveszíteni.

(#53108) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Sziasztok!
A free-fly hét szombatján elszántam magam és megvettem az akciósan a Titán csomagot. (Cutlass-on is erősen gondolkoztam, mivel az volt az első a tetszési rangsoron. :) )
Akkor vasárnap még láttam a free hajókat, -bug részeként- még hétfő délelőtt is.
Oké, múlthét kedden már eltűntek a free hajók ship manager képernyőről. Kivéve a Cutty-t! Csodálkoztam is. Egész 1 héten át ezt láttam a képernyőn, persze lehívni sose tettem meg, nem mertem. Arra számítottam hogy free week után már csak a titán fog megjelenni, hisz azt vettem meg.
Viszont most néztem, és még mindig ott van! :Y Súlyosabb bug lenne? Nem is merem használni, nehogy járjon nekem egy esetleges ban, ha van ilyen......
Utána próbáltam google-ozni, de csak ezt találtam, ezzel nem mentem sokra, úgy tűnik, lévén hogy már eltelt egy hét is, de még mindig ott van. Nem értem miért, hisz jelen tudomásom szerint nem érzem jogosnak az ottlétét, bármennyire is szeret(t)em azt a ladikot. :U

Ti ezt meg tudjátok magyarázni?

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53109) m0h0senator válasza wollnerd (#53108) üzenetére


m0h0senator
őstag

Free fly után elképzelhető, hogy beragadt. Majd eltűnik. Bant itt egyelőre semmi ilyenért nem kapsz hiszen nagyon fontos, hogy ez még nem egy kész játék. Egyelőre a projektet támogatod és azért kapsz hajót a fejlesztők meg pénzt. Próbáld meg lehívni nem fog lejönni. ;)

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53110) Szőrös  válasza wollnerd (#53108) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nincs mit megmagyarázni, írtam sg-n is, szimpla bug.
Nem nagyon kell vele foglalkozni, ha máskor nem akkor a legközelebbi wipenál megy a levesbe hacsak addig nem veszed meg :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53112) wollnerd válasza tom5598 (#53111) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Megint Free-fly? :D Nem tartottak nagy szünetet. :D Pedig már vettem egy packot. :DD (Nem, nem bántam meg azóta se. :) )
Illetve azt is jól veszem ki, mindennap 1-1 hajógyártó biztosítja az összes(? :Y ) hajóit 24 óráig, bárki kipróbálhatja akár az összes hajót?! (kétlem azért, sztem népszerűség szerint sorsolják majd, de akkor is sztem ennek a FF weeknek nagyobb jelentősége lehet mint az utobbinak.
Jövőhéten aktív leszek. :DDD

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53113) tom5598 válasza wollnerd (#53112) üzenetére


tom5598
senior tag

igen, minden nap helyi idő szerint 15:00 kor megnyílik egy nagy terem amiben az aznapi gyártó(k) hajói ki vannak állítva, mindet kibérelheted 0 creditért 24 órára.
Aegis event lesz valszeg érdekes, lehet Idris meg Javelin is ki lesz állítva.

[ Szerkesztve ]

(#53114) Fred23 válasza tom5598 (#53111) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi a hírt, Terrapint már régen ki szerettem volna próbálni (ingyen)!

(#53115) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Melyik a kakukktojás?

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53116) m0h0senator válasza Szőrös  (#53115) üzenetére


m0h0senator
őstag

Hogy a Carrack sehol

;]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53117) Szőrös  válasza m0h0senator (#53116) üzenetére


Szőrös 
veterán

Kakukktojást kérdeztem te nem okos, nem azt, hogy mi nincs rajta :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53118) kraven54 válasza Szőrös  (#53117) üzenetére


kraven54
aktív tag

én tudom én tudom a Cyclone me kereke van, mit nyerek vele

[ Szerkesztve ]

(#53119) GypsFulvus2 válasza Szőrös  (#53115) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

A Pisces a Carrack parazitahajója, nem? Az eddig nem volt repülhető, ha jól tudom. De lehet, hogy tévedek, mert jó ideje csak távolról követem az eseményeket.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#53120) Szőrös  válasza GypsFulvus2 (#53119) üzenetére


Szőrös 
veterán

Taps, jár a buksisimi :C

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53121) m0h0senator válasza GypsFulvus2 (#53119) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nem hogy repülhető nem is tudtunk a létezéséről. :))

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53122) tom5598 válasza m0h0senator (#53121) üzenetére


tom5598
senior tag

de igen, volt párszor említve.

(#53123) m0h0senator válasza tom5598 (#53122) üzenetére


m0h0senator
őstag

Akkor csak az én figyelmemet kerülte el kössz a korrekciót.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53124) tom5598


tom5598
senior tag

(#53125) macy


macy
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#53126) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Microtechről pár kép,

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53127) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Pyro jumpoint

és a megérkezés

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53128) tom5598


tom5598
senior tag

azta paszta jó volt, planet tech nagyon sokat javult. :C

(#53129) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Eszméletlen bemutató volt. :C

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53130) kozi71


kozi71
senior tag

Vidám reggelt Mindenkinek!
Ma akkor program frissítéskor mindent nullázni fognak? Csak az marad amit pénzért vásároltam? Ha telerakom a hajót árúval, és úgy parkolom le akkor sem tudok "spórolni"?

high tech, low life

(#53131) kozi71 válasza kozi71 (#53130) üzenetére


kozi71
senior tag

Már tárgytalan, beléptem közben. Nem volt törlés szerencsémre. :)
Csak a ruházatomat kellett visszapakolni.

high tech, low life

(#53132) Diopapa


Diopapa
addikt

Közben live lett a 3.7.2

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#53133) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Szép vó't, jó vó't. Lássuk a gyakorlatban milyen lesz. Arról a börtönös játékmenetről nem készült bemutató? Nem találok sehol.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#53134) Szőrös  válasza GypsFulvus2 (#53133) üzenetére


Szőrös 
veterán

Prison gameplay kamerás, de érdemes megnézni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53135) GypsFulvus2 válasza Szőrös  (#53134) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Kösz!i Azért némileg látványosabb lett volna, ha a börtönben őrök is vannak...
Ha ezután valami komoly bűnt követ el valaki és elkapják, akkor Riddicket kell játszania? Hogy lesz ez beépítve a játékmenetbe?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#53136) Szőrös  válasza GypsFulvus2 (#53135) üzenetére


Szőrös 
veterán

Elvileg erről is szólt ez a panel, gondolom később felteszik ezt is yt-ra.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53137) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Na, nemrég én is megnéztem először az Explo-t. Lorville-ből el is mentem Arccorp-ra, a spaceportnál kicsit kószáltam, mire észrevettem hogy tényleg hatalmas rózsaszín hirdetmények vannak és hogy merre van. :DDD Oké, Arccorp transit-ra felszállva, majd megérkeztem, meglepődtem az állomáson, mintha tök máshogy nézne ki, mint szokott, kiderült hogy kettő repülő metrójárat van. :DDD (Gondolom csak átmenetileg) na lementem a lifthez (kábé 10 km-rel mélyen van. :D ) és megláttam a hatalmas teret, leesett az állam. A nagyobb hajókba még be is lehet menni! :) Bitang jól megcsinálták. :D Sajnos nem tudtam kibérelni egyiket se, mert végleg bebuggolt a Mobi-glass. Na majd újrapróbálom restart után. :)
Csináltam egy videofelvételt is a körbejárásról, hnap lehet feltöltöm yt-ra.

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53138) kozi71


kozi71
senior tag

Nekem az tűnt fel új frissítés óta, hogy állandóan ellenőriznek a rend őrei. Mikor oda érek adott bolygóhoz, meg még távozáskor is. Még jó, hogy nem csempészkedek.
Mi történik olyankor ha televásárolok egy hajót nem rendőrbarát árúval. Majd a hajót ott hagyom a vásárlás helyén. Később egy másik állomásra odahozatom magam után, akkor marad a rakományom? (Tudom ehhez kell még egy társ aki elfuvaroz a másik helyre.)
Egyáltalán mekkora összegre bűntettnek? Lehet simán megéri büntetéssel is a csempészkedés.
wollnerd: "Én kibéreltem" négyet, ingyen volt akkor miért ne. Kilépés előtt mindből kiszedtem az alkatrészeket, meg a fegyvereket. Hátha nálam maradnak. :) Valkyrie eléggé meglepő volt. Felszálltam vele, és nem emelkedett egy idő után hiába volt fullon a gázkar. Aztán rájöttem itt elkel fordítani a hajtóműveket a "J"-vel, és akkor már tovább mászik felfelé. Cutlass black -nál nem kellett. Az ment rendesen felfelé. A toronylövész ülésből meg alig tudtam kiszabadulni. :D

high tech, low life

(#53139) tom5598 válasza kozi71 (#53138) üzenetére


tom5598
senior tag

marad a rakomány de ha claimeled a hajót akkor az egy illegális hajóvá válik amit aki vezet megbüntetik a rendőrök valamint sok helyen nem kap leszállási engedélyt sem. Rakomány persze marad.
Ha nem claimeled és elkapják a rendőrök a hajót ahogy haver vezeti teli droggal akkor ő is kap crimestatot meg te is hiszen a bűntetteket amit elkövetnek a hajóddal azért te is felelsz, ezért neked érdeked mindig claimelni elveszett vagy elrabolt hajód.

(#53140) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Van egy kicsit láma kérdésem: Mire jó az expediciós hajó star citizenben, úgy értem mivel úgy tudom hogy CR 100 csillagrendszert akar majd, amik bizonyára mind ismert rendszerek lesznek... Tehát milyen az ismeretlen csillagok fedezése milyen (lesz)? Gondolom nem úgy mint az ED-ben...
másik kérdés: mit jelent a "Pathfinder"? ugrópont kereső?

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53141) GypsFulvus2 válasza wollnerd (#53137) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Töltsd csak föl, szívesen megnézzük. Nálam nincs fönn a game, kb január-februártól lesz olyan gépem, amire értelme is lesz felpakolni. Addig is szívesen nézek ilyeneket.

Más: Hoppá. Ma van 10 éve, hogy regisztráltam a PH-ra...

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#53142) m0h0senator válasza wollnerd (#53140) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nem lesz alapvetően minden felfedezve. A kapukat járatokat meg kell majd találni speciális radarokkal. Amik ezeknek a hajóknak lesznek. Ugyanaz mint jelenleg a Terrapin, Prospector tud úgy scannelni, hogy a bányászható sziklák megjelenjenek. Ez később majd hasonlóan fog működni ezeknél a hajóknál.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53143) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Foto

Ez meg egy kis head tracking teszt Lyria-n

[link]

(#53144) tom5598 válasza wollnerd (#53140) üzenetére


tom5598
senior tag

csillagrendszereket/bolygókat nem fognak felfedezni a játékosok SC -ben.
Felfedezés alatt dinamukusan generált dolgokat kell inkább érteni hiszen ezek limitált mennyiségben lesznek elérhetőek. pl:
-bányászható aszeroidák, kövek
-hajóroncs
-feltérképezetlen jump point, intra meg inter star system
-nővények lelőhelye
-barlangok
-aszteroida állomások
Lényegében olyan helyek és erőforrások amik csak bizonyos ideig lesznek egy helyben vagy kimeríthetők.

[ Szerkesztve ]

(#53145) SkyS1gn válasza tom5598 (#53144) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pedig régebben hallottam olyat hogy lesznek bolygók amik nem lesznek a StarMap-en, persze elöbb tolják ki amit igértek aztán majd utána.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#53146) wollnerd válasza GypsFulvus2 (#53141) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Feltöltöttem. :)
Star Citizen Intergalactic Aerospace Explo 2949 - Anvil Day

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53147) kozi71 válasza kozi71 (#53138) üzenetére


kozi71
senior tag

Szóval másnapra a hajókat visszavették, illetve egyik ott ragadt nálam. Az alkatrészeket is hiába használtam fel másik hajóban már. Viszont a rakéták megmaradtak. Tegnapi kiállításon persze mindenből ki is szedtem hamar gyorsan minden robbanós motyót. :)

high tech, low life

(#53148) m0h0senator válasza tom5598 (#53144) üzenetére


m0h0senator
őstag

Akkor ezek szerint sok haszna nincs az explorer hajóknak, ha pont felfedezni nem lehet. Plussz idővel bevezetik, hogy bányász hajó csak bányászható ércet tud scannelni és jelölni, a roncsgyűjtök csak a roncsokat stb.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53149) Szőrös  válasza m0h0senator (#53148) üzenetére


Szőrös 
veterán

Pont a dinamikus tartalmak felfedezése miatt lesz értelme. Lásd instabil JP-k, egy tradernek pl egy Terrából közvetlen Solba vezető JP, még ha csak pár óráig is van nyitva, elég sok pénzt megérhet.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53150) _Gugu_ válasza m0h0senator (#53148) üzenetére


_Gugu_
tag

Ha egyszer össze áll ez a bolygó generállós rendszer " nem tart semmedig" legenerálni egy rendszert persze városok űrálomások nélkül max egy ronccsal vagy valamivel megspékelve

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.