Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54851) kraven54 válasza anulu (#54850) üzenetére


kraven54
aktív tag

menjél el Orisonra majd nem lesz :DDD

(#54852) anulu válasza kraven54 (#54851) üzenetére


anulu
félisten

:DDD

ez merre van, és MicroTect-ről egy kis, egyszemélyes géppel hogyan tudok eljutni oda / hol tudok menet közben tankolni?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54853) miqlas válasza anulu (#54852) üzenetére


miqlas
őstag

Mi az az egyszemélyes gép? Amúgy a Stanton II bolygó, a Crusader „homeworld” ... :R

[ Szerkesztve ]

42

(#54854) Szőrös  válasza anulu (#54852) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mobiglasst nyisd meg és használd a skylinet (ez a map), látszik hol van Crusader és útközben merre vannak R&Rs stationök, na ott tudsz tankolni.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54855) anulu válasza miqlas (#54853) üzenetére


anulu
félisten

Titan Avenger

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54856) anulu


anulu
félisten

illetve még 1 (2) kérdés.:
múltkor belefutottam egy search küldibe, meg is találtam az űrben a cuccot, kinyitom a raktér ajtaját, hogy jól kimegyek (sisak rajtam), erre instant meghaltam... milyen űrruha kell (feltételezem, hogy nem az alap suit, ami rajtam volt...), hogy tudjak a hajón kívül is mászkálni az űr sötétjében? és hol lehet olyat venni?

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54857) Szőrös  válasza anulu (#54856) üzenetére


Szőrös 
veterán

Az alap suittal (RSI Odyssey) is ki lehet menni EVA-ba...
Valoszinuleg vmi bug volt es amiatt haltal meg, van ilyen.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54858) macy


macy
addikt

Srácok, hogy lehet rávenni a játékot, hogy elinduljon Reverb G2-n? Nem akaródzik menni az anticheat miatt.

Bacca meg, miért itt kérdezősködök mikor ott a discord :D

[ Szerkesztve ]

(#54859) macy válasza macy (#54858) üzenetére


macy
addikt

___

[ Szerkesztve ]

(#54860) miqlas válasza anulu (#54856) üzenetére


miqlas
őstag

... az alap Avenger Titan-al simán át tudsz reppeni egybõl a Crusaderre!
Ahogy Szõrös kolléga is mondta, az alap ruha, ha van rajtad sisak is, bõven elég az ûr hidegjébe, bezzeg a melegebb -200 fokos hold felszínre nem! :Y :W ;]

Ezek a hirtelen halál dogok bármikor, bárhol összejöhetnek! Pár hete a Hurston-ön megnéztem a tengert (nagyon szemetes). Bele is mentem, ácsorogtam benne 1-2 percet, majd elindultam kifelé. Pár lépés után meghaltam. Feléledtem Orisonban, felötöztem a kórteremben, majd elindultam a kikötõbe. Mielõtt elértem volna a liftet, eldõltem és meghaltam. Csak úgy!

42

(#54861) anulu


anulu
félisten

ti el tudjátok most indítani? launcherben nincs "launch" gomb, jobb oldalt a kiírások nem töltődnek be, taskbaron jobb egérgombnál a launch rész szürke. operational site szerint minden OK.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54862) miqlas válasza anulu (#54861) üzenetére


miqlas
őstag

... én most melózok, majd délután vagy este jutok haza! :)
Ezt próbáld ki!

42

(#54863) Szőrös  válasza anulu (#54861) üzenetére


Szőrös 
veterán

El. Launcher reset kell neki valszeg.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54864) Szőrös  válasza anulu (#54861) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mehh duplikalt poszt

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54865) anulu válasza miqlas (#54862) üzenetére


anulu
félisten

minden rendben levőnek tűnik

launcher uninstall és reinstall akkor?

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54866) miqlas válasza anulu (#54865) üzenetére


miqlas
őstag

... lehet, hogy a reset megoldja, ahogy Szõrös kolléga is írta! :R

42

(#54867) Szőrös  válasza anulu (#54865) üzenetére


Szőrös 
veterán

ott van a linkben:
Clear the Launcher cache by bringing the launcher into focus and hitting Ctrl + Shift + Alt + R to attempt to bring the buttons back.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54868) anulu válasza Szőrös  (#54867) üzenetére


anulu
félisten

learn to read tipikus esete... megoldotta, köszönöm!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54869) anulu


anulu
félisten

sikerült Orison-ra eljutnom. kb fél órát kanyarogtam, mire YT videó alapján megtaláltam, hogy hol tudok leszállni. aki ezt kitalálta... mindenesetre maga a hely valami fantasztikusan néz ki! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54870) Drenadar válasza anulu (#54869) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem a leghangulatosabb jah :) csak sajnos ott a legkevesebb az fps :(
nekem eddig szerencsém volt, mert mindig mikor oda mentem szállt fel valaki, és akkor tudtam merre kell menni :D

(#54871) miqlas


miqlas
őstag

... nekem meg az a kezdõpontom!? Tudom, mit kell keresni a magasból. Egy „pókszerû” építményt ...

42

(#54872) anulu válasza Drenadar (#54870) üzenetére


anulu
félisten

szerencsére 50 fps alá nem ment MSI Afterburner szerint. mondjuk, izzadt a gép tisztességgel :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54873) Malibutomi válasza anulu (#54850) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Optimalizalas biztos lesz de sztem SC jol fut, CP2077 semmivel nem fut jobban pedig az vegleges

(#54874) Szőrös  válasza Malibutomi (#54873) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ja majd lesz, ha lecserelik vegre a rendert. Aztan majd talan mar jol is fut majd.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54875) MasterDeeJay válasza Malibutomi (#54873) üzenetére

Már akinél... a dx11-es tesla k20-on (gtx780 5gb) játszható meglepően jól! Radeon pro duon ami dx12-es azon meg nem bár tudom nem detektálja a kártyát rendesen. Most egy tesla m40-esem lesz azon jól fog futni (kb 980ti 12-24gb vrammal)
Persze én kicsit szélsőség vagyok hardver téren.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#54876) anulu


anulu
félisten

erősen gondolkodom földi jármű vételén, viszont nem találtam választ a kérdéseimre (lehet nem voltam elég figyelmes :()

1) mi az, ami a Titan Avengerbe befér? :) valami speedsterről lenne szó.
2) ha elmegyek valahova, űrhajó lerak, földivel elkolbászolok mondjuk a bunkerhez, és tfh meghalok. ilyenkor OK, hogy az űrhajóm hol lesz, de a földi gép hova kerül? uez a kérdés ha az űrben lelőnek.
3) database resetnél az ingame creditért megvett hajók maradnak, vagy csak a valódi pénzért vásároltak?
4) egyáltalán megéri venni ilyet? :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54877) miqlas válasza anulu (#54876) üzenetére


miqlas
őstag

1. Greycat buggy meg az Aopoa Nox fér bele.
2. ott marad, ahol leraktad, de egy idõ után eltûnik vagy szétlövik az arra kószáló játékosok. Egy olyan felszíni állomáson, ahol van „landing”pad földi jármûveknek, letudod kérni újra.
3. database resetnél ugrik minden, ami ingame lett véve.
4. ha szükséged van rá, akkor igen ... :R

42

(#54878) anulu válasza miqlas (#54877) üzenetére


anulu
félisten

köszi! igazából nem tudom, hogy kell-e :) mercenary questekre mentem rá, de ahogy néztem YT-t, van pár, ahol anti-air turretek lehetnek, és ott jól jöhet ha távolabb kell leszállni. akkor az elgondolásom jó, hogy lekérni, hajót is, és beparkolni? mmint elviszem valahova, visszamegyek a bázisra, lekérem a hajót, odamegyek, ahol a felszíni cucc van, és beállok? vagy túlbonyolítom és van egyszerűbb procedúra? :)

őszintén, plusz valódi pénzt nem akarok beletolni a játékba :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54879) duvi válasza anulu (#54878) üzenetére


duvi
nagyúr

Keresel egy bolygófelszíni bázist, ahol le lehet kérni a felszíni járműveket is. Itt leszállsz a hajóval, bemész a járműlekérő terminálhoz és lehívod a járgányt. Beszállsz, beparkolsz vele a hajódba és elrepülsz a turretes bázisra, ahova a küldid is szól. A turret hatósugarán kívül leszállsz és beülsz a járgányodba, majd ezzel zavartalanul berobogsz a quest bázis bejáratához. Tényleg nem érdemes valós pénzért megvenni ezeket, mert idővel úgyis upgrade lesz belőlük :D Ingame gyorsan össze lehet gyűjteni rájuk a pénzt és érdemesebb így bevásárolni :K

[ Szerkesztve ]

(#54880) Szőrös  válasza anulu (#54876) üzenetére


Szőrös 
veterán

"egyáltalán megéri venni ilyet?" irl pénzért semmiképp sem, ingame amúgy se drágák.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54881) anulu válasza duvi (#54879) üzenetére


anulu
félisten

igen, pontosan erre gondoltam :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54882) anulu


anulu
félisten

ez a spawn hely lista pontos? Citizen spotlight - How to spawn Ground Vehicles? - STAR CITIZEN Shorts Episode 6 - Roberts Space Industries | Follow the development of Star Citizen and Squadron 42

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54883) miqlas válasza anulu (#54882) üzenetére


miqlas
őstag

... én most fogok egy Ursa Rovert venni, amúgy egy Greycat ROC van még a birtokomban - természetesen aUEC-bõl vásárolva ...

42

(#54884) MasterDeeJay

Köszi mindenkinek aki a Gladiust ajánlotta! Elég béna vagyok harcba de ez odaaszott rendesen. Mozgékony és nem bírják eltalálni sem miközben azért tűzereje is van. 337-eseket raktam rá.
Többi komponenshez hozzányúljak?

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#54885) miqlas válasza MasterDeeJay (#54884) üzenetére


miqlas
őstag

... én a a power plant-et, a shieldet, a coolert és a quantum drive-ot is cseréltem ...

42

(#54886) anulu


anulu
félisten

tegnap csináltam egy űrbeli bounty hunt questet, az egész nek a legelejét, hogy egyáltalán certified legyek. hááááát, a végén visítva csaptam rá a "B"-re, csak, hogy el tudjak takarodni. nagyon nem érzem ezt az egészet egyelőre, de ennek ellenére fun volt. :)

másik, bunker quest. ledaráltam a 10 mobot, lootolgatom, felvettem az armor-ukat, mert rájöttem, hogy az jobb, mint ami rajtam van. jó. megyek kifele. a kis Avengerem mellett állt egy akkora hajó, mint a ház. rajtam meg mob armor. öööö... ugrálva közlekedtem (meg backpack rajtam), hátha a játékosok észreveszik, hogy nem enemy mob vagyok :DDD 8-an voltak, úh esélyem nem lett volna, szerencsére túléltem, bár kb éreztem, ahogy pislognak rajtam, hogy ez most így WTF :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54887) anulu


anulu
félisten

bunker questekkel kapcsolatban lenne kérdésem. ha jól értelmezem, akkor van a tier-1, ahol van 10 mob és local security, akik segítenek, nincs kint légvédelmi ágyú.
tier-2-nél már van ágyú, és nincs benti segítség.

hol lehet a progresst nyomon követni? tier-1-eket már kb Rambo módban letolom, de nem tudom, hogy mi kell, hogy feljebb tudjak lépni. ill T-2 felett mi van? ott vannak az űrbeli bázisok?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54888) Drenadar válasza anulu (#54887) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

utána is bunker küldi, csak többet fizet.

mobiglassan tudod nézni hogy hol tart a repud az adott védelmi erőnél, és ha azon lépsz túl akkor lesz a következő féle küldi.

sajnos nálam túl sokszor bugzódik be, főleg a drogos küldi pedig az 55000 + t fizet.

(#54889) anulu válasza Drenadar (#54888) üzenetére


anulu
félisten

MicroTech és Crusadernél is 1-es közepén vagyok, másik 2-nél még ennyi se. akkor ha jól tippelem, ha megvan a 2-es, akkor az jelenti a Tier-2-t. onnantól jönnek a neccesebb bunkerek, amihez kéne földi jármű, ha nem akarok sokat gyalogolni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54890) Drenadar válasza anulu (#54889) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én egy területen szoktam csak haladni, nem vegyítem az "örömöket".
A tornyokat le is lőheted :)

(#54891) anulu válasza miqlas (#54877) üzenetére


anulu
félisten

uhh, ez a Nox tényleg 350k? akkor még spórolnom kell... :S

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54892) anulu válasza Drenadar (#54890) üzenetére


anulu
félisten

egy Avenger Titan-el? szerintem nem próbálkozok vele :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54893) Drenadar válasza anulu (#54891) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ezeket a vackokat bőven elég csak bérelni, úgy asszem egy hét alig 20K.... én nem szoktam megvenni.

(#54894) anulu


anulu
félisten

help pls, valszeg más is belefutott és nem tudom eldönteni, hogy "work as intended", vagy ordas nagy bug...
szóval: Avenger Titan-en van ágy, ki lehet rajta logolni. ezt meg is tettem, oda is rakott vissza (az más kérdés, hogy loginkor nem volt a hajó alatt textúra, de szerencsére nem zuhantam le :DDD). viszont logoff előtt a hátamon volt a backpack, aminek bejelentkezés után se híre-se hamva. ez most így működik, vagy csak én lettem megszívatva?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54895) miqlas válasza anulu (#54894) üzenetére


miqlas
őstag

... éppen peched volt. Nálam is elõfordult már, de régen, a 3.14-ben. Ilyenkor ugrik a backpack - legalábbis akkor ez volt a helyzet.
A hajóban alvásra megoldás lehet, ha bolygó körüli pályára állsz és ott mész aludni vagy egy olyan telepen szállsz le, ahol van platform hajó fogadására és ott logolsz ki ...

42

(#54896) anulu válasza miqlas (#54895) üzenetére


anulu
félisten

jaja, nálam is ugrott. csak az összes fegyverem azon volt. úgyhogy úgy kommandóztam be dunker questre, hogy a security által levágott moboktól vettem el a fegyvert. addig puszta ököl :DDD

ez az orbitális pálya jó ötlet! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54897) miqlas válasza anulu (#54896) üzenetére


miqlas
őstag

... azt nem tudom, hogy az Avenger Titan-on van-e fegyver rack, de ha van, akkor a puskákat célszerû ott tárolni, a 3.15 óta már nem tûnnek el ...

[ Szerkesztve ]

42

(#54898) anulu válasza miqlas (#54897) üzenetére


anulu
félisten

külön nincs, a normál tároló része van. lehet lefekvés előtt az egész hátitáskát áthúzom oda.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#54899) Szőrös  válasza miqlas (#54897) üzenetére


Szőrös 
veterán

te...amúgy...miért...így...írsz...? :DDD :DDD :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#54900) miqlas válasza Szőrös  (#54899) üzenetére


miqlas
őstag

... azért, hogy bosszantsalak! Tegnap, mikor kitolattam a ROC-al a CB-bõl, mondtam is magamban, hogy jól felb@szom majd Szõrös agyát, néhány ponttal! ;] :P

42

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.