Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53301) GypsFulvus2 válasza Szőrös  (#53290) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Kellemes ünnepeket mindenkinek, és köszönjük a munkátokat a honlappal!

Jól látom, hogy ez a videó 21:9 -es? A SC és SQ42 natívan támogatni fogja ezt a felbontást? Csak mert régóta fészkel a fejemben a gondolat, hogy a következő monitoromnak ilyet vegyek, és épp mostanában újítom fel a rendszert. Ez a játék (is) elképesztően nézne ki vele, csak sok régi játékkal meg meggyűlne a bajom. Nem beszélve az árakról...

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#53302) PhilBrick válasza GypsFulvus2 (#53301) üzenetére


PhilBrick
őstag

A video biztosan csak a hangulat miatt ilyen.
Ettol fuggetlenul muszaly lesz tamogatniuk minden teren az ultrawideot. PC masterrace!

En egyebkent jelenleg is 21:9-en jatszom, SC remekul mukodik vele.

(#53303) Drenadar válasza PhilBrick (#53302) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nálam is jól fut.

(#53304) SkyS1gn válasza m0h0senator (#53294) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Dehogynem...

Azok a helyszinek ahol játszani fogsz... csak nem FPV-ből mutatva.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#53305) Diopapa válasza Szőrös  (#53290) üzenetére


Diopapa
addikt

Sztem elég gyenge... Mármint nem a látvány, hanem ahogy az egész össze van vágva... Hosszabb mint jobb... :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#53306) SkyS1gn válasza Diopapa (#53305) üzenetére


SkyS1gn
félisten

visual teaser :D

nem story trailer

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#53307) Szőrös  válasza Diopapa (#53305) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ez nem sztori trailer volt szóval nemtom mi benne a gyenge. Megmutatták, h milyen lesz látványra SQ42. Meg azért van benne 1-2 érdekesség, pl a moddolt Mustang és Cutty (valszeg OMC féle).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53308) abéla


abéla
senior tag

májerkedni fogok, mert bazira feldobott, hogy 2-en egy Cutlassal(aki ráadásul lvl7-nél kidőlt) végigvittem végre a pirate swarmot multiban (eddig nem sikerült, de annyira nem is feszültem rá); nem tudom vlmi 1.5 órás etap volt... huhh izzadok mint a ló (szerk: mondjuk mire ezt leírtam már annyira nem :DDD)

Először próbálgattam a gépeimet(Sabre/Raven/Glad./325a) solo pirateswarmon és elkeserített, hogy alig bírom wave3-4-ig, de legalább rájöttem hogy mi lenne a legjobb -számomra- konfig/hajó, végül ezzel megpróbáltam multi-pirat-ot, azt' beadta a tutit (mondjuk előtte pár napot szívattam magam soloban).
konfig: Sabre (size1 mind__ PP:mil gr.B+C, Cooler: mil gr.B+B, Shield: mil.grB/B/C; weap: CF-337(S3)x4); joy hotas/mouse/pedál (a kormány nem :P )
(a cuccok egy "régi" gladiusból és egy friss 325a xc customból lettek kikukázva ;] )

hajó exp.: 325a olyan semmilyen a no-gimbal S4 gatling az orrában jó lenne, de alig tud ráfordulni a fürgébekkre, mindegy, dobozos/csempész-cuccos küldikhez jó lesz, meg ágya is van (meg óra az ágy fölött :) )
Gladius szuper jó skill-vadász lett, csak kicsit papier; Raven meg ... szépen világít (meg majd egyszer biztos jó lesz E-war-ra, meg lopakodni is jó, meg gyors pl :P )

ps: az létezik, hogy soloban lomhább(nak éreztem) a sabret?? mondjuk ettől függetlenűl sztem. lomhítottak rajta, meg ugye a 4. shieldet időközben elvitte a cica, de mindegy még így is ok, így pimpelve meg nna, megfelelő ;]

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#53309) gabor16v


gabor16v
újonc

Udv
Facen van magyar csoport star citizennek?

(#53310) m0h0senator válasza gabor16v (#53309) üzenetére


m0h0senator
őstag

Üdv!

Igen ez: [link]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53311) PhilBrick válasza abéla (#53308) üzenetére


PhilBrick
őstag

Gratulalunk!
Jo hogy irtad, mindjart itt az ev vege, aztan ki tudja, hogy lehet-e meg 2949-s badge-t szerezni. :)
En is osszehoztam, ket SH-val meglepoen konnyu volt. Foleg, hogy a tarsam nagyon jol repult.

(#53312) Bibu válasza PhilBrick (#53311) üzenetére


Bibu
csendes tag

Én single-ben végignyomtam egy alap Cutlassal(Mondjuk kellettek a gépi társak, hogy ne egyszerre mindenki engem támadjon)! A végén a Hammerhead ellen a 4 lézer teljesen esélytelen volt, de szerencsére megvolt még a 4 életem, így simán belerepültem, aztán jó éjszakát! :) (Érdekes volt, hogy volt még vagy 12 életben maradt gépi társam, de a Hammerhead-et senki sem támadta, csak repkedtek össze-vissza! :()

Azért mert te azt hiszed, hogy jobban tudod az még nem jelenti azt, hogy jobban is tudod!

(#53313) PhilBrick válasza Bibu (#53312) üzenetére


PhilBrick
őstag

Na jo, de singleert nem kapsz jelvenyt es Pirate Gladius opciot.

(#53314) Bibu válasza PhilBrick (#53313) üzenetére


Bibu
csendes tag

Tudom, de csak kíváncsi voltam, hogy végig lehet-e tolni! :) Nekem a multi matchmaking sehogy se akart összejönni, így egy idő után hagytam...bár, hogy a 3.8 ekkora visszalépés stabilitásban, lehet megint nekifutok!

Azért mert te azt hiszed, hogy jobban tudod az még nem jelenti azt, hogy jobban is tudod!

(#53315) abéla válasza PhilBrick (#53311) üzenetére


abéla
senior tag

Na várjatok, nálam akkor valmi bibi van; a végjáték a kövi: lövöm az utolsó megmaradt Vangut, körözünk már vagy 5 perce, shieldje alig, nekem majd full(nem talál el, nem fordul rám, jó messzíről célozgatom CF-fel), egyszercsak beadja a you are winner zöld háttrű izét és vége. (nem volt saját halál animáció, tehát tuti nem ölt meg az egyszál Warden, meg ha el is talál akár egy S5 no-gimballal, ennyi shield mellett -kb 17k- az nem instant halál)
De nem volt Hammerhead, nem jött fel semmi badge vagy Pirate G. cím sem, kaptam vlmi 6.7k kr-t és ennyi :( .
És basszus a wave 9/10-en ált, de mondom akkor nyilván a teljesített köröket számolja, így hogy lelőttem az uccsót over, szuper megnyertük, hurrá(mint írtam gőzöm sem volt, mi a végjáték, úgy álltam neki tolom, amíg megy)... de nem, a fenébe.

De akkor ezt hogy? Létezik hogy a wave7-nél elfogyott Cutlass megunta a spectatort, kilépett és így idő előtt vége lett? (ugye csak ketten voltunk)

... azért halkan jegyzem meg, ha nem lép ki(?) akkor sem lett volna sok esély 1 élettel, 2 raksival egyedül egy HH + a banda ellen, jobban mondva ha el is szenvedem magam addig, feltehetően a távolsági célzós 4xS3 össz-dmg kisebb mint a HH shield-regenje.

Mondjuk ezek után addig nyomom amíg meg nincs :W .

trollon/ whale-abéla in action (csakhogy dorombolhassanak az erre hivatottak ;] )
(monduk a k-eu-i, időnkénti kínos/abszurd rögvalóság helyett, bárcsak ezzel a statusszal kellene megbírkóznom )
trolloff/

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#53316) K.Andras.Vfx válasza EFRM (#53297) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

:DDD

(#53317) Menthirist


Menthirist
veterán

Előre is Boldog Újévet mindenkinek.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#53318) m0h0senator válasza Menthirist (#53317) üzenetére


m0h0senator
őstag

Fejlesztésekben gazdag új évet kívánok én is.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53319) duvi válasza Menthirist (#53317) üzenetére


duvi
nagyúr

Úgy, úgy! :K SC és SQ42 tartalmakban gazdag Boldog Új Esztendőt kívánok mindenkinek!

(#53320) Bibu válasza abéla (#53315) üzenetére


Bibu
csendes tag

Na sikerült végre nekem is a multi! Nagy szerencsém volt, mert bejöttek ketten az egyik egy Banu Defender volt! Lehet , hogy én vagyok vele béna, de a Banu-s srác úgy aprította a népet, hogy csak kapkodtam a fejem! :DD Még a merlineket is simán leszedte! :R Igazából így sétagalopp volt, pár perc alatt végignyomtuk a 10 szintet! Kaptam is visszaigazoló e-mailt, íme:
[kép]

Ja, és szintén Boldog Új Évet Mindenkinek! Akkor most 2950-be léptünk, vagy milyen év is van most? :))

[ Szerkesztve ]

Azért mert te azt hiszed, hogy jobban tudod az még nem jelenti azt, hogy jobban is tudod!

(#53321) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Boldog Új Évet mindenkinek!
Ezt láttátok már? Ezt a Terada srácot rég fel kellett volna már venniük a SQ42 átvezetőit gyártó csapatba...

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#53322) vaakuum válasza GypsFulvus2 (#53321) üzenetére


vaakuum
addikt

Valóban látványos, de engem [Ez] a jelenet elgondolkoztatotott. Jelenleg még mindig nem tart ott a technika, hogy a létramászást jól tudják modellezni, vagy csak a srácnak gyengébbek a lehetőségei, és egy játékban ez már nem igazi kihívás?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#53323) PhilBrick válasza vaakuum (#53322) üzenetére


PhilBrick
őstag

Valami felreertes lehet itt: ez ingame video.
Ha ez az elorescriptelt letramaszas nem eleg jo neked, jelezd a Cignek! Bar ok eleg buszkek ra, volt valami regi AtV-ben.

GypsFulvus: A scrac egy francia streamer, aki nagyon tud repulni is.Komoly munkat fektettek bele, de magaban a viderendezesben semmi kulonleges nincs, ha valaki egy kicsit is tanulta ezt.

(#53324) vaakuum válasza PhilBrick (#53323) üzenetére


vaakuum
addikt

Valóban, azt hittem, hogy ez valami fanmade videó.
Ettől függetlenül a létramászás tényleg gagyinak tűnik, gyakorlatilag a levegőben megy fel, mintha 30 centi széles láthatatlan lépcsők lennének a talpa alatt. Vagy ez tényleg csak valami ősrégi ingame állapot, és a motion capture miatt már jóval előbbre járnak jelenleg.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#53325) PhilBrick válasza vaakuum (#53324) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ez az aktualis allapot es motion capture.

(#53326) Malibutomi válasza vaakuum (#53324) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez van ingame, neha nem pozicional tokeletesen es mellette maszik fel, neha teljesen jo.

(#53327) wollnerd válasza Malibutomi (#53326) üzenetére


wollnerd
aktív tag

A jelen verzióban nálam a Titán-ról való létrán leszállás nem megy végig... Amikor kiszállok és a karakter rá áll a létrára és egy-két mp-ig egy helyben létrázik és ezért amikor az animáció befejeződik a karakter leugrik a létra közepétől-felső harmadáról... Bebuggolt, mert a 3.7-ben tökéletesen működött, bárhol.

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53328) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Sziasztok! Kérdésem lenne a hajóharccal kapcsolatban. Tegnap kipróbáltam a Swam Vanduul módot a default Titán-nal. Ezzel kicsit csalódott vagyok, mert azt hittem hogy a modul-okat ingyen lehet cserélgetni a hajóban... Hát nem! Ezért is REC-et kérnek... :(((
Nem tudom próbálgatni a játékban elérhető fegyókat, hogy kitapasztaljam, melyik jön be, így Titeket kérdeznék hogy melyik a legjobb használhatóság/sebzés arányú fegyver? Olyasmit szeretnék mint az Elite Dangerousból a Gimbalos Multi-Cammon és/vagy Beam/pulse laser.
Azt már tudom hogy a Gimbal felfüggesztési pontokra már csak eggyel kisebb méretű fegyver megy be. Azt is hogy itt is szintén van energia lézer fegyver és ballisztikus, véges lőszerűek.
Szöveges infókat már találtam fegyverekről, de még mindig bizonytalan vagyok. A videókból pedig eddig nem találtam olyat ami lényegre törően, egyenesen a fegyverek viselkedését mutatná be. (ED-hez rengeteg ilyet találni) A hosszú, magyarázós videókra nem vagyok kíváncsi...
Ja, a célpontnál a támadás közben hol és hogy látom az ért sebzéseket? Csak azt látom a target HUD-ban hogy a célpont vörössé válik. Honnan tudom hogy már közel van már ahhoz hogy elpukkad? Nem egyértelmű nekem :F ED-ben a pajzs nélküli 5-10 %-os hull tartaléknál látszik hogy mindjárt bumm...

Belevágnék a fejvadászatba, Titánnal, fejlesztett pajzs-sal is. :)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53329) Szőrös  válasza wollnerd (#53328) üzenetére


Szőrös 
veterán

REC-et arena commanderben kapsz ha a játékmódokat multiban tolod, nem túl nehéz így szerezni. De sub mellé is hozzávágnak az emberhez vagy 20k-t.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53330) Volfram42 válasza wollnerd (#53328) üzenetére


Volfram42
senior tag

Elsőre kidobta a net.: [link] Jó válogatást. :D
Azt nem látod értékkel, hogy ki mennyire sérül. Remélem így is marad. Valóságban sem pörög az ember feje felett szám amikor elesik vagy megütik vagy hasnmenése van. :D

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#53331) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Ha valaki nem tudná miért van Freelancere:
Temporary Loaner: A MISC Freelancer has been temporarily granted to all backers as a workaround for Error 30009 and Infinite Loading Screen issues.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53332) VikMorroHun válasza Szőrös  (#53331) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Akkor holnap megpróbálok időt szakítani rá, hogy kipróbáljam. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#53333) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Kérdésem lenne:
Hogy lehet a counter rakétákat (villám és tűz) és a missile-eket (újra)feltölteni a hajónkba? A rearm a nagyon bogaras vehicle maintenance services-ben nem teszi meg... (Tudom hogy a claim rakétákat vissza teszi, de a counter rakétákat nem, legalábbis napok óta elfogyott a tüzes védekezőrakétám...)
Úgy nézem, a freelancer 4 rakétát tud vinni, de mégis valójában csak kettőt süthetek el és annyi... Lehet hogy a másik 2 csak a turret-hez tartozik?

Hurson körül a CS3-as kalóz Caterpillart gyakorlatilag lehetetlen elpusztítani egyedül, ahogy nézem... Egy 4000 ammós Mantis balisztikus fegyver sem bírja leszedni... :Y (és persze a 2 rakéta.)
Valami elképesztő pajzsa lehet annak a giga teherszállítónak... :Y
Valakinek sikerült-e?

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53334) Juzzie71 válasza wollnerd (#53333) üzenetére


Juzzie71
tag

Én még nem jártam arra és a Reliant Core-ommal inkább elpucolok ilyen helyzetben... de biztosan hamarabb kapsz választ, ha a Discord, hazai SC csatin teszed fel a kérdést.

(#53335) PhilBrick válasza wollnerd (#53333) üzenetére


PhilBrick
őstag

- a vehicle maintance ebben a verzioban meg nem aktiv, landing padon tudsz refuelt, rearmot kerni.
- a rearm elmeletileg visszatolti a chaff+flare is, de elofordulhat, hogy a hajod bugos.
- nem a turetthez tartozik.
- Egyetlen oldalat(hatuljat) kell loni folyamatosan, ott lebontani a pajzsod, aztan kiloni a hajtomuveket. En inkabb energiafegyvert javasolnek ra ballisztikus helyett. Ja es ez csak egy kozepes teherhajo, a giga az tenyleg giga lesz! ;)

U.I. : A tuzes vedokezoraketa az uj kedvenc kifejezesem eddig az evben! :C

(#53336) Bibu válasza wollnerd (#53333) üzenetére


Bibu
csendes tag

Ha a rearmot választod akkor vissza szokta tölteni a tüzes és a villámos csalikat is! :D A lényeg, hogy nem szabad landolni, hanem csak lebegni a leszállóhely felett és várni kell elég sokat amíg újratölt...addig nem szabad landolni! Valamint alapból 0-át mutat, de ha a H-val átváltasz majd vissza, akkor már rendesen mutatja a darabszámot!
Egyébként a freelancernek négy S3-as fegyvere van(Brutál Ballistic Canon), azzal simán le lehet szedni a Caterpillart, csak folyamatosan tűz alatt kell tartani és keringeni körülötte, hogy ne tudjon eltalálni! A mantis gyenge hozzá, mert nincs elég nagy alfa sebzése, így közben visszatöltődik a pajzsa!
Nálam egyébként 8 rakéta van, négy S3-as négy 4 S2-es! Nem lehet, hogy Neked a fegyver panelen ki van kapcsolva valamelyik 4?

[ Szerkesztve ]

Azért mert te azt hiszed, hogy jobban tudod az még nem jelenti azt, hogy jobban is tudod!

(#53337) wollnerd válasza Bibu (#53336) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Köszi a válaszokat! :) (másoknak is)
Újra megnéztem a DPS calculator oldalt és a Mantis-nak tényleg gyenge alpha sebzése van.
Nos, időközben Arccorp-ban vettem 4 db NDB-30 Neutron-t. A DPS oldal szerint ez a fegyver minden téren jobb. Mantis-nál majdnem 7x annyi alpha sérülése van. Ráadásul energia fegyver, tehát nem fogy ki. :)
Fegyverpanel? Azt hol nézzem pontosan? Nem emlékszem hogy bármit is kikapcsoltam volna...

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53338) _Gugu_ válasza wollnerd (#53337) üzenetére


_Gugu_
tag

Kabinban F gombot lenyomfa tarva zoomolj rá a kijelzőkre van egy menu gombod (bal klik) ott tudsz nézelődni ill hajót állítgatni.

(#53339) Szőrös  válasza wollnerd (#53337) üzenetére


Szőrös 
veterán

"ráadásul energia fegyver, tehát nem fogy ki. " ja csak zabálja az energiát és ha nem szerzel jobb power plantet ami el tudja látni energiával a fegyvert meg az összes többi rendszert akkor egyszer csak csökkeni fog a sebzése vagy pajzs nem tölt.

Mantis meg support ladik, azt nem igazán arra találták ki, hogy egyedül tevékenykedj vele.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53340) wollnerd válasza Szőrös  (#53339) üzenetére


wollnerd
aktív tag

PP-t illetően az oldal szerint épp alig több mint 50%-át használja az egész hajórendszer az alapértelmezett PP-vel is, (Szerk: rájöttem hogy ha az oldal alján így állítom be a státuszokat akkor úgy 80% körül lesz.)

Nem mintha szorulnánk arra hogy upgradeljük a PP-t, vagy én félreértenék vmit? :F
Szerk2: A rampart pajzs-sal már inkább már nem lesz elég a default PP.
Végig a Mantis GT-220-ről beszéltem mint ballisztikus ágyús hajófegyver. :)

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#53341) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,
hogy áll most a játék, nagyon rég óta nem néztem feléje. Még mindig alfa állapotban van? Mikorra várható a játék befejezése?
Köszi!

free your mind

(#53342) VikMorroHun válasza Jazz (#53341) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én sem néztem feléje jó ideje, de már sikerült eljutnom a frissítésig. :)
Még sokáig alfa állapotban lesz. Viszont a Squadron 42 esetében van remény, hogy 1-2 éven belül elkészül.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#53343) Menthirist


Menthirist
veterán

Ez a videó a Digital Foundry-tól nem volt meg (1-2 napja jött ki), de nagyon érdekes:
[link]

Elég durva, hogy bolygókat már úgy generálnak, hogy a páratartalom és hőmérséklet függvényében generálódik a height maptól a climate map-ig ezer dolog, temperature map, humidity map, stb, és ezekhez biome-ok tartoznak. Érdemes megnézni.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#53344) Menthirist válasza Menthirist (#53343) üzenetére


Menthirist
veterán

Második rész:
[link]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#53345) bladex73


bladex73
aktív tag

Nemrég kipróbáltam a Anvil Carrack hajót. és középső vezető ülés mögött a padlóban van valami tároló szerűség ami úgy jön fel mint egy lift. Az mi a fene? Az oldal falakban is van több nyitható üreg amik szintén üresek voltak. Amúgy nagyon bejön a hajó. A legjobban felszerelt szerintem pillanatnyilag.

(#53346) m0h0senator válasza bladex73 (#53345) üzenetére


m0h0senator
őstag

Arra még mi sem jöttünk rá, hogy mi lesz annak a célja. Nem véletlenül írták a marketing anyagokban, hogy Carrack is Home és tényleg. Minden van ezen a hajón, hogy tudj ott élni, miközben a mélyűrben bolygongsz. Melyik üregekre gondolsz? A fegyvertároló részre?

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53347) bladex73 válasza m0h0senator (#53346) üzenetére


bladex73
aktív tag

Nem. A fegyver tárolót azért megismerném. :) A fegyver tároló lentebb van. A vezető ülések helyiségében két kicsi, és egy nagy tároló. Nyitható ajtajuk van. Bezárni anno nem tudtam.

(#53348) bladex73 válasza bladex73 (#53347) üzenetére


bladex73
aktív tag

Ebben a videóban sem mondanak róla semmit, a padlóban lévő tárolóról? nem vagyok jó angolból :( :
[link]
Nehezen tudom elképzelni, hogy sok órát eltöltöttek, a tároló megrajzolásával, és nem tudták mi lesz ott.

(#53349) Szőrös  válasza bladex73 (#53345) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szerintem szimpla tárolók lesznek majd amibe tudsz pakolni mindenféle cumót. Ilyen van a Caterpillarban több is bár arra fel van írva, hogy mennyi cucc fér majd bele.
De otthon majd megnézem mert csak a fali tárolókat néztem meg Carrackban.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53350) Szőrös  válasza Szőrös  (#53349) üzenetére


Szőrös 
veterán

Na nem tárolók lesznek ezek, vagyis mégis. Azt mondták már korábban, hogy a hajó moduljait (powerplant, shield, cooler stb) lehet majd javítani ha sérülnek, meg cserélni is. Na ezek azok a helyek ahol lesznek ezek a modulok. Ha megnézitek a híd bejárat mellett lévő szekrényre "radar" van írva, oda az kerül. A két oldalsóhoz "acces point" a padlón lévőre meg "avionics" szóval ezekbe is majd a hajó moduljai kerülnek szerintem.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.