Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70815) Janaboy válasza gbors (#70770) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Befejeztem én is ezt a Three-body problem sorit.

A történet maga amúgy nem rossz, rettentően lassú és vontatott és nagyon érezhető hogy egy kínai sorozat.

Az első 6-7 rész az szörnyű, utána azért kicsit bepörög, ott már kevesebbet tekertem, a végére volt némi lassulás, de azért nem vészes.
Viszont a 30 rész rettentően sok neki, bőven elég lett volna ezt fele ennyibe beletenni. Értem én, hogy azt akarják hogy átérezzük a helyzetet, de az emberek a tv előtt nem hiszem, hogy erre vágynak.

Azért bőven akadnak benne logikai problémák, bár azért szerencsére elég sokra kapunk választ (talán néha túl részletekbe menően is :D).

Azért az a nano szálas hajó bontás elég durva volt!

Kicsit spoilereztem magamnak a második könyvet (wikipedia), hát ott a sztori még zavarosabbnak tűnik, ha azt is ennyi részbe csinálják meg, az nem lesz túl szerencsés.

Viszont gbors azért elspoilerezhetnéd nekem a harmadik könyvet, arról nem találtam cselekmény leírást :D

Janaboy

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.