Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43389) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Fullmetal Alchemist

Röviden és tömören: ez valami fantasztikus volt. Netflix ajánlotta, elkezdtem nézni és három nap alatt le is daráltam minden részét ( :B ). Nagyon mély, filozófikus, elgondolkodtató, akciódús, érzelmekkel teli. Tökéletesen egyezik az ízlésemmel (gratulálok Netflix algoritmus :DDD ).

Következő majd a Fullmetal Alchemist: Brotherhood lesz a listámon, na de azt majd csak ha vége van a vizsgaidőszaknak :U Addig csak a heti 1 Vikingek és Orvillet engedem magamnak :B

Kap egy jó nagy 10/10-et!

Szerk. tudom ez nem anime topik, de gondoltam megosztom itt, mert úgy is tetszett, hogy amúgy nem vagyok egy túl nagy anime kedvelő.
+ esetleg aki látta már, van ennek valami folytatása? Vagy bármi még ami ebben az "univerzumban" játszódik?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.