Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41086) SUPREME7 válasza SUPREME7 (#41032) üzenetére


SUPREME7
őstag

Na azt hiszem leírta magát előttem az LG. Fél3kor telefonáltam, hogy mi újság, volt-e telemaxos szállítás. Nem. Egy darab készüléket nem küldött vissza a telemax. Esetleg kedden ...

Már dühös voltam, elmondtam, hogy vagy a telefonomat kérem vagy adjanak egy cserekészüléket, vagy szóljanak a telemaxnak, hogy megyek a telefonért ha kész van ha nem. Meglepetésre azt mondja, ha bemegyek ad egy G2 cserekészüléket, mondom ezzel kellett volna kezdeni, már megyek is. Át a városon nagy reményekkel, több mint egy óra aszalódás a BKV vendégeként.

Bementem, szervizes srácnak mondom, jöttem a cserekészülékért, egy hölggyel beszéltem telefonon. Oké, máris hozza. Csak egy LG L1-et tud adni ... nincs bent más! - Hogymiabüdös****van? Mondom én egy G2-ért jöttem, telefonon lebeszéltem, ezért jöttem át a városon ... Ja hát valóban van két G2 cserekészülék, de csak a dobozok vannak a fiókban, a készülékek ki vannak adva.

Jött a hölgy akivel beszéltem, mondom akkor a telemaxnak szóljanak oda, 1 óra múlva ott vagyok a telefonomért. Áááá azt nem lehet ...

1, csak a menedzsernek van közvetlen kontaktja a telemaxal, aki szabadságon van. ők emailben tudnak velük beszélni, de már írtak nekik kettőt aznap és még nincs válasz.

2, nem mehetek el személyesen átvenni a készülékemet, mert zárt rendszer, a telemax nem adja ki, csak nekik, és le kell papírozni stb ...

A végén már ígérgettek mindent, hogy jövőhéten futárral oda küldik ahova akarom, mondom kösz ezzel marhára ki vagyok segítve. Akkor vigyem el az L1-et, az is valami. Ja prémium kategóriás készülék helyett vigyek el egy vicc kategóriásat ...

Aztán végül otthagytam őket, mert nem rajtuk akartam levezetni a feszkót, bár amiért beszivattak a cseretelefonnal megérdemelték volna, jövőhéten amint nálam a telefon, személyesen és írásban is megy a panasz az LG-nek.

Nevetséges, hogy ez a szarrágó telemax mit meg nem tehet, és az LG is mennyire szánalmasan védi őket.

Ja és ez a telemaxos balhé csak a múlt héten leadott készülékeket érinti, a héten leadott telefonokat már bőszen nyomkodják a tulajdonosok, mert azokat már az LG javította.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.