Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26356) Sragi


Sragi
őstag

Na nekem is megjött a T-s G2-re a KK. Fel is pattintottam gond nélkül(végig unrooted maradt).
Eddig annyit tapasztaltam picit gyorsabb lett pár dolog.Kamera is jobb már :) :K
Viszont így elb@szni az LG billentyűzetet :W Szerintem pontatlanabb lett ráadásul a legjobb funkcióját is elkúrták.Ugye eddig ha valami kisebb dolgot pl.: vesszőt,kettőspontot akartam tenni akkor nyomva tartottam a szóköz mellett lévő gombot és a kellő karakterre húztam az ujjam.Most meg úgy marad és rá kell nyomnom.Rohadt idegesítő és sokkal lassabban lehet így írni!
A sistergés meg érdekes dolog.Alapból nem hallani ,de ha nagyon fülel az ember van valami,de az JB alatt is meg volt.Viszont zene hallgatás közben sincs gond.De ha valaki ír messengeren akkor a jelző hang után erősen elkezd sisteregni és zúgni egy ideig.Gyári és másik fülessel is kipróbáltam.Akku időről nem tudok még én sem nyilatkozni.De egy biztos ezért nem érte meg felraknom a KK-t :(( :( :W
Sajnos egyelőre 50 %-ban vagyok elégedett vele.
Ja még RAM használathoz annyit,hogy az viszont pompás eddig nagy pont jár érte! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.