Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slys

    csendes tag

    válasz Declare #4726 üzenetére

    Kedves Declare!

    Igazad lehet.... hogy mertem venni a bátorságot hogy megmertem szólalni 1 topicban ahol rosszul írtak vmit.... tök mind1 mit... milyen faragatlan tuskó vagyok... ha valaki valamit nem jól tud akkor haggyuk rá terjessze ő a saját tudatlanságát(elnézést nem szeretnék senkit sem megbántani...) ez így a helyes szerinted és jónéhány veled hasonló embertársunknak és én akit ez bosszant kicsit és meg merek szólni bárkit is ezért, össze vissza szégyeljem magam...

    De téged nagyon felháborítanak ilyen dolgok holott nem is a te autód, sőt fizetni sem te fizeted.... :D ->

    "Hirtelen felindulásomban, asszem ezt megosztom Veletek.....
    Mint nemrég írtam, kb 2 hete annyit tudtunk az autóról, hogy szállítás alatt van. A kereskedő semmit nem jelzett. Ma apum felhívta őket, hogy ha tudják a kocsi gyári számát (asszem) küldje át neki e-mail ben hogy a biztosítást tudja rendezni. Amikor rákérdezett hogy tudja e küldeni a válasz: Jaaaa perszeeee, hisz itt áll az autó már egy hete .....mondom hoppá.... és mikor lehet érte menni? Válasz : jaaaa akármikor .......

    Hát azért nem tudom ha egy cipőt veszek sem ilyen hozzáállásra számítanék. A mostani boránkat amikor vettük a kereskedő hetente 2db e-mailt küldött átlag, hogy most gyártják, most szállítják pestre, most szállítják hozzájuk, megérkezett........Lehet ez egy kicsit túlzás is de mindenesetre amikor az ember vesz egy új kocsit, szívesen olvasgat ilyen e-mail eket, és elég pozitív benyomást kelt az ilyen lelkes kereskedő (azóta is jó kapcsolatban vagyunk Vele). De azért az hogy infót a kocsiról akkor kapsz ha te telefonálsz, és még amikor megérkezik akkor sem képes egy telefont vagy egy mailt megereszteni, az meg hogy már akár át is veheted, de erről sem szól azt hiszem ez egy kicsit felháborító.... Nem vagyok egy veszekedős típus de nem hiszem hogy ezt így ennyiben kell hagyni..... (ja és akkor ehez számoljuk hozzá amit régebben leírtam hogy az autó konfigurációjánál -a megrendelésnél- se tudott több mindent és hogy azóta nem képes annak utánnakérdezni hogy milyen tető elem kell a Thule tetőléceinkhez, a dísz tetőcsík miatt........) "
    akkor kérdem én aki tesz bizonyos dolgokat a saját lakhelyéért ill. az ott lakókért ne merjen megszólalni ilyen dolgokért???

    100 szónak is 1 a vége ha valaki megteszi amit kértem megteszi ha nem akkor....

    Még1* mindenkitől elnézést kérek ha megbántottam további kellemes estét...

    Üdv. Slys!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés