Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#35451) pkaresz válasza pkaresz (#35444) üzenetére


pkaresz
senior tag

Hétfőn hozzák! :)

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#35452) Quinine911


Quinine911
aktív tag

Na beizzítottam a gamét, World 1-4-nél járok de nagyon tetszenek hogy ilyen rövidek a pályák, nincs benne bonyolultság meg órákig kóválygás, amikor az embernek van egy kis ideje, le tud nyomatni 1-1 pályát.
(Nemrég nyomtam le ugye az Odyssey-t, ott ezeknél sokkal hosszabb pályák voltak)

Grafika, zene, hangulat nekem tökéletes, hozza amit vártam.

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#35453) ooooobi válasza z4zelda (#35437) üzenetére


ooooobi
senior tag

Szép kis csomag, az amiibot én is megvettem, játékkal még várok, túl nagy a backlogom, meg itt ahol lakom nem is találtam sehol olyan boltot ami extrákat adna egy elörendelésre.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#35454) szpal17


szpal17
őstag

Tudtok olyan helyet, ahol már előrendelhető a Crash Bandocoot 4 switchre? Nem nagyon találok...

(#35455) ldave válasza szpal17 (#35454) üzenetére


ldave
félisten

Még csak a héten lett bejelentve, lehet kell kis idő, míg felveszik a boltok a kínálatukba.

A Slime draws near! Command?

(#35456) EmThor


EmThor
addikt

Most néztem a dekudeals-t, elég szomorú, hogy a bayonetta 2, három év alatt nem lett olcsóbb mint 50€ ...

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#35457) horkovy24


horkovy24
senior tag

Nekem is meg van! :D :B :K A Steelbook iszonyatosan király és a matricák meg a hűtőmágnes is. Ki sem bontottam egyik kiegészítőt sem csak a játékot. Az első világot letoltam vele úgy hogy ki is maxoltam. Nem rossz bár én különbséget nem veszek észre ez és a Wii U-s verzió között. Kíváncsi leszek az alapjáték után a Bowser Fury's kiegészítőre. :B Ha valakinek esetleg lenne kedve akkor tolhatnánk online coop a játékot! :R

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#35458) ldave válasza horkovy24 (#35457) üzenetére


ldave
félisten

Gyorsabb lett benne Mario alap futási sebessége. Nagyjából ennyi változás történt :)

A Slime draws near! Command?

(#35459) horkovy24 válasza ldave (#35458) üzenetére


horkovy24
senior tag

Igen! Ezt a dolgot amúgy nem is tudtam hova tenni! Először azt gondoltam hogy azért nehezebb futás közben az irányitás mert a joycon másabb mint a Wii U gamepadje volt de nem, hanem mert más a sebessége a karakter futásának ezek szerint. Mondjuk azt nem tudom hogy a későbbi nehezebb pályákon amik már nagyobb odafigyelést, pontosságot és koncentrációt igényelnek mennyire fog ez a dolog jót tenni. :U

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#35460) 30z.Samu válasza ldave (#35458) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meg gondolom a felbontást feltolták 1080p-re. Nekem tök új lesz ez a játék is, mert nem volt WiiU-m. :B Tegnap nem volt időm kipróbálni, talán este meló után.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#35461) horkovy24 válasza 30z.Samu (#35460) üzenetére


horkovy24
senior tag

Nem! Az 1080p-t még dokkolva sem éri el a játék switchen sem! Handheld mód ugyanúgy 720p-s a felbontás mint Wii U-n. Dokkolva pedig 900p. Azthiszem 1600x900. :R

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#35462) cactuar válasza horkovy24 (#35461) üzenetére


cactuar
aktív tag

Super Mario 3D World
- 1080p, 60fps (docked)
- 720p, 60fps (portable)
Bowser's Fury
- 720p, 60fps (docked)
- 720p, 30fps (portable)

(#35463) horkovy24 válasza cactuar (#35462) üzenetére


horkovy24
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#35464) Alexios válasza horkovy24 (#35463) üzenetére


Alexios
veterán

Digital foundry szerint 1080p

(#35465) horkovy24 válasza Alexios (#35464) üzenetére


horkovy24
senior tag

Azért így élesben érdekes látni hogy mennyi helyen mondanak/írnak mást! :DDD Aztán döntsd el melyik az igazság! :DD Bármelyik is hazudik a f@sznak kell hülyeségekkel informálni az embert egy videóban. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#35466) 30z.Samu válasza cactuar (#35462) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Bowser's Fury grafikája a trailer alapján brutális! :Y llyet talán még nem is láttam ezen a konzolon, de a puding próbája az evés, majd meglátjuk mit tud élesben. :)

Sic Parvis Magna

(#35467) ferensz válasza Quinine911 (#35436) üzenetére


ferensz
senior tag

Semmi macera nem volt vele, egy ket szalagkabel csatlakozoja trukkos egy picit, mert nagyon kicsi benne minden, de ezen kivul nem bonyolult.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#35468) Shade45


Shade45
senior tag

Eshopban nálatok sem működik az új bankkártya felvétel?

(#35469) 30z.Samu válasza Shade45 (#35468) üzenetére


30z.Samu
félisten

Többen írták a napokban, hogy gubanc van.

Sic Parvis Magna

(#35470) szpal17


szpal17
őstag

Megérkezett a másfél hónapja rendelt szilikontok a switch lite-ra. eBay-ről volt 1000 ft... érdekes de Üzbegisztán-ból jött :D Mindenhol szépen illeszkedik és meglepődésemre alul ilyen fogás könnyítő alakú a tok... kipróbáltam és kényelmesebb így a kéznek.

(#35471) 30z.Samu válasza szpal17 (#35470) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jó pofa ez a Lite, ha nem lenne Switch-em, lehet bevállalnám. :)

Sic Parvis Magna

(#35472) szpal17 válasza 30z.Samu (#35471) üzenetére


szpal17
őstag

Nagyon bírom én is. Egy dolog hiányzik, hogy Gameboy, SNES, NES játékokat lehessen venni rá...Egy The Lost Vikings, Tiny Toon Adventures, Street Fighter, Mortal Kombat 2 milyen jó is lenne.... :U
Tudom van előfizetés, de ott csak az van, amit ők úgy gondolnak.

(#35473) DM-Fan válasza szpal17 (#35472) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Tudom van előfizetés, de ott csak az van, amit ők úgy gondolnak."

Sőt, Game Boy ott sincs. Én pontosan ezért tartottam meg a 3DS XL-emet, mert oda egy csomó Game Boy címet (is) megvettem. De persze van egy csomó Game Boy-om is (mármint hardver), tuningoltak is, úgyhogy nem vesztettem el ezt a dolgot, de ettől függetlenül tényleg jó lenne, ha a Switch kapna legalább egy, a NES-SNES alkalmazásokhoz hasonló előfizetéses app-ot, amiben benne lenne mondjuk 30-40 jó Game Boy cím.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35474) draco31 válasza szpal17 (#35470) üzenetére


draco31
veterán

Valami hasonlót tervezek én is venni, nyomja a kezem néha a sarka :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#35475) Rony949


Rony949
őstag

Már nagyban játszogatok a Monster Hunter World-el, március végén jön a Rise, amit meg is fogok venni.

Erre megint a szívemre hallgattam az eszem helyett és megvettem ezt.

RIP szabadidő!

(#35476) sgfool


sgfool
tag

Szuper rész volt ez is. Annak idején még ps vitán játszottam először monster hunterrel, a freedom unite-al, amit szerettem, jó sokáig elvoltam vele. A world-ot, mikor akciós volt beszereztem ps4-re, szép volt, jó volt, de a "sztori" végig vitele után elengedtem, nem tudott úgy elkapni igazán mint a freedom unite, viszont tavaly én is beszereztem a generations ultimate-t switchre, és visszajött az a hardcore hangulat, amiért annak idején megszerettem a freedom unite-ot. A rise-t az nagyon várom már :)

(#35477) hszilard666


hszilard666
veterán

Srácok!

Nagyon eltűntek a 3rd party bejelentések. Szerintetek ennyi volt az AAA dömping, nem kapunk újabb címeket a kedvenc konzolunkra? :O

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#35478) Wesder válasza hszilard666 (#35477) üzenetére


Wesder
félisten

Melyik 3rdparty AAA bejelentését hiànyolod?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35479) RangerFox válasza Wesder (#35478) üzenetére


RangerFox
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#35480) hszilard666 válasza Wesder (#35478) üzenetére


hszilard666
veterán

Pokolian reménykedtem egy GTA V portban, valamint a dishonored 1-2 ben, tekintve hogy az arkane switchre való portolásban tapasztalt embert keresett egy bő éve. Ezen túl a dishonored-ök pont olyan singe player címek amiket egy tucatszor végig lehet játszani, szerintem szuperül illene a switchhez. :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#35481) mg1992mg válasza hszilard666 (#35480) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Rengeteg törd party cím jelenik meg, Doom Eternal is nemrég jött, Apex Legends is hamarosan érkezik, stb. stb., úgyhogy szerintem korántsincs vége az AAA dömpingnek, nyilván vannak játékok, ahol nem megoldható a portolás (ismerni kell a hardver korlátait), vagy egyszerűen a fejlesztő cégnek nincs érdekeltsége a konzol iránt. Rockstar gamet én pl nem is láttam még rá, Max Payne portok is simán lehetnének, de annyi cím van, elvagyunk nélkülük.

(#35482) hszilard666 válasza mg1992mg (#35481) üzenetére


hszilard666
veterán

Hát nem tudom. Szerintem bankot robbantana egy GTA V. Például ott volt anno a PSP. Abból több mint 10 év alatt adtak el 80m-t worldwide, és 3db GTA-t is kapott. Konkrétan külön fejlesztettek rá. A switch most jár 80m nál, és még pár évig lehet kapni, szóval biztos vagyok benne hogy jó befektetés lenne egy GTA V port. :K

Ha a hardver elbírja a Crysis-t, a DOOM Eternal-t és a Witcher 3 at is, akkor konkrétan nem tudok olyan címet mondani amit ne tudnék elképzelni a konzolon. Konkrétan azt sem értem hogy a Steep-et miért lőtték le. Pc-n egy krumplin elmegy kb...

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#35483) horkovy24 válasza hszilard666 (#35482) üzenetére


horkovy24
senior tag

Én abban látom a magyarázatot a GTA 5 port hiányára hogy az egy igen processzor igényes játék! Tudom mert nekem is meg volt Playstation 4-en a játék és hidd el nekem hogy az a gép is néhol megszenvedett vele (fps drop stb.)! Jó oké tudom a PS4 prociban egyáltalán nem nevezhető izmosnak. De akkor a switch?!

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#35484) Alexios válasza horkovy24 (#35483) üzenetére


Alexios
veterán

Eredetileg x360/ps3ra jött ki, szóval biztos lehetne butitani rajta ha nagyon szeretnék portolni

(#35485) consono válasza Alexios (#35484) üzenetére


consono
nagyúr

Időben tényleg ott jelent meg, de PS3-on is elég értékelteteken volt már akkor is...

"In God we trust. All others must bring data"

(#35486) horkovy24 válasza Alexios (#35484) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát talán..... A kérdés hogy lenne e értelme annyira butítva. A másik meg hogy iszonyat tárhelyigényes játék. Szerintem azért sem tökölnek ilyen kártyára rátenni. Mondjuk rá sem menne és minden más adat jönne letöltve. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#35487) MeSKA válasza horkovy24 (#35486) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Én a Prince of Persia feldolgozásra leszek kiváncsi, meg jelenik-e Switchre. Anno imádtam. De egy Tomb Raider se lenne rossz... :)

(#35488) d@vee válasza hszilard666 (#35482) üzenetére


d@vee
őstag

"Ha a hardver elbírja a Crysis-t, a DOOM Eternal-t és a Witcher 3 at is..."
Nem, nem bírja el. Ráerőszakolták és szenvednek rajta ezek a játékok. Rengeteg helyen 20 fps körülre esik, akad, felbontás is leesik 480p körülre, stb...Crysis és Witcher fennt van a Switchemen, tudom miről beszélek.
A sima Doom sztem tök jó port lett, de az Eternal brutálisan mosott foslék.

Ui.: tudom itt nem téma, de ha a nintendo kicsit oc-zta volna a switchet, amit a kis gép bír is, jobban futna sok játék. Youtube tele van ilyen videókkal, még Digital Foundry is tett fel párat ebben a témában.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#35489) Phoen|x válasza MeSKA (#35487) üzenetére


Phoen|x
őstag

Az első videók alapján jobb lenne, ha meg se jelenne :D Viccet félretéve nekem is nagy kedvenc.

Go Gunners!

(#35490) koncsik válasza mg1992mg (#35481) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

L.A. Noire az ROckstar Games, ha jól emlékszem :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#35491) horkovy24 válasza MeSKA (#35487) üzenetére


horkovy24
senior tag

Az valóban jöhetne! :B Számomra is a legnagyobb kedvenc a The Sand of Time! :D A trilógiában az volt a favorit számomra. Első napos vétel lenne ha jönne switchre.

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#35492) hszilard666 válasza d@vee (#35488) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem értek egyet. Ezen a konzolon vittem végig a witcher 3 at, úgy hogy megvan PC re is. A történet egy részét handheldben, egy részét pedig projektorra kötve. Igen, nem olyan szép mint PC-n, de abszolút élvezhető, és jó port lett. A Crysis pedig az elvárásaimat is felülmúlta. Anno amikor kijött PC-n az első rész, egy ratyi laptopon játszottam vele, és tisztán emlékszem hogy sokkal rondább volt minimum grafikai beállításokon mint itt switchen. Ezen túl a legtöbb esetben tartja is a 30FPS-t. Pici frametime issue van, de nem egy érvágás IMO.

Az eternal szerintem lett olyan jó min a 2016 os port. Tekintve hogy hasonlóan jól fut, de sokkal több erőforrás igényes grafikai feature van benne. Pl ott van a dinamikusan “bomló” ellenségek, a nagyobb terek, valamint a bonyolultabb arénák. Pokoli port lett szerintem.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#35493) ayo


ayo
addikt

mindeközben mobilon :B

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#35494) 30z.Samu válasza koncsik (#35490) üzenetére


30z.Samu
félisten

:K Legjobb játékuk szerintem.

Sic Parvis Magna

(#35495) d@vee válasza hszilard666 (#35492) üzenetére


d@vee
őstag

Hát én 144Hz mellett toltam PC-n, mellette van PS5 is. Előtte meg PS4, előtte 360-as box. Nekem 30-tól 144fps-ig minden jöhet, de az rohadtúl kiszúrja a szemem ha még a 25-öt se tartja sokszor. Márpedig ez abszolút igaz ezekre a címekre. Nem a grafika a gond, az sztem jó lett handheldhez képest. A framerate és a felbontás élvezhetetlen számomra .Ilyen minőségben inkább ki se adják a nagyobb címeket. Nem ilyen gépre lettek tervezve egyszerűen.

Ja

(#35496) d@vee válasza d@vee (#35495) üzenetére


d@vee
őstag

De hogy pozitívumot is mondjak, a Mortal 11, Metro Redux, Alien Isolation, Dark Souls a nagyobb portokból ami véleményem szerint igazán jó lett kisgépen is. Mármint azok közül, amikre ránéztem.

Ja

(#35497) petymek válasza hszilard666 (#35482) üzenetére


petymek
senior tag

Sztem erre a GTA V-re már ihatsz hideg vizet.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#35498) petymek válasza horkovy24 (#35483) üzenetére


petymek
senior tag

Nem lenne megoldhatatlan, anno hozzá is kezdtek.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#35499) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Én azt gondolom, hogy mind fejlesztői mind pedig játékos szemmel helyén kell kezelni a konzolt. Ha nagy grafikás játékokkal akar az ember normális minőségben játszani arra ott vannak a megfelelő platformok. A Switch nagyon nem lett combos hardverileg. Igaz szép dolgokat ki tudnak hozni belőle, főleg ha az art style nem valósághű akar lenni hanem inkább cell shaded, vagy mesés jellegű. Viszont ezeket a nagy gépigényű játékokat azon kívül, hogy a kiadónak hatalmas bevétel, meg páran elszöszmötöljenek a gépen 15 fps-el, kár kiadni.
A GTA V-t megvettem PS4 Pro-ra, de amint megkaptam a gyalogos irányítást töröltem is. Switch-en ez még rosszabb lenne.

(#35500) hszilard666 válasza petymek (#35497) üzenetére


hszilard666
veterán

Pedig kell az életembe egy hordozható GTA V! :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.