Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#35951) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Ki merte bontani még valaki az edigi-s MK 11 Ultimate-et? Vagy van új info-ja? :R :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#35952) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Véletlenül idő előtt kitették, majd levették az adatlapot és a trailert is. Április 6-án jön a Star Wars Republic Commando Switch-re.

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

Eshop link (Nyilván deaktiválva egyelőre)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#35953) tboy93 válasza oriic (#35952) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez de baromi jó játék volt!

Bár igazából rohadjanak meg, hogy nem egy folytatás jön, hanem megint egy újrakiadás :W

(#35954) Quinine911 válasza koncsik (#35951) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Nekem csak annyi update-em van, amennyit a (#35928) -ben írtam, hogy visszaadták a pénzt simán kötekedés nélkül, meg elmondták, hogy miért lehet a jelenség.

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#35955) koncsik válasza Quinine911 (#35954) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#35956) taki01 válasza oriic (#35952) üzenetére


taki01
őstag

E-Shopban is fent van már trailerel és képekkel együtt.

(#35957) Phoen|x válasza tboy93 (#35953) üzenetére


Phoen|x
őstag

Az biztos is. A Jedi Academy mellett a kedvenc SW játékom.

Go Gunners!

(#35958) trance89 válasza Rony949 (#35923) üzenetére


trance89
őstag

Crash Team Racing is féláron van feb 28-ig :)

(#35959) tboy93 válasza Phoen|x (#35957) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ezeket a portokat egyebkent tok jo szivvel fogadna az ember, mondjuk ugy 10eur-os aron. Amikor viszont teljes aron probaljak lenyomni az ember torkan a 15 éves játékot, akkor azert rancolom a szemoldokom.

(#35960) GSpecter


GSpecter
tag

Sziasztok! A Witcher 3-ban hogyan lehet bekapcsolni a magyar feliratot?

(#35961) tboldi válasza GSpecter (#35960) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az opciók között. ;] :D

(#35962) Phoen|x válasza tboy93 (#35959) üzenetére


Phoen|x
őstag

Jogos.

Go Gunners!

(#35963) GSpecter válasza tboldi (#35961) üzenetére


GSpecter
tag

Valószínűleg te is tudod, de ezzel nem segítettél. Van német, angol, spanyol, francia, olasz, lengyel és orosz. Tehát hol kell keresnem a magyart? :)
A játékot egy itthoni boltban vettem: [link]

(#35964) tboldi válasza GSpecter (#35963) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nincs a közelemben a Switch, de gondolom, van egy options menü, azon belül languages, majd subtitles, vagy valami hasonló.

szerk.: Eszembe jutott, hogy én nem is olyan rég nyomtam erről screenshotot. :D

szerk. 2: Egyébként nem minden verzióban van, előfordulhat, hogy olyanod van, amiben nincs egyáltalán. Nekem az eShopból, digitálisan van meg.

[ Szerkesztve ]

(#35965) GSpecter válasza tboldi (#35964) üzenetére


GSpecter
tag

Itt nézem én is, de csak azok vannak amiket felsoroltam. Hát akkor holnap viszem vissza a boltba... :(( Köszi!

(#35966) DM-Fan válasza horkovy24 (#35899) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Azt tudom írni, ami nekem van: nálam egy Mortal Kombat 11 alapjáték van cartridge-en a gépben és ez került folyamatosan frissítésre a mindenkori patch-ekkel, amelyekből ugye a legfrissebb az 1.026-os. Ehhez vettem még meg az Ultimate Add-On pack-ot, aminek következtében nekem is teljesértékű MK11 Ultimate-em van az összes, pluszban kiadott karakterrel és DLC-vel. Nálam ez a kombó kerek 26 GB-ot foglal az SD-kártyán, ezzel ez a legnagyobb telepítési méretű Switch-játékom.
Szóval szerintem a gép belső memóriája SD-kártya nélkül ehhez már kevés, mert lehet, hogy így a nyers méretet figyelembe véve még rá is férne (sikítva, mert ugye a 32 GB-ból közel sem tudsz 32 GB-ot használni), de a gond az, hogy a frissítések letöltése és telepítése további tárhelyet igényel, mert ugye valahová le is kell tölteni, ott ki is kell tömöríteni/swap-pelni, mielőtt a végleges helyére másolja a rendszer a fájlokat. Szóval szerintem egy ilyen méretű játékhoz - ahhoz, hogy folyamatosan frissülni is tudjon, vagy hogy még bármi mást is tudj telepíteni mellé - legalább 50 GB hely kell.

Ergo szerintem nem úszható meg az SD-kártya beszerzése és gépbe való telepítése, ha eddig nem tetted volna meg.

Get Moded!

(#35967) Scholes9 válasza ayo (#35894) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem rossz :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#35968) hszilard666 válasza GSpecter (#35965) üzenetére


hszilard666
veterán

Nagyon fura, hol vetted? Nekem konzolvilágos és van benne magyar nyelv. :F

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#35969) GSpecter válasza hszilard666 (#35968) üzenetére


GSpecter
tag

Kicsit feljebb linkeltem, a Budakonzolnál. [link]

(#35970) Sirandrish válasza koncsik (#35943) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Te ki tudnád írni hogy Nintendo :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35971) horkovy24 válasza koncsik (#35951) üzenetére


horkovy24
senior tag

Én annyit tudok mondani hogy még el sem mentem érte! Gondolkozok ezek után hogy meg e vegyem! Most szerinted megéri 10 ezer forintért megvenni 2 papirt meg a tokot?! Jah és ráadásul úgy hogy nekem kapásból valami combosabb SD kártyát is kéne vennem hozzá mert a gépemben még az sincs. Ennél a Mortal 11-nél pedig tölt le gigákat rendesen. Mindent összevetve részemről így már nem valami csábító az a 10 ezer forintos ár. Még akkor sem ha az ultimate változatról beszélünk! Vélemény? :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#35972) pkaresz válasza koncsik (#35951) üzenetére


pkaresz
senior tag

Még töröm a fejem mi is legyen.
Futár díjat már nem fizetnék rá, egyenlőre bolt felé nem járok.
Tényleg, erre is van a 14 napos visszaküldési lehetőség?
Megvan a régi nem ultimate verzió kártyásan, ezt ajándékba vettem, de így nem szeretném.
Na, még dilemmába vagyok!
De bosszant, hogy edigital nem írt róla semmit, a játékról, hogy nem fizikai.
Még nincs kibontva! :)

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#35973) tboy93 válasza pkaresz (#35972) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mondjuk ajándéknak pont elmegy, jobb mintha az ember pénzt adna eshop-os játékra, ezt legalább be lehet csomagolni.

(#35974) pkaresz válasza tboy93 (#35973) üzenetére


pkaresz
senior tag

Ez igaz, de nagy rajongólya a fizikális, kártyás Nintendónak, először azt hittem azért, mert eladja, vagy cseréli.
De nem, nem ad el semmit, nagyon ragaszkodik a dolgaihoz.
Még alszom rá párat!
Köszi az észrevételt!

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#35975) 30z.Samu válasza pkaresz (#35974) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is már csak a Nintendo-nál ragaszkodom a fizikai verzióhoz, mert jó pofa előrendelői ajándékok vannak, meg mert tök jól tartják az árukat és kis ráfordítással lehet csere-berélni. Ha többet akciózna a Nintendo, akkor szerintem digitálisan vásárolnék. Amikor megvettem a Series S-t, azt hittem hiányozni fog a meghajtó, de eddig egyáltalán nem hiányzik.

Sic Parvis Magna

(#35976) tboy93 válasza 30z.Samu (#35975) üzenetére


tboy93
nagyúr

Belekukkantottam kivancsisagbol a tablazatomba, meglepodtem, mert nekem is csak 15%-a lemezes a Playstation jatekaimnak. PC-s jatekoknal meg 100% a digitalis jatekok aranya.

(#35977) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Ghosts n goblins resurrection [link] :DD

(#35978) Quinine911 válasza pkaresz (#35972) üzenetére


Quinine911
aktív tag

ha nem bontottad ki, akkor természetesen visszaküldheted. nekem is szó nélkül visszaadták a pénzt (én visszavittem személyesen)

[ Szerkesztve ]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#35979) Quinine911 válasza gainwardgs (#35977) üzenetére


Quinine911
aktív tag

állítólag azoknak való, akik szeretik kínozni magukat :D értsd: K*rva nehéz :D

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#35980) Scholes9 válasza 30z.Samu (#35975) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is így vagyok. Switchen csak fizikai :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#35981) Rony949 válasza gainwardgs (#35977) üzenetére


Rony949
őstag

És egyébként még a mai nap ha siettek, be tudjátok húzni az eredeti Ghosts 'n Goblins-t a Capcom Arcade Stadium-on belül.

(#35982) 30z.Samu válasza Scholes9 (#35980) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azért ha meglátok valami bitang nagy akciót és úgy vagyok vele, hogy Switch-en is teljesen jó lesz az adott játék (lásd GRIS, meg most a Syberia 1-2 700ft-ért), akkor azért szoktam vásárolni digitálisan is. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#35983) Scholes9 válasza 30z.Samu (#35982) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én a Doom 64-gyel szemezek :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#35984) hszilard666 válasza Scholes9 (#35983) üzenetére


hszilard666
veterán

Szerintem ennyit mégér! :K mondjuk nekem ingyen volt, megkaptam az eternal mellé ;]

30z.Samu:
Megértem, én day 1 megvettem PC re majd aznap előrendeltem switchre is. Egyszerűen csak azért ha nem itthon vagyok és van pár óra üresjáratom akkor legyen lehetőségem játszani. Tavaly még olyan volt a melóm hogy sokat voltam úton a városban, és 2 meeting között tudtam játszani, a diablo 3 at pl így fejeztem be :D

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#35985) 30z.Samu válasza hszilard666 (#35984) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na az ilyen kaliberű játékokat (Eternal, MK11 stb) max akkor venném meg Switch-re, ha nincs más konzol a háztartásban. Vagy ha mondjuk lenne még valaki, akivel Switch-en tudnék játszani és az úgy fun. Persze jó pofa, hogy bárhol előkapod a játékot és tudod tolni, valakinek ez is szempont.

Sic Parvis Magna

(#35986) GSpecter válasza 30z.Samu (#35985) üzenetére


GSpecter
tag

Én pont az utóbbi miatt vettem egy Lite-ot. Series X-em (meg sok egyéb más régebbi konzolom) van, azzal otthon játszom, de ügyelet, utazás közben nagyon jó elővenni ezt a kis kézimasinát és teljes értékű játékokkal játszani. Tudja csillapítani a sóvárgást, na. :)

(#35987) 30z.Samu válasza hszilard666 (#35984) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha sokat utaznék, Nekem is szempont lenne. :)) Meg egyébként lehet kicsit nagyobb szerepet fog kapni a Switch mostanság. A napokban kiderült, hogy a jelenlegi párom nem zárkózik el a gaming-től és ha átmegyek hozzá, akkor nincs kizárva egy kis co-op. Overcooked (bár ezt inkább később vetném be :D ), Unravel, ilyesmi. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#35988) tboy93 válasza 30z.Samu (#35987) üzenetére


tboy93
nagyúr

"Ha sokat utaznék, Nekem is szempont lenne."

Én sokat utazok, de elég hülyén mutatnék motoron Switchet nyomogatva :F

(#35989) 30z.Samu válasza tboy93 (#35988) üzenetére


30z.Samu
félisten

Dehogyis, egy hosszabb piros lámpánál előkapod a belső zsebből és nyomod egy kicsit. :D Vaaagy kicsit megbabrálod a szekeret és ahelyett hogy a szarvát húznád a Switch-csel irányítod. Na? Lenne egyedi GTA-d Switch-en. ;]

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#35990) tboy93 válasza 30z.Samu (#35989) üzenetére


tboy93
nagyúr

:DDD

(#35991) Sirandrish válasza 30z.Samu (#35987) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én minden nap utazok 2 órát, de a Switchet még sose vittem magammal :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35992) tboy93 válasza Sirandrish (#35991) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én sem vinném egyébként. Nekem pl. az olvasás, teló nyomkodás sem nagyon ment anno tömegközlekedésen, mert hányingerem lesz tőle nagyon hamar.

Egyébként ennek itt a tudományos magyarázata: [link]

[ Szerkesztve ]

(#35993) 30z.Samu válasza Sirandrish (#35991) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na jó, de Te egy önsanyargató állat vagy, kibírod gaming nélkül. :D

Sic Parvis Magna

(#35994) gainwardgs válasza Quinine911 (#35979) üzenetére


gainwardgs
addikt

Egy Cuphead meg ori után sztem easy :K

(#35995) ayo válasza horkovy24 (#35971) üzenetére


ayo
addikt

annyira szerintem nem izgalmas az MK11, hogy ennyit költs rá. fizikai formát MK11 esetében meg szintén el lehet felejteni, hiszen multi cucc, még ha single részről is beszélünk. az tök jó persze, hogy hordozható, ellenben netet igényel a single részeknél is, joy-con - pro kontroller nem valami jól passzol a játékhoz és még ugye nem is a legszebb. PC mellett számomra nem volt kérdés a dolog, ha viszont nem lenne PC akkor meg inkább SF részeket tolnám, ahogy toltam is néha Switch-en. azok korrektek, egyedül a netes multi részei nem jók, mert kevés a játékos és nagyon rossz a kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#35996) Sirandrish válasza 30z.Samu (#35993) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Általában még pihizek egyet meló előtt/után, és max zenét hallgatok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35997) Sirandrish válasza tboy93 (#35992) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mondjuk nekem ilyen gondom nincs, és nem is tudtam hogy létezik ilyen :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35998) Rony949 válasza 30z.Samu (#35987) üzenetére


Rony949
őstag

Csak mutasd meg neki az Animal Crossing-ot és kérni akar majd ő is egy külön Switch-et. :D

(#35999) 30z.Samu válasza Rony949 (#35998) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem elég lenne neki egy Super Mario-t is mutatni, azt anno nagyon szerette. :D

Sic Parvis Magna

(#36000) koncsik válasza Sirandrish (#35970) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha mindent összeraknánk, lehet :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.