Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#35201) horkovy24 válasza 30z.Samu (#35199) üzenetére


horkovy24
senior tag

Igen a grafika az csak egy része a dolognak! De az irányítás......... Még N64-en meg Wii-n de ott is már csak úgy ahogy elment. Viszont mára már el kéne engedni szerintem. Nálam is ugyanez lenne a helyzet szerintem. A Sunshine-t meg a Galaxy-t tuti letolnám a 64-et meg hagynám mert már nem foglalkoztatna. Viszont így meg már SZÁMOMRA nincs értelme ennek a kollekciónak. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#35202) 30z.Samu válasza Rony949 (#35200) üzenetére


30z.Samu
félisten

Maga a játék egyébként nem lenne olyan nehéz, ahogy írod. Nem esik nekem sem nehezemre kicsit "küzdeni" a csillagokért. De ez az irányítás ma már katasztrófa, 10 halálból 9 az irányítás vagy a mechanika miatt van. Volt olyan, hogy kicsit elengedtem a játékot, majd adtam neki egy új esélyt, de ez egyszerűen vállalhatatlan számomra mai fejjel. 10 éve lehet nem lett volna vele még bajom, de mai fejjel Dark Souls kutya faxa ehhez képest. :D

Sic Parvis Magna

(#35203) Rony949 válasza 30z.Samu (#35202) üzenetére


Rony949
őstag

Nem akarok hazudni, jópárszor anyáztam már, amiért hihetetlen helyzetekből Mario leesett a mélybe, de én magam is meglepődtem azon, hogy ilyenből még viszonylag kevés volt és az irányítás többé-kevésbé kézre áll nekem.

Egyébként jó hogy felhoztad a Dark Souls-t. Abban van egy-két bossfight, ahol a kamera kifejezetten ellened van. 5-6 éves játékról beszélünk és vannak részei amik NAGYON elavultak. :)

(#35204) Kai_Rong válasza Rony949 (#35203) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Van az mar 10 eves is :) De rengeteg akciojateknal problema ez manapsag is, nem csak az N64 Mario - PS3 Dark Souls idovonalon nezelodve. Ettol fuggetlenul a Mario ebben az emulalt formajaban ugyanolyan elavult, clunky jatek, mint amilyen az eredeti platformjan, es okkal idegesiti a frissebb jatekokhoz szokott kezeket / szemeket.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#35205) draco31


draco31
veterán

Ahogy értelmezem, lite-on nem lenne olyan élvezetes a Breath of the Wild, mint a nagytesón nagy tv-n?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#35206) cSuwwi válasza draco31 (#35205) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Sok az apro dolog, a felhasznaloi felulet apro. [link]
Meg normal switchen is kicsi, pedig 6.2 colos a kijelzo, liteon 5.5.
En is 4ks tvre kotve tolom, ugy teljesen jo dacara annak, hogy kezi modban elvileg 720p-ben fut, dokkolva meg 900p (dokkolva emeli a gpu orajelet).
Nagyban minden jobb :)

(#35207) petymek válasza Bazsi1987 (#35173) üzenetére


petymek
senior tag

A 3 nagy kincset érdemes első nekifutásra összeszedni. Később gyakorlatilag újra kell játszani a pályákat, ha elmaradt.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#35208) 77Guba válasza draco31 (#35205) üzenetére


77Guba
aktív tag

A BotW volt az egyetlen játék,amit tévén is kipróbáltam,szebb tévén,de handheld (lehet hülye kifejezés ide) bensőségesebb.Én kézi módban közelebb érzem a játékokat,mégha a felbontás kisebb is,mintha egy könyvet olvasnék bekuckózva. :)

(#35209) 30z.Samu válasza 77Guba (#35208) üzenetére


30z.Samu
félisten

Semmi gond nincs a kézi móddal sem, nyilván lehetne jobb a kijelző, de egyébként célnak megfelel. :)

Sic Parvis Magna

(#35210) ldave


ldave
félisten

Friss adatok:

A Slime draws near! Command?

(#35211) 30z.Samu válasza ldave (#35210) üzenetére


30z.Samu
félisten

Aztaq... :Y

Sic Parvis Magna

(#35212) Scholes9 válasza ldave (#35210) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#35213) ldave válasza 30z.Samu (#35211) üzenetére


ldave
félisten

A Switch tulajok 40%-nak megvan az Animal Crossing :)

A Lite gép önmagában közben pedig szép lassan beérte a WiiU eladási számait (13,5 millió).

A Slime draws near! Command?

(#35214) 30z.Samu válasza ldave (#35213) üzenetére


30z.Samu
félisten

Van egy sanda gyanúm, hogy a következő Nintendo is hibrid lesz. :D

Sic Parvis Magna

(#35215) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nézegettem a Hyrule Warriors Age of Calamityt. Meg a demo is tetszett. Imádtam a Breath of the Wildot, ez mennyire ad kevesebb szabadságot ahhoz képest, meg itt is vannak felvehető küldetések? :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#35216) mike1334 válasza 30z.Samu (#35214) üzenetére


mike1334
veterán

Elvileg nem. Arról ment a pletyi, hogy a "Switch Pro" csak asztali lesz, hogy több kraft férjen bele. A "Switch" Lite is szembe megy az elnevezéssel...(bár egy hdmi csatlakozó nem tudom miért nem fért bele...jó tudom, hogy miért nem...).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#35217) ldave válasza 30z.Samu (#35214) üzenetére


ldave
félisten

Esélyes. A tech sokat fejlődött a Switch megjelenése óta, egy következő gép elég nagy előreugrás tud lenni teljesítmény oldaláról is.

Most nézem a Wiki szerint a jelenleg gyártott Switchben egy Tegra X1 T214 van, ami egy 2015-ös chip ráncfelvarrt változata, ez egy 10-15 W teljesítményű SoC. Szintén a Wiki szerint a következő generációs Tegra 2022-ben kerül majd a partnerekhez, szóval ha az előtt jönne esetleg egy új Nintendo gép, akkor az vagy régebbi megoldásra épül majd, de az is lehet hogy más cégtől vásárol majd vasat a cég.

A Slime draws near! Command?

(#35218) Wesder


Wesder
félisten

The Nintendo Switch has sold in 79.87m units after 46 months on the market.

In the same time frame, the PS4 was around ~67m and the PS2 was around ~69.5m. The Wii was just under 75m.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35219) consono válasza ldave (#35217) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem az a 2022-23 akár reális is lehet a generációváltásra...

"In God we trust. All others must bring data"

(#35220) petymek válasza ldave (#35217) üzenetére


petymek
senior tag

Mikor a switch megszületett is volt lehetőség modernebb belsőre.
Sajnos akkor sem volt ez szempont.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#35221) 30z.Samu válasza petymek (#35220) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, csak drágább is lett volna a konzol, lehet nem vitték volna. Mint látjuk, az exkluzív címeknek elég, a többiek meg oldják meg. -Gondolja a Nintendo. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#35222) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

0. napos vagy gyorsan kütyüt vett topiklakók? Tervezi valaki cserélni a gépét? Az előjelzett Mario-s és a MH RIse is nagyon tetszik... :B - félek, ezek azt jelzik, hogy 2022 előtt nem lesz igazán komoly "váltás"

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#35223) Rony949 válasza koncsik (#35222) üzenetére


Rony949
őstag

Ha lesz Switch Pro/Super Switch (vagy akármilyen nevű gép), maximum 400 eurós cédulával, én benevezek egyre. Sajnos a PC-s énem néha nagyon érzi a Switch korlátait. Sok szép játék van a konzolon, de a 30-as fps limit, az 1080p-s felbontás szinte teljes hiánya még dokkolt állapotban is, a konzol képernyője egy vicc 2017-es szemmel is nézve, élen a 720p-s felbontásával, miközben már 2017 előtt is jócskán 1080p volt a standard.

Na mindegy, vannak apró bajaim a vanilla géppel, annak ellenére hogy én többnyire nagyon szeretek rajta játszani.

[ Szerkesztve ]

(#35224) Sordoran válasza koncsik (#35222) üzenetére


Sordoran
addikt

Meglátjuk mi lesz a következő gép, de én nem tervezek első nap váltani. Igazából a Switch-et is második konzolnak vettem, pár ex cím miatt, idén pedig eddig egyedül a Re:Zero van tervben rá eddig, de ez is csak a "kézben kényelmesebb" filozófia miatt ezen a paltformon. Sőt, még mindig van pár játék amik váratnak Switch-en magukra (és még több ami ps-en), így amíg ezeket nem pótolom be, addig nem lesz új gép.

Változás jogát fenntartom.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#35225) ayo válasza koncsik (#35222) üzenetére


ayo
addikt

azért sokszor volt ilyen, hogy a maradék gépen így akartak gyorsan túladni ;] de sztem se lesz most 1-2 év minimum.

más: érdekes lesz a következő pár év, hiszen eddig jól elvoltak a Wii U portokból, viszont ott sincs már nagyon sok minden, kénytelenek lesznek fejleszteni ;] plusz megjelenése idején se volt valami erős gép, és egyre jobban látszik, hogy a határait súrolja. egyre izgibb, hogy mit fog lépni a Nintendo.

http://jateknaplo.blog.hu

(#35226) koncsik válasza ayo (#35225) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Metroid4, BOTW2 szerintem új gépre jön, lehet úgy mint a BOTW (régire (akkor wiiU) és új gépre (régi Switch) is)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#35227) ayo válasza koncsik (#35226) üzenetére


ayo
addikt

simán lehet, persze még mindig jobb, mint a Wii U megjelenésén mutatott fake zelda trailer :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#35228) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#35229) Bazsi1987 válasza oriic (#35228) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Remélem holnap már szedhetem is :C

(#35230) draco31 válasza Bazsi1987 (#35229) üzenetére


draco31
veterán

Elvileg igen.
Annó PC-n kipróbáltam, de nagyon béna voltam ott :) Lehet majd teszek egy próbát, de a fortival jól elvagyok egyenlőre .

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#35231) mike1334 válasza oriic (#35228) üzenetére


mike1334
veterán

Nem jó a kép, a fele lemaradt (jobb oldal) ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#35232) oriic válasza mike1334 (#35231) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gotoubun no Hanayome

Képet nem linkelek, mert az érzékenyebb lelkű userek közül valaki modkerbe küld engem is. ;]

Live-Die-Respawn

(#35233) mike1334 válasza oriic (#35232) üzenetére


mike1334
veterán

És az is van Switchre :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#35234) ldave válasza oriic (#35232) üzenetére


ldave
félisten

Vigyázz, engem egyszer itt már megtaláltak :) kép + harmadik komment.

A Slime draws near! Command?

(#35235) consono válasza ldave (#35234) üzenetére


consono
nagyúr

Jézusom...

"In God we trust. All others must bring data"

(#35236) koncsik válasza ldave (#35234) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kapott is 1-2 megjegyzést, nem tért vissza :N

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#35237) mike1334 válasza consono (#35235) üzenetére


mike1334
veterán

Ez nem jó reakció...lehet ez is sérti a vallását :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#35238) Phoen|x válasza ldave (#35234) üzenetére


Phoen|x
őstag

Rákerestem. Marhajó, eddig még nem láttam :D

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#35239) 30z.Samu válasza koncsik (#35222) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ár függő, de most van mire költenem bőven. :B Ha esetleg jönne egy ráncfelvarrott gép, idővel úgy is beújítanék rá.

(#35223) Rony949: 1-1 pillanat erejéig én is hajlamos vagyok PC-s szemmel nézni a dolgokat konzolon. De szerencsére hamar szoktam kapcsolni hogy bakker, ez egy konzol. Itt nem kell nézni ilyesmit, csak játszani. Elvégre az ember azért veszi, hogy ne ilyenekkel foglalkozzon. :D Nyilván örülnénk egy jobb kijelzőnek, vagy erősebb *hardvernek (ennek gondolom a fejlesztők is örülnének), de a konzolt alapvetően nem azért nézi az ember hogy a frame-et vadássza meg a felbontást vizslassa.

*Itt mondjuk ellenpélda volt nálam az új konzol generáció megjelenése. El voltam a PS4-gyel is, persze, de ott már én is mondtam, hogy kellenének az új konzolok, mert ez a hardver már elég gyenguska.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#35240) Sirandrish válasza ldave (#35234) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mondanám hogy "Úristen", de még megsérteném szegényt :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35241) oriic válasza Bazsi1987 (#35229) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tavasszal jon elvileg.

Live-Die-Respawn

(#35242) horkovy24 válasza 30z.Samu (#35239) üzenetére


horkovy24
senior tag

Én szerencsésnek érzem magam! Én csak az exek miatt vettem a gépet nekem arra pedig tökéletesen megfelel! Én úgy gondolom butaság egy ilyen géptől azt várni mint a többitől! Ez Nintendo. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#35243) 30z.Samu válasza horkovy24 (#35242) üzenetére


30z.Samu
félisten

+1

Sic Parvis Magna

(#35244) ldave


ldave
félisten

Majd a new LiteU érdekel, más nem :)

A Slime draws near! Command?

(#35245) Balinov


Balinov
félisten

Tegnap rakaptunk kiccsaladdal a Switch-en az Asphalt 9 Legends-re. Marha jo, elvezetes, meg a 6eves is lenyom minket koridoben. Sikerult a tobbjatekos modot unlockolni, szoval a kerdes, hogy lehet-e 2-en a 2 gyari Joy-Connal (osztottkepernyon) egymas ellen jatszani?

udv
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#35246) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok! Régebben volt Switchem, mostanában nem nagyon követtem az eseményeket, mi a helyzet Switch konzollal? Érkezik belőle ráncfelvarrott modell?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#35247) ldave válasza KOHO (#35246) üzenetére


ldave
félisten

Pletyka van, hivatalos infó nincs.

A Slime draws near! Command?

(#35248) koncsik válasza KOHO (#35246) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Csak ha a FIFA fullban megy majd rajta ;) Welcome back :)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#35249) KOHO válasza koncsik (#35248) üzenetére


KOHO
senior tag

Csak beköszöntem, nem tervezem újra a konzol megvásárlását :D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#35250) pkaresz


pkaresz
senior tag

Sziasztok!

Van aki megvásárolta, meg kapta már a, Atelier Ryza 2: Lost Legends and the Secret Fairy
Az alzán kívül nem kapható sehol még.

Köszi!

Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.