Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#35551) Rony949 válasza Quinine911 (#35544) üzenetére


Rony949
őstag

A Bayonetta 3-ról és Metroid-ról nagyon régóta hallgatnak már. Azokról várok egy kis infómorzsát (fingers crossed, Bayo 3 megjelenési dátum).

Shin Megami Tensei 5-ről is csak egy 2021-es dátumot tudunk, ahogyan azt is tudjuk hogy a SMT3 Remaster is idén jön elvileg.

Van még a NEO: The Worlds Ends with You, No More Heroes 3 és Rune Factory 5. (legalább is most csak ezek jutnak eszembe)

(#35552) koncsik válasza ldave (#35546) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:N homeoffice-ban pléjsztésönöztek :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#35553) Crus


Crus
őstag

PlayIT Store mától nálam banon van.

Rendeltünk pár Switch only tételt, nyilván újként. Az egyik gyanús volt. Nézzük közelebbről újrafóliázott, teljes áron, újként adták el mégis. A fólián konkrétan az égésnyomok láthatók a szélén. Reklamáltunk. Azt a szöveget kaptuk, hogy azért bontották fel, hogy el ne lopják az üzletből, mert ott kiveszik belőle a kártyát.

Akkor a másik játékot miért is nem bontották fel? Meg eleve... ne bontsd már fel az új játékot, mert az onnantól nem új termék!

Na de nézzük a kártyát, állítólag nem használt. Aha, akkor a fém érzékelők a kártyán miért is karcosak? Erre jött egy fals duma megint.

Slusszpoén, hogy amikor rendelni akartunk, nem lehetett a 3 raktáron levő terméket a kosárba rakni, így 1989-es színvonalon olyan cirka 25 perces dumálás után telefonon rendeltük meg a cuccokat. Agyrém.

Még gondolkodom a fogyvédelmi feljelentésen. Minden le van fényképezve, dokumentálva.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#35554) mike1334 válasza Rony949 (#35551) üzenetére


mike1334
veterán

Bejelentik a Persona V Royalt, aztán 44 percig mindenki ujjong és táncol, ennyi :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#35555) Rage47 válasza mike1334 (#35554) üzenetére


Rage47
veterán

áh szép álmok

(#35556) ojoba1


ojoba1
csendes tag

Igen Zeldát szeretnék :) Jó lenne valami 3d all star-hoz hasonló.
Persze bayo 3-ról is jöhetne info már. Várom a holnap estét, remélem nem lesz csalodás :D

(#35557) EmThor válasza mike1334 (#35554) üzenetére


EmThor
addikt

:C :DDD

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#35558) Balazs_ válasza Crus (#35553) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Nem akarom őket védeni, de még 576-os időből tényleg visszamaradt ez a kivesszük a lemezt/játékkártyát a dobozból dolog náluk, mert féltek hogy ellopják a játékokat. Anno mindig pár darabot raktak csak ki, de némely játékból csak annyi is volt készleten... :DDD
A kártyához nem tudok hozzászólni.

Már nem emlékszem mit vettem PC-re tőlük jópár éve, de akkor konkrétan levette a kiálított játék tokját a polcról, elővette a pult mögül a kézikönyvet (amin a kód volt) és a lemezt.

[ Szerkesztve ]

(#35559) gainwardgs válasza Quinine911 (#35544) üzenetére


gainwardgs
addikt

Új donkey kong rész jöhetne :DD

(#35560) Crus válasza Balazs_ (#35558) üzenetére


Crus
őstag

Egyrészt ez egy nagyon hülye gyakorlat, mert ha én eladó vagyok és felbontogatom a cuccokat bármilyen okból, akkor az onnantól nem új, még akkor se, ha azt mondom rá, hogy az. Másrészt a másik játék valamiért valóban bontatlan volt és nem újrafóliázott. Azt nem lopják? Harmadrészt a fémes kontakt csatik a kártyán eléggé eldöntötték mi a helyzet. De én még azt is aláírom, hogy csak kipróbálták. Kár, hogy az úgy már akkor sem új. Az új fogalma nem ez.

Amúgy korábbi nevén KSZ, a mai napig küldi a megrendelt és visszaigazolt NES Mini controllerem... ennek olyan 2 éve. Jogos, minek vásárolunk még onnan? Mert az összes bagázs közül, a 3 tételt csak ott írta raktáron.

Egyébként gerinces, korrekt cég ilyenkor tudod mit csinál:

A. Visszakéri a re-sealed cuccot, majd küld egy gyárit. A futár költséget nyilván állja oda-vissza.
B. Visszakéri a cuccot és téríti az árát.
C. Felajánl a köv. vásárlásból, mittomén' 5.000 Ft-ot.

Ezek közül egyiket se sikerült felajánlani, csak a tagadás van, amit el is hinnék, ha nem szólnának ellenük a száraz tények.

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#35561) Sordoran


Sordoran
addikt

Már lassan feladtam, hogy meglesz, de végül megjött, ráadásul a CE változat. :DDD
Sajna csak 1 hétig élvezhetem, aztán jön a Persona 5 Strikers. (igaz az PS-re lesz, így felváltva tolhatom a kettőt ;] )

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#35562) Rony949 válasza Sordoran (#35561) üzenetére


Rony949
őstag

Nagyon szép. Miféle játék egyébként? JRPG?

(#35563) Sordoran válasza Rony949 (#35562) üzenetére


Sordoran
addikt

Az eredeti Re:ZERO egy light novel, ennek van anime sorozata, most fut második évada. Ez elvileg egy taktikai kaland játék, bár elég erős visual novel jellege van mellette. De aki ismeri eredeti művet, az tudja, hogy ez felel meg neki. A főhős szuper képessége annyi, hogy halála után egy "mentési ponton" újraéled, így lényegében csak az így tapasztalt tudásával tud igazán előrébb jutni. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#35564) Kai_Rong válasza ayo (#35550) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Sephiroth utan nem fog swordie jonni, az fix. A mondasod FE reszenek viszont orulnek :P

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#35565) oriic válasza Sordoran (#35563) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd mesélj róla kérlek. Animét nézem heti szinten, kíváncsi vagyok mennyit ad hozzá sztoriban ez.

Live-Die-Respawn

(#35566) Scarletiel válasza Crus (#35553) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Kéne ezekre a fóliákra is ilyen zárjegy féleség amin az adott konzol logoi stb-i vannak. Úgy kiszűrhető lenne talán. Amúgy nagyon sokszor azért nem rendelek egy adott webshopból bármilyen terméket, mert látom, hogy van újracsomagolt verzió is belőle olcsóbban. Vagy bontott. Namost ha én eladó lennék aki a pénzt nézi, tuti a bontottat küldeném egy tesztüzem után a vásárlónak az új árán, ha nincs külsérelmi nyom a dobozon. Ebből kifolyólag tuti hogy a boltnak is eszébe jutott már ilyesmi, így fixen a szarabbikat kapnám amit valamiért visszaküldtek, aztán vagy észre veszem vagy nem.

(#35567) hyggelig válasza koncsik (#35552) üzenetére


hyggelig
senior tag

Én sem csináltam ilyet az életben sosenem :DDD

(#35568) Kai_Rong válasza Scarletiel (#35566) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Van rajtuk logo, a Switch jatekrol Nintendo feliratu bontoszallal huzod le a foliat. De ez mar eleg regota igy van.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#35569) hyggelig válasza Kai_Rong (#35568) üzenetére


hyggelig
senior tag

Egyszer sikerült a Konzolvilágtól vennem egy ilyen fólia nélküli játékot (Fire Emblem: Three houses). Az eladó srác határozottan állította, hogy nem mindegyik játékon van fólia. Nem akartam vele vitatkozni, csak játszani, így hülyének tetettem magam és este már játszottam is. Amilyen magas árai vannak a használt játékoknak is, annyira nem foglalkoztatott a dolog, de azért na!

[ Szerkesztve ]

(#35570) Quinine911 válasza gainwardgs (#35559) üzenetére


Quinine911
aktív tag

úúúúúúúú, na ezt nagyon adom. Új Donkey-t, igen,igen,igen! :K

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#35571) g@bo válasza Crus (#35553) üzenetére


g@bo
nagyúr

nálam is retek volt a PlayIT Store, a Game & Watch: Super Mario Bros. rendelésénél már eljátszotta a becsületét, 2 r.tek ígérte hogy visszahív a rendelésem miatt, azóta várom, a másik sz.nny a supergamer, ők pofátlanul nyomtak minden nintendo terméket, ami már kizárt h beszerezhető lenne.

az alzánál vettem újracsomagolt játékot.... ott (vásárlás) kell megnézni a fóliázást, hogy nyitószalag van e, és azon díszeleg e a nintendo felirat...

[ Szerkesztve ]

(#35572) Crus válasza Scarletiel (#35566) üzenetére


Crus
őstag

Van rajtuk... már ha éppen nem akarnak átverni és nem fóliázzák újra :DDD
Az összes normális bolt úgy csinálja a bontott termékek eladását, hogy érvényesít rá kedvezményt, továbbá ezt fel is tünteti.

Erősen szembemegy a tisztességgel az, ha valaki bontott, kipróbált terméket vadi újként próbál meg eladni.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#35573) Kai_Rong válasza hyggelig (#35569) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Mint mindenben, az eladó srác állításában is van egy cseppnyi igazság: a nem standard méretű collector's edition dobozokon valóban nincs bontószál, az zsugorfólia, de azon belül a Switch-játék dobozon biztosan van :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#35574) Crus válasza g@bo (#35571) üzenetére


Crus
őstag

Anno mikor az X360-am náluk vettem, akkor alapból modolt gépet kaptam. Én ezt nem kértem, nem mondták és nem is tudtam. Az első official update nyilván azonnal felülírta a modolt fw-t. Hogy tudtam meg? Hát úgy, hogy 1.5 év múlva gondoltam kitakarítom a gépet és láttam, hogy tollal(!) meg volt jelölve a drive, rá volt írva egy jel, hogy modolt.

Supergamer az talán a legalja. Onnan sok éve kaptam olyan "eredeti" PC játékot, aminél a lemez eredeti volt, de a tok, az utángyártott, a borító meg nyomtatóval nyomtatott volt.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#35575) Crus válasza hyggelig (#35569) üzenetére


Crus
őstag

A konkrét játék jelenlegi, bontatlan ára 17990 Ft-18990 Ft. Az 1x használt ára, perfekt állapotban 12900 Ft-13.900 Ft. Azért ez nem pár 100 Ft difi.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#35576) tboy93 válasza Crus (#35553) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez a kamuzás nagyon gyász :( PS5 előrendelésekkel is amit ők leműveltek az vicc. Katasztrófa az a bolt.

(#35577) hyggelig válasza Crus (#35575) üzenetére


hyggelig
senior tag

Nem is tudom, mikor vettem. Talán egy éve. A Hardveraprón egy darab nem volt használtan, így inkább belementem. De szerintem nem is volt akkora árkülönbség a használt és új játékok között.
(A Zelda Botw-ot is 18 ezerért vettem újonnan és 16 ezerért adtam tovább.)

(#35578) Sordoran válasza g@bo (#35571) üzenetére


Sordoran
addikt

Supergamer-ről én is sok rosszat hallottam, most végül mégis megjött tőlük a Re:ZERO Collector's edition (más boltban nem is láttam a CE-t, szóval választási esélyem nem volt). Igaz másfél héttel később, mint megjelenés dátuma volt, de a platinumshop is megcsúszott ennyivel, szóval itt a külföldi beszállító volt a ludas. Ennek ellenére én továbbra is platinumshop-ot és gamepark-ot preferálom nintendo játékoknál, előbbit PS-es játékoknál is szívesen választom.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#35579) horkovy24 válasza Crus (#35553) üzenetére


horkovy24
senior tag

Elképedve olvasom amit írsz a Playit Store-ról! Én tőlük rendeltem elő a 3D World-öt és minden flottul ment időben! Mindent bontatlanul sértetlenül kaptam meg! Az ajándékokat is. Sőt ők is hívtak fel hogy mehetek a csomagomért. A telefont először nem bírtam felvenni és 1 óra múlva hívtam őket vissza amit még az ürge meg is köszönt!

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#35580) cactuar


cactuar
aktív tag

Tippjeim a ma esti Direct-re:

1. Új Smash karakter ( hajrá Zagreus! ), Animal Crossing NH jövője, Bravely Default 2, Monster Hunter Rise, ezzel elmegy kb 30-35 perc
2. 10 percet kapnak kisebb indie játékok, régebbi címek portjai. The Great Ace Attorney Chronicles, Tales from the Borderlands, Secret Neighbor, SnowRunner bejelentés várható, ezek nemrég lebuktak korhatár besoroláson: [link]. Esetleg SMT 3 HD remaster dátum.
3. A végén a one more thing pedig egy Zelda remaster. Ez lehet egy WW + TP kiadás, vagy pletykáltak egy WW + Phantom Hourglass kombót is: [link]

Jó lenne már hallani többet a Bayonetta 3-ról, Metroid Prime 4-ről, BotW 2-ről, de ma még nem lesz szerintem. De lepjenek meg :D

[ Szerkesztve ]

(#35581) g@bo válasza Sordoran (#35578) üzenetére


g@bo
nagyúr

a paltinum nálam is oké volt, most kaptam meg mario-t, és a gamepark is hívott, mikor rendelésem volt. szóval ajánlottak.

Re:ZERO ez milyen?????????? :K :U

(#35582) g@bo


g@bo
nagyúr

a csomagolás bonthatóságát elősegítő kb. 4 mm széles zárszalag, ilyen (képen) nintendo felirattal bír. ha ilyen nincs, csak sima zsugorfólia, akkor a korábbiakban már kibontott játékot kaptunk.

(#35583) Crus válasza g@bo (#35582) üzenetére


Crus
őstag

:R

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#35584) ldave válasza g@bo (#35582) üzenetére


ldave
félisten

Switch esetében nem tudom pontosan hogy van, de 3DS-en voltak játékok, amik csak simán, Nintendo felirat és zárszalag nélkül voltak gyárilag fóliázva, pl. az Atlus játékai.

A Slime draws near! Command?

(#35585) koncsik válasza ldave (#35584) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Csak a Nintendo saját játékain van N tépőszalagos fólia, úgy tudom.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#35586) ldave válasza koncsik (#35585) üzenetére


ldave
félisten

Az a baj, hogy most néztem a 3DS kollekcióm és csak Nintendo vagy Atlus játékom van, szóval nem tudom megnézni más kiadó gyakorlatát :D

A Slime draws near! Command?

(#35587) mike1334 válasza ldave (#35586) üzenetére


mike1334
veterán

Majd ha hazamentem megnézem a bontatlan Civ vi-ot, ha nem felejtem el :)

Más: játszott valaki innen a Pillars of eternity II. részével switchen? Nem túl apró (feliratok, meg úgy az egész) 6.2 colon?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#35588) d@vee


d@vee
őstag

Tegnap sikerült befejezni a Cuphead-et így végre elkezdtem a BoTW-t. Első benyomások: amint kiléptem a nyílt világba, beszippantott, elég letenni :D A grafika tetszik, a világ és az eddigi ellenségek is. Kis cuki inkább, mint komoly rpg. Maga Link az gagyi, mind a mozgása mind a hangja, de ennyi nekem belefér.
Azt se tudom hirtelen, hogy a fő szál érdekel-e jobban, vagy menjek inkább felfedezgetni? :DDD

Ja

(#35589) cactuar válasza mike1334 (#35587) üzenetére


cactuar
aktív tag

Még nem jelent meg switchre.

(#35590) mike1334 válasza cactuar (#35589) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor az első rész? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#35591) scyllafren válasza d@vee (#35588) üzenetére


scyllafren
senior tag

A jatek kb mint mas open world RPG-k, lazan kovesd a foszalat, es nyugodtan koricalj balra-jobbra, ha latsz valami erdekeset :) En asszem a masodik boss utan dontottem el, hogy akkor most megyek es megnyitom a teljes terkepet, azutan picit konnyebb gyorsutazni. Akkorra mar megvan annyi info/cucc/stamina, hogy minden tornyot elersz.

(#35592) Rony949 válasza d@vee (#35588) üzenetére


Rony949
őstag

Számomra az a legjobb, hogyha spontán szerűen megyek. Mikor milyen hangulatom van, azt csinálom. Ha éppenséggel felfedezgetni akarok, akkor azt csinálom, de van hogy ebbe beleunok és inkább a főszálat folytatom, de a főszálat se szabad sokáig csinálni, mert akkor meg lemaradsz egy csomó apróságról.

Meg az ilyen openworldöknél érdemes kitalálnod magadnak célokat hogy kevésbé váljon unalmassá/egyhangúvá a játékmenet. Tehát eldöntöd hogy te most a pálya egyik sarkáról te el akarsz menni a másik sarkára. Vagy ládákat keresgélsz jobb cuccok és felszerelések híján.

Szóval csináld úgy, ahogyan neked esik jól. Ha már érzed hogy nagyon a vége fele jársz és maradtak még felfedezetlen helyek, azokat pótold be és utána lehet befejezni a játékot. :)

[ Szerkesztve ]

(#35593) d@vee válasza Rony949 (#35592) üzenetére


d@vee
őstag

Tényleg tipik rpg ilyen téren. Anno a Skyrim-nél elindultam felfedezgetni és vagy 2 hétig rá se néztem a küldetésekre.

Ja

(#35594) Scarletiel válasza Sordoran (#35578) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Nekem csak pozitív véleményeim vannak. Konzolvilágnál rendeltem elő Series X-et. Több heti várakozás után sem jött tőlük annyis sem levélben, hogy csesszem meg. Telefonálgattam, sokadjára 15 perc csengetés után flegmán felvették, majd elhajtottak, hogy sorrendben megy a kiszolgálás. Közben Facebookon sorra olvastam, hogy boldog boldogtalan megkapta aki utánam rendelt. Rendeltem egyet Supergamernél, közben próbáltam személyesen is beszerezni Auchanból. Végül pár nap után Auchan lett a befutó, de jött is nemsokkal rá, hogy küldik a futárral a gépet. Persze KV-nál még akkor se volt semmi. Más is rendelt Series X-et a Supergamernél és azok is rendre megérkeztek Facebook alapján. Szóval én inkább tőlük vásárlok, a Konzolvilágnál meg soha.

(#35595) Sordoran válasza Scarletiel (#35594) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem kell amúgy nagyon túltolni egyes boltok szidását, csak érdemes észbentartani dolgokat. Most a Re:ZERO-t berendeltem, úgy voltam vele nem veszítek semmit, ha nem jön meg majd megveszem máshol, vagy digitálisan később. Szerencsére megkaptam. Korábban csak egy memóriakártyát rendeltem tőlük, az is megjött. Két vásárlás alapján nálam jó, de biztos nem véletlen van az a sok negatív értékelés se.
Konzolvilág nálam apró dolgokban volt eddig bűnös, de amúgy velük is elégedett vagyok. Aztán sokan szidják Edigital-t, vagy MM-t és eMAG-ot is, de nekem ezekkel sincs kirívó negatív élményem. A tudatos vásárlás hasznos dolog, csak sokan várják a csodát. Ha valami túl jó áron van, vagy sehol máshol nem kapható, de itt pont igen, ott azért érdemes nem beleélni magunkat. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#35596) g@bo válasza Sordoran (#35595) üzenetére


g@bo
nagyúr

banyek, olyan ez a re zero mintha csak néznéd a sztorit.. játék ohne :D [link]

nekem a edigital emag mm nem volt gond, biztos akad 1 1 hiba de az más. fent említett konzolboltokkal viszont zsinórban.

(#35597) MasterMark válasza g@bo (#35596) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, ezért hívják vizuális novellának. :U

Switch Tax

(#35598) g@bo válasza MasterMark (#35597) üzenetére


g@bo
nagyúr

köszönöm, h tudtad...

(#35599) Silεncε válasza cactuar (#35580) üzenetére


Silεncε
őstag

A Bayonettát meg fogják ölni a Switch-el. Nyilván nem leszek népszerű most, de ha csak egy kicsit is jobb látványt szeretnének hozni, akkor muszáj lesz elengedniük a 60FPS-t, 30-al meg félkarú óriás...

(#35600) Sordoran válasza g@bo (#35596) üzenetére


Sordoran
addikt

Van benne kalandozás, felfedezés, de persze itt is az a cél hogy elmész másik helyre ahol mással beszélsz. Nagyon sok duma, beszélgetés van, de aki ismeri, követi eredeti művet az számíthatott erre. Ennek a világnak ez áll jól. Viszont aki ismeretlenül csöppen bele, az megfelelő magyarázat nélkül érteni se fogja mi történik. (kritikák alapján ezen vérzik el a játék sajna, hogy rajongók élvezik csak igazán)
Meglátjuk hétvégén, hogy milyen. Vasárnap este megírom a tapasztalataimat. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.