Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) T0rnad0 válasza ubid (#17538) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ha kiemelt ügyfél vagy, akkor csak itt tudnak segíteni: Kiemelt Ügyfélszolgálat Vodafone Nagyvállalati Ügyfelek számára: 1788 (a Vodafone hálózatból belföldön díjmentesen hívható). Ez itt "lakossági topik" :)

Z Fold 4

(#17552) timea1991 válasza T0rnad0 (#17551) üzenetére


timea1991
tag

sajna a vodanál ha forgalmi kereted elfogy akkor nem korlátoznak hanem kikapcsolják a szolgáltatást

(#17553) T0rnad0 válasza timea1991 (#17552) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ez nem tudom, mire válasz, de előfizetésnél nem így van.

Z Fold 4

(#17554) Z0C! válasza timea1991 (#17552) üzenetére


Z0C!
őstag

előfizetés esetén lassítják a sebességet :)
Feltöltőkártyánál van a kikapcsolás.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#17555) ubid válasza timea1991 (#17552) üzenetére


ubid
őstag

Ha lenetezem az X MB-ot , akkor van túlszámlázás ? vagy van arra lehetőség, hogy ájj és ne tovább ? Természetesen a nélkül hogy magam szabályoznám....

köszi.

[ Szerkesztve ]

-.-

(#17556) Agro válasza ubid (#17555) üzenetére


Agro
senior tag

Lakossági előfizetéses internet opciók mindegyike olyan, hogy az x MB után lassítanak, nincs túlforgalmazási díj.

(#17557) ubid válasza Agro (#17556) üzenetére


ubid
őstag

Tehát használhatom tovább, nem kell ráfizetni sem, csupán lassítanak rajta ( ? )

-.-

(#17558) Agro válasza ubid (#17557) üzenetére


Agro
senior tag

Igen ezt írtam :)

Mondjuk azt hangsúlyoznám, hogy lakossági, ha neked a flottádhoz vagy kiemelt csomagodhoz más opciók érhetők el eltudom képzelni, hogy még régebbi túlforgalmazós csomag van bár erre elég kicsi az esély. A flotta kapcsolattartójának ezeket tudnia kell

[ Szerkesztve ]

(#17559) ubid válasza Agro (#17558) üzenetére


ubid
őstag

Nem világos, hogy kit értünk a "flotta kapcsolattartójának" . ?

-.-

(#17560) Agro válasza ubid (#17559) üzenetére


Agro
senior tag

2 esetet tudok nálad elképzelni, ha nem publikus csomagod van (Business valami szerepel a számlán tarifa megjelelölésnél)

1. Flotta csomag: Kaptál valakitől egy igazolást, hogy xyz kft./rt./zrt./bt./önkormányzat/egyesület egyedi díjcsomagjának megvásárlására vagy jogosúlt. Ennek a flottának van egy kapcsolattartója többnyire az akitől az igazolást is kaptad. Vagy ha ennél a cégnél dolgozol bizonyos esetekben elfogadják a belépő kártyád is. Valakitől kelett kapnod valamilyen igazolást szerintem a nyomozást ennél az embernél kezd.

2. Kiemelt csomag: Nem kaptál igazolást, és nem is személyesen kötötted a szerződést, megrendelő lapon keresztül a cég/intézmény (ahhol dolgozol vagy aki biztosította neked a kártyát) rendelte az előfizetést majd oda adta neked a kártyát, hogy használd. Itt lehet céges vagy dolgozói csomag is, de ebbe az irányba már felesleges elkalandozni a lényegen nem változtat. Itt is többnyire az a személy a kapcsolattartó akitől a kártyát kaptad.

Egyedi díjcsomagok esetében mindig van rajtad és a vodafoneon kívül egy harmadik személy akin keresztül a kedvezményt kapod. A körülményeket csak te tudod, hogy hogyan jutottál, hozzá ehhez a csomaghoz. Ilyen esetekben mindig ahhoz kell fordulni aki biztosította neked. Publikus forumokon vagy facebookon ezekkel kapcsolatban nem adhat neked senki részletesebb tájékoztatást, mert ezek nem publikus csomagok és ajánlatok. Ez csak rád, a vodafonera és a kedvezményt biztosító cégre intézményre tartozik.

(#17561) ubid válasza Agro (#17560) üzenetére


ubid
őstag

Köszi a részletes kifejtést.

A számlán az van hogy Vodafone Business Plusz díjcsomagom van :)

-.-

(#17562) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Lássatok tisztán! ;)

[ Szerkesztve ]

(#17563) Koczka


Koczka
tag

Üdv.

Van e a vodanak olcsó (<1000Ft) mobil internete túlforgalmazás nélkül?

(#17564) Z0C! válasza Koczka (#17563) üzenetére


Z0C!
őstag

Napijegy. adott napra. 10Mb 200ft :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#17565) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

Közbe kiderült hogy a saját nevemre kapom a telót :) Nem rossz ez a flotta dolog :))

(#17566) drexler92


drexler92
tag

Azt szeretném kérdezni,hogy ha meglévő előfizetés mellé rendelek ZsebNet mobilnetet,azt le tudom mondani egyetlen sms-sel?
Köszi a választ

(#17567) mukibuci válasza drexler92 (#17566) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen. XNET a 1270re

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17568) drexler92 válasza mukibuci (#17567) üzenetére


drexler92
tag

Köszi a gyors választ :R

(#17569) BéHGT


BéHGT
senior tag

A Tablet MobilNet 7-nél ha a 2GB elfogy, 128-ra korlátoznak?

(#17570) mukibuci válasza BéHGT (#17569) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17571) BéHGT válasza mukibuci (#17570) üzenetére


BéHGT
senior tag

Te használsz ilyen netet? Korlátoztak már esetleg le? Az érdekelne, hogy mennyire használható? Gondolom van különbség, hogy nem 32-re korlátoznak, hanem 128-ra, bár tudom, az is édeskevés.

(#17572) Agro válasza BéHGT (#17571) üzenetére


Agro
senior tag

Alap dolgokra (szinkronizáció, böngészés) bőven elegendő. Persze böngészésnél az alap weblapok azok amiket még lehet ennél a sbesességnél élvezhetően nézni, olyanokra gondolok ahhol nincs sok kép, meg hírdetés (ezeket ki lehet kapcsolni), flash animációkkal telepakolt oldalak viszont már számomra felejtős kategória ekkora sebességnél. Hírek olvasgatására, forumozásra elegendő viszont

(#17573) BéHGT válasza Agro (#17572) üzenetére


BéHGT
senior tag

Pont ez érdekelt, köszönöm! :)
És itt is van SMS küldés ha felhasználtam pl a 80, meg a 100%-ot?

(#17574) mukibuci válasza BéHGT (#17573) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Hát elég ratyi :D most is le vagyok még korlátozva. Bejön minden ugyanúgy, csak türelmesnek kell lenni, és egyessével frissíteni/megnyitni a weblapokat, mert amúgy eldobálja. Az SMSt passzolom, nekem routerben van, így nem látom.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17575) dedike válasza BéHGT (#17573) üzenetére


dedike
addikt

És itt is van SMS küldés ha felhasználtam pl a 80, meg a 100%-ot?

Az "ott" is csak akkor van, ha a túlforgalmazásért fizetni kell (MM, Ikon, Etalon), egyébként csak 100 %-nál küldenek, illetve a lezárt díjcsomagok esetén 50 és 100%-nál... :)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#17576) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Kicsit bugos a netes egyenleginfó.. :U
Január eleje óta folyamatosan azt jelezte, hogy 125 percem van elhasználva(pedig használtam közben, és az adatok frissítésének időpontja változott is), erre ma felnézek, és 113 :DDD

Más: Hűségidő alatt, ha valaki lefele vált tarifacsomagot, az mibe kerül?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#17577) mukibuci válasza Barthezz2 (#17576) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nálam folyamatosan, arányosan csökken, viszont a másik számomnál azt írja h elfogyott a lebeszélhető keret, és csomóval túl is léptem, amit nem értek :D majd :DDD

egyébként még mindig nem találtam meg, hogy hol lehet megváltoztatni a jelszót :O

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17578) Barthezz2 válasza mukibuci (#17577) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Lefele? :U
Az abból érdekes, hogy azt hittem felfele kellene mennie, azaz nem a max-ból menetel le, hanem a 0-tól fel. Mert a net az viszont szerintem így tesz. De igazad van, majd :DDD

Én se tudom, hol kell. Én már vagy 20x kértem új jelszót, mert folyton elvesztem az aktuálisat :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#17579) mukibuci válasza Barthezz2 (#17578) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nekem itt az 1-es folyamatosan csökken, majd ha elfogyott a keretem, akkor a 2-es kezd el nőni :U Mondjuk az én csomagomban nincs meghatározva hogy X percet beszélhetek meg y SMSt küldhetek :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17580) Barthezz2 válasza mukibuci (#17579) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ja ok, nálam ilyen a dolog:

Az adatforgalom, és a napok felfele mennek, de a perc, mint mondtam eddig 125 volt..

Arra amúgy tudsz válaszolni, hogy ha tarifahűségen belül lejjebb váltana valaki(nem én akarok), az mibe kerül?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#17581) mukibuci válasza Barthezz2 (#17580) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

39990, szóval nem érdemes :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17582) Barthezz2 válasza mukibuci (#17581) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ok, köszi, továbbítom :R

Everybody lies.

(#17583) BéHGT


BéHGT
senior tag

Netezésre használt sim-et is lehet regisztrálni, hogy tudjam követni az adatforgalmamat?

(#17584) mukibuci válasza BéHGT (#17583) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

persze

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17585) BéHGT


BéHGT
senior tag

Friss hűségidős készüléknek a függetlenítése mennyi a Vodafone-nál? Tudja valaki?

(#17586) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Szánalmas a vodafone honlapja. Bejelentkezem. Rámegyek 1 telefon vásárlásra, erre ismét be kell jelentkeznem. Ha vmi mást szeretnék megnézni, ahhoz is újra be kell jelentkeznem. :((( A legjobb! Le akarom cserélni a telefonomat 1 másikra, de nem tudom, mert nem ajánlja fel azt az opciót, h a meglévő tarifám mellé vegyem meg. Még jó, h a kiemelt kategóriába tartozom és nem tudok 1 sz@ros telefont megvenni! Ááá... Annak idején amilyen "jó" volt a voda, olyan rakás az lett.

(#17587) Dabsol5


Dabsol5
tag

Jött az sms, új ÁSZF. Ezekszerint nőnek a vitamax tarifák március 1-jétől. Még, hogy nem emelnek árakat a 27% miatt. Úgy érzem érik a Lidl csomagja, mindenhova 33Ft.

https://www.vodafone.hu/vodafonerol/aszf

(#17588) Dabsol5


Dabsol5
tag

Úgy látom a lezárt csomagok tarifái is nőnek.

(#17589) mukibuci válasza Dabsol5 (#17587) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az újonnan induló "szolgáltatók" meghozták a régóta várt versenyt a piacra ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17590) Lenry


Lenry
félisten

jól gondolom, hogy a számhordozás új előfizetésnek minősül?
tehát ha van egy Vodás előfizetésem meg egy Telenoros, és utóbbit át akarom vinni a Vodafone-hoz, akkor nem szűnik meg ezzel a régi Vodás, hanem egyszerűen lesz két Vodás előfizetésem.

apám váltig állítja, hogy már pedig a kettőt egybe lehet vonni...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17591) BéHGT válasza Lenry (#17590) üzenetére


BéHGT
senior tag

Persze, hogy nem szűnik meg, szerintem nem is lehetne megoldani, hogy a régi vodásodra "rárakni" a telenoros számot.

(#17592) club1 válasza BéHGT (#17591) üzenetére


club1
veterán

Simán meg lehet oldani, mert a vízfonnál a hordozás technikai számra történik, a technikai szám pedig egy meglévő új vodás szám, ennyi erővel pedig régi is lehet. Kérdés, hogy a szolgáltatónak érdeke-e ezt megoldani...

(#17593) mukibuci válasza Lenry (#17590) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

semmi akadálya a dolognak, a számhordozást bármikor tudod kérni, annyi a lényeg, hogy minden adat egyezzen.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17594) timea1991


timea1991
tag

Vitamax standard mennyire nő?

(#17595) club1 válasza timea1991 (#17594) üzenetére


club1
veterán

Mint a konkurenciáé: 44 Ft.

(#17596) Lenry válasza mukibuci (#17593) üzenetére


Lenry
félisten

hmmm.

csak hogy biztos legyek benne.
adott egy hűségnyilatkozatos Vodás előfizetés, telefonszámmal.
meg egy hűségnyilatkozatmentes Telenoros előfizetés telefonszámmal.

mi azt szeretnénk, hogy a művelet végén legyen összesen egy darab Vodás előfizetés a régi, Telenoros, 20-as számmal.

szóval azt mondod, hogy ezt lehet...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17597) mukibuci válasza Lenry (#17596) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen, ezt lehet. Annyi a fontos, hogy ugyanaz legyen az előfizető mindkét szolgáltatónál. A vodás szerződéseddel bemész egy voda üzletbe és megcsinálják. Esetleg érdemes a telenortól egy számhordozási nyilatkozatot kérni, hogy biztosan elengedjék a számot.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17598) Lenry válasza mukibuci (#17597) üzenetére


Lenry
félisten

nagyszerű, köszönöm :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17599) Labasz91


Labasz91
csendes tag

Helló!
Azt szeretném kérdezni,hogy amennyiben megrendelem a ZsebNet100-at sms-ben,akkor az azonnal aktiválódik?

(#17600) mukibuci válasza Labasz91 (#17599) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

48 órán belül. valószínű, hogy pár perc és meg lesz egyébként.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.