Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) blt.62 válasza Daffni2 (#18850) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi!

MegtorloXp

(#18852) blt.62


blt.62
őstag

A feltöltő kártyás mobiloknál nincs a vodánál olyan szolgáltatás, hogy "vissza hívó sms"? Mint a T-mobilnál ami van? Ez azért jó dolog mert ha a gyerek kerete leürül, akkor is tud értesíteni,hogy hívjam fel

MegtorloXp

(#18853) Z0C! válasza blt.62 (#18852) üzenetére


Z0C!
őstag

nincs visszahívós dolog.
meg is őrülnék tőle. aki akar tőlem valamit az hívjon fel :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18854) dedike válasza Z0C! (#18853) üzenetére


dedike
addikt

Pedig egyáltalán nem rossz dolog, én legalábbis tudom értékelni, akkor, mikor a gyermekem sikeresen lebeszélte a havi 1625 forintját, de tud ilyen SMS-t küldeni, s én (vagy az anyja) azért tudunk vele beszélni.
Természetesen mást valóban az hívja vissza, aki akarja! :K

Jó szerencsét!

(#18855) manchester85 válasza dedike (#18854) üzenetére


manchester85
addikt

Te már ilyen öreg vagy? :DDD

i6 Silver

(#18856) Z0C! válasza dedike (#18854) üzenetére


Z0C!
őstag

Viber csodákra képes :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18857) dedike válasza Z0C! (#18856) üzenetére


dedike
addikt

Egy LG GT-540-en? :DDD
Jó, ha nem fagy le a "sima"hívástól...

manchester85:

:B :O

Jó szerencsét!

(#18858) Z0C! válasza dedike (#18857) üzenetére


Z0C!
őstag

cserélj rajta ROM-ot :)

Viber, WhatsApp.
válassz amelyik tetszik. Havernak 4-5.000ft-ot spóroltam neki és bnőjének..
Havi 1000 a net és korlátlan "sms" küldés. Ja és nem lesz rajta adó :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18859) mukibuci válasza manchester85 (#18855) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

:DDD :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#18860) Clapaucius


Clapaucius
tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.

Van egy független telóm és akarok egy előfizetést venni hozzá. A családban már van egy djuice számlás 20 tarifa, egész jó, kivéve, hogy elég gyér a térerő rengeteg helyen... ahol dolgozok ott a Téseknek 4 csík van, míg a dzsúszommal jó esetben 2, de inkább 1 vagy csak segélyhívás...

Vodánál néztem a Kredit csomagot. szinte mindenben megegyezik a számlás 20-al, még olcsóbb is a havi díja.

Mik a tapasztalataitok a csomagról és a voda térerő elérhetőségéről?

Köszönöm! :)

....

(#18861) Atikusz válasza Clapaucius (#18860) üzenetére


Atikusz
senior tag

A kredit csomag jó. A számlás 20-al ellentétben 100MB adatforgalom is jár túlforgalmazási díj nélkül, továbbá, ha elektronikus számlázást választod, akkor 200 Ft havidíj kedvezmény is jár a tarifa árából (1.950 Ft lesz a havidíj és ugyanennyi lebeszélhető). Kiegészítő opcióként választható hozzá a percdíjnullázó havi 500 Ft-ért, amivel ingyenesen hívhatod a percdíj nullázó opcióval rendelkezőket (Kredit és a Matrix tarifákhoz lehet igényelni). A vodafone térerejéről és mobilinternetéről pedig egy szóval: szvsz a három szolgáltató közül a legjobb.
Ha midenképpen előfizetsz erre a tarifára, azt ajánlom, hogy határozatlan idejű szerződéssel kösd meg.

szerk: Érvényes (közép- vagy felsőoktatási) diákigazolvány is legyen nálad a szerződéskötéskor.

[ Szerkesztve ]

(#18862) Clapaucius válasza Atikusz (#18861) üzenetére


Clapaucius
tag

Köszi a kimerítő választ! :)

Még egy kérdésem volna. A kredit tarifához ugyebár diáknak kell lenni... 22 vagyok, már dolgozok, de ha megkérek egy diák ismerőst, hogy az ő nevére vegyük meg a tarifát, akkor vodafonnál is lehet olyat, hogy az én címemre jöjjön a számla? Szóval ő csak megveszi, aztán onnantól fizetési szempontból semmi köze a témához ?!

....

(#18863) Atikusz válasza Clapaucius (#18862) üzenetére


Atikusz
senior tag

Ez esetben érdemes elektronikus számlázást kérni ahol majd a te email címeddel fogsz beregisztrálni az e-számla rendszerbe, így az ismerősödnek nem fog jönni semmilyen levél meg csekk. Ez neki is jobb, meg neked is.

(#18864) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Van itt Vodafone-os dolgozó??

Ugyanis nekem kellene egy telefonszámhoz tartozó név és cím. Valahogy csak meg lehet szerezni!! Átvertek egy telefonnal (~150k), és azóta nem veszi fel a telefont. Sehogy sem tudom elérni, a Vodánál meg nem adnak ki infót.

Help!

A futárcégnél, akivel küldte a csomagot, megvannak az adatai, de azok valószínű nem valósak, ugyanis küldtem neki egy levelet (postán), és visszajött, hogy érvénytelen cím / címzett.
Bár azt nem értem, hogy vette fel a pénzt utána a futárcégtől.

(#18865) Atikusz válasza mukibuci (#18694) üzenetére


Atikusz
senior tag

Aláírtam, megkötöttem.
A szerződésben nincs semmilyen hűség- és tarifhűségről szó, jogkövetkezményekről sem.
Ám az online ügyfélszolgálaton meg 2 évet ír.
Felhívtam az ügyfélszolgálatot és azt mondták, hogy én bizony aláírtam 2 év tarifahűséget.
Csakhogy én ugyan nem, mert a szerződésben szó nincs erről egyrészt, másrészt kértem emailben egy hivatalos álláspontot a SIM-only módban kötött Kredit tarifahűséggel kapcsolatban és visszaírtak, hogy ez esetben határozatlan idejű szerződéssel megköthető tarifahűség vállalása nélkül is.
A hivatkozási számot elmondtam a telefonos ügyintézőnek, aztán megkérdezte valamelyik kollegát, azután meg azt állította valóban igazam lehet, ő sem találta a jelenleg hatályos ÁSzF-ben ezt a részt és mivel a szerződés sem tartalmazza, úgy gondolom, hogy a Vodafone rosszhiszeműen járt el velem szemben, pedig még egy iyen kitartó és utánajáró embert mint én nem hiszem, hogy van aki január óta jár utána a dolgoknak.
A panaszt felvette a telefonos kollega, holnap meg megyek asztalt borítani a Vodafone-hoz és persze az illetékes hatóságoknak is jelzem a fennálló problémát, miszerint a Vodafone - rosszhiszeműen - a szerződésre vonatkozó kötelező tartalmi elemeket (szerződés időtartama, jogkövetkezményei..) nem tartja be.
Folytatás következik..

(#18866) kaller1 válasza B.Ricsike (#18864) üzenetére


kaller1
veterán

nem veszi fel a telefont

Persze, hogy nem veszi fel, az ilyenek eldobható kártyával "dolgoznak". Inkább a rendőrségre menj, itt semmilyen infót nem fogsz megkapni.

.::> <::.

(#18867) Vangelis válasza B.Ricsike (#18864) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Szívás. Hát csak a rendőrség marad.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#18868) raziel01 válasza B.Ricsike (#18864) üzenetére


raziel01
veterán

Soha ne utalj előre senkinek(főleg ne 150k-t), nem győzzük elégszer leírni. :(

(#18869) kcsa válasza raziel01 (#18868) üzenetére


kcsa
veterán

csomagot kapott, szóval itt még az utánvét se védte (volna) meg.. :(

(#18870) Z0C! válasza Atikusz (#18865) üzenetére


Z0C!
őstag

jópárszor hallottam már az asztalborogatást, ám 1 videóportálon sem láttam róla videót :)

asztalborogatás helyett inkább asztalracsapkodás :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18871) mukibuci válasza Z0C! (#18870) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

előttem aztán lehet nyugodtan csapkodni meg borogatni az asztalt, attól nem leszek segítőkészebb, sőőt :B ha valaki normálisan áll hozzá, akkor sokkal hamarabb megoldódik a probléma :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#18872) T0rnad0 válasza Atikusz (#18865) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szvsz csak félretájékoztattak a szerződés után... :U

Z Fold 4

(#18873) mukibuci válasza T0rnad0 (#18872) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a szerződésen sehol sem szerepel, valamint az ÁSZFben sincs ez benne. Végül is valóban félretájékoztatták ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#18874) Atikusz válasza T0rnad0 (#18872) üzenetére


Atikusz
senior tag

Az Online Ügyfélszolgálaton keresztül vettem észre, hogy a Kredit mellett ott van a 2 év.
A szerződésben nincs, de a telefonos ügyfélszolgálatos kollega azt állította, 2 éves szerződést írtam alá. A panasz kivizsgálása folyamatban, a történetet a Tékozló Homár felé is továbbítottam, holnap pedig az illetékes hatóságok felé.

(#18875) Atikusz válasza mukibuci (#18871) üzenetére


Atikusz
senior tag

Én mindig normálisan álltam hozzájuk, csak ők néztek engem hülyének, mert körültekintő vagyok és utánajárok a dolgoknak. Úgyhogy a segítőkészségükről ennyit, tisztelet a kivételnek.

(#18876) fateless válasza Atikusz (#18865) üzenetére


fateless
veterán

Nem tudom, most hogy van, de korábban nálam ez úgy ment, hogy mikor csak sim-et kértem, akkor ugyanúgy alá kellett írnom 2 évet, amelyben az állt, hogy amennyiben idő előtt bontom fel a szerződést, úgy a nekem biztosított készülékkedvezményt kell visszafizetnem, ami sim only miatt értelemszerűen 0 Ft volt, így fél év múlva nem kellett semmit fizetnem a szerződés felbontásakor.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#18877) Atikusz válasza fateless (#18876) üzenetére


Atikusz
senior tag

nálad mikor volt az a "korábban"? 2012.01.01. előtt vagy után?

(#18878) fateless válasza Atikusz (#18877) üzenetére


fateless
veterán

úgy 3 éve

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#18879) Atikusz válasza fateless (#18878) üzenetére


Atikusz
senior tag

fuh, akkor az már nem aktuális az ügy szempontjából :)
amúgy a jelenlegi szerződésben nincs ilyen kitétel amiről te írtál.

(#18880) Prego


Prego
senior tag

Sziasztok, elsőre röhejes kérdéssel fordulok ide.
Egy ideje zaklat a szolgáltató, azzal hogy nem e szeretnék feltöltőkártyáról előfizusra cserélni, mert annak mennyivel olcsóbb a percdíja, és különben is már egy rég kifutott tarifával rendelkezem. Jelenleg Vitamax city tarifával rendelkezem (9 éve kb), havonta átlagban tolok rá egy 3000Ft-os feltöltést, ha leutazom vidékre, beaktiválom a napi 10MB-os netet E-mail meg FB számára.
Most körbenéztem Voda és más társaságok tarifáit, én személy szerint nem találtam jobb választást (mivel vegyesen hívok hálózatokat, ezért sima átlagot szoktam számolni a percdíjakból, 32-34Ft-ra szokott kijönni). Ti esetleg tudtok valamit, ami elkerülte a figyelmem?
Köszi.

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#18881) club1 válasza Prego (#18880) üzenetére


club1
veterán

Éjjel-nappal fix 33 Ft a percdíja a bluemobile szolgáltatásának, a netjüket pedig megnézed...
Ha pedig 26 évnél fiatalabb vagy, akkor vannak még egyéb lehetőségek is...

(#18882) Prego válasza club1 (#18881) üzenetére


Prego
senior tag

Köszi, róluk még nem is hallottam, a korom meg lassan 3-assal fog kezdődni.
Ahogy elnézem ők is ezt az átlagot hozzák. Csak azt tudnám miért fújol mindenki hogy nekem mennyi a percdíjam, amikor ők 20Ft alatt telefonálnak és 2GB internetjük is van mellé ugyanennyiért :D
Jójó, tudom, ilyen céges, olyan családi, amolyan haver anyjának a húgán keresztül intézett tarifa. Ezek addig jók, amíg mindegyik felhasználó fizeti a számláit, ha egyik kimarad, akkor 20 ember nem tud telefonálni :DD

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#18883) SLYM


SLYM
veterán

sziasztok, mobilnethez használtam egy vodafonos feltöltőkártyát, de lecseréltem a netet és most van egy kártyám, rajta 5500 forinttal. ezzel mit lehet kezdeni? át lehet ezt a pénzt "utalni" egy másik vodás feltöltőkártyára? ha nem, akkor mivel ennek is van egy száma, esetleg át lehet ezt alakítani valamiféle kártyás csomagra, amivel telefonálni lehet? kösz a választ

[ Szerkesztve ]

(#18884) n@p@lm válasza Atikusz (#18865) üzenetére


n@p@lm
őstag

jól teszed hogy bejelented, remélem érdemben neked adnak igazat.
majd tájékoztass hogy mire jutottál, jöhet privátba is, nem mindig nézek ide fel.

a dolog azért érdekel mert én is átvittem volna két előfizetést a t-től, de amikor rákérdeztem a hűség nélküli csak sim-re, akkor közölte az ügyintéző hogy biza két év tarifahűség van.
ha bontasz akkor meg ha jól emlékszem 40.000 ft kötbér / sim.
vicces banda ezek.

na szóval ezért leszek kíváncsi arra hogy te mire jutsz.

(#18885) Atikusz válasza n@p@lm (#18884) üzenetére


Atikusz
senior tag

Rendben, mindenképp jelezni fogom. Ha minden igaz a Tékozló Homáron is megjelenik majd az írásom és ott is beszámolok majd a fejleményekről.

(#18886) n@p@lm válasza Atikusz (#18885) üzenetére


n@p@lm
őstag

ok, köszi!
azt is szoktam olvasni :)

(#18887) mukibuci válasza Atikusz (#18885) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

mobilt csak aldiból ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#18888) Atikusz válasza mukibuci (#18887) üzenetére


Atikusz
senior tag

haha :DD :D :C :DDD

(#18889) knyitogato


knyitogato
őstag

Üdv!

Az jelen van még a Vodánál, hogy a náluk vásárolt telefon hálózati korlátozásának feloldása hűségidőn belül is működik anélkül, hogy kötbért kérnének?

[ Szerkesztve ]

(#18890) SLYM válasza SLYM (#18883) üzenetére


SLYM
veterán

up

(#18891) RedSix válasza n@p@lm (#18884) üzenetére


RedSix
tag

Kreditnél nem kell hűséget aláírni, ez nemrég változott, lehet, hogy még ezelőtt érdeklődtél.

***Live online, love online***

(#18892) NixonHUN válasza Atikusz (#18885) üzenetére


NixonHUN
tag

Ha jól értem jelezted a voda felé hogy valami nem okés a szerződéseddel, és még mielőtt bármiféle hivatalos választ kaptál volna a panaszodra (itt nem a telefonos ügyintézőkre gondolok), elrohansz a homárra fröcsögni. Gratulálok.Remélem rádverik a tarifahűséget.

(#18893) mukibuci válasza NixonHUN (#18892) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

homár másból se áll, csak ilyen fél történetekkel, ritka, amikor le van írva minden - a megoldás meg amúgy is az, hogy aldiba kellett volna venni batz papucsban :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#18894) NixonHUN válasza mukibuci (#18893) üzenetére


NixonHUN
tag

:D :D :D Jogos. Nem is tudom mit háborgok itt.. :U

(#18895) Atikusz válasza NixonHUN (#18892) üzenetére


Atikusz
senior tag

Fél éve nem tudnak választ adni a kérdésemre, szóval sztem te jobb, ha csendben maradsz, ha nem tudod miről van szó.

(#18896) mukibuci válasza Atikusz (#18895) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

3 napja reklamáltál hivatalosan, 30 napjuk van a válaszadásra :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#18897) Atikusz válasza mukibuci (#18896) üzenetére


Atikusz
senior tag

Azt mondod? És amikor januárban kaptam választ a vodafone ügyintézőjétől telefonon, hogy elérhető határozatlan idejű szerződéssel, az nem volt "hivatalos" válasz? :) És amikor, hogy kiderült, hogy mégsem, kompenzációt is kaptam? Ez a sztori hivatalosan és nem hivatalosan is, nem 3 napja kezdődött.. Így úgy gondolom, hogy jobb, ha nem beszélünk erről, ha nem tudjátok valójában milyen megkeresések és intézkedések voltak eddig.

[ Szerkesztve ]

(#18898) n@p@lm válasza RedSix (#18891) üzenetére


n@p@lm
őstag

az összes sim only opciót POFÁTLANSÁG hűségszerződéshez kötni, és ekkora mértékű (40.000 forint) kötbérhez kötni a felbontását.
asszony telefonján (xperia mini) jövő augusztusáig van hűség (tehát még több mint egy év), 20.000 lenne a kötbér ha felmondanám.
és akkor egy készülékkel gazdagabb vagyok, itt meg??!!

(#18899) NixonHUN válasza mukibuci (#18896) üzenetére


NixonHUN
tag

:D

(#18900) Atikusz válasza mukibuci (#18896) üzenetére


Atikusz
senior tag

"3 napja reklamáltál hivatalosan, 30 napjuk van a válaszadásra"

3 napja kötöttem a szerződést, korábban nem is lett volna rá lehetőségem - szerződésre irányuló - panaszt tenni, ugyanis nem lett volna mire hivatkozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.