Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) mukibuci válasza Studi22 (#17200) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azért ez enyhe tulzás ;] hallottam már ezt-azt arról a csodabótról :DDD De tényleg jó lenne, ha lehetne ott szerződést hosszabbítani a 600Ft-os havidíjkedvezmény helyett, mert én is akarok :O

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17202) dedike válasza mukibuci (#17201) üzenetére


dedike
addikt

..önző... :DDD

Jó szerencsét!

(#17203) Studi22 válasza dedike (#17202) üzenetére


Studi22
aktív tag

Tízezeré... ;]

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#17204) mukibuci válasza Studi22 (#17203) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem azon van a hangsúly, hanem hogy csak ott van olyan telefon, ami kéne, online rendelés persze nincs - minek is - aki nem pesti, annak megteszi a 1800 is :W (el tudnám képzelni azt is lassan, hogy vidéken csak vf 125 lesz a boltokban, akinek már igénye van, az utazzon fel pestországba) Bezzeg szifont minden sarki boltban adnak :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17205) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

A smartstore-el illetve az ott lévő eladókkal mik a tapasztalatok?felkészültek-e? pl. tudják-e mi a különbség BES és BIS között?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#17206) mukibuci válasza dellfanboy (#17205) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

elméletileg nagyon jól képzettek minden téren, bár képzést csak android, symbian és ios téren nyújtanak :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17207) dellfanboy válasza mukibuci (#17206) üzenetére


dellfanboy
senior tag

tuti? mert a b/rryblogon olvastam, hogy elég sok Blackberry készülék van kirakva.

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#17208) mukibuci válasza dellfanboy (#17207) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ebből kiindulva, bár lehet ott valaki bb szaki is :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17209) draco31


draco31
veterán

Hobbi netem van, tudom, hogy már más a neve. A telefonon nem nulláztam a számlálót, máshogyan kilehet deríteni, hogy mennyi lehet még a 100Mb-ból?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17210) mukibuci válasza draco31 (#17209) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

1751-re NET szócska. Bruttó 45 ft. Prepaidnél a 171-re. Rendelkezésre álló mennyiség, mínusz eredmény = fennmaradó adatmennyiség.

egyébként ha hobbid volt és nem mondtad le, akkor még mindig az van, nem változott meg a neve :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17211) draco31 válasza mukibuci (#17210) üzenetére


draco31
veterán

Vitamaxos vagyok. Elküldtem a NET szót a 171-re, de az a válasz érkezett, hogy nincs GPRS internet forgalmam, vagy nincs internet elöfizetésem.
Most telefonról írok, és nincs benne wifi. Az nem hiszem, hogy gond lenne, hogy opera minvel netezek, ez is csinál forgalmat.
December 2.-án kapcsolták ki a Hobbit, mert nem volt fedezetem, de még aznap feltöltöttem, és bekapcsoltam HOBBI szóval. Akkor ez most hogy?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17212) mukibuci válasza draco31 (#17211) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és mit irtak vissza? bekapcsolták az opciót?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17213) draco31 válasza mukibuci (#17212) üzenetére


draco31
veterán

Tisztelt Ügyfelünk! A MobilWeb Hobbi szolgáltatást bekapcsoltuk. Egyenle: .....Ft. Elsö használat elött kapcsolja ki be a telefont.
Éjjel elküldtem a WEB szót a 171-re, és erre már elküldték azt, hogy 18Mb-nál járok, és a tegnapi dátumot, hogy akkor neteztem utoljára.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17214) bohoc71


bohoc71
aktív tag

Ma megkaptam az e-számlám, és érdekesnek találtam a havidíj összegét... Eddig a havidíjam x hónap 7 napjától y hónap 6 napjáig tartott, ezért fizetem 2560 ft-ot. A mai számla ellenben így néz ki:12.07-12.31-ig 2580 ft, 01.01-01.06-ig 630 ft!!! Mi a magyarázat erre?

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#17215) mukibuci válasza bohoc71 (#17214) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

áfaemelés mond neked valamit :F ezzel összekötve emelik kicsit a havidíjad is :((

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17216) bohoc71 válasza mukibuci (#17215) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Az ok! DE! 12.31-ig nem emelhet áfát..szerintem...már itt is van (igaz csekély) 20 ft....de mint tudjuk sok kicsi..

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#17217) mukibuci válasza bohoc71 (#17216) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ezért lett kettébontva a hónapod 12.07-12.31ig nincs emelés 01.01-01.06ig van emelés :K

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17218) Agro válasza bohoc71 (#17216) üzenetére


Agro
senior tag

Mivel az időszak amire számláztak 27%-ot az már 2012.01.01-től szól így ott már az arra az időszakra vonatkozó áfa tartalmat KELL megjeleníteni. 2011.12.31-ig nem is emeltek áfát. A számla keltezése ilyenkor nem számít csak az időszak amiről kiállították.

(#17219) dedike válasza bohoc71 (#17216) üzenetére


dedike
addikt

Még jó, hogy én ezért majd csak február közepén fogok köpködni... :O

Jó szerencsét!

(#17220) mukibuci válasza dedike (#17219) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ugyanúgy kifizeted, teljesen mindegy, hogy mikor :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17221) dedike válasza mukibuci (#17220) üzenetére


dedike
addikt

Tudom, sajnos így is, úgy is ki kell csengetni... :O

Jó szerencsét!

(#17222) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
Tegnap óta nem müködik a mobilnet, csatlakozási hibát, hardver hibát ír vegyesen. Bár a telefonomba átrakva sem müködik...
A Vitamaxos kártyán most van ajándék net, az simán megy, és persze beszélni is simán lehet.
Mi lehet a gond?
(Számla befizetve, szóval biztos nem lett letiltva...)

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#17223) Agro válasza elfelejtette (#17222) üzenetére


Agro
senior tag

Ha telefonban se megy és biztos vagy abban, hogy befizetted akkor sim hiba. Ebben az esetben személyesen tudod díjmentesen cseréltetni.
Biztos ami biztos hívd fel az ügyfélszolgálatot és nézesd meg

(#17224) tanygab


tanygab
tag

Sziasztok,

Lenne egy kérdésem: A vodafonnál egy évben hány előfizetést lehet kötni? Illetve hány telefont lehet venni egy évben? (1 személynek)

(#17225) mukibuci válasza tanygab (#17224) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Egy egyéni előfizető legfeljebb két havidíjas csomagot vásárolhat évente.... Kivéve a flottacsomagok valamint a családi opcióval vásárolt csomagok. Feltöltőkártyával akármennyit vehetsz.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17226) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Vki belinkelné nekem a Vodafone "A" csoportba kapható előfizetéses készülékárlistát? Egyszerűen nem találom.

Köszönöm!

(#17227) mukibuci válasza spyduck (#17226) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

www.vodafone.hu/arlista, annyira nincs eldugva, nehezen lehetne ennél egyértelműbb :DDD De csak a kedvedért ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17228) Hmura válasza mukibuci (#17227) üzenetére


Hmura
tag

Mi ez a Samsung Galaxy Mini 990 Ft-ért flottásoknak akció?
Mit, vagy milyen opciót kell(ene) ehhez aláírni, mert gyanúsan olcsó?
Vagy már akkor a szerződést nem hosszabbítók aránya,
hogy a flottást is emberszámba veszik?

[ Szerkesztve ]

(#17229) mukibuci válasza Hmura (#17228) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

sikerült végigolvasni az SMS-t? 160 karakter nem a világ :N részletek a vodafone.hu/flotta oldalon :U

Ha nem találnád meg, mert legalább annyira el van dugva, mint a link a kapott SMSben:
maximalista opció kell hozzá -> 2GB adatmennyiség 2400Ft / hó (és igen, tudja mindenki, hogy ez átverés, nem kell kihangsúlyozni, hogy mennyire meg lettél tévesztve és félre lettél vezetve)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17230) Hmura válasza mukibuci (#17229) üzenetére


Hmura
tag

"részletek a vodafone.hu/flotta oldalon"

A részleteket nem találtam meg, miért kérdeztem volna?
160 karakterbe az is belefért volna, hogy 990 Ft az ár
ha XY opciót írsz alá 2 évre....
Csak ekkor nem kellene tornászni a vodafone.hu-n.

[ Szerkesztve ]

(#17231) mukibuci válasza Hmura (#17230) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerinted én milyen szinten anyáztam emiatt az SMS miatt a küldőjét? Egész nap jöttek az emberek, majd mentek is tovább, amikor megtudták, hogy kell hozzá net is :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17232) Hmura válasza mukibuci (#17231) üzenetére


Hmura
tag

Látod, akkor nem csak én vagyok ilyen régimódi, hogy az
ilyen típusú reklámokat és figyelem felkeltéseket átverésnek,
hülyének nézésnek és más idejével való szórakozásnak tekintem.....

(#17233) spyduck válasza mukibuci (#17227) üzenetére


spyduck
nagyúr

Miután beírtam meglett, csak azóta nem voltam a voda honlapján amióta megújult. Köszi :DDD

(#17234) mukibuci válasza Hmura (#17232) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kis ismétlés: (és igen, tudja mindenki, hogy ez átverés, nem kell kihangsúlyozni, hogy mennyire meg lettél tévesztve és félre lettél vezetve)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17235) Hmura válasza mukibuci (#17234) üzenetére


Hmura
tag

Miért, a másik idejével szórakozást minek neveznéd???

(#17236) mukibuci válasza Hmura (#17235) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Te most az én időmmel szórakozol :F :DDD Direkt előre leírtam, hogy neked már ne kelljen :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17237) fjps


fjps
csendes tag

Sziasztok.

A havidíjas mobilnet (zsebnet 500) esetén mikor nullázódik az adatforgalom. A megrendelést követően mindig 30 nap múlva, vagy mindig számlazáráskor? Számlazárás mikor van?

Csak azért kérdezem, mert most járt le a megrendelést követő 30 nap, de a vodás netinfo oldal szerint már 70 MB-ot elneteztem, ami kizárt (3G Watchdog 20 MB-ot mért).

(#17238) mukibuci válasza fjps (#17237) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

számlazáráskor. 6, 13, 19, 25 közül valamelyik, ezt megtalálod a számlalevélben.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17239) centerweb


centerweb
csendes tag

Sziasztok!

13-án volt számlazárásom, és én 14-én reggel mondtam le a Mobilweb Hobbi opciót, valamint rendeltem meg ugyanakkor a ZsebNet 1000-et. A december 13-tól január 12-ig vonatkozó számlában a Hobbi teljes havidíja, vagy csak egy időarányos összeg lesz kiszámlázva?

Illetve ha január 13-át követően vissza szeretnék váltani ZsebNet 100-ra, úgy ha még 12-én lemondom az 1000-et, az már nem lesz a jan. 12 - feb. 12-es számlában, vagy esetleg előre számlázzák?

(#17240) mukibuci válasza centerweb (#17239) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

időarányos mindkettő.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17241) Daffni2 válasza Hmura (#17228) üzenetére


Daffni2
addikt

Vagy már akkor a szerződést nem hosszabbítók aránya,
hogy a flottást is emberszámba veszik?

Te melyik országban élsz-melyik bolygón?

Érdekes a másik két szolgáltatóval ellentétben a Vodának növekszik az aktív előfizetők száma.

"Aki ad,az nyer"

(#17242) zsoleer


zsoleer
senior tag

Sziasztok

Valakit tudna nekem segiteni abban hogy a vodafone-nál hogyan is müködik a részletfizetés mert kérnek tölem munkáltatoi igazolást meg utolsó 3 havi bankszámlakivonatot ezzel csak az a baj hogy multkor akartam venni szintén részletre készüléket és akkor elég volt csak az utolso havi kivonat akkor most hogy is van ez?? teljesen ellentmondó infokat kapok mindenhonnan.... valaki benfentes esetleg irna az meg köszöném! :R

(#17243) Daffni2 válasza zsoleer (#17242) üzenetére


Daffni2
addikt

30 napnál nem régebbi munkáltatói igazolás vagy

- utolsó 3 havi saját névre szóló bankszámlakivonat, amelyre a havi bérátutalás történik

Mi szükséges a részletfizetéshez?

"Aki ad,az nyer"

(#17244) mukibuci válasza zsoleer (#17242) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Mi szükséges a részletfizetéshez?

Az utólag fizető előfizetői szerződés megkötésekor történő hitelképesség vizsgálathoz szükséges dokumentumokon felül részletfizetés igénybevételéhez az alábbiakra van szükség belföldi magánszemély, illetve külföldi állampolgár garanciavállalója esetén:

- 30 napnál nem régebbi munkáltatói igazolás vagy

- utolsó 3 havi saját névre szóló bankszámlakivonat, amelyre a havi bérátutalás történik

- nyugdíjas előfizető esetén nyugdíjas igazolvány és egy 3 hónapnál nem régebbi nyugdíjszelvény

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17245) dedike válasza Daffni2 (#17241) üzenetére


dedike
addikt

Na akkor, hogy tudj is (ne csak állíts)!

Az NMHH gyorsjelentése szerint 2011 novemberében a hívásfogadásra alkalmas kártyák száma alapján 100 főre 116,8 SIM-kártya jutott.

November végére a teljes ügyfélszám alapján számolva a T-Mobile részesedése az előző havi 44,91 százalékról 44,93 százalékra, a Vodafone-é 22,80 százalékról 22,81 százalékra nőtt, míg a Telenoré 32,29 százalékról 32,25 százalékra csökkent.

A vizsgált hónap végére a forgalmazásban résztvevők, azaz mind a havi díjas előfizetéssel rendelkezők és mind az előre fizetett előfizetések közül az utolsó három hónapban hívást indítók vagy fogadók száma alapján a Vodafone piaci részesedése az előző havi 22,66 százalékról 22,59 százalékra, a T-Mobile-é 45,39 százalékról 45,38 százalékra csökkent, míg a Telenoré 31,95 százalékról 32,03 százalékra emelkedett.

Tehát megállapítható, hogy a Vodafone esetében csökkent nagyobb mértékben az aktív előfizetők száma.... valamint, hogy a Telenor volt képes egyedül növelni aktív előfizetői számát, ami ugye a szolgáltató jövőjére nézve eléggé pozitív hatással lehet!

Természetesen itt elérhető a forrás is.

Jó szerencsét!

(#17246) mukibuci válasza dedike (#17245) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

telenor és a jövő? eléggé kátyús az a hipersztráda ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17247) dedike válasza mukibuci (#17246) üzenetére


dedike
addikt

Nem ismerem az ő sztrádájukat, de minden kezdet nehéz... ;]

Jó szerencsét!

(#17248) club1 válasza dedike (#17247) üzenetére


club1
veterán

Ne is akard megismerni. Aszfalt csak 1-1 kilométeren van, helyenként az alap is hiányzik, és az sem mindegy, milyen márkájú autóval hajtasz rá...

[ Szerkesztve ]

(#17249) mukibuci válasza club1 (#17248) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen, ez meg külön vicc, hogy nem minden csomaggal érhető el, hiába van hypergyors okostelefonod/tableted, nem tudod kihasználni :U

A Telenor Hipernet sebességet milyen adatcsomagban érhetem el telefonhoz?
Olyan szolgáltatáscsomagot, amiben a HSPA+ típusú adatforgalmat korlátozás nélkül igénybe tudod venni telefonról nem értékesít a telenor. Hipernet tarifákkal pedig nem lehet telefonálni.

via FB

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17250) dedike válasza mukibuci (#17249) üzenetére


dedike
addikt

Ez mondjuk elég érdekes hozzáállás részükről... :Y

Jó szerencsét!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.