Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42701) #79335424 válasza Sayuar (#42700) üzenetére


#79335424
törölt tag

Megint adnak majd a szarnak egy pofont, mi meg cumizzuk az "egyenlő feltételeket". Lásd: garantált sávszélesség.

(#42702) 4Grider válasza #79335424 (#42701) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én is ezt olvastam ki a cikkből. Nem fogják ingyenesen felengedni a Mindigtv/Horizon stb. forgalmat, mert azért annyi sávszélesség nincs a 4G-ben sem. Egyszerűbb megszüntetni a korlátlan tv-zés lehetőségét. Mondjuk ez inkább a Telenornak fog fájni.

(#42703) #79335424 válasza 4Grider (#42702) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azért, lehet ebben még apróbetűs svédcsavar. Vajon, akcióban sem lehet kedvezőbb feltételeket kínálni? Mert a Telenor MyTV ingyenes adatforgalom nem fix szolgáltatás, hanem akciós. Ja, hogy évek óta így van? Ez kérem, egy ilyen hosszú akció.

[ Szerkesztve ]

(#42704) #79335424 válasza 4Grider (#42702) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kicsúsztam az időből.
Az a gáz, hogy a hatóság elvileg az én érdekeim védelmében munkálkodik, aztán mégis én kerülök a f... rossz végére. Mert ez nem csak a Telenornak fájna, hanem nekem is. Nem vagyok nagy TV -zős, nekem nincs más TV előfizetésem, az otthoni netem viszont nyög alatta. Egyébként meg ott vannak a flották, meg a virtuális szolgálatók.Tudomásom szerint a Telenoros hálón levők mind megkapják az ingyenes adathasználatot. Én ezt a szitut nem látom jogosulatlan előnyszerzésnek.

(#42705) zsiz válasza Viktor0610 (#42699) üzenetére


zsiz
őstag

Köszönöm a segítségedet, majd megpróbálom :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#42706) Füleske


Füleske
addikt

Sziasztok !
Jelenleg hipernet medium csomagom van amire hó végén lejár a hűség. Home m - re váltanék tablettel. Az úgy működik hogy megrendelem addig a home m - et tablettel , kiszállítják , elkezdem használni majd jövő hónap elején lemondom a medium csomagot ? Vagy hogy a legcélszerűbb váltani ?

(#42707) Viktor0610 válasza Füleske (#42706) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell megvárd a hűség végét, már most is intézheted. :)
Mivel csomagot is váltanál, én inkább a személyes ügyintézést ajánlanám. Vagy telefonon csomagot váltasz, majd megrendeled neten, ha nem akarsz boltba menni.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#42708) Prien válasza #79335424 (#42703) üzenetére


Prien
addikt

Ez az egyik dolog.
A másik pedig, hogy a szolgáltatás fizetős, ha még az adatforgalomért is fizetni kellene vagy felszámolnák (ami ugyanaz,mintha fizetnénk érte), akkor pedig azért vizsgálódna az NMHH, hogy kétszeresen húzzák le az ügyfeleket egy szolgáltatáson belül...

A Mindig TV-ről csak az jut eszembe, hogy "Néha Tv". Egyszer kellett volna nagyon, amikor VB döntő volt (közszolgálati csatornán) , de hát ...elfelejtett működni. A Telenor MyTV viszont működött. Szóval minden szolgáltatónak a saját háza előtt kellene sepregetni, nem a másikat bemószerolni, mert többet/jobbat talált ki. :U

A kevés is több a semminél.

(#42709) tomp válasza Sayuar (#42700) üzenetére


tomp
félisten

Nyugi nem, mert ha valóban a MyTV miatt is vizsgálódik akkor magam alatt vágnám a fát mivel van MyTV előfizetésem.
Ha megszüntetnék a forgalmi dolgot akkor az rendben lesz az NMHH részéről, hogy 1szolgáltatásért duplán fizessen az ember? Előfizetés+adat. Ez sincs rendben.
Nem értem egy szolgáltató a saját szolgáltatásához miért ne adhatna ingyen forgalmat a saját hálózatán...
MyMusic e téren vajon rendben van? Az tuti zeneszolgáltatói megállapodás alapján megy.

(#42710) #79335424 válasza tomp (#42709) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor a Telekomnál kellene vizsgálódniuk. Ott nincs ingyen adatforgalom, és a TV-GO csak akkor ingyenes, ha van T-Home előfizetésed.
Szerintem nagyon rossz irányban vizsgálódnak. Azt a témát kellene piszkálni, hogy egy virtuális szolgáltató, az EU -ban elterjedt gyakorlat szerint, fizetés ellenében használhassa a meglevő hálózatokat, a szolgáltatók külön hozzájárulása nélkül.

(#42711) Füleske válasza Viktor0610 (#42707) üzenetére


Füleske
addikt

Köszönöm a válaszod , jól hangzik. :K

(#42712) bandigno


bandigno
senior tag

Üdv! Létezik még olyan h bónusz kedvezmény v hűség pont? Dpi esetén is? Vagy 8-9 éve nem irtam alá hűséget! Ez online rendeléssel nem jelenik meg, de később beleszámolják? Előre is koszi!

(#42713) thiclyoon


thiclyoon
aktív tag

sziasztok!
kérdésem az lenne, hogy van olyan előfizetés, melyhez jár x mb internet, és utána nem kapcsolják le? (hanem lassítják pl 32/32-re)
régen nálam így volt (mytariff s), de egy ideje már 0/0 a max, ha lejár a keret :W
köszi előre is!

(#42714) Sayuar válasza thiclyoon (#42713) üzenetére


Sayuar
őstag

Van, telenor dpi, bővebben itt[link]
Azt azoban tudni kell, hogy amíg régebben csak papíron lassított a telenor 32kbps-re (és valóságban ennek akár a 10 szerese is megvolt sebességben) most már mindenki arra panaszkodik, hogy a régi időknek vége: az elméleti 32kbps az a valóságban is 32.

(#42715) 123xyz


123xyz
tag

Hallottam mostanában rádióban is, meg facebookon is látom, hogy a Telenor hirdeti a saját "Tuti" 9 forintos kártyás percdíját, ami időszakos díjhoz kötött, és folyamatosan emelkedik majd, meg egyéb apróságok, szóval elég félrevezető az egész. Nem tudom, a maretingesek ezt hogy gondolták, még ha néhány embert rá is tudnak beszélni erre, szerintem hosszú távon ennek az eredménye csak az elégedetlen / csalódott ügyfelek számának növekedése lehet...

OFF: Komolyan itt tartunk, vagy ez csak egy troll? :F Az a baj, attól tartok, hogy ezt az okfejtést nem viccnek szánta az illető... :( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42716) 4Grider válasza 123xyz (#42715) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szerintem az nem időszaki díj, hogy előre kifizeted x perc árát. Amit ha sikerül teljesen lebeszélni, akkor amíg tartott, 9 Ft-ért telefonáltál. Bár tény, hogy adott időszakig tudod csak lebeszélni.
Ebben az átverés csak az, hogy akkor tudsz 9 Ft-ért telefonálni, ha tudod pontosan, hogy mikor fog elfogyni az előre kifizetett perc és akkor (előtte nem sokkal) megszakítod a hívást. De nem nehéz belátni, hogy ez nem igazán életszerű.
A második átverés pedig az, hogy eddig ez a csomag úgy működött (feltételezem most is), hogy ha elég hamar letelefonáltad a kifizetett keretet, majd rárendeltél, akkor idővel eltűnt az ajánlatok közül a 15 percet tartalmazó csomag, és sokkal több percet tartalmazó tűnt fel (logikusan x9 Ft-al drágábban). Ha azt is lebeszélted, akkor tovább emelték a benne foglalt percet, de a 7 napon nem változtattak. Azaz egy fejés volt az egész.

(#42717) Sayuar válasza 4Grider (#42716) üzenetére


Sayuar
őstag

Anno rendeltem egyedi ajánlatot a májmenüből.
Nem használtam el a benne foglalt adatot, mégis 1 hét múlva nagyobb csomagot kínáltak fel.
Ezt követően felhívtam a 1220-at, hogy ugyan már miért emelték a csomag tartalmát (és értelemszerűen az árát) mikor az előzőt se nem használtam el.
Válasz: "egy ideig ne rendeljen..."
Megfogadtam a tanácsot: azóta nem rendeltem.

(#42718) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Szuksegem lenne egy simkartyara a legolcsobban ahogy megoldhato, eleg lenne 1000 ft feltoltes. Mik a lehetosegeim? Van helyben telenor partner.

Koszonom!

(#42719) asdf_ válasza Lauda (#42718) üzenetére


asdf_
veterán

Neten rendelsz ingyen, majd feltoltod, vagy besetalsz, 500 Ft-ert simet veszelt, es feltoltod.

(#42720) Lauda válasza asdf_ (#42719) üzenetére


Lauda
félisten

Mennyi a minimum feltoltes?

(#42721) asdf_ válasza Lauda (#42720) üzenetére


asdf_
veterán

Hadd keressem ezt is meg neked a telenor weboldalan: 1500 Ft. :N

(#42722) Viktor0610 válasza bandigno (#42712) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nagyobb költés esetén (havi 12-15 ezer és felette) szokott lenni forintkedvezmény.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#42723) xEon1337


xEon1337
őstag

Van valakinek valamilyen belsős infója, hogy a Telenor mikortól tervezi az iPhone 6S 32GB forgalmazását?

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#42724) stilo18


stilo18
addikt

Sziasztok.

Szeretne vásárolni testvérem a Telenornál LG G5-öt. Mostanában nem látni a weboldalon. Megszűnt? Van valakinek erről valami információja?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#42725) Acheron válasza stilo18 (#42724) üzenetére


Acheron
őstag

Árlistán még fent van, kifutó limitált megjelöléssel, M csomagban 100 alatt.
Meglehet, hogy már csak a boltokban elérhető (már ahol van)

(#42726) Lauda válasza asdf_ (#42721) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon koszonom a segitsegedet, csak reggel nem volt idom irni! Azota mar vettem is simet es toltottem is ra! :K :)

(#42727) tomp


tomp
félisten

No mi történhetett a fb oldalukkal? Az összes látogatói bejegyzés eltűnt. Érdekes...

(#42728) Viktor0610 válasza stilo18 (#42724) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hívd a 1220-at (rálátnak a boltok készletére)vagy rendeld online, ha az opció, és van lehetőség így rendelni. :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#42729) DrBubo77 válasza tomp (#42727) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Ráadásul hülyeségeket is írnak időnként.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#42730) darvinya


darvinya
titán

Nemrégiben írtam, hogy nem tudtam megrendelni a Kihagyhatatlan ajánlatot.

Választ kaptam egyedi csoporttól:
A Mymenü minden ügyfelünk számára egyedi kedvezményeket nyújt, így ennek megfelelően az éppen aktuális kampányoktól, promócióktól, illetve az ügyfél kártyáján elérhető/megrendelhető szolgáltatásoktól függően eltérhetnek a megjelenített menüpontok és szolgáltatások. Akcióink üzleti megfontolás alapján kerülnek kialakításra, melyről bővebb információval sajnos nem szolgálhatunk, illetve azoktól egyedileg sincs lehetőségünk eltérni. Ügyfeleinknek kizárólag azokat a szolgáltatásokat tudjuk biztosítani a MyMenüből, amelyeket annak rendszere részükre felajánl.

Magyarán elküldtek a búsp…ba.
Aztán felsorolták békéltető testület elérhetőségeket, de NMHH-jét nem.

Ennyit a korrektségről, mikor Ők írják, hogy bármikor újra rendelhetem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#42731) asdf_ válasza darvinya (#42730) üzenetére


asdf_
veterán

Az nem baj, ha az NMHH-t nem irtak, mert ha a reklam szerint barmikor ujrarendelheted, valojaban pedig nem, az ugyis GVH :D

(#42732) #79335424 válasza darvinya (#42730) üzenetére


#79335424
törölt tag

Már az elején sem értettem, hogy mi a problémád. Azt írták, hogy a My Menüs ajánlat "személyre szabott", és bármikor újrarendelhető. Azt nem írták, hogy közben nem változhat.

(#42733) darvinya válasza #79335424 (#42732) üzenetére


darvinya
titán

Csak nem rendelhető bármikor.
Ráadásul mai napon nem ment mostanáig az app-om, hirtelen változott a szöveg.
Már csak 7 napon belüli újrarendelést érhetem el.
Utána vehetem azt amit felajánl, ami egyre drágább és egyre rosszabb.

Ez aztán a korrektség.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#42734) #79335424 válasza darvinya (#42733) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az tény, hogy fogalmazhattak volna világosabban is, de nem hazudtak. A MyMenüs ajánlat bármikor újrarendelhető. A technikai hibák más lapra tartoznak, de biztos vagyok benne, hogy azokra is vonatkozik valami hasonló szöveg az ÁSZF mélyén.

[ Szerkesztve ]

(#42735) darvinya válasza #79335424 (#42734) üzenetére


darvinya
titán

Mint írtam, hogy már csak 7 napos időn belül rendelhetem meg.
Változott a szöveg.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#42736) grafikus17 válasza darvinya (#42733) üzenetére


grafikus17
senior tag

Ilyenkor, mikor olvassák a telenornál a negatív véleményeket, akkor a monitor előtt ülnek és dörzsölik a kezüket, hogy na most jól kib....tunk velük, nem fogják ész nélkül rendelgetni? :C :P

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#42737) #79335424 válasza darvinya (#42735) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mi volt korábban a szöveg, és az mikor változott meg? Mert EZT júni 30. -án linkeltem, és nem rémlik, hogy előtte más lett volna a szöveg.

(#42738) DrBubo77 válasza darvinya (#42735) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Már miért csak 7 napon belül rendelheted meg?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#42739) darvinya válasza #79335424 (#42737) üzenetére


darvinya
titán

Nekem eddig újrarendelés esetén fel nem használt keret elvesztés szerepelt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#42740) jozsi968 válasza darvinya (#42739) üzenetére


jozsi968
tag

De hiszen, pont ez van leírva az utolsó mondatban!

(#42741) #79335424 válasza darvinya (#42739) üzenetére


#79335424
törölt tag

De, eddig is 7 napos volt a szolgáltatás, és ez korábban is fel volt tűntetve (lásd a linkemen). Az keretvesztés is szerepelt korábban, és most is szerepel. Az összegen, és a csomagban foglalt mennyiségeken kívül én nem látok eltérést a júniusi, és a mostani szöveg között.

(#42742) DrBubo77 válasza darvinya (#42739) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Pont az szerepel a képen, amit betettél, hogy ha az érvényességi héten belül újrarendeled, akkor a korábbiból fennmaradt egységek elvesznek.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#42743) darvinya


darvinya
titán

Mindenki másról ír.

Nekem eddig az szerepelt, hogy bármikor újrarendelhető, nem volt semmilyen 7 nap.
Az meg felfogtam, hogy újrarendelés esetén elveszik ami maradt.

De most már csak 7 napon belül rendelhetem újra, után bedobnak egy újat és már csak Azt rendelhetem meg.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#42744) 123xyz válasza darvinya (#42743) üzenetére


123xyz
tag

De pontosan mi változott a szövegben? Mert a Somatom által linkelt, több mint 3 hónapos képen betűre ugyanaz a szöveg szerepel, mint a te képeden. Erről beszélnek amúgy a többiek is, erre várjuk a választ...

"Nekem eddig az szerepelt, hogy bármikor újrarendelhető, nem volt semmilyen 7 nap" - most is az van a képen, amit beillesztettél, hogy bármikor újrarendelhető. Még ha a gyakorlatban ez nem is teljesül, akkor is ezt írják az üzenetben... :U

(#42745) DrBubo77 válasza 123xyz (#42744) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Bármikor újrarendelhető. Azt nem írja, hogy az ajánlat mérete nem változhat. ;]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#42746) Sayuar válasza DrBubo77 (#42745) üzenetére


Sayuar
őstag

ja...emelni kell...

[ Szerkesztve ]

(#42747) DrBubo77


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Ha előfizetéses számra történik feltöltés, akkor azzal mi történik?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#42748) Viktor0610 válasza DrBubo77 (#42747) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az EDSZ-keretetre kerül feltöltésre.
Amennyiben valamit veszel SMS-ben, akkor először a feltöltött összeg fogy el, majd a normál havi keret. Nincs lejárata, amíg a kártya aktív, addig elérhető marad.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#42749) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#42748) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

És ha nem parkolok, nem lottózok, akkor mire lehet még használni?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#42750) dptrsk válasza DrBubo77 (#42749) üzenetére


dptrsk
addikt

"Az univerzális egyenleg mind kártyás mind számlás előfizetők esetében MobilVásárlásra pl. mobilparkolás, autópálya-matrica vásárlása, és emelt díjas szolgáltatásokra pl. SMS-szavazásra egyaránt felhasználható."

Semmi másra.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.