Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42301) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

A kedvezményes Safe előfizetést igénybe veheti nem Telenor előfizető is?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#42302) KamuMazsola válasza half333 (#42300) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Az, hogy nem lehet interneten regisztrálni, bárki is mondja, hogy lehet, nekem még soha nem sikerült. Szóval hívd a 171-et, vagy mit és szóban tudod csak aktiválni, ami kb 3 perc. Bosszantó, de törődj bele, hogy csak így lehet!

Üdv.: KamuMazsola

(#42303) DrBubo77 válasza KamuMazsola (#42302) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Lehet neten is regisztrálni, nekem is sikerült már korábban.
A lakcímet, egyebeket meg telefonon is kérni fogják tőle. Tehát személyi adatok nélkül nálunk nem fog menni a regisztráció. De egyik szolgáltatónál sem.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#42304) chungee


chungee
addikt

Estét!

Csak kiváncsiságból rendeltem sorban a free simet :DDD Hatodiknál már elutasított :N

[ Szerkesztve ]

(#42305) milenda válasza chungee (#42304) üzenetére


milenda
tag

Hány nap volt az egyes rendelések között?

(#42306) chungee válasza milenda (#42305) üzenetére


chungee
addikt

Ma csináltam :) kb. félóra alatt

(#42307) milenda válasza chungee (#42306) üzenetére


milenda
tag

Ahhoz képest az 5 sim nem is rossz eredmény.

(#42308) Otisz


Otisz
őstag

Van itt olyan Telenoros kolléga, aki tudna Note7 csere ügyében segíteni?
E hét csütörtökre volt megbeszélve, hogy a futár érkezik, de semmi.
Az ügyfélszolgálat meg csak ide-oda dobálja az ügyet.
Előre is köszönöm :R

(OO[IIII][IIII]OO)

(#42309) DrBubo77


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Van egy kb 2 hónapos nano és egy kb fél éves micro SIM-em. Variálnánk a készülékekkel. Van valami lehetőség a micro SIM nanová alakítására díjmentesen?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#42310) 4Grider válasza DrBubo77 (#42309) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ilyen idős sim esetén abszolút az ügyfélszolgálatos jóindulatán múlik, hogy ráírja-e a cserére a technikai cserét. Én bepróbálkoznék, max. ha nem jön be, akkor vágatnék.

(#42311) DrBubo77 válasza 4Grider (#42310) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Az ügyfélszolgálaton is vágnak? És az kerül valamibe?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#42312) Viktor77 válasza DrBubo77 (#42311) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem vágtak. Igaz, nem került semmibe, mert telefont is akkor vettem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42313) MaciG


MaciG
addikt

Üdv. Romániára nem vonatkoznak az EU-s kedvezményes romaing díjak? Ma mentem Aradra és jön az sms, hogy üdvözölnek a Vip hálózatán, hívásindítás 889ft és társai... :(((

BANZAII

(#42314) Teko001 válasza MaciG (#42313) üzenetére


Teko001
őstag

Vonatkoznak, viszont a Vip egy macedóniai szolgáltató, így vagy valahogy sikerült az ő hálózatukra felmenned, vagy rossz hálózat SMS-ét küldte el neked.

[ Szerkesztve ]

(#42315) 4Grider válasza Teko001 (#42314) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szerbia azért közelebb van Aradhoz, mint Macedónia...

(#42316) PistiSan


PistiSan
addikt

Sziasztok, valami újrahasznosított telefonszámot kaphattam az előfizetéshez, amire egyre gyakrabban kapok politikai üzeneteket, telefonokat. 2 előfizetést vettem, a másik telefonszámon nincs ilyen gond, mit lehet ezzel tenni? Lehet valahogy tiltani ezeket, vagy kérhetek új telefonszámot ilyen okból?
Nem szeretnék fizetni ezért, úgy gondolom nem az én hibám hogy ilyen számot kaptam a szolgáltatótól.

(#42317) Viktor0610 válasza PistiSan (#42316) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bejelented a 1220-on, hogy díjmentes számcserét kérnél zaklatás miatt, aztán bármelyik boltban elvégzik azt. :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#42318) MaciG válasza Teko001 (#42314) üzenetére


MaciG
addikt

Értem. És ilyenkor ha véletlenül kiszámlázták nekem ezt az irreális percdíjat akkor lehet valamit ez ellen tenni? Mert azért Arad még légvonalban is ~60km Szerbiától, és sajnos kellett használni rendesen a telefont, mert lerobbant a busz...

Amúgy azt is észrevettem, hogy ha jövök haza pl. Szerbiából, akkor még Szegeden is egy ideig a kinti hálózaton vagyok, hiába teszem repülő módba vagy vissza, illetve kapcsolom ki be a telefont...

BANZAII

(#42319) Teko001 válasza 4Grider (#42315) üzenetére


Teko001
őstag

Jogos, azt nem találtam meg gyors keresés alapján, hogy ott is van.

(#42318) MaciG: Szerintem méltányossági alapon elengedik/újra számolják, ha reklamálsz miatta. Biztos, hogy nem ismeretlen előttük ez a jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#42320) lm83 válasza PistiSan (#42316) üzenetére


lm83
őstag

Hát van akinél a gázművek hibabejéltest akarják intézni :(( :D
Lehet már írták régebben, meg van aki biztos tudja, de 3 vagy 6 vagy kitudja hány hónap után egy megszűnt számot újra kiadnak

(#42321) MaciG válasza Teko001 (#42319) üzenetére


MaciG
addikt

Köszi. És ha nem hinnének nekem, tudom valahogy bizonyítani hogy én és a telefonom is ott volt?

BANZAII

(#42322) cigam válasza MaciG (#42321) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

A cellainfó alapján jól szűkíthető, hogy honnan indítottad a hívást.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#42323) Dave1984 válasza MaciG (#42318) üzenetére


Dave1984
őstag

Ajánlom hogy telefonodba,állítsd át az automatikus halozatválasztast manualisra.Igy te valasztod ki melyik hálózatra álljon!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#42324) thomas77


thomas77
senior tag

Tegnap ezt mértem a Szentendrei úti Auchan parkolójában:

(#42325) Oryctolagus


Oryctolagus
tag

Üdv!

Csütörtökön rendeltem telefonon keresztül mobilinternetet otthonra. Pénteken átvettem a postán a csomagot. A csomagban volt egy tájékoztató ami szerint az esetek 95 százalékában 24 órán belül aktiválják a simet. Vajon mennyit kell még várnom, mert még mindig csak piros fénnyel villog a modem.
Köszönöm a válaszokat!

Per aspera ad astra.

(#42326) KTU válasza Oryctolagus (#42325) üzenetére


KTU
addikt

[link] :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#42327) darvinya


darvinya
titán

Online felületen van lehetőség arra, hogy megtudjam mennyi idős a SIM kártyám?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#42328) Viktor0610 válasza darvinya (#42327) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs.
Csak a típusát írja, de az kb. semmit sem mond.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#42329) darvinya válasza Viktor0610 (#42328) üzenetére


darvinya
titán

Az kár, pedig lehetne.
Akkor kereshetem elő a cseréről a papírt. :(((

Köszönöm

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#42330) #79335424 válasza darvinya (#42329) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudod előadni az ecccerű user -t?
-Nem tudom, hogy mi lett vele, de nem megy a net. Pedig, ki se vettem a telóból.
Ennyi.

(#42331) ghostie


ghostie
tag

Egy személy hány Praktikum kártyát rendelhet, illetve mennyi időnként vehet újat?
Van erre most érvényben valamilyen korlát?

[ Szerkesztve ]

(#42332) Viktor0610 válasza ghostie (#42331) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Személyesen tudtommal bármennyit.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#42333) mokalade


mokalade
tag

Van egy feltöltős sim, amin még a vásárlás óta van kb. 2000ft, de az érvényessége hamarosan lejár. Ha most feltöltöm elektronikusan 3000ft-tal, akkor az univerzális egyenleg 3000ft lesz, vagy hozzáadódik az eredeti 2000ft is és 5000ft lesz?
Van valahol lehetőség tetszőleges összeggel feltölteni az egyenleget pl. 3240ft-tal?

Köszönöm szépem!

(#42334) wetomi válasza mokalade (#42333) üzenetére


wetomi
aktív tag

Ha a jelenlegi kb 2000 Ft-os összeg is univerzális egyenleg, akkor az új feltöltés hozzáadódik.
Ha a jelenlegi egyenleged nem univerzális egyenleg, akkor az új feltöltés ugyan úgy hozzáadódik és telefonálásra, sms küldésre és szolgáltatásra felhasználhatod az egészet, DE mobilvásárlásra csak az új feltöltés összegével megegyezőt használhatod fel, ha az univerzális egyenleg feltöltés.

Nincsen tetszőleges összegű feltöltés: [link]

(#42335) mokalade válasza wetomi (#42334) üzenetére


mokalade
tag

Egy kb. egy éve vásárolt sim eredeti, felhasználható egyenlege (még nem volt feltöltve) univerzális egyenleg?
(Úgy rémlik, hogy nem.)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#42336) wetomi válasza mokalade (#42335) üzenetére


wetomi
aktív tag

Viszonylag régen volt dolgom prepaid kártyával, így nem merek konkrétat mondani. Emlékeim szerint a MyMenü egyenleg lekérdezében ez is benne van: *111# és hívásindítás gomb, aztán 4-es és 1-es pont az általános egyenleg infó: [link]

(#42337) darvinya válasza #79335424 (#42330) üzenetére


darvinya
titán

De, csak jó lett volna tudni, hogy családból még kinek érett a csere.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#42338) Viktor0610 válasza darvinya (#42337) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben nem tapasztaltok hibát, nem cseréltetek készüléket, minek cserélni, ha meg bármelyik igen, akkor alap a csere. ;)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#42339) MaciG válasza Dave1984 (#42323) üzenetére


MaciG
addikt

Be is állítom :)

Közben felhívtam az ügyfél szolgálatot, és kiderült no problem, csak az sms tévedt el :)

BANZAII

(#42340) Oryctolagus


Oryctolagus
tag

A következő kérdésem az lenne, hogy a kiegészítő szolgáltatásokra költhető kedvezménykeretemből (3500 Ft)
melyik zenei szolgáltatást rendeljem meg, ha a deezer-t szeretném használni és a számítógépemen és a nem telenoros telefonomon is ugyan azt a profilt használnám.

Ezeket találom a Szolgáltatások módosítása / szórakozás panelen:

Deezer Zene Havidíj1 390 Ft

MyMusic Deezer Havidíj 2 290 Ft

Azért szeretném a deezert, mert állítólag ez áll a legközelebb a spotihoz és az tetsszett. Az apple-t egyszerűen nincs kedvem megismerni a Tidal meg szimplán nem tetszik a playről nincs tapasztalatom.

Per aspera ad astra.

(#42341) darvinya


darvinya
titán

Lassítva vagyok, de hálózattal valami nincs rendben.
Legfőképpen azért gondolom, mert a fórum topikat nem tudja betölteni rendesen.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#42342) wetomi válasza Oryctolagus (#42340) üzenetére


wetomi
aktív tag

A MyMusic Deezer szolgáltaáts korlátlan Deezer "irányú" adatforgalmat is biztosít. A sima Deezer zene csak a hozzáférést adja, de a meglévő adatkeret terhére megy az adatforgalom.

Ha a wifi, vagy a nagy adatkeret megoldott a másik telefonon, akkor elegendő lehet az olcsóbb is, de ezt neked kell tudnod.

(#42343) shootme2


shootme2
aktív tag

Sziasztok!

Volt valami módosítás mostanában a 4G mobilnet körül?
Körülbelül 1 hete iszonyat lassú a netem. Youtube azt írja nincs kapcsolat próbáld újra ha be is jön 5 perc alatt 10 másodpercet tölt be 144p-ben. A böngészés is hasonlóan vacak a kisebb oldalak használhatók de a nagyobbak nem jönnek be. Youtube és böngészés közben 5 KB/s az adatátviteli sebesség de speedtest 70 mbit/s-et ír.
Az adat csomagomat 1 hét alatt el szoktam használni tehát nagyrészt korlátozottan használom de ilyet még nem tapasztaltam... Eddig korlátozottan is tudtam videózni és böngészni rendesen...
Mostmár ilyen radikálisan korlátozzák vagy mi történt? Van valakinek valami infója?

Köszönöm

Üdv

(#42344) Oryctolagus válasza wetomi (#42342) üzenetére


Oryctolagus
tag

Akkor szerintem a drágább lesz a jobb választás, hiszen a hozzáférés mindkettő esetében adott, viszont csak drágább előfizu nem csökkenti az adatkeretemet a Telenor hálózaton.
A mobilomon 3GB van egy hónapra, még 2-nél többet nem sikerült soha elhasználni.

Per aspera ad astra.

(#42345) 4Grider válasza shootme2 (#42343) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igen, ha visszaolvasol akkor láthatod, hogy a legtöbb csomagban a lassított netet jobban belőtték a minimum (0 kbps) környékére.

(#42346) Prien


Prien
addikt

Ha a kedvezmény keretem 2500 Ft , de eddig csak 2000 Ft-ot használtam el (tehát 500 Ft kihasználatlan) és még rendelek mondjuk egy 1000 Ft-os szolgáltatást, akkor a fel nem használt 500 Ft-ot "beszámolja" a rendszer?

A kevés is több a semminél.

(#42347) DrBubo77 válasza 4Grider (#42345) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

A mobil flották topicban téma, hogy a lassítást most már komolyan veszik, nem itt.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#42348) shootme2 válasza 4Grider (#42345) üzenetére


shootme2
aktív tag

Köszönöm. Így már legalább tudom mi a gond. Azért az nem szép hogy használhatatlanra korlátozzák... Legalább lenne valami normálisan árazott csomagjuk.

(#42349) Daffni2 válasza shootme2 (#42348) üzenetére


Daffni2
addikt

Azért az nem szép hogy használhatatlanra korlátozzák..

Ja,mert az étteremben,ha elfogyott a söröd, akkor ingyen kapsz többet?

"Aki ad,az nyer"

(#42350) shootme2 válasza Daffni2 (#42349) üzenetére


shootme2
aktív tag

Ez elég gyenge példa volt...
Korlátlannak van hirdetve de így nem az és nem mellesleg elég túlárazott is a mobilnet. A sebesség csökkentés jogos ezzel nincs is bajom csak a mértékével nem értek egyet. A 4G elméleti sebessége a telenor szerint 150 mbps ha 1mbps-re korlátoznák az is elég drasztikus lenne erősen megérezné a felhasználó de még használható is maradna.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.