Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9012) Csirke


Csirke
tag

Huhh....
Nem olvastam azért végig a topic-ot, csak az utolsó jópár oldalt, és nem dobott fel a helyzet.
Úgy alakult, hogy muszáj 1 hónapon belül valamit kezdenem a mostani előfizetéseinkkel (céges, vodás csomag, osztható 15200, 6 szám, amiből 4-et szeretnék is megtartani, a maradék 2 lehet valami feltöltős is, de ha elveszik, se baj).
Jó lenne valami flottás lehetőség, nem feltétlenül vodás, de számok megtartása fontos lenne. A mostani 15200+apró előfizetési díjból nem beszélünk le 10eFt-ot sem. Sok az egymás közötti duma.
Másodperc alapú kéne (itt kéretik nem felröhögni! :)), alacsony havi, illetve percdíjú, és elég lenne csak 1-hez internet (igen, az enyémhez :)).
Nem továbbszámlázós kéne, és az sem lenne baj, ha nincs belépési díj sem, de ez nem kizáró tényező.
Az összegyűjtött. rar-os csomagot megnéztem, de nem egyszerű, hogy melyiket válassza az ember, pláne úgy, hogy talán egyiket sem ismerem.
Szóval, ha nem küldtök el kapásból a fenébe, akkor ki mit javasol? Jó tapasztalatok? Az okt. 1. határidő miatt tudom, hogy nehéz jósolni, de mégis... Egyáltalán melyik szolgáltató? Eddig a vodával meg voltam elégedve, de az utolsó hozzászólások alapján lehet, hogy a legkedvezőtlenebb változások épp itt lesznek? Aztán az is lehet, hogy a többiek is meglépik azokat?
Ne nagyon legyen flame belőle (muhahaha :D), inkább csak engem próbáljatok meggyőzni, egymást ne! ;)
Pl. ez a DPI-s flotta mennyire lenne kapufa most? Vagy akármelyik is?

www.solarplan.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.