Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85027) Chereiose válasza nyogo83 (#85025) üzenetére


Chereiose
addikt

Én se hinném egyébként, hogy valami rommá törtet akarnának felújítva eladni, ahogy írod tuti beszámították aztán ahogy az első tulaj használta olyan. Egy szervizelést biztos kérek rá tőlük alkuba ha megveszem. Viszont azért ez még akkor is jó árban van, ha 600k-ba került anno nem?

Még azt kéne eldöntenem, hogy kell-e egyáltalán robogó, még 1-2 hónapig nem lesz kocsim, de ha lesz is helyben, főleg melegebb időben tök jó vele járkálni. Most viszont még nagyon hideg van, feltehetőleg a kövi 1 hónap sem lesz melegebb, addig meg pl. ha reggel 0 fokokban kell vele elmennem akár 1 km-ert is az halál lesz, ezen kívül meg megtudnám oldani, hogy melegebb zárt helyre vigyem, de macerásabb, így 1 sima tető alatt állna kint most ebben a 2 hétben amíg talán mínuszok lesznek éjjel és később is ott tárolnám. A másik, hogy gyanítom ahogy jön a jó idő még nehezebb lesz jó áron találni bármit, szóval talán nem hülyeség most megvenni. Aztán szerintem nyáron eladnám vagy legkésőbb ősszel, kérdés, hogy mennyit buknék ezen, mennyire eladható ez, én attól tartok, hogy vagy 100k-t buknék rajta, bár azért ennyire fiatal, magyar vételű Piaggiot szerintem nehéz találni, néha a jobb állapotú Hondák meg Yamahák mennek ennyiért amik 15 évesek :U Meg úgy megjelenésében is tetszik, nem az a pöttöm termetű, szép a festés meg úgy az egész, szerintem ez jobban is megy 1 fokkal mint ezek a Diok, Todayek, stb, tárcsafékes elől, biztos jó robogó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.