Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74042) mumtaz válasza nyogo83 (#74037) üzenetére


mumtaz
senior tag

Hengert már szedtem le. Hajtókar nem görbült. Nekem lehet szerencseként mondható, hogy sűrítésnél nem teljesen zárt az égésterem. Pontosabban nekem ott nyit közvetlenül a gyújtás előtt az injektor. És, mivel a víz nem összenyomható, simán lehetett akkora ellennyomás, hogy a vizet visszanyomta az injektorba. Mikor levettem az injektorfejet, jött is belőle víz. De az kerülhetett oda a forgattyúsházból a levegőkompresszoron keresztül is.

Mondjuk nem akkora gáz. Úgyis akartam némi renoválást. Lendkereket, főtengelyt, szimeringeket, csapágyakat cserélni. De ezek mind meg is vannak, mert már korábban beszereztem Őket.
Már csak az az egyetlen bajom, hogy tavaly költöztem és sajnos olyan helyre, ahol az utcán nincs olyan félreeső hely, ahol ott tudnám hagyni a gépet motorblokk nélkül leponyvázva. És elvinni sem tudom. Nincs hova. :(

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.