Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) djtoomi válasza Moddingfan (#900) üzenetére


djtoomi
addikt

Nekem fél éve sőt már több,G5-öm van,közvetlen szomszédomnak per pillanat habu,kb 1 hete,de nemsokára cseréli vagy G5-re,vagy G7-re.Eddig szinte az összes MS egere volt meg razer egere de akkor is sztem ez a legjob(mármint az enyém,a G5).Nekem nova winner padom van,ő a kicsike de ott a killer,ő a nagy darab,Rohadt jó pad,de exctmat sem rossz.Arra a G5 a jó meg esetleg a cooperhead de én azt nem vennék,semmi ergonomia,semmi normális kinézet.Most a razer egerek nagy része tiningolt,moddolt pc-k mellé való emrt szép szines neonok vannak benne,ezzel szemben semmi ergonomia,és semmi masszivitás.Kb az 5ezres genius ergo-k szintjén vannak minőségileg.Ezzeél szemben logi nem olyan csicsa de nem néz ki rosszul se,nagyon jó az összeszerelési minősége,massziv,preciz,pontos. ;) Én is ezért döntöttem emelett,nálam még az MX518 volt versenyben de mivel optikai,kiesett mert,ugymonjd technikailag elavultabb,én meg minimum 4-5 évre vettem a G5-öt. :B

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#902) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Stragéiára van valami külön egér, vagy jó egy bármilyen mezei egérke? Köszi! :R

Original's never fit - Socket 370

(#903) djtoomi válasza <MZ/X> (#902) üzenetére


djtoomi
addikt

Hát minden jobbfajata egér jó,,kezdve MX518,G3,G5 stb. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#904) <MZ/X> válasza djtoomi (#903) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Mennyibe kerül mostanában egy Mx518? Az nagyon jófajta egér, igaz egy kicsit régi. És egy jó minőségű egérpad mennyibe kerül? :R

Original's never fit - Socket 370

(#905) djtoomi válasza <MZ/X> (#904) üzenetére


djtoomi
addikt

10 körül az egér,keéll rá teflon talp az 2.5k,és egy jó pad 5k. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#906) <MZ/X> válasza djtoomi (#905) üzenetére


<MZ/X>
őstag

És a teflon talpal jobban csúszik? :)

Original's never fit - Socket 370

(#907) Moddingfan válasza djtoomi (#901) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Igencsak felkeltette az érdeklődésem a G5, körülnézek valahol, kézbe fogom, ismerkedek vel :D Designra elég vad, de nekem tetszik. A lényeg számomra a pontosság, nem az, hogy hangyányi mozgásra is átrohanja a képernyőt: gyors, precíz mozgás, ott álljon meg, ahol akarom, ne ugrájon össze-vissza, állítható DPI nem hátrány (de nem is feltétel), kellő súly a jó kezelhetőség miatt. Látszólag ezek ebben megvannak, ha nem tévedek?

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#908) djtoomi válasza Moddingfan (#907) üzenetére


djtoomi
addikt

Igen,és még egyel több is van:a suly állitható kis sulykorongokkal hogy biztosa legyen,vannak asszem 1.5-ös emng 4.5grammos sulyok.Én az összes 4.5g-os sulyt használom,igy a legnehezebb az egér,de én mondjuk a nagyon nehéz egereket szeretem de ezen állitható a suly.Én elég sok egérrel összefutottam de a G5 forevör.Nekem igy néz ki a patkányom:[link],de ebből van az uj kék szinű is:[link].Ha jol tudom most ujonnan már elég sok helyen csak a kék van,de nekem a régi jobban tetszik.Nekem ilyen padom van hozzá:[link],mármint a felső,az alsó a nova killer az nagyobb. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#909) Moddingfan válasza djtoomi (#908) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Szép kis szetted van, nem mondom. Nekem amúgy pont a kék tetszik jobban, szóval nem is baj, ha csak azt lehet kapni. Amúgy sztem meggyőztél, nem olcsó egér, de évekre szól és igazán profi darab.

Köszi a segítséget! :R

Üdv

Modi

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#910) pontybela


pontybela
csendes tag

Segítséget kérek... Olyan egeret keresek, aminek nagyon kis ellenállású gombjai vannak, főleg a görgő gombja legyen nagyon puha. Azért kellene ilyen, mert a mutatóujjam kezdi megadni magát a görgőtől. Néztem néhány a4tech egeret, ami széles görgős, ráadásul homorú, csak hát a4tech. Meg aztán nekem csak a két alap gomb kellene, semmi extra, főleg nem a hüvelykujj alatt. Ja, ha esetleg olyan lenne, amelyik tud a görgővel oldalra is mozogni, az jól jöhet.
Nem akarom játékra használni, viszont ennek ellenére legyen pontos. Ja, szeretném, ha optikai/usb/drótos lenne, mert nem akarom az elemet is emelgetni, viszont az a4tech-es varázsegérpad sem jó, mert sokat hurcolászom a mostanit.
Röviden: usb/optikai/drótos/2 gomb, 1 görgős/széles görgős/puha gombok/hordozható. Ezt szertném, javasoljatok valamit, köszönöm. :)

(#911) djtoomi válasza pontybela (#910) üzenetére


djtoomi
addikt

Hello!
Én a logitech cordless mx620-at ajánlom,asszem neki már motoros görgője van,lapos de nagyon jó kis cucc. ;) Ugyan drótnélküli,de nem egy nehéz darab. :)

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#912) pontybela válasza djtoomi (#911) üzenetére


pontybela
csendes tag

Jónak tűnik, bár kicsit húzós az ára... persze ha 4-5 évig kibírja (nem nagyon akarom cserélgetni), akkor jó. Várok még más tippeket is. A microsoft intellimouse explorer is tetszett, de olvastam róla pár negatívumot (lehal fél év alatt a balklikk), meg a jobbra-balra billegő rész előre és hátra is billen kicsit, ha nagyon megtekeri az ember a görgőt. Meg ez a mézes trutyiban forgás érzése nekem nem jön be. Valahol kipróbálok egy mx620-at addig is.

(#913) Messiás válasza djtoomi (#908) üzenetére


Messiás
csendes tag

ha alacsony senset hasznalsz, (nagy pad mint irtad) az mx518 berveri a g5öt mint a szart. az hogy lézer semmit nem jelent mert kisebb távolságot tud leköveti mint az mx518. amugy meg valszeg a deathadderben levo optikaval keszulo egerek fogjak levaltani a lezert ^^

há meg ja

(#914) pontybela


pontybela
csendes tag

Na, gyors felindulásomban körülnéztem egy helyen, ahol van egy rakat egér. MX620-ast nem találtam, de más lendkerekes volt. Tényleg nem rossz, sokkal jobb a tapintása, mint a torus görgősöknek, csak volt rajta egy rakás plusz gomb (talán MX610-es volt), amire nekem semmi szükségem.

Megnéztem a többi egeret, és találtam egy széles, homorú görgőset, persze a jobbra-balra billegést nem tudta, cserébe viszont nem volt 3e forint... Ja, és tök puha a mikrokapcsolója, így még ez is szimpatikus volt benne. Tenyér résznél kicsit kiszélesedik, bár nem a legergonómikusabb. Mindenesetre az előző egeremnél sokkal jobb, szóval egyelőre ez lesz. Ha esetleg valakit érdekel, ez egy ilyen egér: [link]
[kép]

A honlapjukon egyébként van ennek a széles görgősnek egy tenyérbemászóbb változata is. De ilyen nem volt a boltban.
[kép]

Ja, az optikája jó, megy a színes egérpadon is. Hosszútávon nem teszteltem még, mert ma vettem, de egyelőre tetszik. Ha valaki ilyesmit keres, szerintem egy próbát megérhet.


[Szerkesztve]

(#915) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Nem is tudom mit mondjak.. Ár/érték arányban ajánlanám az A4Tech kínálatából az X7-es szériát. Nekem hihetetlenül bejött, és a teszteken is szépen teljesít :R

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#916) lb


lb
csendes tag

ha hozzaszolhatok...
bar ez az eger dolog sajnos mindig izlesek es pofonok,
de ha ajanlhatok valamit, ha meg kaphato, logitech mouseman dual optical.
ennel jobb egerrel meg nem talalkoztam, a futasa tokeletes, emelheto is (nem zavarja) a ket optika tokeletesen kiegyensulyozza egymast.
probaltam mar mindenfele logitechet, stb, de ennel jobbat meg talaltam,
ha tudnam hol lehet venni, vennek meg egyet talonba.
Ocsemnek is ilyen jopar eve, profi photoshopos melora, bejon.
Ez jo jatektol kezdve mindenre.
Az izlesek es pofonokat leszamitva, a kurzor futasa az ami sztem mindenkit meggyozhet.

Ezekkel a hiper nagy felnontasu cuccokkal nekem pont a gondom hogy tul erzekenyek recesen mozognak. (van egy mx1000 is, anno 22Kert vettem, azt gondoltam ez majd ubereli, tevedtem)

Egyebkent viszont eleg nagy, ha kis kezed van nem nyero, es jobbos..

(#917) csibor


csibor
őstag

Vettem az irodába pointofview egeret [link]4K-ért,és adtak hozzá ajándékba egérpadot,Brothers in Arms játékot.Az egér jobban kézre áll mint az otthoni A4tech X716.

(#918) Messiás


Messiás
csendes tag

ma megszereztem végre a vágyaimat.
beujitottam egy logitech mx300-at. elötte volt g3-mam (g5 optika), mx310em, mx510em, ms 1.1a-m es elmondhatom hogy az mx510 kivételével odaveri mindet.

há meg ja

(#919) Laslow


Laslow
senior tag

A Microsoft Comfort Optical Mouse 3000-rel mik a tapasztalatok? A Magnify Details gombja vajon szabadon átprogramozható?
Vagy valami más jobb vétel a 4-5e Ft-os kategóriában?

MS Intellimouse Optical 1.1A mellett lenne, ami egy kiváló egér, 5 éve használom, az egyetlen gond vele, hogy a 2 szélső gombja nyikorog.

[Szerkesztve]

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#920) 100kg


100kg
tag

Hali!

Szerintetek a G5-ösöm szeretné ha megajándékoznám egy IceMate v2.0 üveglappal?

(#921) Loretto


Loretto
veterán

Szép darab. Sajna még Ph!-s hír nincs róla: [link]

Soirée...

(#922) Thrawn válasza Loretto (#921) üzenetére


Thrawn
félisten

[link] :W :C
Mennyé reggelizni de előtte igyál egy kávét is! ;)

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#923) Loretto válasza Thrawn (#922) üzenetére


Loretto
veterán

Mx AIr-re semmit nem hozott a kereső... :U

Soirée...

(#924) Thrawn válasza Loretto (#923) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez nem mentség... :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#925) pityulee™ válasza lb (#916) üzenetére


pityulee™
tag

ez [link] is ilyen dualos megoldás, csak ez élethűbb mozgást biztosít ;)
ja és van hozzá egy jó kis alátét is

(#926) d3rad


d3rad
tag

Sziasztok!

Ma vettem egy alapszintü lézeres egeret (Trust mi-6200), usb-n keresztül csatlakoztattam a géphez, müködik rendesen, de a lézer fény nem világit alul.
Azt szeretném kérdezni, hogy ez nagy baj-e, egyáltalán kell-e neki világitania? :B

[Szerkesztve]

(#927) djtoomi válasza d3rad (#926) üzenetére


djtoomi
addikt

Hello!
Alul semmi nem kell világitson! ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#928) d3rad válasza djtoomi (#927) üzenetére


d3rad
tag

Csak azért gondoltam, mert figyelmeztet, hogy nem ajánlatos belenézni a lézerbe.

Köszönöm a gyors választ :B :R

[Szerkesztve]

(#929) djtoomi válasza d3rad (#928) üzenetére


djtoomi
addikt

Ne nézz bele valoban a lézerbe,mert azt te szabad szemmel enm látod,de valoban nem ajánlatos nézegetni,de ennek a lézernek van fénye,csak azt nem lehet látni. ;) :R

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#930) gorgo válasza Laslow (#919) üzenetére


gorgo
őstag

Én is pont ezen Filózom, tehát felteszem ismételten a kérdést:

Microsoft Comfort Optical Mouse 3000-rel mik a tapasztalatok??
Vagy esetleg MS Intelli Explorer?

Az intelli egér remélem nem lézeres... Sehol nem találok hozzá specifikációkat. Azaz egy helyen igen, de ott sztem hülyeségek voltak: 600 dpi.

Általában az MS egerek gomjai programozhatók játékok alatt? Pl. azt akarom, hogy az ötödik gombja ''reload'' legyen, v. bármi más....

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#931) Messiás válasza gorgo (#930) üzenetére


Messiás
csendes tag

az intellik mind optikaiak... az 1.1a 5 gombos, driverrel egyiket se ismerem, a 3.0 és a 4.0 szintén a 3.0 nagyon irtka de annyival kenyelmesebb is a 4.0 meg asszem szeriahibas....

há meg ja

(#932) Armando_19 válasza Messiás (#931) üzenetére


Armando_19
őstag

Igen, a 4.0 hulladék szerintem is. Olyan mintha akadozna a mozgása játék közben.
Driverből mindig a microsoft honlapjáról letölthető intellimouse-t ajánlanám.
Nekem volt már elég sokfajta egerem, de megragadtam a jó öreg 1.1A-nál. Kézre áll, és nagyon pontos! Mondjuk én mindig használok rajta frefresh és válaszidő tuningot.
3.0 elnyűhetetlen egér. Nem hiába dobták megint piacra. Kényelmes a fogása nagyon, annak ellenére hogy elég robosztus darab. :Y

(#933) Messiás válasza Armando_19 (#932) üzenetére


Messiás
csendes tag

nekem nem jott be az 1.1a fogasa, vettem egy mx300at es az pontosabb is. igaz nem huzom

há meg ja

(#934) Armando_19 válasza Messiás (#933) üzenetére


Armando_19
őstag

Húzás nem árt neki néha. Én is gondolkodtam sokat anno MX300on, de inkább MX310 lenne az ami fekszik nekem. Csak nem nagyon láttam már semelyik bolt árlistáján... Meg alapból szerintem drága volt ahhoz képest, hogy nem sokkal jobb mint 1.1...

(#935) gorgo


gorgo
őstag

Basszus!

Egy marha rossz vicc áldozata lettem! Mégpedig vettem egy Microsoft Comfort Optical Mouse 3000-t. Otthon majdnem sírva fakadtam. Kezdve azzal, hogy a netbolt honlapján DOBOZOS termékként szerepel, én meg egy zacskóban kaptam egy OLCSÓ KÍNAI SZART. Legalábbis annnak tűnik. Tapintásra tragédia, 500 forintos összehányt kacat kategória, olcsó műanyagból. Mivel nincsenek úgymond gombjai, hanem a hátán lévő műanyag lemez alakul gombbá, ezért amikor jobb/blllal kattintok -mivel nincs rendesen leragasztva a fedőlemez- a tenyerem alatt MOZOG!!! A görgőgombot szinte ránehezkedve, tenyérrel lehet benyomni, szabályszerűen külön oda kell figyelni amikor meg akarja nyomni az ember!!
A negyedig gomb totálisan nem áll kézre, arra is ''rá kell koncentrálni'' ha meg akarom nyomni. A mikrokapcsolók hangosak, ezen már meg sem lepődtem...

Ez microsoft?!?!?! Vazze, ezt tömjénezik az emberek????
Sajnos szétvertem az előző Logitech MouseMan-t (3éves korában semmi baja se volt, csak egy dühroham áldozata lett), de az még szétverve, görgő nélkül is jobb. (csakhát görgő kitört):

Na, azért vannak pozitív dolgok is: a görgő működése (kattintástól eltekintve) nagyon tetszik, gyors, sima. Az 1000 dpi (bár csak ma fogom tesztelni) érzésre megvan, jobb, mint a Logi 400 dpi-je, flottul, simán siklik és pontos. Kár, hogy kevés jó mellett sok a negatívum...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#936) Cyrin válasza gorgo (#935) üzenetére


Cyrin
addikt

Én is megszívtam a Microsoft legdrágább egerével, a Laser Mouse 8000-rel. Bár a megépítése tökéletes, csak görgetni, és pozicionálni volt képtelen, és iszonyat nehéz emiatt nem csúszik rendesen. Részletek a topicjában.

(#937) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Van valakinek ezzel az egérrel tapasztalata?

Miscrosoft Wireless Optical Mouse Tilt Wheel
[link]

(#938) nemesis? válasza Alvin_ti4200 (#937) üzenetére


nemesis?
tag

nekem volt ilyen. Sőt még meg is van. Gagyi nagyon, a kis műanyag lap ami az elemeket tartja eltört a sokadik elemcserénél. Semmi egy lézeres egérhez képest.

(#939) nemesis? válasza Alvin_ti4200 (#937) üzenetére


nemesis?
tag

ja és a görgő sem az igazi... szóval felejtős. Ha gondolod kölcsön tudom adni a régi ilyen egerem :D

(#940) nemesis? válasza Alvin_ti4200 (#937) üzenetére


nemesis?
tag

erre a hosszú élettartamú elemre is kíváncsi vagyok amit elvileg adnak hozzá-.-

(#941) szöny3g válasza nemesis? (#940) üzenetére


szöny3g
csendes tag

a

a szőnyeg jobb, mint a parketta

(#942) nemesis? válasza szöny3g (#941) üzenetére


nemesis?
tag

érdekes hozzászólás. best of PH.

(#943) James 08 válasza szöny3g (#941) üzenetére


James 08
tag

Látom kitiltotak most már tudom miért

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok. :D

(#944) James 08


James 08
tag

[kép]


nekem ilyen van :) kinek tetszik :D

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok. :D

(#945) nemesis? válasza James 08 (#944) üzenetére


nemesis?
tag

nekem :)

(#946) James 08 válasza nemesis? (#945) üzenetére


James 08
tag

Bár milyen jó meglehet egyszer unni ;]

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok. :D

(#947) Cyrin


Cyrin
addikt

Nekem elegem lett a vezetéknélküliekből az MS 8000 után. Meg minek sugározzam tele magam és másokat is nagyfrekis rádióhullámokkal. Meg játszani se játszok, így aztán MX400 lett belőle.

(#948) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Sziasztok!
Van vkinek tapasztalata MX Revolution-nel?
Megéri az árárt? Aki esetleg szerencsés gazdája egy ilyennek, írhatna egy röpke beszámolót! :DD

(#949) Gbone válasza Teasüti (#948) üzenetére


Gbone
csendes tag

Ebben a topikban többbet is megtudhatsz az MX REVO-ról:

[link]

Nekem is ez van, kb. 1,5 hónapja igaz én igen jutányos áron jutottam hozzá, de azóta mióta használom rájöttem, hogy megéri a pénzét.
Előtte egy MX610-em volt az nem volt ennyire kényelmes. A gombok elhelyezkedése igen jól kézreáll, talán csak az oldalsó görgőt tehették volna egy kicsit jobb helyre.

A görgői tényleg elképesztőek, mind ''racsnis'', mind pedig szabadon fútó módban. Hibaként talán azt tudnám megemlíteni, hogy a ''racsnis'' módban az egér talán kicsit hangos, és az oldalirányú görgetésnél kicsi lötyögés tapasztalható a mechanikában.

A szoftver segítségével igen jól bekalibrálható mindenki számára a két mód közötti váltás, módja (automatikus/kézi), sebessége és érzékenysége. A hosszú dokumentumok és excel tábláknál tényleg nagy szolgálatott tesz.

Én windows és linux alatt is használom, és igen jól programozható. Igaz Win alatt a Setpoint szoftver még nem teljesen tökéletes, de egész régóta használok Logitech egereket és állíthatom, hogy egyre kiforrottabb a program. Átlagos felhasználók számára is könnyedén programozható vele az egér mindenféle alkalmazáshoz, de némelyik program néha meg tud hülyülni a szabadon futó görgőtől (pl. acrobat reader). Én például böngészéshez is már csak az egeret használom. A Firefox szinte összes funkciója ráprogramozható a gombokra és a görgőre.

Linux alatt a btnx progi használatával játszi könnyedséggel programozható. Különböző profilok eltárolhatóak. Az MX610 után hiányoztak a hangszabályozó gombok, de ezeket ráprogramoztam az oldalsó gombokra így most már ezek sem hiányoznak.

Én átlagosan napi 8-10 órát használom munkaeszközként, de eddig még nem volt gondom sem az akksival sem pedig a vevővel. Átlagosan egy töltéssel 4-5 napot elmegy. De használaton kívül a töltőben tárolva szinte mindig teljes töltöttségen használom.
A másik 3 méterre lévő téglafallal elválasztott szobából is kényelmesen irányítani tudom a HTPC üzemmódba állított gépet vele.

Nagyon hamar hozzá lehet szokni a használatához, de mint tudjuk a jót könnyű megszokni. Tehát aki teheti és emberi áron hozzá tud jutni annak javaslom megvételét vagy későbbiekben történő beszerzését.

(#950) TriackFeri


TriackFeri
aktív tag

Milyen egeret ajánlanátok 4-5ft körül? Néha játékra is használnám.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.