Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) p_milan válasza stargazer (#700) üzenetére


p_milan
aktív tag

:)

A vicc, hogy személyesen utaztam be érte, mert biztosra volt mondva! :Y

Na mind1, ez ilyen. Már eldöntöttem, ez kell ,most már várok, ha eddig is jó volt eza szar ami most van, addig már kibírja! :U

(..(.)..)

(#702) Maksifül


Maksifül
senior tag

Segítségre lenne szükségem.

Olyan egeret szeretnék, amelyik:
- A4 Tech, Genius, vagy Logitech márkájú
- legalább 4 programozható gomb van rajta,
- vezetékes
- optikai vagy lézeres

Mik jöhetnek szóba? :R

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#703) truba válasza Maksifül (#702) üzenetére


truba
tag

Ez nagyon tág paraméterezés.Hát izé ööö, legalább 40-50 típus van ami szóba jöhet.
Legyél kicsitt konkrétabb.

(#704) .:Kristian:. válasza Maksifül (#702) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

legfőképp milyen árban keresel? :)

[Szerkesztve]

(#705) Szabi2121


Szabi2121
tag

Sziasztok

Abban kérném a segíségeteket, hogy olyan egeet keresek, amely akár 7-8m távolságból is irányítható, tehát kábel nélküli és mondjuk BTooth-os.
Előre is köszi!!
:)) :))

(#706) harylmu


harylmu
őstag

Szasztooook ! CSAK játékra (+netezésre :) ) milyen egeret ajánlotok ?
-Logitech G5
-Logitech MX518
-Razer Copperhead
-Razer deathadder
?

(#707) Fortissimus válasza harylmu (#706) üzenetére


Fortissimus
őstag

mx518
ket gomb a huvelykujjadnal, az oda-vissza lapozashoz.

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#708) KillDon


KillDon
tag

Drágaszág: [link] :C

(#709) kemi válasza Maksifül (#702) üzenetére


kemi
tag

Optiaki vagy lézeres?:):)

(#710) kemi válasza kemi (#709) üzenetére


kemi
tag

Egyértelmű: optikai.... mx500, akinek uj design kell mx518... A Habu és társai(razer-rel egyetmeben picsába sincsenek)...

Én is veszek a héten egye mx518at:)(ha eszemre halgatnék akkor mx500at vennék, szerintem a mai napig gyártott legjobb egér...)

(#711) Armando_19 válasza kemi (#710) üzenetére


Armando_19
őstag

Hát igen ez ízlés kérdése, de azért ne feledkezzünk meg MS 3.0-ról sem. Újra elkezdtél forgalmazni.

(#712) p_milan válasza KillDon (#708) üzenetére


p_milan
aktív tag

Szép LINK! Mi ez?

Drágaszágot mire érted?

Mert harylmu listájából a -Logitech MX518 a legolcsóbb.



kemi?

Mi bajoda lézeres egérrel? Illetve miért mondasz olyat róla, ha meg nem volt vele dolgod, mert ezek szerinte nem volt. A CH & HABU gamereknek gyártva, csak nem LOW sensre, bár nekem is ilyen van, alacsony sensen sem vét soha, hiába gyilkoltam. SZvSZ

:)) :))



[Szerkesztve]

(..(.)..)

(#713) KillDon válasza p_milan (#712) üzenetére


KillDon
tag

Ez a kis egyszerü hama egér, szerintem ari. :R

(#714) truba válasza KillDon (#713) üzenetére


truba
tag

Arinak éppen ari-de mi is ez?Azon kivül hogy Hama.Egér. :Y

(#715) kemi válasza p_milan (#712) üzenetére


kemi
tag

Látom te is elveszel a vakításban, noss tessék olvasni, engem meggyőzött... Nagyon proffi teszt...

Magyar összefoglaló....:
[link]

Teljes(VÉGIGOLVASNI4:)):
[link]

A vége ua: Logitech(reklám nélkül) forever....

Mielőtt félreértené valaki: nem goinolom hogy 5000ftz felett bármely egér is hibázna, azért más árkategória, de ha megnézzük ezt a kimerítő tesztet, noss amit kapsz az közelse az amit mondanak, és a laseres egerek nagyon leszerepeltek,érdekes hogy egy a4tech jobban teljesített fényévekkel mint egy razer....

[Szerkesztve]

(#716) p_milan válasza kemi (#715) üzenetére


p_milan
aktív tag

És mit mér ez a teszt?

A lemezjátszó a DJ-nek való... Ez az egy cikk szól a lézeres egerek ellen,amit a hülyegyerek csinálta lemezjátszóján. Szerintem...

Nem látom a teszt lényegét, mire akar ez utalni. Kb. BMW vs LADA, a lada nyer, mert ahhoz adnak hátra bologató kutyát. :P :P :P

(..(.)..)

(#717) Armando_19 válasza p_milan (#716) üzenetére


Armando_19
őstag

''Nem látom a teszt lényegét, mire akar ez utalni. Kb. BMW vs LADA, a lada nyer, mert ahhoz adnak hátra bologató kutyát.''


LOOL:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C

(#718) kemi válasza p_milan (#716) üzenetére


kemi
tag

Látom a fizika neked nem lényeg, az a lényeg hogy ''vazze 2000dpi uuu... a4tech?SZARgagyi, vegyá Habut, meg Razert 15ezerért...miért,, mert JÓ, azt használja KisBéla is(Razer és Habu pálóban)...''

Olvasd el hogy mit is mért lemezjátszóval, kicsi Öveges(rem jól írtam) jutott eszembe a kísérleteivel...

És fikázni egy cikket, mely azt bizonyítja, hogy fölöslegesen vertl ki egy egérre annyit, amennyit az magad mosásának jobban beillik, mint az az állítás hogy ez egy BMWvsLADA teszt ahol a bólogató kutya döntött(közben precíz pontos méréseket végeztek, nem pedig egy gamer mondta el hogy szerinte pontosabban lehet a razerrel célozni cs-ben)..

(#719) p_milan


p_milan
aktív tag

Ki modta, hogy csak CSre kell használni?

Nem oda kell a 2000DPi, szvsz... Bár nem tudom ;)

Egyébként meg csak a kék szine miatt vettem meg :)) Így megy a RaidMax házhoz, meg a revoltek billhez! :C

Helyesen írtad, Öveges József. :B

[Szerkesztve]

(..(.)..)

(#720) kemi válasza p_milan (#719) üzenetére


kemi
tag

Nahh igy mindjárt korrekt:)

Én azért vok logitech párti, mert a design mellett nekem fontos, hogy amit kapok 10k-ért, az technikailga is tudjon valamit...
Persze a design se mindegy, de nekem is passzol a Raidmax SMILODONhoz az mx518, és ugy látom abban egyetértünk,hogy Raidmax a legjobb:)

[Szerkesztve]

(#721) adam3


adam3
aktív tag

Helló!!

Egy vezeték nélküli lézeres egeret keresek, lehetőleg Logitech márkájút (meg vok velük elégedve). Szerintetek melyiket érdemes venni, amelyik ár érték arányban is jó??

Billentyűzetet is kell venni, azt is vezetéknélkülit, és így gondoltam egy ilyen egybe a kettő kombinációt érdemes választanom, de sajnos eddig még nem találtam magyar kiosztásúba ilyet. Ti tudnátok ajánlani valamit?

(#722) kzoltann válasza adam3 (#721) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Én a logitech cordless desktop mx3000-t ajanlanam, van belole magyar, lézeres egér (csak jobb kezes, nem tudom hogy baj-e?) egyik ismerosom ilyen parost hasznal, neki bejött, kényelmes az egér a billentyuzet is jo. Árban olyan 20ezer körül van.
gyártó oldala: [link]
kiskerárak.hu: [link]

(#723) adam3 válasza kzoltann (#722) üzenetére


adam3
aktív tag

Köszönöm szépen. Ez tökéletes választás. Még egy kérdés. Érdemes vennem az egérhez (mivel lézeres) egyedi egérpadot (amit direkt lézeres egerekhez gyártottak). Sokat számít?

(#724) kzoltann válasza adam3 (#723) üzenetére


kzoltann
aktív tag

szerintem egy steelpad qck boven elég ala, az asztalon is elfér meg ugy az ára sem ver foldhoz(2-3ezer ft között ingadozik az ára) viszont érezhetoen jobban siklik rajta az egér, és a lézeres optikával is kompatibilis.

[Szerkesztve]

(#725) cgod


cgod
tag

Jonapokat!
Point of view L1600 al kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Mert meg az oldalan sem lehetett fellelni rola semmit, illetve tesztek sem voltak sehol. Viszont arban egesz korrekt, meg 1600 dpi, meg viszonylag olcso 5-7 ezer forint kornyeken van...Amit nem veszek: Logitech, Microsoft Laser, logi embertelenul draga, ms laser meg qrvara nem all kezre, el van kefelve az oldalso gomb...amugy jelenleg egy genius, aminek meg neve sincsen, eddig meg legkorrektebb eger az valamikor '97 kornyeken egy a4tech winbest 4d+ volt, csak most mar ugy dontottem, hogy kell valami normalis eger, mivel ez lagol, nem all kezre, es mind1 milyen szenzivel jaccok, jobban jarok, ha hozzavagom az ellennek a ragcsalot, nagyobb sebzest okoz...amugy cs, q3, meg ami jon...

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#726) Nikolettusz válasza cgod (#725) üzenetére


Nikolettusz
csendes tag

Nekem is Point of View L1600-as egerem van és szinte csak jót tudok mondani róla!
Nagyon kézreáll és kényelmes a használata, szó-szerint érezni az egér tapintásán, hogy minőségi anyagból készült, egyszerűen jó használni!
Az egyetlen negatívumként azt tudnám meg említeni, hogy kicsit túl könnyű lenyomni a gombjait! Én 4hete használom és kb 3alkalommal nyomtam meg idáig véletlenül a jobb-egérgombot, de szerintem ez semmiség és az is lehet, hogy a régi egerem gombját volt túl nehéz lenyomni :D

(#727) cgod


cgod
tag

Az faszasag, thx az infot, mondjuk egergomblenyomasi problemaim csben nekem is folyamatosan vannak, mostanaban ugy problom megoldani, h a q ra tettem secondary, de asszem configirogatas lesz belole...kibottul szar, hogy neha mikor lonek elkezdi csavargatni az arc a hangtompitot m4re a veletlen jobbclk miatt...de akkor majd megprobalom berendelni, amugy nyiregyen vagy debrecenben nem tud vki. boltot ami arul ilyet?

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#728) Nikolettusz válasza cgod (#727) üzenetére


Nikolettusz
csendes tag

Régebben volt a gepbolt.hu-n és biztosan van ''gepbolt partner'' debrecenben, de sajna most nem látok náluk!

(#729) gergo84


gergo84
aktív tag

creativ optical mouse 3000
ilyen egeret ne vegyetek.
- hamar lekopott a festék
- a gombok hajlamosak kiakadni
- nem érzékel jól (ugrál az egérmutató)
- a görgő hol működik, hol nem

Milyen egeret ajánlatok? játékra akarom használni. (bírja a strapát) max 10k.
amugy szoktatok az optikai egerekhez padot használni?

(#730) cgod válasza Nikolettusz (#728) üzenetére


cgod
tag

Most irtam gepboltnak, hogy szeretnek rendelni meg minden, amugy van naluk az eger, csak ippeg az orosi partneruk bik visszairni egy mailre, ami mar elmondhat valamit a bolt szinvonalarol, kivancsi vok, h a gepboltosok mit irnak vissza...

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#731) Ragadozó válasza gergo84 (#729) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Logitech...a samsungok se rosszak...
Én használok padot, szövetet, nem kopik annyira a talp+ utálom az asztalon mozgatni :D

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#732) cgod válasza gergo84 (#729) üzenetére


cgod
tag

En pl. point of view l1600 at akarok mar vgre venni, csak folyamatosan keresztulhuzzak a szamitasaimat, az gepboltban pl. olyan 5 rongyra jon ki, es elvben jomegszepmegminden, csak alig aruljak...amugy meg ha sok penz van, akkor logitech vagy razer ha annyira nincs, akkor a4tech vagy genius felsokategoria...ugralo egermutato eseten nezd meg, hogy nincs -e rajta valami szösz...en pl. 200 forintos szovet alatetet hasznalok, asztallapon nagyon csuszik, amugy ha minosegi, akkor steelpad? qck szovet cuccok vannak 2-3k ban...

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#733) cgod


cgod
tag

Na megrendeltem az egeret gepboltbol, kivancsi vok mikor fog megjonni meg milyen lesz...lehet 1 napig nem is fogok kimozdulni a cs elol : )

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#734) Nikolettusz válasza cgod (#733) üzenetére


Nikolettusz
csendes tag

Fogadni mernék veled, hogy Hétfőre ott lesz a boltban az egered!
Ha még délelőtt rendelted volna meg akkor talán már holnapra odaért volna ;]
Nekem idáig minden két nap alatt érkezett meg! PL: ha szerda este rendeltem akkor péntek délre volt a boltban!

(#735) cgod válasza Nikolettusz (#734) üzenetére


cgod
tag

remelem a legjobbakat, eddig mondjuk a nyiregyi szamtekbolttal nem sikerult felvenni a kapcsolatot, mivel mailcimuk nem megy, a weblapjuk meg nulla, de remelem valahogy csak kontaktolnak velem idovel...

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#736) Nikolettusz válasza cgod (#735) üzenetére


Nikolettusz
csendes tag

Ha ott van a boltban a termék akkor fel fognak hívni telon! (Na persze az függ a bolttól is, hogy fél órával vagy egy nappal utánna ;] )

(#737) rhonin


rhonin
senior tag

szevasztok! Ajánljatok nekem valami egeret max 15k-ig. razerek és a logitechek közt nézegettem és a logitech g5-ös tetszik mind kinézet mind gombok és tudás szempontjából is. erősítsetek meg hogy jó választás vagy ajánljatok valami jobbat! gondolom ilyen szintű egér mellé már bűn 200forintos padot használni de gondolom egy pár hét alatt nem kopnak el a talpai amig lesz pénzem egy komolyabb padra. padból én a razer mantis speedet néztem ki. remélem megfelelő mellé? előre is kösz a válaszokért. :R

(#738) VBalu987


VBalu987
csendes tag

A4Tech X-750F Laser egér 6 600 Ft, mi a véleményetek, illetve 4-7 ezer forint között mit érdemes választani? Mi a különbség az X-750F és az X-750BF között?

(#739) kbalazsa válasza rhonin (#737) üzenetére


kbalazsa
senior tag

A Razor Mambát is tudom neked ajánlani. Nem túl drága, (Pipacs kollegánál 3 v. 4k), ellenben egész jó. Nekem aránylag kis kezem van és így is teljesen kézreesik.

Az elvileg és a gyakorlatilag közt nincs különbség ... elvileg.

(#740) rhonin válasza kbalazsa (#739) üzenetére


rhonin
senior tag

oksi megpillantom őket aztán majd írok.

(#741) rhonin


rhonin
senior tag

néztem pipacs kollégánál a razor mambat és az érdekelne hogy milyenek aezek az egrek játékra. nem nagyon hallottam még erről a típusról ugyhogy valaki világosítson fel. mondjuk egy microsoft 4.0-ás egérhez képest milyen?

[Szerkesztve]

(#742) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,

kellene nekem egy egér, lehetőleg az olcsóbb kategóriából. A lényeg: legyen rajta több gomb, amik sabadon programozhatóak, akár betűkre is, és ne legyen nagy, egy MS intelli 1.1-nál ha kicsit kesebb az ok. Amit néztem: a4tech swop-80; ezen van pár gomb, csak nem tudom, hogy programozható-e szabadon...
Valami ötlet?

Köszi!



(#743) cgod


cgod
tag

vegre megjott a pov, mar alig varom, hogy vgre felalljon a kolics server, pont mire hazahoztam addigra szallt el...kicsit idegesito, hogy az oldalso 3 gombra nem lehet tenni semmit, de fogasra amugy jo, nekem a dpi annyira nem volt lenyeges, bar mar lassan minuszba kene mennem erzekenysegre, mer eddig is losenses voltam, de lehet most cs egy ala mek, mert tul gyors..usbhack meg egyebek amugy hogy neznek ki?

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#744) truba válasza -conrad- (#742) üzenetére


truba
tag

Szeva
Biztos hogy programmozható minden gombja-nekem egy Swop 35-öm volt évekig ami testreszabható volt teljesen.Egyébként meg a Swop sor.erről hires-a programmozhatóságról.

(#745) ANT válasza truba (#744) üzenetére


ANT
őstag

Nem csak a SWOP-sorozat híres erről, hanem az X7-es meg az NB-sorozat is. :)

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#746) kemi válasza rhonin (#737) üzenetére


kemi
tag

Aki egeret venne!!!!

Magyar rövid:
[link]
Angol hosszú:
[link]

olvasd te is jól el, éés döntsd el van e értelme laser-eset venni... Ha logitechben gondolkozol, én javasolnám az MX518at, valóban plug and play, minden programozható rajta(akár billentyűre is)...

(#747) AxlSzabi


AxlSzabi
csendes tag

Sziasztok! Új vagyok így oylan sokat nem olvastam vissza bocs... Egérvásárlást tervezek (játékhoz: COD2), de teljesen tanácstalan vagyok. Az nemrég belinkelt tesztet elolvastama de az angolból szinte lósazrt se értettem, így attól enm jutottam előbre. Szal amiken gondolkozm: Logitech G5 Razer Copperhead vagy A4Tech X750. Ha mást tanácsolnátok az is jó, csak indokoljátok pls. Ár midn1 mert scak 1x szándékozom beruházni így rá tudok szánni többet is, illetve nem gond hogy nincs balos pl G5-höz mert jobbos vagyok. Mindenképpen vezetkést akarok és ha már itt tartunk mondhatnátok az egér mellé egy padot is mit érdemes. Nem szeretném egy rossz paddal tönkretenni. Előre is köszi.

Ui: Nem fontos a lézer, ha az optikai is van olyan jó, de ha a lézer jobb akkor nem számít hogy annyivel nem jobb amennyivel drágább.


[Szerkesztve]

(#749) Sam8888 válasza AxlSzabi (#747) üzenetére


Sam8888
tag

Ittvan a teljes teszt magyarul: [link]
Játékra alkalmas egerek: Logitech MX300, 500, 510, 518, G1, Microsoft 1.1a, Optical Wheel Mouse, Razer Krait (lehet, hogy kihagytam valamit...), lézeres egerek meg felejtősek, pláne a vezetéknélküliek :)

Most vettem egy használt MX510-et, előtte Genius Netscroll+ Superiorom volt... Hát kb fényévnyi különbség van a 2 közt. A Geniusnál ott telt be a pohár, amikor jobbra rántottam vele ~180fokos jobbrafordulás helyett pedig egy ~90fokos balost kaptam :) Innen már csak a másodperc töredéke választotta el a haláltól ;]

Kalandor: vezetéknélküli vagy gyors, mert a kettő sajnos nemlehet együtt :(

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.