Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) varga911 válasza harylmu (#1150) üzenetére


varga911
senior tag

Nem olvasni kell, kipróbálni Pixelben pl. G5 + Icemat. Érdekes lesz. :DDD De végülis bármilyen felületen kicsit jobban megrángatod bekrepálnak a lézeresek. Persze lehet hogy az új lézeres razer kivétel...

(#1152) harylmu válasza varga911 (#1151) üzenetére


harylmu
őstag

Meglátjuk mit tud majd a Lachesis :) Jaj az Ikarit várom már :D

(#1153) tomika873


tomika873
csendes tag

vááá.mosmá kicsináltok idegileg :D

TGMT

(#1154) harylmu válasza tomika873 (#1153) üzenetére


harylmu
őstag

Leírom érthetően :)
Logitech G5 / Razer CopperHead : Lézeres ! = Nem jó, nagy rántásoknál kiakad ! (bár ezzel sokan vitatkoznak :((( )
Razer DeathAdder / Logitech MX 518 / Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0 : Optikai = Az életbe nem fogod kiakasztani, és emellé még kényelmes is ;)
Persze ha nem ilyen eget rengető 30 centis über rántásokat akarsz csinálni , meg mittomén, akkor a G5 is megteszi, mert iszonyat kényelmes . ;)

(#1155) tomika873


tomika873
csendes tag

akkor halgassak rád aztmondod?oké meggyöztél. :D még annyit hogy a steelpad s&s nemjó?már csak azért mert azt lehet itt kapni a ph-n

TGMT

(#1156) harylmu válasza tomika873 (#1155) üzenetére


harylmu
őstag

Hidd el, nem csak én mondom ezt. amúgy az S&S nagyon jó kis pad, csak hamar elkopik, és drága :) a QcK Heavy olcsóbb, bár ha neked túl nagy akkor vehetsz egy sima QcK-t vagy QcK mini-t,hmm mivan még esetleg egy SteelPad 4D.

(#1157) tomika873


tomika873
csendes tag

áá jólenne ez amit ajánlotok.itt lehet valakinél kapni a ph-n?

TGMT

(#1158) whYz válasza varga911 (#1151) üzenetére


whYz
addikt

igen icematon nem fog menni... ne azon próbáld ki
rakd rá egy 4d-re v ss-re es rántsd meg... soha nem fog kiakadni!

harylmu: a hamar elég relatív.. de sztem elég sokáig bírják ezek a muanyag padok :) és ha elkopnak akkor is még elég jók... max ha kikopik a közepe és a széle még érdes az elég zavaró de ez nem fog hamar bekövetkezni :))

(#1159) tomika873


tomika873
csendes tag

ugylátom ilyen qck heavy-t nemárul itt senkise.vagy tévedek?

TGMT

(#1160) tomika873


tomika873
csendes tag

na mindegy veszek én egy s&s ha arra is azt mondjátok hogy franko.köszi a segitséget.majd meghálálom :D

TGMT

(#1161) harylmu válasza whYz (#1158) üzenetére


harylmu
őstag

Okay,értem :)
Más: amúgy milyen a 4D ? .)

[ Szerkesztve ]

(#1162) harylmu válasza tomika873 (#1160) üzenetére


harylmu
őstag

Ok, a ss csúszik mint állat,jól jársz vele ...

(#1163) varga911 válasza harylmu (#1154) üzenetére


varga911
senior tag

DeathAdder az infravörös elven működik, nem hagyományos optikai ha jól tudom. :))

[ Szerkesztve ]

(#1164) whYz válasza harylmu (#1161) üzenetére


whYz
addikt

hát ez nehéz elmondani :DD
ha ismerded az icematot annál kicsit gyengébben csúszik és olyan műanyagosan :DD ha zsíros az allja akkor lassabban megy de nemrossz
amúgy 2 oldala van szal ha az 1ik elkopik akkor van meg1 :DD persze különbözőek(egyik érdesebb)

(#1165) harylmu válasza tomika873 (#1160) üzenetére


harylmu
őstag

tomika,most jut eszembe,nehogy elmenj megvenni az SS-t,mert a deathaddernek leért az alja egy picit , úgy hogy műanyag padokon Hyperglide nélkül nem megy !! Úgynézem ebből egy QcK lesz,kivéve ha egyből szándékozol venni mellé hyperglideot,sajnos ezt én is olvastam úgy hogy nem kamu :\

(#1166) diegho


diegho
nagyúr

én lassan 2 éve használok egy qck mini-t, elég sokat, volt hogy napi 18 órát :D és még mindig nem kopott el, van otthon még bontatlan új is, de nem cserélem ki addig amíg el nem kopik, csak ajánlani tudom.

(#1167) whYz válasza harylmu (#1165) üzenetére


whYz
addikt

hát ittvan a da és nem ér le az allja szal nemértem miről beszélsz :D nincs rajta semmi... alap kis talpán megy :) de lehet van benne valami mert amikor mmorpg-zek és sem értem de g5-öt ugy rángatom hogy az oldala valahogy leér :D elég idegesítő és nem lehet ellene semmit tenni :((( (van skatezem)

(#1168) CséZé válasza diegho (#1166) üzenetére


CséZé
őstag

mekkora a Qck mini mérete?

(#1169) diegho válasza CséZé (#1168) üzenetére


diegho
nagyúr

mini 25*21
sima 32*27
+ 45*40
heavy 45*40

(#1170) CséZé válasza diegho (#1169) üzenetére


CséZé
őstag

Köszi :R
Akkor nekem a mini is elegendő, bőőőőven :)

(#1171) tomika873


tomika873
csendes tag

akkor még jó hogy nemrendeltem :D
nem árul itt senkise a ph-n sajna qck-t.de ha az egér elöbb megjön mint a pad akkor nemis használhatom anélkül?

TGMT

(#1172) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

Mily meglepő, de én is rágcsálót vennék :) Sok pénzt nem adnék ki rá, max 5 ropi. Ebből is látható, hogy nem a csúcskategóriát keresek, hanem egy "átlagos", és kényelmes egeret. A súlyelosztásos dolgok, változtatható DPI és ilyenek nem érdekelnek... Játék lesz, de nem túl sok. Szóval, alapvetően nagy példányt keresek, amin lehet tehénkedni :D A jelöltjeim eddig:
MS Optical Mouse 3000
MS Intellimouse
MS Comfort Optical mouse 1000

Ezekről elég jókat olvastam, de nem tudom, hogy melyik a jobban ajánlható jószág...vagy esetleg más?

Előre is köszi :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1173) tibz03


tibz03
őstag

Sziasztok!

Tudnátok nekem ajánlani olyan egeret, ami:

- szimmetrikus (bal kezes vagyok)
- FPS-játékokhoz jó
- kényelmes
- max. 10k

A topic nagyjábóli átnyálazása során ezt találtam, amit itt többen is ajánlanak: Razer DeathAdder, ez nem tűnik rossznak, bár jobban szeretnék egy kövérebb példányt, személy szerint ezt nézem ki: Revoltec FightMouse Advanced Steel Grid. Mivel erről nem igazán esett szó, ahogy látom, ezért most hátha kapok róla véleményt valakitől. :)

De ha ezen a 2 egéren kívül van még javaslat, azt is szívesen veszem, és egyáltalán nem baj, ha inkább az 5000 Ft-os árhoz közelít, mint a 10.000-hez. :D

(#1174) tibz03 válasza Traxx (#1172) üzenetére


tibz03
őstag

Szia!

Az Intellimouse Opticalról tudok véleményt mondani, mivel 4 éve azt használom. :D Ebből gondolhatod, hogy meg vagyok vele elégedve teljes mértékben, játszani is simán el lehet vele, abszolút nem akad. 4 éve, amikor vásároltam, itt nagyon ajánlották, azért is vettem ezt. Talán a fogása az, ami hosszú távon nekem nem jött be, de annyira sose zavart, hogy csak emiatt lecseréljem. Meg hát ugye, kinek mi a kényelmes. Egyébként amit linkeltél, ott elég drága, máshol 3000 Ft-ért is megkapod. ;)

(#1175) tibz03 válasza tibz03 (#1173) üzenetére


tibz03
őstag

Közben találtam még egyet, ami esetleg számításba jöthet, bár ez már 10k fölött van: Microsoft Habu. Szóval erről is várok véleményeket, előre is köszönöm! :)

(#1176) kali válasza tibz03 (#1174) üzenetére


kali
legenda

valóban jók a microsoft intellimouse egerek is; több mint 2 évig használtam egy explorer 4.0a egeret, ami még most is működik, csak a gyakran használt bal mikrokapcsolója már nem minden nyomásra reagál (átlag 10 alkalomból 8 esetben kapcsol csak...)
igaz nem volt olcsó, kb. 3 éve 6 e ft-ot szurkoltam le érte, de aztán ledolgozta az árát becsülettel :K

(#1177) whYz válasza tibz03 (#1173) üzenetére


whYz
addikt

én inkább a razer diamondbacket ajánlom és ha bejön a dizájn de nagyobb teljesítmény kell akkor db 3g-t
da és habu jobb kezesek szal nemtudom hogy használnád őket bal kézbe...
esetleg logi g3 de az már 10fölött van

kérdés: razer krait annyiban különbözik dbtöl h nincs rajta oldalt gomb? mert akkor istencsászár!

(#1178) tibz03 válasza whYz (#1177) üzenetére


tibz03
őstag

Hát nem tom, a DiamondBack-et a legtöbben itt elég erőteljesen ellenzik. :F

Az MS Habu pedig nekem szimmetrikusnak tűnt... de most, hogy jobban megnézem: tényleg jobbkezes. :DDD

Szóval akkor a kérdésem inkább marad a következő: Revoltec FightMouse <- valakinek vélemény, tapasztalat?

(#1179) whYz válasza tibz03 (#1178) üzenetére


whYz
addikt

kétlem hogy ellenezné valaki is a db-t :DD igaz nem mostani csoda de bőven megfelel a mai elvárásoknak is :)
ez a revoltec micsoda ez elég érdekesnek tűnik szép meg minden de nemhiszem h annyira jó lenne :) ennél már jobb a db...

valaki tudja h krait optikája valamiben is eltér a db-től?

(#1180) tibz03 válasza whYz (#1179) üzenetére


tibz03
őstag

Igazad van, összekevertem egy másik Razerrel. :B

Akkor valószínűleg ő lesz a befutó, 8k alatt találtam is. :DD És ez tökéletesen szimmetrikus, úgy látom, úgyhogy remélem, nem lesz vele baj. :)

SZERK:

A sima és a 3G jelzésű DiamondBack között mi a különbség? :F

[ Szerkesztve ]

(#1181) whYz válasza tibz03 (#1180) üzenetére


whYz
addikt

csak az optikában... a g3-asban g3as optika van mint a da-ban (1800dpi stb) a sima "csak" 1600dpi-t tud

(#1182) tibz03 válasza whYz (#1181) üzenetére


tibz03
őstag

És melyiket ajánlod? Mert a simában sokkal szebbeket találtam, de ugyanolyan áron, mint a G3-masban (csak azok csúnyábbak :D ).

Szerinted elég a sima? Elég sokat CS-zek, és más FPS-ekkel is játszom néha.

(#1183) whYz válasza tibz03 (#1182) üzenetére


whYz
addikt

hát nemtudom de a g3-as majdnem 3k-val drágább de én a g3ast venném (ha már lud...)
de szvsz simán elég a sima, legalábbis nekem elég lenne :DD

(#1184) tibz03 válasza whYz (#1183) üzenetére


tibz03
őstag

Köszi a segítségedet! :R Közben találtam róla teszteket, és mivel te és mások is ajánlják, ezért eldöntöttem: ő lesz az én egerem. :)) Az ára is még jónak mondható, G3-mast találtam 8k-ért.

Köszi mégegyszer! ;)

(#1185) tibz03


tibz03
őstag

Meg is rendeltem, remélem, nem fogok csalódni. :))

Tudom, nem vág ide közvetlenül, de milyen egérpadot javasoltok? Nem akarok sokat rászánni, és nagy sem kell, mert nem férne. Ezt néztem ki: Steelpad Qck Mini, 1700 Ft. Vélemény, más javaslat?

(#1186) degh válasza tibz03 (#1185) üzenetére


degh
tag

én egy pont olyat használok, nekem nagyon bevált csak ajánlani tudom.

8

(#1187) tibz03 válasza degh (#1186) üzenetére


tibz03
őstag

Köszi, akkor ez lesz! :D Nem is nagyon láttam más normális egérpadot ilyen árban.

(#1188) whYz válasza tibz03 (#1187) üzenetére


whYz
addikt

ja az elég jó kis pad... rengeteg profi használja és rengetegen ajánlják szal jó választás lesz az tuti :DD

(#1189) Xelo


Xelo
addikt

remélem nem, de lehet elbeszéltek egymás mellett :) mármint van a Razer Diamondback 3G, de az 3G és nem G3! Logitech-nek van G3 egere. csak figyeljetek hogy mit írtok mert ahogy elolvastam kb nem vágtam le hogy miről van szó. :D

(#1190) whYz válasza Xelo (#1189) üzenetére


whYz
addikt

hűha jó, hogy szólsz tényleg kevertem sry! :))
tehát db 3g :DDD

(#1191) tibz03 válasza Xelo (#1189) üzenetére


tibz03
őstag

Húú, tényleg! :Y De nincs gond, jó egeret rendeltem. :DD Azért köszi, hogy szóltál. ;)

(#1192) tomika873


tomika873
csendes tag

honnan tudsz qck t venni?linkelnél nekem?nekem mondjuk qck + kellene.

TGMT

(#1193) degh válasza tomika873 (#1192) üzenetére


degh
tag

1, 2, 3
gógli a jó barát :D

8

(#1194) tomika873


tomika873
csendes tag

a steelpad s&s télleg nemmüködik jól a DA val?

[ Szerkesztve ]

TGMT

(#1195) CsCsigusz


CsCsigusz
tag

Szevasztok!
Bekrepált az egerem és szeretnék venni egy újat de sajna lövésem sincs hogy most hogy áll a piac. Olyan 10.000 Ft környékén szeretnék valami profibbat ami úgy az árhoz mérten profi :D Játékra lenne szánva... :U

(#1196) whYz válasza CsCsigusz (#1195) üzenetére


whYz
addikt

razer deathadder, diamondback 3g/sima
logitech mx518
néhány a sok közül... optikában szinte ugyanazt tudják :)
szvsz alakra/fogásra válassz de bármelyiket választod jól jársz :DD

(#1197) harylmu válasza tomika873 (#1194) üzenetére


harylmu
őstag

nem működik vele

(#1198) harylmu válasza whYz (#1196) üzenetére


harylmu
őstag

én is azokat mondanám !

(#1199) Xelo válasza CsCsigusz (#1195) üzenetére


Xelo
addikt

8-11eFt
Razer Diamondback, Logitech MX518, Microsoft Intellimouse Explorer 3.0
ezek viszonylag jó árban vannak, nagyon jó egerek
11eFt <
Razer Diamondback 3G, Razer DeathAdder, Razer Copperhead!, Logitech G5!, Logitech G9!

felkiáltójelesekben lézer optika van, sokak szerint kiakadnak nagyobb rántásoknál. havernak Copperhead-e van, nem tapasztaltam különbséget Diamondback-emhez képest

[ Szerkesztve ]

(#1200) Ribi válasza whYz (#1196) üzenetére


Ribi
nagyúr

1 szavazat 518.
(kicsit elfogult vagyok mondjuk, tobbit nem is nagyon ismerem).

Eloszor nagyon furivolt hogy nagydarab, de mostmar a kis egerek idegesitenek, hogy nem tudom rendesem megfogni a kis vakarcsokat. Net kozben jok a baloldali elore hatra gonbok, neha meg a sebesseg allitot is nyomkoraszom. Lassan 2 eve van meg de semmi baja sincs, meg a csuszkak sem koptak el teljesen. En 200ft-os textil padon hasznalom.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.